NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 33 34 35 36 37 38 39 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 11:48  
Cytuj
CYTAT

Pominę tego Matkę K który dla mnie żadnym bohaterem nie jest, gość wypromował się na hejcie na WOŚP, nie śledzę jego działań, ale chyba wszystkie sprawy z Owsiakiem w sądzie przegrał...

Nie spotkałem się z jakimiś akcjami Owsiaka czy wypowiedziami, gdzie atakował "konkurencję", nawet Caritas ma z nimi dobry dialog - możesz podać jakiś konkret/link?



Jedyne co Matka Kurka przegrał - to został uznany winnym obrażenia Owsiaka (owsiak obdarował go o wiele gorszymi epitetami).

Z zarzutów o pomówienia Owsiak wycofał się, gdyż okazało się, że konieczne będzie okazania ksiąg rachunkowych.

Sąd uznał, że wszystkie machinacje o jakich pisał Matka Kurka są prawdziwe i miał prawo o nich pisać.


Widzisz Gdzieś, żeby ten człowiek brylował w mediach, skoro twierdzisz, że się wypromował?

Co do Caritas - Owsiak zaproponował, że pokaże swoje księgi, gdy Caritas pokaże swoje - gdy Caritas niemal natychmiast się zgodził, ten udał głupiego, twierdząc, że miał na myśli jedynie kontrolę ksiąg Caritas - a nie jego firm.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 11:48  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
Vielitz, a czemu Ty nie możesz zrozumieć że gdyby łysy się nie urodził to i tak ten sprzęt został by zakupiony, to jest fakt, a nie gdybanie. umiech

Owsiak jest właśnie dla takich naiwniaków jak Ty, wcale nikogo nie zniechęcam do jego akcji, a nawet zachęcam.
Cieszy mnie gdy widzę jak lewaki dają się skubać smiech2

Pamiętaj vielitz w tym roku dwa razy więcej, bo akcja łysego jest zagrożona. smiech2 smiech2 smiech2



Zrozum więc, że się mylisz - sprzęt nie był by kupiony, bo już stał tam sprzęt, od 20-30 lat, sprawny, który dało się od biedy wykorzystać (bo działał jeszcze jako tako, albo miał podobne zastosowanie itp itd) - więc to robiono, a jak się nie dało, to wysyłano do innych szpitali. Masz dzieci? Byłeś kiedyś chociaż w STW w szpitalu? W szpitalach sprzęt kupuje lub wymienia się tylko ten co trzeba, a nie ten co dobrze by było wymienić lub ten który pomógłby w ratowaniu/leczeniu. Polscy lekarze od lat musieli wznosić się na wyżyny, by na tym co mają sprzęcie robić to co robili, ale dopóki się dawało to nikogo to nie interesowało i tak to się kręciło.
Owsiak, kupuje ten sprzęt właśnie znajdujący się niżej w hierarchii, ale dający dużo większe szanse. Zaraz pewnie znów wypalisz z tekstem, że kupują sprzęt, którego czasami w szpitalach nie da się wykorzystać, bo nie ma kto tego obsługiwać - no tak, to wina Owsiaka jak nicumiech.

ps
zmień płytę z tymi docinkami o lewakach i dawaniu 2 razy ble ble ble, nie rób z siebie "głupka forumowego" co potrafi tylko jedno i to samo powtarzać. Chcesz dyskutować to dyskutuj, a docinki rodem z piaskownicy sobie daruj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 27 Lis 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 11:51  
Cytuj
Bob12 twoja wypowiedz jest bardzo denna i niczego nie wnosi.

wielitz pamiętaj ze Hitler tez przyciągał do siebie miliony zwolenników.

Ale faktem jest ze WOŚP traci na popularności, a wynik zawdzięcza chyba tylko tym zagorzałym zwolennikom którzy z roku na rok starają się coraz więcej wrzucić do puszek.
To tylko moje skromne zdanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 11:53  
Cytuj
CYTAT
Czyli w temacie " kasa i KK " nie wiesz nic oprócz tego co podała Wyborcza smiech2 smiech2 smiech2


Bądz poważniejszy trochę a nie wszędzie te smiech2
Ludzie rozpieścili kościół i księży jak mało kogo na świecie. Księża to wiedzą i wykorzystują.

A teraz powiem Twoim stylem i poziomem:

O WOŚP wiesz tyle co mówią w Trwam i Radiu Maryja smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 11:54  
Cytuj
Fragment felietonu Łukasza Warzechy:

"Żadnej akcji, której celem jest pomoc dzieciom (albo w ogóle pomoc innym), nie wolno krytykować. To wyjątkowo często powtarzane twierdzenie, oparte na założeniu, że cel uświęca środki. Nieważne kto i w jaki sposób zbiera pieniądze – jeśli przeznacza choć część z nich (bo przecież nie wszystkie – wystarczy zerknąć do sprawozdania finansowego fundacji WOŚP) na jakiś szlachetny cel.

Aby wykazać wadliwość takiego rozumowania trzeba sięgnąć po przykład skrajny, podkreślając, że nie jest to porównanie, a jedynie odwołanie do konkretnej sytuacji, pokazujące niedorzeczność założenia „cel uświęca środki”. Camorra – mafia działająca na południu Włoch – w wielu przypadkach wchodziła w rolę państwa. Dbała o utrzymanie porządku, karała nawet zwykłych, nienależących do niej bandziorów czy złodziei, a także wspomagała ubogich i potrzebujących całkiem sporymi pieniędzmi. Czy to oznacza, że automatycznie camorra stała się „dobra”? Że nie ma racji ktokolwiek, kto by ją krytykował? Oczywiście – nie."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 11:58  
Cytuj
Gdybyś wielitz zdawał sobie sprawę że sprzęt kupiony przez jąkałe to zaledwie jeden procent tego co kupuje rocznie rząd za pieniądze z naszych podatków to byś takich głupot nie wypisywał.
I pamiętaj ze naklejka na sprzęcie nie oznacza że został zakupiony z pieniędzy puszkowych.

Jeden procent to całe nie zauważalne gu.no w morzu potrzeb.

Jeśli nie jesteś lewakiem to czego tak się plujesz na słowo lewak ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 12:00  
Cytuj
CYTAT (vielitz)

A czemu ty nie możesz zrozumieć, że gdyby nie WOŚP tego sprzętu by nie było (bo nie było, to jest fakt, a nie gdybanie) - do użytku "w razie czego" miałbyś jakiś inny przestarzały sprzęt (na którym szanse maleją),


Oni to wiedzą.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Pominę tego Matkę K który dla mnie żadnym bohaterem nie jest, gość wypromował się na hejcie na WOŚP, nie śledzę jego działań, ale chyba wszystkie sprawy z Owsiakiem w sądzie przegrał...

Nie spotkałem się z jakimiś akcjami Owsiaka czy wypowiedziami, gdzie atakował "konkurencję", nawet Caritas ma z nimi dobry dialog - możesz podać jakiś konkret/link?



Jedyne co Matka Kurka przegrał - to został uznany winnym obrażenia Owsiaka (owsiak obdarował go o wiele gorszymi epitetami).

Z zarzutów o pomówienia Owsiak wycofał się, gdyż okazało się, że konieczne będzie okazania ksiąg rachunkowych.

Sąd uznał, że wszystkie machinacje o jakich pisał Matka Kurka są prawdziwe i miał prawo o nich pisać.


Widzisz Gdzieś, żeby ten człowiek brylował w mediach, skoro twierdzisz, że się wypromował?

Co do Caritas - Owsiak zaproponował, że pokaże swoje księgi, gdy Caritas pokaże swoje - gdy Caritas niemal natychmiast się zgodził, ten udał głupiego, twierdząc, że miał na myśli jedynie kontrolę ksiąg Caritas - a nie jego firm.


Mając na myśli, że się wypromował, miałem na myśli to, że wcześniej nikt o nim nie słyszał i nie czytał jego bloga. Jak rozpoczął swoją krucjatę, nagle wszystko się jakoś inaczej potoczyło - grunt to dobry temat.
Nie chce mi się szukać linków, bo czytałem o tym dawno, ale o tym, że sąd uznał że Owsiak robi machinacje to nie słyszałem - z tego co pamiętam to były 3(?) sprawy które MK przegrał a jedną chyba w teorii wygrał - pewnie więc kwestia źródła. Dobrze pamiętam jednak, że sąd uznał iż MK kłamał i nakazał mu usunięcie oszczerstw co do działań Owsiaka oraz zapłacenie jakiejś tam kary, która oczywiście Jurek wspaniałomyślnie oddał czy coś tam innego pokazowego zrobił. Nie wiem jak ten temat się dalej potoczył, ale MK z tego bloga zrobił sobie źródło utrzymania (bo chyba bezrobotny jest) więc wątpię by jego działania były "czyste".

Co do Caritas - i to jest dowód, że walczy z "konkurencją"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 12:04  
Cytuj
" cel uświęca środki " Eskobar dorobił się gigantycznego majątku na handlu narkotykami, przez jego postępowanie życie straciło kilkanaście tysięcy ludzi na całym świecie, ale w swoim rodzinnym mieście wspomagał biednych i budował osiedla mieszkaniowe dla ubogich. Jego też trzeba wynieść na piedestał ?


cel uświęca środki - typowo lewackie myślenie smiech2smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 12:05  
Cytuj
Zsrr o tym jednym procencie wie już każdy. Ale rząd za tą kase nie kupuje tylko sprzętu. I dlatego tyle jeszcze brakuje w szpitalach i każda pomoc jest potrzebna

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
Gdybyś wielitz zdawał sobie sprawę że sprzęt kupiony przez jąkałe to zaledwie jeden procent tego co kupuje rocznie rząd za pieniądze z naszych podatków to byś takich głupot nie wypisywał.
I pamiętaj ze naklejka na sprzęcie nie oznacza że został zakupiony z pieniędzy puszkowych.

Jeden procent to całe nie zauważalne gu.no w morzu potrzeb.

Jeśli nie jesteś lewakiem to czego tak się plujesz na słowo lewak ?


A czy ja napisałem gdzieś, że oni kupują 100% sprzętu do szpitali? Napisałem, że dzięki nim jest kupiony sprzęt, który NIE BYŁBY kupiony do szpitali, bo nie było takiej konieczności i są ważniejsze rzeczy do sfinansowania (ciężki temat co jest ważniejsze, ale tak jest), ale przez to, że ten sprzęt kupiony został, szanse dzieciaków są dużo większe!

A co oznacza ta naklejka na nówka-sztuka sprzęcie, którego nie było, a się pojawił? Tajna akcja agentów WOŚPu oklejania sprzętu?

Ja się plujęumiech? Napisałem o tym aż raz na końcu mojej wypowiedzi. Czy ty masz jakiś problem człowiekuumiech Nie potrafisz normalnie dyskutować? Po prostu drażni mnie jak ktoś próbuje coś komuś wmówić poprzez powtarzanie czegoś do usrania i klepania jednego słabego tekstu w kółko - serio, takie rzeczy to w piaskownicy, tam może by to przeszło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 12:13  
Cytuj
CYTAT
" cel uświęca środki " Eskobar dorobił się gigantycznego majątku na handlu narkotykami, przez jego postępowanie życie straciło kilkanaście tysięcy ludzi na całym świecie, ale w swoim rodzinnym mieście wspomagał biednych i budował osiedla mieszkaniowe dla ubogich. Jego też trzeba wynieść na piedestał ?


cel uświęca środki - typowo lewackie myślenie smiech2smiech2smiech2smiech2


Przestań wycinać kawałki tekstu bo tak robią ci od szerzenia propagandy - napisałem, że trzeba mieć poczucie rzeczywistości - Owsiak nikomu nie szkodzi i nikogo nie zabił, narkotykami nie handluje czy bronią, więc twoje porównanie jest z dupy.

Cel uświęca środki - to czasami jedyna droga by coś osiągnąć i czynić świat lepszym (by osiągnąć coś, trzeba czasami ryzykować lub się poświęcać), lepiej niż "prawackie" nie robić nic, bo może nie wyjdzie, albo ktoś się obrazi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 12:16  
Cytuj
Może wrzucający do puszek - ci oczywiście którzy tego chcą, powinni od Jurka wymagać, aby z kupionego ze składek sprzętu nie korzystali ci którzy nic nie podarowali.
Może niech umieszcza ten sprzęt w takich tylko placówkach, które to zapewnią, bo państwowe szpitale nie maja takiej możliwości.

Każdy wrzucający otrzymywałby specjalne pokwitowanie lub legitymacje WOŚP, którą okazywałby w prywatnych klinikach i ośrodkach pracujących na sprzęcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Myślę, że takie rozwiązanie satysfakcjonowałoby darczyńców mających wyżej wymienione wymagania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 12:19  
Cytuj
Klemens, chyba nie rozumiesz problemu jeden procent.

Na sto zakupionych urządzeń to tylko jedno jest kupione przez WOŚP, a 99 kupuje państwo z naszych podatków.
Jak jeszcze wezmniesz pod uwagę to że w dużej mierze do tego jednego sprzętu dokładają się samorządy z naszych podatków ( na szczęście coraz rzadziej) to się okaże że z jedynego robi się 0,5 . Czyli faktycznie jąkała nie robi NIC. Tak trudno to zrozumieć ? Jeśli trudno to nie warto wam tego dalej tłumaczyć.

Wrzucajcie nadal, cieszy mnie to bardzo smiech2 smiech2 smiech2 Głupota jest nie wyleczalna. neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 12:20  
Cytuj
CYTAT
Może wrzucający do puszek - ci oczywiście którzy tego chcą, powinni od Jurka wymagać, aby z kupionego ze składek sprzętu nie korzystali ci którzy nic nie podarowali.
Może niech umieszcza ten sprzęt w takich tylko placówkach, które to zapewnią, bo państwowe szpitale nie maja takiej możliwości.

Każdy wrzucający otrzymywałby specjalne pokwitowanie lub legitymacje WOŚP, którą okazywałby w prywatnych klinikach i ośrodkach pracujących na sprzęcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Myślę, że takie rozwiązanie satysfakcjonowałoby darczyńców mających wyżej wymienione wymagania.


Serio? Gdzie coś takiego napisał ktoś kto jest za WOŚP'em (nie liczę garstki moherów, bo tacy znajdą się wszędzie)?
To jest ewidentne skłócanie ludzi, powinno się takie coś karać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 12:21  
Cytuj
CYTAT
Klemens, chyba nie rozumiesz problemu jeden procent.

Na sto zakupionych urządzeń to tylko jedno jest kupione przez WOŚP, a 99 kupuje państwo z naszych podatków.
Jak jeszcze wezmniesz pod uwagę to że w dużej mierze do tego jednego sprzętu dokładają się samorządy z naszych podatków ( na szczęście coraz rzadziej) to się okaże że z jedynego robi się 0,5 . Czyli faktycznie jąkała nie robi NIC. Tak trudno to zrozumieć ? Jeśli trudno to nie warto wam tego dalej tłumaczyć.

Wrzucajcie nadal, cieszy mnie to bardzo smiech2 smiech2 smiech2 Głupota jest nie wyleczalna. neutralny


Czyli WOŚP znika a w szpitalach jest wtedy lepiej

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 12:22  
Cytuj
CYTAT
Może wrzucający do puszek - ci oczywiście którzy tego chcą, powinni od Jurka wymagać, aby z kupionego ze składek sprzętu nie korzystali ci którzy nic nie podarowali.
Może niech umieszcza ten sprzęt w takich tylko placówkach, które to zapewnią, bo państwowe szpitale nie maja takiej możliwości.

Każdy wrzucający otrzymywałby specjalne pokwitowanie lub legitymacje WOŚP, którą okazywałby w prywatnych klinikach i ośrodkach pracujących na sprzęcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Myślę, że takie rozwiązanie satysfakcjonowałoby darczyńców mających wyżej wymienione wymagania.



Popieram tego typu rozwiązanie i śmiało mogę zadeklarować że w takich placówkach moja noga nie postanie.



Klemens, nie lepiej, ale na pewno tak samo, czyli nikt nie zauważy różnicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 12:25  
Cytuj
CYTAT
Klemens, chyba nie rozumiesz problemu jeden procent.

Na sto zakupionych urządzeń to tylko jedno jest kupione przez WOŚP, a 99 kupuje państwo z naszych podatków.
Jak jeszcze wezmniesz pod uwagę to że w dużej mierze do tego jednego sprzętu dokładają się samorządy z naszych podatków ( na szczęście coraz rzadziej) to się okaże że z jedynego robi się 0,5 . Czyli faktycznie jąkała nie robi NIC. Tak trudno to zrozumieć ? Jeśli trudno to nie warto wam tego dalej tłumaczyć.

Wrzucajcie nadal, cieszy mnie to bardzo smiech2 smiech2 smiech2 Głupota jest nie wyleczalna. neutralny


Dalej nie możesz widzę zrozumieć sensu tych akcji - zobacz co jest kupowane i ile takowego sprzętu trafiło dzięki WOŚP (kto wspierał to inny temat), zrób "resercz" i wróć do rozmowy.

ps
sukces, zmieniłeś płytę, co prawdą na podobną, ale trochę innąjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 12:25  
Cytuj
Czy oni będą jeszcze darczyńcami, a WOŚP akcją charytatywna zwolniona od podatku tego nie wiem, ale przecież każda grupa ludzi czy przyjaciół może złożyć się na aparat usg czy inkubator, z którego tylko oni będą korzystać. Ja nie mam nic przeciwko temu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 12:27  
Cytuj
CYTAT

Nie chce mi się szukać linków, bo czytałem o tym dawno, ale o tym, że sąd uznał że Owsiak robi machinacje to nie słyszałem - z tego co pamiętam to były 3(?) sprawy które MK przegrał a jedną chyba w teorii wygrał - pewnie więc kwestia źródła. Dobrze pamiętam jednak, że sąd uznał iż MK kłamał i nakazał mu usunięcie oszczerstw co do działań Owsiaka oraz zapłacenie jakiejś tam kary, która oczywiście Jurek wspaniałomyślnie oddał czy coś tam innego pokazowego zrobił. Nie wiem jak ten temat się dalej potoczył, ale MK z tego bloga zrobił sobie źródło utrzymania (bo chyba bezrobotny jest) więc wątpię by jego działania były "czyste".



Co do Caritas - i to jest dowód, że walczy z "konkurencją"?



Co do Matki Kurki - ewidentnie próbujesz zakryć prawdę.

Bo jak ktoś ma jakiś dochód z tego, że pokazał o kimś prawdę to już jest podejrzany? zaklopotany


Kilka stron wcześniej w tej dyskusji zamieszczałem obszerne fragmenty komentarza Wielguckiego, do wyroku sądu.
Księgowa motała się w zeznaniach, nie była w stanie powiedzieć skąd wzięły się pewne kwoty itd.....ok


Co do Caritas - nie to nie jest dowód, na walkę - to jest dowód na to, że wpisywał się w nurt oszczerstw pod adresem Caritas - myślał - że Caritas ma za uszami i nie podejmie rękawicy - i przeliczył się - ośmieszył i skompromitował.okokokzaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 12:27  
Cytuj
CYTAT

Czy oni będą jeszcze darczyńcami, a WOŚP akcją charytatywna zwolniona od podatku tego nie wiem, ale przecież każda grupa ludzi czy przyjaciół może złożyć się na aparat usg czy inkubator, z którego tylko oni będą korzystać. Ja nie mam nic przeciwko temu.


Grupa ludzi, która widzi "swoich" oraz "tamtych" pewnie mogła by tak postąpić - na szczęście WOŚP i ludzie to popierających tego tak nie widzą, to co robią, robią dla wszystkich, dziwaki jakieś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 12:39  
Cytuj
CYTAT

Co do Matki Kurki - ewidentnie próbujesz zakryć prawdę.

Bo jak ktoś ma jakiś dochód z tego, że pokazał o kimś prawdę to już jest podejrzany? zaklopotany


Kilka stron wcześniej w tej dyskusji zamieszczałem obszerne fragmenty komentarza Wielguckiego, do wyroku sądu.
Księgowa motała się w zeznaniach, nie była w stanie powiedzieć skąd wzięły się pewne kwoty itd.....ok


Co do Caritas - nie to nie jest dowód, na walkę - to jest dowód na to, że wpisywał się w nurt oszczerstw pod adresem Caritas - myślał - że Caritas ma za uszami i nie podejmie rękawicy - i przeliczył się - ośmieszył i skompromitował.okokokzaklopotany


Jaką prawdę ja próbuję zakryć? Był wyrok sądu, że MK dopuścił się oszczerstw? Nie znam sprawy na tyle dobrze by o tym dyskutować, opieram się na tym co orzekł sąd. Wyroku sądu o tym, że Owsiak złamał prawo nie widziałem.

MK podejrzany jest dla mnie dlatego, że z tego tematu zrobił sobie źródło utrzymania, skoro ma dowody na przekręty, to czemu Owsiak "jeszcze nie siedzi"? Net to brutalna rzeczywistość, ludzie mogą tam pisać różne rzeczy...

Hmm a może po prostu puściły mu w końcu nerwy po tych hejterskich atakach i palnął głupotę, atakując nie "tego" co trzeba. Dla mnie zdecydowanie nie jest to dowód na to iż trzeba Owsiaka potępić, albo na to iż walczy z "konkurencją".
Podejrzewać mogę, iż gdyby wyszło na jaw, jaki jest koszt kręcenia tej akcji, to wtedy części ludzi mogłoby się to nie spodobać - nie jest to wg. mnie żaden przekręt, a obawa Jurka o istnienie tej akcji, jakby nie było SZCZYTNEJ.
Rzekniesz pewnie - to dajmy tą kasę co idzie na akcję bezpośrednio potrzebującym - tak, ale tu jest haczyk, bez Owsiaka u sterów i bez całej tej wielkiej orkiestry, nie będzie tej kasy, bo kto ją zbierze? Kto wtedy da?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 12:39  
Cytuj
wielitz, Ty i tobie podobni naiwniacy wrzucajcie nadal do tych Owsiakowych puszek, mnie to bardzo cieszy, a nawet śmieszy. Wasza sprawa jak lubicie się kroić z kasy ciesząc się z tego ze łysy jąkała kupi z to przysłowiowe "0,5" sprzętu. smiech2 smiech2 smiech2

Ale to trzeba być lewakiem żeby zrozumieć takie idiotyczne postępowanie. Wszystkie instytucje charytatywne to naciągacze.

I tak dla przypomnienia - W tym roku naiwniacy dają dwa razy więcej

Płacę już i tak za wysokie podatki i nie muszę się dokładać. A korzystać będę do puty do puki szpitale będą państwowe.



wielitz żeby się opierać na wyroku, to trzeba go najpierw przeczytać, a Ty opierasz się na tym co napisała wyborcza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 12:41  
Cytuj
CYTAT (zsrr)
Klemens, nie lepiej, ale na pewno tak samo, czyli nikt nie zauważy różnicy.


:szok:

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2017r. 12:48  
Cytuj
CYTAT


Jaką prawdę ja próbuję zakryć? Był wyrok sądu, że MK dopuścił się oszczerstw? Nie znam sprawy na tyle dobrze by o tym dyskutować, opieram się na tym co orzekł sąd. Wyroku sądu o tym, że Owsiak złamał prawo nie widziałem.



Był wyrok sądu, że Wielgucki obraził Owsiaka sformułowaniami "hiena cmentarna", "król żebraków".

Owsiak odwdzięczył się: "pie...ol się”, „będziesz maił w dupę”, „pachniesz komorą Auschwitz”.

Co do reszty:

"Jak Sąd ocenia ekspertyzę księgową dostarczoną przez oskarżonego?

Sąd wprawdzie nie uznał tego za dowód (chodzi o dokument wystawiony przez
XXXXX od k. 592), ale tym sposobem Piotr Wielgucki również wykazał istnienie licznych i uzasadnionych zastrzeżeń co do formy nadesłanej dokumentacji księgowej. Tę, niedopuszczalną na gruncie postępowania karnego, opinię prywatną można uznać i tak sąd uczynił za tzw. początek dowodu, wskazujący na konieczność dogłębnego zbadania danej kwestii, do czego nie doszło wskutek odmowy nadesłania żądanej przez sąd dokumentacji księgowej.

Czy Piotr Wielgucki udowodnił, że istnieje mechanizm przepływu pieniędzy w trójkącie fundacja WOŚP, spółka ,,Złoty Melon” i firma „Mrówka Cała”?

(…) Piotr Wielgucki udowodnił samo istnienie mechanizmu transakcji i umów w trójkącie podmiotów (fundacja WOŚP spółka ,,Złoty Melon” i firma „Mrówka Cała”), a nawet ta wątpliwa dokumentacja księgowa mechanizm ten potwierdzała, konieczne było ustalenie zakresu tego mechanizmu, a tym samym zasadności użytych przez oskarżonego w tym zakresie sformułowań, przez zażądanie dokumentacji księgowej w formie, która jednoznacznie udzieliłaby odpowiedzi co do kwot tych transakcji, a której sądowi odmówiono. "


Owsiak wycofał się z reszty zarzutów wobec Wielguckiego. Wolał, żeby w internecie zostały wyniki śledztwa jakie przeprowadził Wielgucki, niż żeby pojawiły się informacje z ksiąg rachunkowych.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 33 34 35 36 37 38 39 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »