NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Łosie parkingowe - zakazy ich nie obowiazuja,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 12:09  
Cytuj
lebron Temat to chyba "Łosie parkingowe - zakazy ich nie obowiazuja " Czy łoś Kurski to jakaś święta krowa ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 12:09  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Kiepska manipulacja. Wystarczy zerknąć na białe pasy, które wyznaczają strefe parkowania dla osób niepełnosprawnych. Są po lewej stronie auta, a nie pod autem. Czyli auto zaparkowane poprawnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 13:59  
Cytuj
@el.Banan
Ten wątek znajduje się w sekcji Stalowa Wola>Motoryzacja. Wątek ma chyba spełnić funkcję wychowawczą w naszym mieście. To po pierwsze. Po drugie - przeczytaj pierwszy post w tym wątku. Znajdziesz tam "Nie piszcie tutaj o jednorazowych wystepkach, ale o nagminnym parkowaniu w strefie zakazanej.
Czy sa takie miejsca w naszym miescie ?

Jezeli tak to gdzie.
Mile widziane zdjecia do komentarza."
Po trzecie - jeżeli ktoś na tym forum zapyta o najlepszą pizzerię w Stalowej Woli i w odpowiedzi przeczyta, że w Warszawie, to zrobi się bajzel. I właśnie taki bajzel robi się, gdy wkleja się tu Kurskiego parkującego zapewne w Warszawie. Gdzie Warszawa a gdzie Stalówka... Sugeruję każdemu udzielać się we właściwych wątkach.
Co do Kurskiego - jeśli ktoś pstryknie go na zakazie w Stalówce, chętnie zobaczę fotkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 19:03  
Cytuj
CYTAT (lebron )
Do administracji:
zdjęcie Kurskiego wstawione przez Andrzejka nie zostało chyba zrobione w Stalowej Woli. Dlatego wnoszę o usunięcie posta.


A gdzie tu jest napisane, że temat dotyczy tylko Stalowej Woli?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 20:37  
Cytuj
Start 》Forum》Stalowa Wola》Motoryzacja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 20 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 21:12  
Cytuj
Centrum - parkowanie na drodze parkingowej:
http://www.fotos(...)c27290aa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 21:31  
Cytuj
CYTAT (lebron )
Start 》Forum》Stalowa Wola》Motoryzacja


To sprawdź z pominięciem Stalowa Wola i zobacz co sie stanie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lut 2016r. 21:44  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lut 2016r. 09:00  
Cytuj
CYTAT

Tylko dlaczego pozamazywał tablice rejestracyjne?
Buractwo trzeba piętnować, a nie zapewniać im anonimowość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2016r. 18:59  
Cytuj
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To co prawda nie są fotki ze Stalowej Woli bo z Rzeszowa ale powiem, że dawno nie widziałem tylu łosi. Parking pod Plazą jest pełen takich łosi. Można by wkleić jeszcze 100 podobnych fotek. Naprawdę nie mamy na co narzekać. W Stalowej takie łosie to jednak rzadkość.

PS. ten ReNIfer to parkował na 3 razy. Jak on prawo jazdy zdał, za masełko i jajka?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 20 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2016r. 14:19  
Cytuj
Swoją drogą to miejsca parkingowe są trochę zbyt wąsko wyznaczone. Gdyby kierowca VW chciał zmieścić się w liniach, to nie mógłby otworzyć drzwi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Lut 2016r. 17:06  
Cytuj
O tym pisalem na poczatku...
KEN 5
Obrazek

art.49 pkt 2. KW
ZABRANIA SIE ZATRZYMYWANIA na przejściu dla pieszych, na przejeździe dla rowerzystów oraz w odległości mniejszej niż 10 m przed tym przejściem lub przejazdem; na drodze dwukierunkowej o dwóch pasach ruchu zakaz ten obowiązuje także za tym przejściem lub przejazdem;


Obrazek

nie wiemzaklopotany

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2016r. 17:29  
Cytuj
qwertyrze, a kawałek dalej koło przedszkola cały chodnik zajęty przez samochody- przedszkole na przeciwko szkoły
https://www.google.pl/maps/@50.5732034,22.0607229,3a,75y,51.96h,76.73t/data=!3m6!1e1!3m4!1sKKNPG8LYco8P2BT3nNB_ow!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 30 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2016r. 22:18  
Cytuj
qwertyrze a czy Ty robiąc to zdjęcie nie łamałeś przepisów? Śmiem twierdzić, że jeszcze większe stwarzałeś zagrożenie niż te parkujące auta. Nawet jeśli się zatrzymałeś, to zrobiłeś to na środku drogi.

Łoś parkingowy nie jest równy łosiowi parkingowemu. Wczoraj zaparkowałem PRAWIDŁOWO na parkingu pod marketem. Z daleka od wyjścia, żeby się nie cisnąc i mieć w miarę luzu. Niestety po powrocie na boku auta po obu stronach piękne wgnioty od drzwi - granatowych z lewej, z prawej czerwone. Na białym aucie średnio to wygląda. Skoro inni mają w dooopie moje auto, to ja mam innych w doopie i będę stawał tak, żeby pod marketem mi nikt auta nie obijał. Ciekawe, czy nikt z Was by się nie zezłościł, jakby Wam obito auto odebrane z salonu 3 dni wcześniej. Dodam, że dbam o swoje auta i detailing nie jest mi obcy. A swoją drogą to niektóre wyznaczone miejsca parkingowe są chyba mierzone od Fiata 126p.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2016r. 22:52  
Cytuj
...pytanie za 100 punktów...Co to za znak?

Obrazek


Nagminnie i notorycznie oblegany jest parking,który należy tylko dla mieszkańców osiedla (blok Staszica 12 i blok z Balladą) przez kinomanów.
Szlag człowieka trafia,gdy przyjdą godziny seansów,bo nie ma szans żeby tam zaparkować.Auta są dosłownie wszędzie,nawet pozastawiane są całkowicie chodniki,a w taką pogodę jak np. dziś trzeba brnąć do klatki przez błoto na trawniku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 30 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2016r. 23:17  
Cytuj
Kółko, toaleta dla kobiet, znak B-1, zakaz ruchu w obu kierunkach... Z czym masz problem? umiech 100 punktów przelej na konto w postaci 0,7 umiech
Skoro w bloku jest kino, to skoro parking nalezy do bloku, to gdzie kinomaniacy mają parkować? Jaka tabliczka wisi pod znakiem? Bo może i znak dotyczy tez mieszkańców? umiech Inną kwestią jest wspominana tu kultura parkowania i miejsca na jakich się parkuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2016r. 23:22  
Cytuj
To nie ja mam z tym problem,tylko te wszystkie łosie,które nie potrafią czytać znaków.


Tabliczka pod znakiem jest i jak "byk" pisze,że nie dotyczy mieszkańców osiedla.
Poza tym kino ma parking "od tyłu",ale to widocznie za daleko,żeby sie przespacerować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 30 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2016r. 23:25  
Cytuj
Okej okej, to pytanie o problem było żartobliwie. Też mnie denerwują takie zachowania, tym bardziej, że chyba mieszkamy w jednej okolicy smiech2 i odwiedzający kino też są zmorą dla mojego parkowania. umiech Ale dopóki robią to przepisowo to cóż - byli pierwsi to mają miejsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2016r. 23:28  
Cytuj
...ale oni nie robią tego przepisowo umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 30 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2016r. 23:31  
Cytuj
Parking "od tyłu" zajety przez mieszkańców bloku z kinem, bloków "przy szkole" i narutowicza. Odwieczny problem z miejscami parkingowymi, a jak jest plan powiększenia ilości miejsc parkingowych, to lament, że źle...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2016r. 23:37  
Cytuj
Można "radzić sobie" jak pewien kierowca bemki,który dzisiaj zaparkował dosłownie w Parku 24 zaklopotany
Nie na chodniku...nie na ulicy,,,ale dosłownie wrąbał sie w trawnik.
:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Lut 2016r. 08:13  
Cytuj
CYTAT
qwertyrze a czy Ty robiąc to zdjęcie nie łamałeś przepisów? Śmiem twierdzić, że jeszcze większe stwarzałeś zagrożenie niż te parkujące auta. Nawet jeśli się zatrzymałeś, to zrobiłeś to na środku drogi.



A widzisz i tu mnie masz umiech
Czekalem tylko, kto zanim pomysli to bedzie atak. Twoje twierdzenie możesz sobie włożyć między bajki. Nie zatrzymalem sie. Auto bylo w ruchu a ja zrobilem nawet kilkanascie zdjec miasta umiech

A teraz śmiej twierdzić JAK ?!

Zreszta nie o tym jest temat.

Rozwieje twoje watpliwosci.

Kierownica auta znajduje sie po prawej stronie.

Kwestia parkingu tesco tez pozostawia wiele do zyczenia.
Moze wypowie sie jakis policjant z drogówki jak to wyglada.
Macie Panowie tyle sygnałów od mieszkanców a Wy nadal stoicie z laserem na rogatkach miasta.

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 30 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2016r. 17:55  
Cytuj
Żaden atak, tylko pytanie. Po prostu nie lubię jak ktoś wytyka innemu błędy i napiętnuje łamanie prawa, a sam przykładowo rozmawia przez telefon w czasie jazdy, robi zdjęcia, pisze smsy etc. Samochody po prawej stronie są jednak w zdecydowanej mniejszości w stalowej, dlatego nie brałem tego pod uwagę umiech

Patrząc jednak na deskę rozdzielczą i układ wycieraczek mam wrażenie, że coś mi nie pasuje z tą kierownica po prawej stronie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 396
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lut 2016r. 22:44  
Cytuj
Kolejny łoś, wczoraj na Okulickiego.
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Lut 2016r. 22:56  
Cytuj
No,
Moderowano przez: magpie
Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi, unikajmy wulgaryzmów
,problemy to macie straszne.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »