NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Virgin Mobile, Opinie
Posty: 92
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2015r. 20:59  
Cytuj
Konczy mi sie umowa z oragne i wszystko przemawia za virgin mobile. Abonament 29 zł bez limitów i bez umowy na wszystko a internet 5 gb .Orange daje mi po 15 latach umowy dodatkowy pakiet 1 gb internetu czyli wychodzi 2 gb albo umowa na 2 lata i 6 gb za 36 zł . Zalezy mi na stajonarnych numerach . Jak w naszym miescie z zasiegiem? Na 95 procent jestem przekonany do zmiany oferty ale chetnie wyslucham opinii...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2015r. 20:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Lis 2015r. 21:07  
Cytuj
Wpisz w google porównywarka ofert... i masz wszystko jak na tacy, ale z moich osobistych doświadczeń, to virgin nie jest złe. Aczkolwiek niby masz konto ważne 365 dni ale juz rozmowy wychodzace tylko 30 dni, wiec jak nie doladujesz tych 30 zl na miesiac to nawet sygnalu nie puścisz, ale w porównaniu z Orange to każda sieć jest lepsza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 21 Wrz 2015r.
Skąd: się biorą dzieci?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2015r. 00:13  
Cytuj
CYTAT
[...]z moich osobistych doświadczeń[...]
Seriozapytanie
Doświadczenia teoretyczne raczej nie pomogą, zwłaszcza, że są błędne.

Na wstępie chce zaznaczyć, że jestem użytkownikiem Virgin Mobile już od niemal roku. #BezLimitu używam od początku i oprócz dobrego zasięgu P4 (Play + Roaming krajowy, tj. Plus, T-Mobile, Orange), mam co każdą aktywacje pakietu za 29zł DARMOWE rozmowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych (w tym smsy) i stacjonarnych na numery regularne (premium płatne standardowo, osobno z konta jak na kartę), i 5GB internetu przez 30dni. Pakiet sam się przedłuża, wystarczy mieć odpowiednio zasilone konto. Jeśli jednak z jakiejś przyczyny nie będzie na koncie tych 29zł, nadal możesz dzwonić przez pozostałe 335. dni płacąc 29gr/min (szczegóły w cenniku). Zatem spokojnie zadzwonisz po zakończeniu pakietu i jeśli kasy Ci wystarczy, przez całe 11. miesięcywykrzyknik

Proszę zatem nie wprowadzać ludzi w błąd.

PS Nie jestem z firmy, przerobiłem Erę (w czasach rozmów po 2,5zł/min i Alcatel One Touch), Ideę (bardzo sobie chwaliłem do czasu Orange...), Orange (po 9. latach promocje dla nowych klientów były niemal identyczne jak dla mnie, dodatkowo natrętne namawianie na wyższe abonamenty z gorszymi telefonami, niż dla nowych), Plus (do czasu dziwnego naliczania kosztów i znikania pieniędzy z konta prepaid), Play (wszystko dobrze, tylko Virgin miało lepszą ofertę).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HBR
HBR
HBR
Posty: 76
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2015r. 16:20  
Cytuj
CYTAT
...oprócz dobrego zasięgu P4 (Play + Roaming krajowy, tj. Plus, T-Mobile, Orange), mam co każdą aktywacje pakietu za 29zł DARMOWE rozmowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych (w tym smsy) i stacjonarnych na numery regularne (premium płatne standardowo, osobno z konta jak na kartę), i 5GB internetu przez 30dni. Pakiet sam się przedłuża, wystarczy mieć odpowiednio zasilone konto. Jeśli jednak z jakiejś przyczyny nie będzie na koncie tych 29zł, nadal możesz dzwonić przez pozostałe 335. dni płacąc 29gr/min (szczegóły w cenniku). Zatem spokojnie zadzwonisz po zakończeniu pakietu i jeśli kasy Ci wystarczy, przez całe 11. miesięcywykrzyknik

Proszę zatem nie wprowadzać ludzi w błąd.
.


Potwierdzam, od kilku miesięcy jestem użytkownikiem Virgin Mobile, przetestowałem pakiet 19, 29 i bez pakietu. Teraz mam pakiet 19, czyli 19 zł za miesiąc, a w tym 2 GB internetu, nielimitowane rozmowy do Virgin i Play, nielimitowane sms-y do wszystkich sieci krajowych i 100 min do innych komórkowych i na stacjonarne. Jestem zadowolony. I co dla mnie ważne: nie dostaję żadnych ofert, reklam ani przez sms, ani głosowo. 2 dni przed końcem ważności pakietu jest sms aby zasilić konto lub zrezygnować z pakietu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 16 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 16:50  
Cytuj
Początkowo podchodziłem z dystansem do tej oferty ,bo to operator wirtualny. Całe szczęście miło się rozczarowałem, w końcu oferta be umowy ,darmowe rozmowy i sms-y do szystkich sieci +na stacjonarne no i 5gb neta za 29zł/mies.!!! Wcześniej uzywałem Playa i średnio wydawałem 30 zł/mies. i miałem tylko darmówki do Playa. Kolosalna różnica,jedynie mms-y są po 25 gr ale to pikuś. Co do zasięgu to Virgin korzysta z przekażników Playa i T-mobile,trzeba sobie tylko przestwawić na T-mobile i gitara.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2015r. 21:24  
Cytuj
Dla mnie za 29 zł/mies. to najlepsza oferta. Wg mnie zasięg roamingu krajowego (T-Mobile) jest lepszy niż sieć macierzysta (nadajniki Play).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 14 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2016r. 16:52  
Cytuj
Widzę, że nie tylko ja mam nie najlepszą opinie o Orange. Jestem w orange od 2002 roku (wcześniej Idea). Płacę abonament 89,99zl, za kilka tygodni kończy mi się umowa i mówię STOP. Nie dość, że abonament wysoki, telefony drogie, to na dodatek każą sobie oprócz opłaty abonamentowej dodatkowo spłacać telefon, za który i tak się dużo płaci. Jeszcze 2 lata czegoś takiego nie było. Czyli wybierając sobie np. Xperie Z5 zapłacę kurierowi 1600zł, będę dalej płacić abonament 90zł, a do tego naliczą mi dodatkowe 55zł każdego miesiąca, czyli będę płacić 145zł miesięcznie! MOWY NIE MA!!! Też mam na oku właśnie [url=http://bajdo.pl/forum/virgin-mobileVirgin[/url] mobile i wydaje mi się, że ten operator pozamiatał cały rynek swoją ofertą umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2016r. 19:20  
Cytuj
Ha ha. Kiedy zakładalem ten wątek też mialem obawy do virgin mobile. Klientem orange bylem od 2001 roku i gdy w lutym konczyla mi sie umowa zaproponowali mi samsunga s6 (tylko ten tel mnie interesowal) za ponad 1750 zł plus abonament 75 zł. Do lutego placilem 90 zł co miesiac z poprzedniej umowy. Wkurzylem sie niesamowicie i kupilem nowy telefon na allegro za 1650 zł oryginalnie zapieczetowany plus pakiet z virgin mobile za 29 zł.Rozmowy gratis ze stacjonarnymi, smsy, plus 4-5 gb internetu. Jestem niesamowicie zadowolony. Korzystają z nadajników play albo mozna przestawic samemu na t mobline. Numer zachowalem bo przenioslem przez virgin. Teraz wszyscy moi znajomi zmieniaja orange na virgin. Siostra juz zmienila, rodzice w trakcie. Bylem z żona w orange w centrum załatwic sprawe i czekalem 1 godzine i 10 minut na obsluge . Niedosc ze drogo to jeszcze biuro obslugi do niczego. Żona ma na firme 6 numerów i juz zaczynamy zmieniac. Koncza sie na razie 2 numery i nawet nic nie zdołali nam zaproponowac. Kpina.
Mozna sobie kupic tel duo sim na 2 karty (ja tak robie rodzicom gdyz malo dzwonia) i za darmo na jednej 30 minut co miesiac razy 2 karty wychodzi 60 minut. Wszystko smiga jak trzeba BOK za darmo nie tak jak w orange. Uciekaj stamtad jak najszybciej. Aha znajomi jak zobaczyli ze mi virgin dziala tez uciekaja z orange.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HBR
HBR
HBR
Posty: 76
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 17:28  
Cytuj
CYTAT
Teraz wszyscy moi znajomi zmieniaja orange na virgin.
Moi już zmienili i są zadowoleni.
Jest teraz w Virgin taka taryfa Freemium - 30 min, 30 sms i 300 mega na miesiąc za zupełną darmochę. Dla osób starszych, czy mało korzystających z telefonu to idealne rozwiązanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 18:55  
Cytuj
Virgin to chyba najlepsza oferta Polecam
za 20 zł/ms mamy darmowe rozmowy do virgin i play oraz 100 minut do pozostałych sieci, plus 2 GB internetu LTE, darmowe smsy do wszystkich sieci. Pokażcie mi drugą taką ofertę za 20 zł... Jedyny minus to taki, że jak się spóźnimy z doładowaniem to trzeba ponownie aktywować usługę albo kodem sms albo przez internet. korzystam z tego pakietu pół roku i nigdy nie przekroczyłem limitu 2GB na internet. Dokładając 10 zł mamy pakiet darmowych rozmów do wszystkich 5GB intenet, smsy za free i więcej nic nie trzeba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 5 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 12:48  
Cytuj
Zobacz sobie lycamobile.pl, ja do usa dzwonie za 12 gr/min na komórki i stacjonarne, w sieci darmo, kasa nie ucieka po miesiącu, tylko chyba co 3 miesiące trzeba doładowac dowolną kwotą np 5 zł, super pakiety. Mogę polecić szczerze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2016r. 19:31  
Cytuj
Ja ze swojej strony polecam https://mobilevikings.pl/pl/ Jestem u nich dwa lata i jestem bardzo zadowolony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HBR
HBR
HBR
Posty: 76
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2016r. 19:20  
Cytuj
22.10 - 4 dni temu w Virgin Mobile chciałem zmienić taryfę. Wysłałem zgodnie z podpowiedzią "stop" i czekam cały czas. Taryfę mam zablokowaną, innej nie mogę wybrać, 0 min, 0 sms, 0 mgb. Dodzwonić się nie sposób, na e-maile nie odpowiadają. A miała być miła obsługa klienta. Może ktoś miał ten problem i może pomóc?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2016r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
22.10 - 4 dni temu w Virgin Mobile chciałem zmienić taryfę. Wysłałem zgodnie z podpowiedzią "stop" i czekam cały czas. Taryfę mam zablokowaną, innej nie mogę wybrać, 0 min, 0 sms, 0 mgb. Dodzwonić się nie sposób, na e-maile nie odpowiadają. A miała być miła obsługa klienta. Może ktoś miał ten problem i może pomóc?

musisz czekac do dnia wygasniecia obecnego pakietu ale... mozesz dokupic pakiet minut, sms czy gb, jesli masz konto na virginmobile wszystko klarowne i do zalatwienia online a i ja dzwonilem na info linie i no problem. posiadam pakiet 29 zl/miesiac i jest super, dzieci za 19 a mialy freemium za 0 zl i 30 min w tym.... mozna dokupic dodatkowe pakiety wiec super, zasieg tez git tam gdzie play nie dzialal. slabo troche z netem , kolo Rzeszowa problemy, w sametj Stalowce - bez problemu, po trasie na Wawe zanika ale to pewnie z innych sieci tez ( tel: samsung S4 )
pozdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2016r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
22.10 - 4 dni temu w Virgin Mobile chciałem zmienić taryfę. Wysłałem zgodnie z podpowiedzią "stop" i czekam cały czas. Taryfę mam zablokowaną, innej nie mogę wybrać, 0 min, 0 sms, 0 mgb. Dodzwonić się nie sposób, na e-maile nie odpowiadają. A miała być miła obsługa klienta. Może ktoś miał ten problem i może pomóc?

musisz czekac do dnia wygasniecia obecnego pakietu ale... mozesz dokupic pakiet minut, sms czy gb, jesli masz konto na virginmobile wszystko klarowne i do zalatwienia online a i ja dzwonilem na info linie i no problem. posiadam pakiet 29 zl/miesiac i jest super, dzieci za 19 a mialy freemium za 0 zl i 30 min w tym.... mozna dokupic dodatkowe pakiety wiec super, zasieg tez git tam gdzie play nie dzialal. slabo troche z netem , kolo Rzeszowa problemy, w sametj Stalowce - bez problemu, po trasie na Wawe zanika ale to pewnie z innych sieci tez ( tel: samsung S4 )
pozdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2016r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
22.10 - 4 dni temu w Virgin Mobile chciałem zmienić taryfę. Wysłałem zgodnie z podpowiedzią "stop" i czekam cały czas. Taryfę mam zablokowaną, innej nie mogę wybrać, 0 min, 0 sms, 0 mgb. Dodzwonić się nie sposób, na e-maile nie odpowiadają. A miała być miła obsługa klienta. Może ktoś miał ten problem i może pomóc?

musisz czekac do dnia wygasniecia obecnego pakietu ale... mozesz dokupic pakiet minut, sms czy gb, jesli masz konto na virginmobile wszystko klarowne i do zalatwienia online a i ja dzwonilem na info linie i no problem. posiadam pakiet 29 zl/miesiac i jest super, dzieci za 19 a mialy freemium za 0 zl i 30 min w tym.... mozna dokupic dodatkowe pakiety wiec super, zasieg tez git tam gdzie play nie dzialal. slabo troche z netem , kolo Rzeszowa problemy, w sametj Stalowce - bez problemu, po trasie na Wawe zanika ale to pewnie z innych sieci tez ( tel: samsung S4 )
pozdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Paź 2016r. 12:55  
Cytuj
mialem virgin i wrocilem do PLusa na karte , zasieg play w stalowce fatalny szcegolnie tu gdzie mieszkam na T-mobile OK ale na roamingu net masakra.

PLus jednak lepszy bez 2 zdan.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2016r. 13:08  
Cytuj
Pamiętam gdy rok temu zakladałem ten wątek bałem sie troszke nowej sieci. Teraz widze same plusy. Obsługa klienta darmowa nie tak jak w orange, problemów z zasięgiem jeszcze nie miałem a teraz nowa promocja do której warto się zapisać: http://money(...)tow.html . Płacąć 29 zł za pakiet dostanę zwrot 20 zł przez rok co miesiac i wychodzi abonament 9 zł na wszystko. Dla mnie virgin
rewelacja i nie wrócił bym już do orange.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2017r. 08:16  
Cytuj
Mnie irytuje prędkość neta w Virgin. Raczej przejdę do kogoś innego. Orange na tym samym telefonie - 60/20. Virgin na nadajniku Play - 10/5. To jest przepaść. Co z tego, że mam dużo neta za pół darmo jak korzystanie z niego to katorga. A jak jeszcze nie ma akurat gdzieś zasięgi i max 3 Mbs....o ludu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Maja 2017r. 09:36  
Cytuj
Teraz w PLush za 25 PLN masz bez linitu na rozmowy sms/mms i 10 GB internetu.

Plush dorzuca nielimitowanego Facebooka Messengera, Instangrama i WhatsAppa. Jeżeli zależy nam na nieograniczonym Youtubie, to możemy wykupić jego pakiet za dodatkowe 5 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2017r. 12:07  
Cytuj
Jeśli no-limit to tylko a2mobile: sms + mms + rozmowy + internet nielimitowany (z ograniczeniami) za 19,90 zł, lepszej oferty w tym momencie na Polskim rynku nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2017r. 19:27  
Cytuj
Net na Virgin na h+ bo nie mam LTE to 6megabit

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Maja 2017r. 09:13  
Cytuj
CYTAT
Net na Virgin na h+ bo nie mam LTE to 6megabit


Dla tego wrocilem do plusa bo jednak net slaby sczegolnie na roamingu bo LTE niedostepne. A zasieg Play slaby .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 24 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2017r. 17:19  
Cytuj
Korzystam od roku, większych problemów z zasięgiem nie ma, zdarzają się dziury, ale to w każdej sieci się zdarza. Pakiety do wyboru albo 29 i wszystko w cenie (w tym obecnie 10 gb) albo można kupić pakiet jak ktoś tylko rozmawia za 19 zł na same rozmowy do wszystkich bez limitu, zawsze przypomnienie przed końcem pakietu, brak dodatkowych reklam od operatora.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »