NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 43 44 45 46 47 48 49 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 14:20  
Cytuj
CYTAT
vielitz - choćby powtarzany debilny slogan: "Jesteś przeciwny wośp? - podpisz oświadczenie, że w szpitalu odmawiasz korzystania ze sprzętu wośp."

Ostatnio poszła fala hejtu na wojewodę świętokrzyskiego bo odmówił wsparcia. Jego odmowa poszła na licytację.
To były działania władz wośp.

Owsiak jako organizator jest odpowiedzialny za to, co dzieje się na Woodstock. Bezsprzecznie.


według twojego rozumowanie jak dostane wpier... na dniach stalowej lub butelką w łeb na miejskim sylwestrze to rozumiem że winny jest wtedy Lucek bo impreze zorganizował?? to troche niedorzeczne...mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 14:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11638
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 14:26  
Cytuj
Obowiązkiem organizatora imprezy masowej jest zapewnienie bezpieczeństwa jej uczestnikom.

Mój tok rozumowania, nie ma tu nic do rzeczy. Takie mamy prawo.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
Obowiązkiem organizatora imprezy masowej jest zapewnienie bezpieczeństwa jej uczestnikom.


Tylko ty co innego zarzucasz Owsiakowi, nie to, że tam jest niebezpiecznie (bo ogólnie nie jest), tylko, że tam jest sodoma, a tego nie zapewni paru ochroniarzy - tu jest kwestia kto na imprezę przyjedzie.
Owsiak co może i powinien, to bardziej medialnie walczyć z dilerką itp., więcej chyba się nie da zrobić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 14:52  
Cytuj
CYTAT
Pamiętam - jak w 2016 roku Owsiak pomstował, że policja skontrolowała Woodstock, i nakazała zwiększenie ilości ochrony.
Chodziło o to, że Owsiak "niedoszacował" o ok 30% liczbę uczestników.

Więcej ochrony - większe koszty..
Co? Nie wiedział ilu ludzi przyjechało? Jeśliby zależało mu na bezpieczeństwie, sam zatrudniłby dodatkową ochronę. A tak? - Odebrał to jako szykany ze strony władzy.

Jaki problem wywalać na zbity pysk nagusów, pijaków i ćpunów?
Dla przykładu. Jakby wywalano z wilczym biletem ludzi pod wpływem trawki tylko, to wiesz jaka byłaby zadyma?

Oczami wyobraźni widzę ochronę z narkotestami...
Ciekaw jestem jakie by były statystyki...
Może by mnie to mile zaskoczyło?
Chciałbym
(z tego co pamiętam kilku dilerów złapano) - śmialiśmy się z żoną, że pewno, żeby to tak głupio nie wyglądało.

Nie popieram obrażania ani forumowiczów, ani obiektu dyskusji. To bardzo obniża poziom...


To jest impreza darmowa, to nie sala koncertowa - liczba ludzi jest zawsze różna, ale faktycznie organizator za to odpowiada, bez dwóch zdań.

Tak jak piszesz, to nie ma na żadnej imprezie, koszty by były jakieś kosmiczne, w takim razie nie było by żadnych imprez.

Chcesz wywalić pijaków? Na jakiej zasadzie? Każdego po spożyciu aut? To 99% imprez do likwidacji.
Nagusów - hmm, nie wiem jaki tam jest regulamin, wolno czy nie wolno? Mnie nagość jakoś nie irytuje, jeśli to nie jest miejsce publiczne, nie widzę problemu.

Ćpunów - no tu się zgodzę, to powinien być cel, ale raczej celował bym w dilerów, a nie w odbiorców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 14:59  
Cytuj
Piszecie tutaj o tym że te śmiszne obrazki zaniżają poziom. No dobra.
A jak ta sama osoba pisze jednym Ci z dużej a drugim z małej tylko dlatego, że ten drugi ma inne zdanie a jest tak samo kulturalny jak ten który dostał Ci z dużej.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11638
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obowiązkiem organizatora imprezy masowej jest zapewnienie bezpieczeństwa jej uczestnikom.


Tylko ty co innego zarzucasz Owsiakowi, nie to, że tam jest niebezpiecznie (bo ogólnie nie jest), tylko, że tam jest sodoma, a tego nie zapewni paru ochroniarzy - tu jest kwestia kto na imprezę przyjedzie.
Owsiak co może i powinien, to bardziej medialnie walczyć z dilerką itp., więcej chyba się nie da zrobić.


Na podstawie dostępnych informacji zarzucam mu:
- chamstwo wobec dziennikarza (na jego polecenie dziennikarz został siłą wyrzucony)
- dopuszczanie do gorszących scen na Woodstock (zdjęcia mówią same za siebie)
- promowanie tęczowego społeczeństwa na Woodstock (chyba nawet w 2016 roku)
- niedostateczne zapewnienie bezpieczeństwa na Woodstock (był program Anity Gargas o nie wyjaśnionych zgonach)
- rsta wspominał o Krysznie na Woodstock
- brak transparentności fundacji i innych podmiotów (sprawa z blogerem)
- odmawianie prawa do informacji publicznej
- popiera aborcję
- popiera eutanazję.


vielitz - jeśli na Woodstock może wejść każdy, to jest to miejsce publiczne. Pijaków wyrzucać jeśli zakłócają porządek, obnażają się itd...
Klemens - zapomniałeś o celowo pisanych z małej litery nazwiskachpotluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 15:14  
Cytuj
Tu na forum znacie się z nazwisk? Czy nazwiska publicznych osób


Mirek wyluzuj wośp to nie tylko on a cała społeczność otwartych na pomoc ludzi i co ważne młodych którzy za fri to czynią kiedyś byłeś i Ty tak twierdzisz

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 15:50  
Cytuj
Dobra, powiedźcie mi teraz dlaczego ten festiwal nazywa się Woodstock?
Odpowiecie, bo tak został nazwany,
Ale powiedzcie dlaczego tak został nazwany?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 15:55  
Cytuj
CYTAT
Gdybyś cofną się parę stron wstecz i przeczytał, to przestałbyś zadawać te same pytania poraz n-ty umiech
Wam za ten hejt ktoś płaci co
Nie chcecie nie wrzucajcie, skomlecie na Owsiaka, a zacznijmy od tego pokaż mi krystalicznie czystą wg Ciebie fundację, organizującą na taką skalę zbiórkę a przy okazji zabawę co


znowu jaki hejt panie kolego? no i dochodzimy do sedna sprawy, operowanie zebranymi (cudzymi) pieniędzmi powinno wymagać transparentności i chodzi mi właśnie cały czas o to, że Ci ludzie kłamią że na tym nie zarabiają, a nie mogą się przyznać oficjalnie bo im by ludzie nie wrzucali tak chętnie. jaka to bezinteresowna pomoc? jaki to jest wolontariat? wolontariat to są te nawine dzieci biegające z puszkami. a Ty jak sąsiadce pomożesz wnieść zakupy albo wniesiesz jakiś mebel też chcesz od niej pieniedzy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 16:42  
Cytuj
CYTAT
Dobra, powiedźcie mi teraz dlaczego ten festiwal nazywa się Woodstock?
Odpowiecie, bo tak został nazwany,
Ale powiedzcie dlaczego tak został nazwany?


A co to znaczy to słowo bo sam nie wiem?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 17:20  
Cytuj
Z czego Wy się tak cieszycie lewacy ? Owsiak połowe tej kasy zabierze dla siebie. Dajecie się skubać jak durne owieczki. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 17:41  
Cytuj
Jak tam nasz Jurek? Dużo uzbierał?

Ech dobre czasy dla niego się już skończyły, wszyscy na ręce się gapią, sprawdzają faktury, wyciągają jakies sprawozdania, firmy zalożone. Cokolwiek sobie kup oprócz sprzędu medycznego, jakiś samochod, wycieczka to musi się zastanowić bo zaraz wywęszą i napiszą w prasie.
No, akcja WOŚP tylko na tym zyska co prawda, więcej kasy zostanie na sprzęt.
Ci wszyscy czepialscy zrobili tak naprawdę dobra robotę, bo Jurek będzie musial stać się czysty jak łza, inaczej go wykończa te dranie.

A TVP? zbiórki nie chciała transmitować, a na Woodstock na pewno pojedzie pokazać tych ubłoconych, obrzyganych co za bardzo poszli w tango na imprezie.

Ech, ciężkie czasy dla Jurka, w młodości zresztą wszystko było lepsze...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 17:42  
Cytuj
CYTAT
Z czego Wy się tak cieszycie lewacy ? Owsiak połowe tej kasy zabierze dla siebie. Dajecie się skubać jak durne owieczki. smiech2



banan jesteś [moderowano] i to zdrowo !! lepiej [moderowano] dawać na przejadanie zakonnikom

Moderowano przez: magpie
20 pkt za wulgaryzmy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 17:59  
Cytuj
CYTAT
Dobra, powiedźcie mi teraz dlaczego ten festiwal nazywa się Woodstock?
Odpowiecie, bo tak został nazwany,
Ale powiedzcie dlaczego tak został nazwany?


Witaj

Bo ten pierwszy jest kultowy.... Grał tam Hendrix, Janis Joplin, Dylan i wielu wspaniałych muzyków.... Najsławniejszy festiwal, jaki kiedykolwiek się odbył. Wystarczy Ci ?????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 18:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Z czego Wy się tak cieszycie lewacy ? Owsiak połowe tej kasy zabierze dla siebie. Dajecie się skubać jak durne owieczki. smiech2



banan jesteś [moderowano] i to zdrowo !! lepiej [moderowano] dawać na przejadanie zakonnikom



Ciebie mark30 też Owsiak zrobił na szaro ? Twoja wina , po co mu do puszki wrzucałeś ? Miej pretensje do Pana Boga ze rozumu pożałował. smiech2 smiech2 smiech2 Nie jesteś wyjątkiem, żaden lewak nie ma rozumu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 18:07  
Cytuj
CYTAT


Ciebie mark30 też Owsiak zrobił na szaro ? Twoja wina , po co mu do puszki wrzucałeś ? Miej pretensje do Pana Boga ze rozumu pożałował. smiech2 smiech2 smiech2 Nie jesteś wyjątkiem, żaden lewak nie ma rozumu.


Na szaro to się zrobiły Urszulanki Szare good

Boga w to nie mieszaj, bo nie wszyscy chodzą do kościoła i wierzą w bajki o aniołach. Ich wybór, w końcu po to jest wolna wola, czyż nie???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 19:37  
Cytuj
CYTAT
znowu jaki hejt panie kolego? no i dochodzimy do sedna sprawy, operowanie zebranymi (cudzymi) pieniędzmi powinno wymagać transparentności i chodzi mi właśnie cały czas o to, że Ci ludzie kłamią że na tym nie zarabiają, a nie mogą się przyznać oficjalnie bo im by ludzie nie wrzucali tak chętnie. jaka to bezinteresowna pomoc? jaki to jest wolontariat? wolontariat to są te nawine dzieci biegające z puszkami. a Ty jak sąsiadce pomożesz wnieść zakupy albo wniesiesz jakiś mebel też chcesz od niej pieniedzy?


Panie kolego masz świetny pomysł i dużą wiedzę, więc załóż fundację i pokaż wszystkim jak to robić bezinteresownie. Po co masz się marnować, zrobisz zapewne dużo dobrego dla bliźnich umiech

Skąd na świecie tylu ludzi którzy, najlepiej wiedzą jak obracać cudzymi pieniędzmi, jak powinna działać cudza fundacja, cudza firma, jak koś inny powinien się zachowywać, co oglądać, co czytać, jak ubierać, a najważniejsze jak Bóg będzie i za co karał.

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 20:14  
Cytuj
Dla czego ktoś umieszcza na FB oświadczenie że... odmawiam leczenia mnie sprzętem zakupiony przez WOŚP.
... nie rozumiem?😭😭😭😭😢😢😢😢

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 20:23  
Cytuj
CYTAT (mirek777 )
Pamiętam - jak w 2016 roku Owsiak pomstował, że policja skontrolowała Woodstock, i nakazała zwiększenie ilości ochrony.
Chodziło o to, że Owsiak "niedoszacował" o ok 30% liczbę uczestników.

Więcej ochrony - większe koszty..
Co? Nie wiedział ilu ludzi przyjechało? Jeśliby zależało mu na bezpieczeństwie, sam zatrudniłby dodatkową ochronę. A tak? - Odebrał to jako szykany ze strony władzy.

Jaki problem wywalać na zbity pysk nagusów, pijaków i ćpunów?
Dla przykładu. Jakby wywalano z wilczym biletem ludzi pod wpływem trawki tylko, to wiesz jaka byłaby zadyma?

Oczami wyobraźni widzę ochronę z narkotestami...
Ciekaw jestem jakie by były statystyki...
Może by mnie to mile zaskoczyło?
Chciałbym
(z tego co pamiętam kilku dilerów złapano) - śmialiśmy się z żoną, że pewno, żeby to tak głupio nie wyglądało.

Nie popieram obrażania ani forumowiczów, ani obiektu dyskusji. To bardzo obniża poziom...


Co Mirku powiesz o bandytach stadionowych? Czy należy odwołać wszystkie rozgrywki ligowe? Jaki problem wywalać na zbity pysk wszystkich bandytów ze stadionów i zrobić tam porządek?

Dlaczego tak bohatersko nie walczysz o bezpieczeństwo na stadionach?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11638
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 20:30  
Cytuj
Kibice sami potrafią zrobić porządek z idiotami w swoich szeregach.
Z tego co wiem, na razie zakazy stadionowe działają kulawo. Trzeba z tym zrobić porządek, a nie odwoływać rozgrywki.

Piszesz, jakbyś sugerował, że ja chcę likwidacji wośp....


Wiesz co to była "Akcja Widelec"?

"Bicie kluczami po jądrach, zmuszanie do przysiadów nago, do siadania na pałce policyjnej ustawionej na sztorc, gazowanie w zamkniętym samochodzie – tak według relacji uczestników wydarzeń działała policja, wymuszając przyznanie się do winy w czasie Akcji Widelec. Zorganizował ją w 2008 r. Grzegorz Schetyna."

Chodzi oczywiście o zwalczanie tych "niedobrych" kibiców, którzy śmieli rozwijać transparenty anty PO.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 20:32  
Cytuj
Jasne Bob, dlatego już pracuję nad tym by założyć fundację, na której będę zarabiał,bo zauważyłem że to intratny interes i na pomocy innym można nieźle żyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 20:40  
Cytuj
CYTAT (mirek777 )
Kibice sami potrafią zrobić porządek z idiotami w swoich szeregach.


Wiesz co to była "Akcja Widelec"?

"Bicie kluczami po jądrach, zmuszanie do przysiadów nago, do siadania na pałce policyjnej ustawionej na sztorc, gazowanie w zamkniętym samochodzie – tak według relacji uczestników wydarzeń działała policja, wymuszając przyznanie się do winy w czasie Akcji Widelec. Zorganizował ją w 2008 r. Grzegorz Schetyna."

Chodzi oczywiście o zwalczanie tych "niedobrych" kibiców, którzy śmieli rozwijać transparenty anty PO.....


Skoro sami potrafią to dlaczego tego nie zrobią? A Ty nie masz nic przeciwko bandytom stadionowym?

Akcja widelec? Nie słyszałem ;-) Skoro tak działała policja w 2008 roku to są na to papiery i ludzie, którzy mogą zeznawać. Ziobro wynajduje błędy w głosowaniach na sędziów TK a taką poważną akcją widelec się nie zajmie? Skoro Ty masz wiedzę na jej temat to On chyba też. Czemu nic w sprawie sie nie dzieje?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 20:53  
Cytuj
CYTAT (jednorazowy )
Jasne Bob, dlatego już pracuję nad tym by założyć fundację, na której będę zarabiał,bo zauważyłem że to intratny interes i na pomocy innym można nieźle żyć.

Załóż fundacje z takim rozmachem. Rób to w ramach wolontariatu. Nie bierz za to złotówki.
Do dzieła. Potrafisz jednorazowy

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 21:02  
Cytuj
CYTAT
Załóż fundacje z takim rozmachem. Rób to w ramach wolontariatu. Nie bierz za to złotówki.
Do dzieła. Potrafisz jednorazowy


Ja wrzuce Ci jednorazowy tyle samo co na wośpok

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 15 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2017r. 21:22  
Cytuj
oczywiście to była podpucha z zakładaniem fundacji. być może jestem zbyt młody i mam idealistyczne podejście do życia, a w mojej wizji świata nie ma miejsca na cyniczne wyzyskiwanie, oszukiwanie, kłamstwa,szantaż emocjonalny , żerowanie na naiwności oraz żebranie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 43 44 45 46 47 48 49 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »