NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 48 49 50 51 52 53 54 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 16:22  
Cytuj
CYTAT
2c Od jego wypowiedzi do poseł Pawłowicz postanowiłam ze nigdy.


A wcześniej wspierałaś?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 16:22  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 16:25  
Cytuj
I słusznie

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 16:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
A ja zawsze wrzuce,bo gdyby noe sprzet WOSP moje dziecko po porodzie zmarloby.Bylam z dzidckiem w szpitalu 12 dni i widzialam cale wyposazenie oddzialu noworodkow i neonatologii oklejone serduszkami WOSP.jedyna nieoklejona rzecza byla metalowa szafa szklana.Panie mowily ze jakby nie sprzet od Owsiaka wieke dzieci nie mialoby szans przezycia w tym moje dziecko.Panstwo ma w d....e pacjentow,wyposazenie szpitali,wyzywienie,a tezaz zamykaja oddzialy geriatryczne jtore Owsiak wyposazyl w nowoczesne. lozka i sprzety.
Moze tak znajdzie sie odważny co poxpisze za siebie i dzieci deklaracje zd nie zyczy sobie w razie choroby czy ratowania zycia aby uzyto zprzet od WOSP.Selekcja naturalna i pasozyty ktore ciagle sa na nie i krytykuja dopoki ich to nie dotyczy bedzidmy mieli z glowy.


Ok, ale powiedz to ojcom i matkom, których dzieci zginęły chociażby na XX Przystanku Woodstock.
ginie 5 osób i żadna z nich nie umiera naturalnie.
- 3 osoby umierają z przepicia i przećpania,
- jedna w niewyjaśnionych okolicznościach i
- jedna po śmiertelnym pobiciu


http://kontrowersje.net/5_zgon_w_na_przystanku_woodstock_owsiak_milczy_a_instruktor_pp_drwi_taka_afera

Już nie piszę o gwałtach, pobiciach czy narkotykach

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/351950-to-jednak-nie-jest-bezpieczne-miejsce-gwalt-na-przystanku-woodstock-jedna-osoba-znajduje-sie-w-szpitalu-w-stanie-krytycznym

http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/a/przystanek-woodstock-


2016-gwalt-i-narkotyki-policja-podsumowuje-54-przestepstwa-29-
zatrzymanych,10411234/


Tak tak, bo to wina tego miejsca, bo to przecież byli poczciwi ludzie, którzy tam zostali do tego zmuszeni i na 100% gdyby nie koncert to żyli by długo i szczęśliwie jako przykładni obywatele, bo nigdzie indziej by nie ćpali, nie wszczynali by bójek itp. itd.
Po co takie bzdety pisać, serio? Jak się chce naprawdę wyszukiwać same minusy to się oczywiście da, ale to jest argument naprawdę tak naciągany, że aż zakrawający o zakłamywanie rzeczywistości.

Czytałeś te artykuły o tych strasznych przestępstwach? Wylicz teraz te pojedyncze przypadki z tych kilku lat (bo artykuły i dane z różnych dat podajesz), podziel to przez liczbę uczestników i co ci wychodzi? Bo mi, że dużo niebezpieczniej jest pod moim blokiem.

Nie chcę tu na siłę bronić tej imprezy, bo wiadomo, że święta nie jest (ale co jest w obecnych czasach z obecnymi ludźmi?), ale na prawdę, wymyślanie fałszywych argumentów nie przystoi. A już samo negowanie tego co robi wośp poprzez argumentowanie (praktycznie tylko) "złem" jaki czyni niby przystanek to już porażka.


DOKŁADNIE !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 16:39  
Cytuj
CYTAT
Ja też nie wrzucę.Wolę dać na konkretne konto dla chorego dziecka.Złoty Melon,jakaś Mrowka cała mnie nie interesują.Dzieci z puszkami marzną dla szlachetnego celu a Owsiak sobie reklamę robi jakby to on był donatorem darczyńcą


Nie robi sobie reklamy bo wszystko jest oklejone serduszkiem WOŚP a nie z nazwiskiem OWSIAK !
Lepiej daj na Caritas złodziei w kieckach !
Utrze sie wam nosa jak WOŚP dostanie NOBLA bo jest zgloszone na całym swiecie sie docenia dzialania WOSP ,tylko w tej zapyziałej Polsce a tym bardziej PISowskim Podkarpaciu nie pasuje.WIOCHA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 16:39  
Cytuj
CYTAT
Ja też nie wrzucę.Wolę dać na konkretne konto dla chorego dziecka.Złoty Melon,jakaś Mrowka cała mnie nie interesują.Dzieci z puszkami marzną dla szlachetnego celu a Owsiak sobie reklamę robi jakby to on był donatorem darczyńcą


Nie robi sobie reklamy bo wszystko jest oklejone serduszkiem WOŚP a nie z nazwiskiem OWSIAK !
Lepiej daj na Caritas złodziei w kieckach !
Utrze sie wam nosa jak WOŚP dostanie NOBLA bo jest zgloszone na całym swiecie sie docenia dzialania WOSP ,tylko w tej zapyziałej Polsce a tym bardziej PISowskim Podkarpaciu nie pasuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 16:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja też nie wrzucę.Wolę dać na konkretne konto dla chorego dziecka.Złoty Melon,jakaś Mrowka cała mnie nie interesują.Dzieci z puszkami marzną dla szlachetnego celu a Owsiak sobie reklamę robi jakby to on był donatorem darczyńcą


Nie robi sobie reklamy bo wszystko jest oklejone serduszkiem WOŚP a nie z nazwiskiem OWSIAK !
Lepiej daj na Caritas złodziei w kieckach !
Utrze sie wam nosa jak WOŚP dostanie NOBLA bo jest zgloszone na całym swiecie sie docenia dzialania WOSP ,tylko w tej zapyziałej Polsce a tym bardziej PISowskim Podkarpaciu nie pasuje.WIOCHA


Nie zapyziałej Polsce tylko u pisiorstwa. Pisiorstwo to nie Polska. Większość Polaków wspiera WOSP.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 11 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 16:44  
Cytuj
Ewa Błaszczak robi wielka sprawe ! sza po bas dla niej,ale ona dziala w jednym konkretnym miejscu,ma tez firme ktora obsluguje fundacje bo przeciez sama tego nie robi.
Owsiak dziala w CALEJ POlsce raczej nie do ogarniecia przez 1 czy 10 osób.






CYTAT
CYTAT
Wspieram Fundację "A kogo?"


Regularnie. ok


No i super, bo to kolejna nisza zapomniana przez "władców" i ktoś musi się tym po prostu zajmować, a Pani Ewie chwała za to, że o tym pomyślała i ma siły by to ciągnąć (tu akurat w odróżnieniu od Owsiaka, największy wpływ ma oczywiście aspekt osobisty - ale mało ważne czemu ktoś ciągnie jakąś akcje pomocy, liczy się sam jej fakt i efekty).


CYTAT
2c Od jego wypowiedzi do poseł Pawłowicz postanowiłam ze nigdy.


Jestem kobieta i mnie nie uraziło gadanie Owsiaka (jak delikatna sie znalazla) ,on jej dobrze radzi bo odpie....la tej "laluni" brak chłopa bo "baba bez bolca dostaje pierdolca"CAŁA prawda.Teraz taka obronczyni zycia poczetego ,a sama usuneła ciaze,sumienie? nie !!!! to brak zrozumienia dla kobiety i niech sie nie wpiernicza w kobiece decyzje i sumienia.Nie ma pojecia jak prezes o zyciu ,rodzinie decyzjach i kłopotach ! to dziwadła jedno zywi sie fastfoodami a drugie nawet majtek se nie potrafi kupic.Nieudaczniki zyciowe


CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ja też nie wrzucę.Wolę dać na konkretne konto dla chorego dziecka.Złoty Melon,jakaś Mrowka cała mnie nie interesują.Dzieci z puszkami marzną dla szlachetnego celu a Owsiak sobie reklamę robi jakby to on był donatorem darczyńcą


Nie robi sobie reklamy bo wszystko jest oklejone serduszkiem WOŚP a nie z nazwiskiem OWSIAK !
Lepiej daj na Caritas złodziei w kieckach !
Utrze sie wam nosa jak WOŚP dostanie NOBLA bo jest zgloszone na całym swiecie sie docenia dzialania WOSP ,tylko w tej zapyziałej Polsce a tym bardziej PISowskim Podkarpaciu nie pasuje.WIOCHA


Nie zapyziałej Polsce tylko u pisiorstwa. Pisiorstwo to nie Polska. Większość Polaków wspiera WOSP.


Masz racje PISsekta to nie Polska !!!!!!!!!!!


Moderowano przez: magpie
Proszę o edytowanie swoich wypowiedzi. Trzy pod rząd to potrójna przesada!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 19:29  
Cytuj
Na temat proszę, wyrzucam posty nie na temat

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 19:30  
Cytuj
CYTAT

Większość Polaków wspiera WOSP.


Jeżeli to prawda, to śmiesznie to zabrzmiało po niezliczonych stronach argumentacji ze,,, szpitale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 19:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Większość Polaków wspiera WOSP.


Jeżeli to prawda, to śmiesznie to zabrzmiało po niezliczonych stronach argumentacji ze,,, szpitale.


Poważnie? Nie zrozumiałaś? Wydawałaś sie być bardziej inteligentna jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Sie 2017r. 21:21  
Cytuj
Andrzejku, zrozumiałam cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 08:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czyli jednak cel uświęca środki?


Hmm, wiem, że chciałbyś by wszystko było proste i przyjemne, ale tak nie jest, trzeba podejmować czasami trudne wybory by było lepiej. Co do uświęcenia celu, to wszystko zależy jakie te środki muszą być użyte - jeśli jakiś handlarz narkotykami czy bronią chciałby pomóc kilku osobom, to możemy mówić o wątpliwym temacie - przy wośp, zdecydowanie nie jest tak jak się to próbuje przedstawiać - cel jest szczytny, nie ma konkurencji zaś ewentualne minusy, w dalszym ciągu jakichś rażących nie widziałem (to, że ktoś na czymś ZARABIA a nie KRADNIE to nie problem).


Akurat w temacie Wośp sprawa jest prosta.
Zło wymieszało się z dobrem. Sprzęt nie kupiony przez Wośp musiałby zostać kupiony przez Ministerstwo. W moim przekonaniu Owsiak po prostu znalazł sposób na wygodne życie. Może na początku przyświecało mu dobro. Jednak nie każdy nadaje się do obracania dużymi pieniędzmi. Zwłaszcza cudzymi.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 30 Cze 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 10:17  
Cytuj
Poważnie? Nie zrozumiałaś? Wydawałaś sie być bardziej inteligentna jezyk[/cytat]A czy ty wiesz ze jesteś inteligentem szpagatowym.Obrażasz bezkarnie kobietę ironnizując z jej inteligencji .dla mnie jesteś dupkiem forumowym lichwiarzu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 11:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Czyli jednak cel uświęca środki?


Hmm, wiem, że chciałbyś by wszystko było proste i przyjemne, ale tak nie jest, trzeba podejmować czasami trudne wybory by było lepiej. Co do uświęcenia celu, to wszystko zależy jakie te środki muszą być użyte - jeśli jakiś handlarz narkotykami czy bronią chciałby pomóc kilku osobom, to możemy mówić o wątpliwym temacie - przy wośp, zdecydowanie nie jest tak jak się to próbuje przedstawiać - cel jest szczytny, nie ma konkurencji zaś ewentualne minusy, w dalszym ciągu jakichś rażących nie widziałem (to, że ktoś na czymś ZARABIA a nie KRADNIE to nie problem).


Akurat w temacie Wośp sprawa jest prosta.
Zło wymieszało się z dobrem. Sprzęt nie kupiony przez Wośp musiałby zostać kupiony przez Ministerstwo. W moim przekonaniu Owsiak po prostu znalazł sposób na wygodne życie. Może na początku przyświecało mu dobro. Jednak nie każdy nadaje się do obracania dużymi pieniędzmi. Zwłaszcza cudzymi.
No tak 😅- najlepiej zarządza czyimiś pieniędzmi Kościół 😉😆😤

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 11:57  
Cytuj
Nie chcesz - nie dajesz. ok

A porównanie jest trafne tylko na pierwszy rzut oka. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 12:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Czyli jednak cel uświęca środki?


Hmm, wiem, że chciałbyś by wszystko było proste i przyjemne, ale tak nie jest, trzeba podejmować czasami trudne wybory by było lepiej. Co do uświęcenia celu, to wszystko zależy jakie te środki muszą być użyte - jeśli jakiś handlarz narkotykami czy bronią chciałby pomóc kilku osobom, to możemy mówić o wątpliwym temacie - przy wośp, zdecydowanie nie jest tak jak się to próbuje przedstawiać - cel jest szczytny, nie ma konkurencji zaś ewentualne minusy, w dalszym ciągu jakichś rażących nie widziałem (to, że ktoś na czymś ZARABIA a nie KRADNIE to nie problem).


Akurat w temacie Wośp sprawa jest prosta.
Zło wymieszało się z dobrem. Sprzęt nie kupiony przez Wośp musiałby zostać kupiony przez Ministerstwo. W moim przekonaniu Owsiak po prostu znalazł sposób na wygodne życie. Może na początku przyświecało mu dobro. Jednak nie każdy nadaje się do obracania dużymi pieniędzmi. Zwłaszcza cudzymi.


Widzisz i tu się mylisz najbardziej - bo ten sprzęt NIE MUSIAŁBY być kupiony - przez lata nie było badania słuchu noworodków itp. bo ktoś pomyślał, że są ważniejsze potrzeby. Jeszcze raz więc to napiszę - on znalazł niszę, którą rządy się nie zajmowały (geriatria to kolejny przykład) - niektóre z tych urządzeń już były w szpitalach, jakoś tam działały (zwykle antyki, jak ktoś miał/ma styczność z porodówką itp. nawet i w STW to wie o czym mowa), więc nie było szans na ich wymianę, mimo iż ich skuteczność była w porównaniu z tym co teraz dużo mniejsza - jeśli więc nawet i jedno dziecko więcej dostało szanse bycia zdrowym lub w ogóle życia, to akurat jak dla mnie misja wykonana.
Także ten argument sorry, obalony.

Co mu przyświecało to nie wiem (czy tylko chciał coś zmienić, czy może napotkał na problem przy okazji dzieci swoich, rodziny, czy od początku widział tu możliwość zarobienia "przy okazji" kasy), fakt jest taki, że gość robi super robotę - nie robi tego za free, to inna sprawa, ale takiego ogromnego produktu nie da się "prowadzić i kreować" w wolnym czasie, to jest ogromna machina - by to przynosiło taki efekt, trzeba niestety rzeszy ludzi którym trzeba płacić, proste. Tak czy siak efekty są ogromne, nikt logicznie myślący i nie zaślepiony dziwną nienawiścią czy z wypranym mózgiem nie może po prostu dyskutować (możemy dyskutować co najwyżej o środkach do osiągnięcia tych efektów). Jak ktoś inny osiągnie tak wielki sukces (pomoc w takim wymiarze) i będzie czysty jak łza, to wtedy możemy Jurka atakować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 12:18  
Cytuj
CYTAT
Nie chcesz - nie dajesz. ok

A porównanie jest trafne tylko na pierwszy rzut oka. potluczony
Dlaczego nie atakujecie Rydzyka który nic dla nikogo nie robi za wyłudzone pieniądze od emerytów tylko czepiacie się Owsiaka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 12:20  
Cytuj
Paranormalna !
Zlo ze zlem miesza sie w pazernym kościele, dajesz i NIC w zamian nie dostajesz.Pan jezus nauczal w cieniu drzewa , nie potrzebowal marmurow granitow i zlota.
Owsiak zbiera i inwestuje ,a ze przy tym zarabia bo przeciez trzeba zyc (jakos nie slychac o jego wielkich domach,super autach czy extra wczasach.
Nie rozsmieszaj mnie stwierdzeniem ze jakby Owsiak nie kupil to zrobiloby to ministerstwo ha ha ha jakos nie bardzo sie kwapia.Szpitale szukaja sponsorow by miec czym leczyc bo powiaty tez biedne.
Gleboki PRL bylby w szpitalach,wrzucanie do puszki jest dobrowolne dziwia mnie tylko ludzie ktorzy nie wrzucaja ale jak oni sami lub ktos z rodziny w szpitalu to chcialoby sie jak najlepszy sprzet i wyvodne lozko.Wtedy juz nie przeszkadza ze wszystko oklejone serduszkami WOSP.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 12:47  
Cytuj
Paranormalna - wyłudzenie jest przestępstwem. Gdyby wyłudzał, to PO-PSL dawno by go zamknęło.

Ludzie dają mu pieniądze dobrowolnie.
Ja osobiście mam sceptyczny stosunek do Rydzyka. Wiem jednak, że wokół jego osoby i tego co robi narosła gruba warstwa kłamstw.
No i są idioci, którzy muszą mieć kogo nienawidzić. Tacy łykają wszystko.ok

Przez 8 lat TRWAM było jednym z najbardziej rzetelnych źródeł informacji w morzu kłamstw z tvn-u i innych mediów na usługach naszych sąsiadów i partii zewnętrznej PO. I nie było im łatwo finansowo, bo prawo zabraniało im brać reklamy w takiej formie i w takich ilościach jak stacjom komercyjnym.

To jest niepodważalna zasługa Rydzyka i Lux Veritatis.

wega - Jezus z małej litery... mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 13:30  
Cytuj
CYTAT
Paranormalna - wyłudzenie jest przestępstwem. Gdyby wyłudzał, to PO-PSL dawno by go zamknęło.

Ludzie dają mu pieniądze dobrowolnie.
Ja osobiście mam sceptyczny stosunek do Rydzyka. Wiem jednak, że wokół jego osoby i tego co robi narosła gruba warstwa kłamstw.
No i są idioci, którzy muszą mieć kogo nienawidzić. Tacy łykają wszystko.ok

Przez 8 lat TRWAM było jednym z najbardziej rzetelnych źródeł informacji w morzu kłamstw z tvn-u i innych mediów na usługach naszych sąsiadów i partii zewnętrznej PO. I nie było im łatwo finansowo, bo prawo zabraniało im brać reklamy w takiej formie i w takich ilościach jak stacjom komercyjnym.

To jest niepodważalna zasługa Rydzyka i Lux Veritatis.

wega - Jezus z małej litery... mlotek


Nie to co WOŚP, tam każdy wolontariusz ma pistolet i pod groźbą utraty życia musisz wrzucić grosz umiech
Różnica taka, że wośpowi wrzucają po "złotówce", a Rydzykowi jak wrzucają mniej niż "renta" to już podejrzane jezyk

Co do TRWAM, rzetelne czy nie, sprawa dyskusyjna, bo także manipulowali danymi (i dalej to robią) wg. tego co dla nich potrzebne/wygodne (niestety, ale ta organizacja siedzi głęboko w polityce i znacznie na nią wpływa, bo ma w tym spory interes) - ale faktycznie nie działali zgodnie z nurtem zachodnim i faktycznie, utrzymywane to było z datków naiwnych (no ok, Rydzyk daje tym ludziom jakiś cel w życiu i poczucie dobrze wykonanej "roboty" i za to po prostu płacą - bo nie powiesz mi chyba, że Rydzyk to święty i robi to wszystko dla chwały Bogaumiech).

Wokół Rydzyka faktycznie wyrosło wiele kłamstw i teorii spiskowych (zakładam że większość to bujda), tak jak i przeciwnicy tej drugiej strony barykady robią (słynna wina Tuska, ataki na Owsiaka itp. itd.) - jak ktoś ma władzę/dużą kasę, to zaraz znajdzie się duża liczba wrogów (takich na dobre i na złe).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
Paranormalna - wyłudzenie jest przestępstwem. Gdyby wyłudzał, to PO-PSL dawno by go zamknęło.

Ludzie dają mu pieniądze dobrowolnie.
Ja osobiście mam sceptyczny stosunek do Rydzyka. Wiem jednak, że wokół jego osoby i tego co robi narosła gruba warstwa kłamstw.
No i są idioci, którzy muszą mieć kogo nienawidzić. Tacy łykają wszystko.ok

Przez 8 lat TRWAM było jednym z najbardziej rzetelnych źródeł informacji w morzu kłamstw z tvn-u i innych mediów na usługach naszych sąsiadów i partii zewnętrznej PO. I nie było im łatwo finansowo, bo prawo zabraniało im brać reklamy w takiej formie i w takich ilościach jak stacjom komercyjnym.

To jest niepodważalna zasługa Rydzyka i Lux Veritatis.

wega - Jezus z małej litery... mlotek
A to czemu jeszcze ani raz nie słyszałam kazania o tych pieniądzach na ratowanie stoczni co Rydzol zbierał?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 14:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Paranormalna - wyłudzenie jest przestępstwem. Gdyby wyłudzał, to PO-PSL dawno by go zamknęło.

Ludzie dają mu pieniądze dobrowolnie.
Ja osobiście mam sceptyczny stosunek do Rydzyka. Wiem jednak, że wokół jego osoby i tego co robi narosła gruba warstwa kłamstw.
No i są idioci, którzy muszą mieć kogo nienawidzić. Tacy łykają wszystko.ok

Przez 8 lat TRWAM było jednym z najbardziej rzetelnych źródeł informacji w morzu kłamstw z tvn-u i innych mediów na usługach naszych sąsiadów i partii zewnętrznej PO. I nie było im łatwo finansowo, bo prawo zabraniało im brać reklamy w takiej formie i w takich ilościach jak stacjom komercyjnym.

To jest niepodważalna zasługa Rydzyka i Lux Veritatis.

wega - Jezus z małej litery... mlotek


Nie to co WOŚP, tam każdy wolontariusz ma pistolet i pod groźbą utraty życia musisz wrzucić grosz umiech
Różnica taka, że wośpowi wrzucają po "złotówce", a Rydzykowi jak wrzucają mniej niż "renta" to już podejrzane jezyk

Co do TRWAM, rzetelne czy nie, sprawa dyskusyjna, bo także manipulowali danymi (i dalej to robią) wg. tego co dla nich potrzebne/wygodne (niestety, ale ta organizacja siedzi głęboko w polityce i znacznie na nią wpływa, bo ma w tym spory interes) - ale faktycznie nie działali zgodnie z nurtem zachodnim i faktycznie, utrzymywane to było z datków naiwnych (no ok, Rydzyk daje tym ludziom jakiś cel w życiu i poczucie dobrze wykonanej "roboty" i za to po prostu płacą - bo nie powiesz mi chyba, że Rydzyk to święty i robi to wszystko dla chwały Bogaumiech). A jak Jasio pisze swoje imię z małej litery to jakoś nie kwiczysz. Jasio , głupol forum SM

Wokół Rydzyka faktycznie wyrosło wiele kłamstw i teorii spiskowych (zakładam że większość to bujda), tak jak i przeciwnicy tej drugiej strony barykady robią (słynna wina Tuska, ataki na Owsiaka itp. itd.) - jak ktoś ma władzę/dużą kasę, to zaraz znajdzie się duża liczba wrogów (takich na dobre i na złe).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 14:04  
Cytuj
Wega może pisać imiona z małej litery. Jak jasio pisze na forum SM to jakoś nie kwiczysz. Wega może być też ateistką więc może nie szanować i nie traktować Jezusa tak jak ludzie wierzący.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 14:07  
Cytuj
Miruś PSL i PO samo dawało łapówki Kościołowi z nadzieją ma poparcie wyborcze. PiS teź dało i nadal każda partia która będzie chciała coś znaczyć da. Księżulki nakażą z ambony baranom na kogo głosować i gra gitara.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Sie 2017r. 14:17  
Cytuj
CYTAT
Miruś PSL i PO samo dawało łapówki Kościołowi z nadzieją ma poparcie wyborcze. PiS teź dało i nadal każda partia która będzie chciała coś znaczyć da. Księżulki nakażą z ambony baranom na kogo głosować i gra gitara.

Nikt Ci nie broni agitowania za swoimi .Ambone można sobie wybudować na każdej wsi i co niedziele apelować do mieszkańców aby nie słuchali tego z ambony kościelnej,tylko z tej nowowybudowanej.Może przestana słuchac księży w kościołach?SpróbujokMoże barany pójda za Twoim głosem?Choć moim zdaniem ryzyko dla Ciebie dużeumiechjezyk

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 48 49 50 51 52 53 54 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »