NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Gdzie kupię dobrą kiełbasę wiejską? ,
Posty: 183
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Gru 2015r. 13:11  
Cytuj
A ja wiem nie powiem bo mi wykupice😁

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2015r. 13:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 25 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2015r. 14:19  
Cytuj
We Fracu jest dobra. Głogowka chyba się nazywa, albo coś w tym stylu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2015r. 14:55  
Cytuj
zawsze można sobie zadzwonić do chłopka i on Ci taką kiełbasę zrobi, głownie jest na zamówienie , ale jak rano wstaniesz(4:30/ 5:00) i udasz się na rynek w Lipie to może Ci się uda coś kupić bez zamówienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 21 Sty 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2015r. 15:52  
Cytuj
w tesco jest stoisko z wyrobami wiejskimi - z orzechowa

Sztuka trwa długo, życie krótko.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 21 Sty 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2015r. 15:53  
Cytuj
mój mąż robi dziś

Sztuka trwa długo, życie krótko.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 21 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2015r. 16:54  
Cytuj
hurtownia sofi na przemysłowej polecam - sprawdzona kiełbasa bardzo dobrauśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lip 2016r. 07:54  
Cytuj
CYTAT
Dzięki za wszystkie propozycje po kolei spróbuję każdej. Tylko po co uwagi w stylu "ty prawdziwej kiełbasy nie jadłeś" "sama chemia" itp. Nie pytałem o kiełbasę swojską własnego wyrobu dla siebie, tylko wiejską handlową.


Dawny temat,pewnie dobra kielbasa juz znaleziona,ale musze poprawic swoj blad faktycznie kielbasa od DUDKA z Radomysla Wielkiego a nie od Dudy jak pisalem wczesniej.Wlasnie wczoraj zakupilem ta kielbase w opakowaniu hermetycznym z metka.Maja ta kielbase jeszcze na osiedlu Hutnik w takiej zielonej drewnianej budzie kolo blokow.Maja w opakowaniach hermetycznycha takie bylo mi bardzo potrzebne na wyjazd umiechKIELBASKA OD LAT TAK SAMO PYSZNA .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2016r. 08:35  
Cytuj
Kiełbasa Dudek z radomysla wielkiego najlepsza :-)

Można ja kupić tez w rozwadowie na rynku kilka sklepów od żabki i bodajże kiedyś wiem, że można było ją też kupisz w sklepie osiedlowym na tzw Manhattanie

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2016r. 18:59  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Dzięki za wszystkie propozycje po kolei spróbuję każdej. Tylko po co uwagi w stylu "ty prawdziwej kiełbasy nie jadłeś" "sama chemia" itp. Nie pytałem o kiełbasę swojską własnego wyrobu dla siebie, tylko wiejską handlową.


Dawny temat,pewnie dobra kielbasa juz znaleziona,ale musze poprawic swoj blad faktycznie kielbasa od DUDKA z Radomysla Wielkiego a nie od Dudy jak pisalem wczesniej.Wlasnie wczoraj zakupilem ta kielbase w opakowaniu hermetycznym z metka.Maja ta kielbase jeszcze na osiedlu Hutnik w takiej zielonej drewnianej budzie kolo blokow.Maja w opakowaniach hermetycznycha takie bylo mi bardzo potrzebne na wyjazd umiechKIELBASKA OD LAT TAK SAMO PYSZNA .[/cyt


Mamy ta kielbase na "Hutniku" nareszcie jakas normalna wedlina na tym osiedlu,a jaki boczuś i poledwiczka !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 28 Wrz 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lip 2016r. 20:16  
Cytuj
Potwierdzam!!!Kiełbasa z Radomyśla Wielkiego,od Dudka.Można ją kupić w sklepie spożywczym FAMILIA na ul.J.Pawła 10 (w budynku CENTRUM 4 od strony stacji benzynowej).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »