NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 35 36 37 38 39 40 41 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 07:47  
Cytuj
Zakładajmy, że ci co zbierają, chcą dobrze. Robią to za darmo.
Z serca. Często nie wiedząc o pewnych sprawach.

Apeluję do Was - wolontariusze - zrezygnujcie z Woodstock, ze "Światełka do nieba".... niech te pieniądze też trafią na sprzęt medyczny.

Zróbcie psikusa Owsiakowi. Pokażcie mu jak wygląda prawdziwa bezinteresowność.

Pewnie wielu z Was ani myśli jechać na Woodstock.

A teraz wyobraźcie sobie banana jako wolontariusza chodzącego z puszką...
Potrafiłby być pogodny, wyrozumiały i dobrze nastawiony do ludzi?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 07:47  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 09:52  
Cytuj
Wrzucajcie ile możecie,Jurek kupi nowego Jeepa.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 10:00  
Cytuj
Jutro impreza MON i Caritasu na styl orkiestry

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 10:08  
Cytuj
Witam

Wyzywacie się nawzajem, już pewnie nikt z was nie wie odkąd... Siedzicie w swoich okopach po dwóch stronach frontu i zajadle bronicie swoich racji... Wyrozumiałość, empatia, tolerancja i zrozumienie nie istnieje.... Jest tylko "moja święta racja!!!" Rozum śpi, grasują demony - gdy się na was spojrzy z boku, to widzi się "wściekłe psy", które tylko czekają, aby rzucić się na oponenta..... W każdym temacie, który można podciągnąć pod podział lewica - prawica... Nie można inaczej??? Czy polityka wyzwala w was tak negatywne odruchy??? W końcu to "politycy" wciągnęli was w tą wojnę polsko - polską, albo inaczej - sprowokowali ją (zarówno ci z lewa, jak i z prawa), a wy daliście się "nabrać" na ich sztuczki.... Im to jest na rękę, ale czy to służy nam obywatelom??? Wątpię szczerze.... Może spróbujcie się trochę otworzyć, wpuścić trochę innych racji do swoich głów..... A może faktycznie odstawcie politykę na 2 tygodnie ferii umiechumiechumiech Gwarantuję poczujecie się lepiej całus Naprawdę można inaczej.... Można kulturalnie.... Można bez kurdupla i łysego jąkały.... Wszystko w waszych głowach i rączkach, które tak chętnie stukają w klawiaturkę... W tym kraju jest miejsce i dla Caritas i dla WOŚP, choć do jednych i drugich można mieć zastrzeżenia.... Szanujmy się ludziska troszkę.... Choć troszkę umiechumiechumiech

Z partyjnym pozdrowieniem ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 10:14  
Cytuj
delta - myślę, że twój wpis powinien sobie bardzo do serca wziąć banan.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 10:41  
Cytuj
CYTAT
W końcu to "politycy" wciągnęli was w tą wojnę polsko - polską, albo inaczej - sprowokowali ją (zarówno ci z lewa, jak i z prawa), a wy daliście się "nabrać" na ich sztuczki.... Im to jest na rękę, ale czy to służy nam obywatelom???


Świetnie to ująłeś @delta. Wszyscy "inteligenci" prześcigający się w inwektywach na lewo i prawo... zastanówcie się nad sobą mocno z kim i z czym wy walczycie?

@mirek777 ty człowieku nie znasz umiaru... byle opluć, byle poniżyć i zwyzywać... katolik zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 10:53  
Cytuj
A kogo jak tak oplułem, poniżyłem nie mówiąc o zwyzywaniu?

mlotekmlotekmlotek

Miałeś nie pisać w tym temacie. okok słowny jesteś.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
delta - myślę, że twój wpis powinien sobie bardzo do serca wziąć banan.


Ja myślę że wynająłbyś pustą przestrzeń między uszami na karmnik lub budkę lęgową

CYTAT
Zwróćcie uwagę, na zajadłość przeciwników Orkiestry. Gdy brakuje już argumentów to zaczynają sie obelgi wyzwiska i ataki personalne. Nawet tych najbardziej rozmodlonych.
Mały kurdupel im przeszkadza ale łysy jąkała jest ok.


Andrzejku typowe fiodory tak mają od zawsze ...mało rozumu i skomlenie 25/dobę ... w końcu IQ 70 zobowiązuje ... ok

Obrazek

Tak dla przypomnienia ... nie masz jeszcze dzieci ? Może się to zmienić ... Jesteś "młodym Bogiem" ... to również się zmieni ... Nie bądz jak typowy fiodor ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 11:01  
Cytuj
A co banan - u ciebie taki karmik funkcjonuje bez zarzutu.potluczony Tak sądzę. U mnie ta przestrzeń jest zajęta przez ROZUM.

Poleć taką "rewitalizację" swoim kolegom.okok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 11:03  
Cytuj
Delta zrób sobie ferie od tego forum to na pewno poczujesz się lepiejumiech

Taki jest ten świat. W usa przed i po wyborach mamy wojne amerykańsko-amerykańską, w Angli - brexit-wojne angielsko-angielska itd. i tak na całym świecie.
Życie to nie impreza dla pensjonarek, kto ma słaba psychikę niech stanie sobie z boku hehe.
Na tych wymiękniętych którzy by chcieli żeby było tak zawsze dobrze, żeby się wszyscy kochali i w ogóle tylko czeka Putin z Kim Dzong Unem żeby ich pożrećumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 11:11  
Cytuj
CYTAT
A co banan - u ciebie taki karmik funkcjonuje bez zarzutu.potluczony Tak sądzę. U mnie ta przestrzeń jest zajęta przez ROZUM.

Poleć taką "rewitalizację" swoim kolegom.okok


smiech2 q..a smiech2 fakt twoja przestrzeń jest już zajęta do przenoszenia łajna którym cie karmi Kurwizja smiech2

https://www.youtube.com/watch?v=gENjTs8VskQ

To takich POkemonach jak ty smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 11:14  
Cytuj
banan - jak będziesz tak pluł jadem, kwasem, czy co tam ci wylata potluczony to sobie twarz poparzysz.
Musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem. Współczuję ci.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 11:14  
Cytuj
Jest jeszcze jeden temat, który należy tu podkreślić.
Nie podoba mi się piętnowanie ludzi, którzy nie wspomagają WOŚP-u.
Czy widzieliście kiedykolwiek organizację, fundację czy stowarzyszenie, które robiąc jakąś akcję charytatywną oficjalnie podaje do wiadomości publicznej osoby, firmy czy inne instytucje, które nie chciały wspomóż danej akcji?
Właśnie dziś w necie pojawiło się kolejne potępienie publicznej osoby, która odmówiła przekazania jakiegoś przedmiotu na licytację.
To jest wstrętne!
Bo to jak widać często jest przymus, a może nawet podchodzi pod ukryty szantaż!
Specjalnie nie podaję linku, bo nie chcę brać udziału w tym potępieniu tej konkretnej osoby, która traci prawo do swojego wyboru.
Na pewno znacie takie przykłady z tego, czy poprzednich lat.
Powtarzam!
To jest wstrętne!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 11:14  
Cytuj
[cytat]Delta zrób sobie ferie od tego forum to na pewno poczujesz się lepiejumiech

Marku czuję się świetnie, wprost wybornie...
Tobie też zdrówka życzę ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 11:18  
Cytuj
rsta - niestety - kto krytykuje, lub nie wspiera, ten musi liczyć się z językiem miłości fanatyków owsiaka.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 12:24  
Cytuj
CYTAT (mirek777 )
Cieszę się, że Caritas wspiera Wośp. Może Wośp się czegoś dobrego nauczy, jak prawdziwie i bezinteresownie pomagać.



Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem bezinteresowności ale w Caritas jest cała masa ludzi na etatach nawet wolontariusze. Pomagają za pieniądze, z których żyją. To wg ciebie źle?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 12:27  
Cytuj
Zaczęło się piętnowanie publiczne tych co mają inne zdanie:

http://kielce.onet.pl/wojewoda-swietokrzyski-odmawia-wsparcia-wosp-dlatego-zlicytuja-pismo-z-odmowa/peyptcm


Andrzej Kwestia, ile, kto i za co.
Caritas nie posiada spółek typu Jasna Sprawa, Złoty Melon, Mrówka cała.
Gdy Wielgucki korzystając z ustawowego prawa do informacji publicznej poprosił wośp o takie i inne dane zderzył się z murem.

Mam propozycję, abyś poprosił o tego typu dane Caritas.

Pozostaje jeszcze inna kwestia: Moim zdaniem, jeśli wolontariusz liczy na "podziekowanie" w postaci Woodstock, nie jest bezinteresowny. Ile osób bawiło się na ostatnim Woodstock, a ile było rok temu wolontariuszy?


Wyszłoby, kto tak na prawdę był bezinteresowny.

Ile sprzętu można było kupić za ostatni Woodstock?
Ile sprzętu można było kupić za wszystkie Woodstock?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 12:39  
Cytuj
O jej ;-)

Delta. 100% racji. Niestety dla pewnych ludzi już jest za późno. Politycy zacierają swoje brudne rączki a gawiedź szaleje na forach. Nie mogą się powstrzymać. Każdy o odmiennym zdaniu jest przeciwnikiem. Cieszą się gdy obrażany jest przeciwnik. Oburzają gdy obrażony jest ich zwolennik.

Może kiedyś zapanuje pokój ;-)

Owsiak twierdzi, że ten hejt na niego to zorganizowana akcja. Myślę, że nie wszyscy dostają za to pieniądze. Nasze forumowe anty i wilczki robią to za frytki.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 12:40  
Cytuj
CYTAT

Owsiak twierdzi, że ten hejt na niego to zorganizowana akcja. Myślę, że nie wszyscy dostają za to pieniądze. Nasze forumowe anty i wilczki robią to za frytki.


Andrzej a to, jak wośp przyjął odmowę Wojewody Świętokrzyskiego to nie hejt?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 12:54  
Cytuj
mirek777, oczywiście że hejt. Robią go dokładnie tacy sami ludzie jak ty tylko z drugiej strony barykady..


Czy jeśli osoba wspierająca, pomagająca, świadcząca usługi na rzecz fundacji oczekuje zapłaty za swoją pracę to jest to pomoc bezinteresowna?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 12:58  
Cytuj
CYTAT
A kogo jak tak oplułem, poniżyłem nie mówiąc o zwyzywaniu?

Każdego kto napisał, że nie ma nic przeciwko akcji wospu. Ale robisz to w taki "wyrachowany" katolicki sposób. Nie przeklinasz, nie uzywasz inwektyw, ale zawisci i butnosci w tobie jak w nikim innym, istny szatan za aniołka przebrany. Aha i więcej tych emotek używaj... będziesz bardziej wiarygodny.

CYTAT
Miałeś nie pisać w tym temacie. okok słowny jesteś.potluczony

Twoje zdanie mnie obchodzi tyle co nic cool @delta napisał coś konkretnego więc miałem ochotę odnieść się do jego sensownej wypowiedzi która ma u mnie poparcie.

A teraz dawaj dalej... pluj. Bo wiem, że nie wytrzymasz bez odpowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 12:59  
Cytuj
Andrzej ja nikogo nie wymieniam z nazwiska że daje na wośp.:szok:

Oczywiście że nie. (odpowiadając na twoje pytanie) Więc uprzedzając.... - wszyscy którzy w Caritas otrzymują pensję, są pracownikami i nie są bezinteresowni.

Kosmitier - przykłady moich wyzwisk? plucia...? poniżeń? Hmmmmmpotluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 13:03  
Cytuj
Mirek i w każdej fundacji są tacy ludzie. Jeśli ci to przeszkadza to po prostu nie wspieraj ale bądź konsekwentny i sprawiedliwy w swoim działaniu i ocenie. Wszystkich traktuj jednakowo. Elbanowskich, Caritas i WOŚP. Nie pisz, że Orkiestra mogła by się uczyć od Caritasu bezinteresowności. Bo to jest zwyczajnie śmieszne.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 13:06  
Cytuj
Ludzie nie mają tolerancji. Coś im nie pasuje i od razu chcieliby aby tego czegoś nie było. Nie pomyślą, że inni mogą tego potrzebować.
Mi też wiele spraw na świecie nie pasuje ale zdaje sobie sprawę, że dla kogoś to może być coś bardzo ważnego.
Albo siłowe ustawianie życia wszystkich według swoich przekonań.

Ty rób tak jak my, nie jak chcesz tylko tak jak my.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Sty 2017r. 13:09  
Cytuj
POkemonie ja ci życzę dużo zdrowia ... gdy już rodzina odstawi cię do jednego z ośrodków który korzysta z pomocy WOŚP żebyś długie lata mógł patrzeć na to serduszko ...ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 35 36 37 38 39 40 41 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »