NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Prawo Jazdy Stalowa Wola, Gdzie zdawać ?
onn
onn
onn
Posty: 5
Dołączył: 2 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2015r. 15:15  
Cytuj
W jakim ośrodku szkolenia kierowców podchodzić do prawa jazdy ? Gdzie najlepiej się zapisać żeby zdać za 1 razem prawko ? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdro !!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2015r. 15:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2015r. 15:28  
Cytuj
Co to zdania za pierwszym razem, żaden ośrodek Ci tego nie zapewni wszystko zależy od tego jak bedziesz przyswajał wiedzę przekazywaną przez instruktora, a drugą ważną rzeczą co do zdania na prawko to na jakiego egzaminatora trafisz w word, bo jak się mu nie spodobasz to Cię uwali na byle czym. Ja 5 lat temu robiłem prawko w Motosie, i zdałem za drugim razem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2015r. 17:25  
Cytuj
Rotrans- zdane za 1 razem. cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2015r. 17:58  
Cytuj
Polecam automobil klub ;-) na ofiar Katynia, naprzeciwko kościoła i cmentarza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2015r. 19:47  
Cytuj
AKADEMIA NAUKI JAZDY na Poniatowskiego . Instruktor DANIEL ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 18 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2015r. 20:13  
Cytuj
Polecam Moto-S na Wojska Polskiego 3B pod Sts-em instruktor Marek Składnik. Zdałam za pierwszym razem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2015r. 20:15  
Cytuj
Ja zdawałam kilka lat temu w Rotransie i zdałam za pierwszym razemgood

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 26 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lis 2015r. 20:34  
Cytuj
już zaczeły szkoły jazdy ujadać ktoś poddał temat i pokolei się lansują za chwile się tu pojawio motos akademia i wszystkie badziewia tu nie ma ludzi ktorzy polecają szkołe tylko instruktorzy i właściciele na tym forum nie ma uczciwej opini nie radze tego brać pod uwage najlepiej popytać po znajomych jest to najlepsza forma

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2015r. 20:45  
Cytuj
Szczerze polecam Henryka Zarzecznego :cwaniak: nie ma lepszego instruktora. Wszystko super wytłumaczone , dużo jazd po Tarnobrzegu i to wszystko w miłej atmosferze ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 20 Cze 2012r.
Skąd: StaloweMiastoToDupa
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Lis 2015r. 20:50  
Cytuj
Ha ha samo to..jakies mercedes dolaczyl dzisiaj i polecił akademie nauki jazdy i to jego pierwszy post...gratuluje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 10 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2015r. 21:00  
Cytuj
Ja również Ci Rotrans Stalowa Wola polecę, zdane za pierwszym umiech
74/74 teoria jazda bezbłędnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 7 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2015r. 12:32  
Cytuj
CYTAT
już zaczeły szkoły jazdy ujadać ktoś poddał temat i pokolei się lansują za chwile się tu pojawio motos akademia i wszystkie badziewia tu nie ma ludzi ktorzy polecają szkołe tylko instruktorzy i właściciele na tym forum nie ma uczciwej opini nie radze tego brać pod uwage najlepiej popytać po znajomych jest to najlepsza forma


Co tak wszystkich wrzucasz do jednego wora? Nie masz prawka i masz pretensje czy co?!
Może mamy tu wklejać swoje wyniki z egzaminu żebyś uwierzył?mlotekmlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: UK
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2015r. 15:29  
Cytuj
Ja robiłem 7 lat temu, w Elce. Wszystko w należytym porządku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2015r. 16:32  
Cytuj
CYTAT
Ha ha samo to..jakies mercedes dolaczyl dzisiaj i polecił akademie nauki jazdy i to jego pierwszy post...gratuluje


dołączyłem bo stwierdziłem, że mogę się podzielić swoim zdaniem. Nie jestem instruktorem ani właścicielem.SPRAWDZIŁEM I POLECAM. ŚWIEŻO UPIECZONY KIEROWCA ;-p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 27 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2015r. 21:25  
Cytuj
Gdybym dopiero teraz robila prawo jazdy, napewno wybralabym szkołę $%^&*w Tarnobrzegu, a na nauke jazdy zapisalabym sie do pana @#$%^&. Spoko gosc, solidnie przygotowuje do egzaminu.
Kurs w Tarnobrzegu kosztuje drozej, bo trzeba tam dojechac, ale za to wszystkie godziny jazdy sa w miescie, w ktorym sie pozniej zdaje, a to przeciez nie jest bez znaczenia. Tak wiec suma, sumarum i tak wyjdzie taniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Liverpool
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Lis 2015r. 21:33  
Cytuj
CYTAT
Gdybym dopiero teraz robila prawo jazdy, napewno wybralabym #$%^&*( w Tarnobrzegu, a na nauke jazdy zapisalabym sie do pana $%^&*(). Spoko gosc, solidnie przygotowuje do egzaminu.
Kurs w Tarnobrzegu kosztuje drozej, bo trzeba tam dojechac, ale za to wszystkie godziny jazdy sa w miescie, w ktorym sie pozniej zdaje, a to przeciez nie jest bez znaczenia. Tak wiec suma, sumarum i tak wyjdzie taniej.


I cale zycie bedziesz jezdzic po Tarnobrzegu ?? Bo z Twojej wypowiedzi wynika, ze trzeba poznac jedno miasto, zdac i jezdzic. Wyjedziesz poza rogatki smrodowa i się pogubisz. Każdy kierowca powinien uczyć się jeździć wszedzie i o kazdej porze i pogodzie. Pozniej wlasnie widac kto jest niedzielnym kierowca i jezdzi na pamiec... a to nie tedy droga.

Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2015r. 22:32  
Cytuj
Zgadzam się ;-) bezsensowne rozumowanie. Chodzi o to żeby zdac czy zdać i umieć cos?
Ps. Ja tez nie jestem właścicielem itp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2015r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
Gdybym dopiero teraz robila prawo jazdy, napewno wybralabym #$%^&*( w Tarnobrzegu, a na nauke jazdy zapisalabym sie do pana $%^&*(). Spoko gosc, solidnie przygotowuje do egzaminu.
Kurs w Tarnobrzegu kosztuje drozej, bo trzeba tam dojechac, ale za to wszystkie godziny jazdy sa w miescie, w ktorym sie pozniej zdaje, a to przeciez nie jest bez znaczenia. Tak wiec suma, sumarum i tak wyjdzie taniej.



tak na prawdę to 2/3 godzin spędziłem w Tarnobrzegu. I z tego co się orientuje to większość szkółek wprowadziła taką praktykę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 27 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2015r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Gdybym dopiero teraz robila prawo jazdy, napewno wybralabym #$%^&*( w Tarnobrzegu, a na nauke jazdy zapisalabym sie do pana $%^&*(). Spoko gosc, solidnie przygotowuje do egzaminu.
Kurs w Tarnobrzegu kosztuje drozej, bo trzeba tam dojechac, ale za to wszystkie godziny jazdy sa w miescie, w ktorym sie pozniej zdaje, a to przeciez nie jest bez znaczenia. Tak wiec suma, sumarum i tak wyjdzie taniej.


I cale zycie bedziesz jezdzic po Tarnobrzegu ?? Bo z Twojej wypowiedzi wynika, ze trzeba poznac jedno miasto, zdac i jezdzic. Wyjedziesz poza rogatki smrodowa i się pogubisz. Każdy kierowca powinien uczyć się jeździć wszedzie i o kazdej porze i pogodzie. Pozniej wlasnie widac kto jest niedzielnym kierowca i jezdzi na pamiec... a to nie tedy droga.


Ups..., zdaje sie, ze moja wypowiedz komus sie nie spodobala. Coz; ile ludzi, tyle zdan. Ja odrebne zdania szanuje, chociaz nie zawsze je podzielam. Co ma piernik do wiatraka??? Podtrzymuje to co napisalam; trzeba dobrze znac miasto, w ktorym zdaje sie egzamin, bo sama znajomosc przepisow i umiejetnosc jazdy chociaz najwazniejsza, jest niewystarczajaca. Prawo jazdy nikt nie dostaje na ladne oczy; prosze o tym nie zapominac. Piszesz cyt. ze, "pozniej wlasnie widac kto jest niedzielnym kierowca i jezdzi na pamiec".Moim zdaniem z pamieci raczej jezdzi czesc kierowcow, ktorzy siadaja za kolkiem kazdego dnia i przemierzaja ta sama trase. Niedzielni zas kierowcy, moze dlatego, ze jezdza rzadziej, jezdza bezpiecznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2015r. 19:26  
Cytuj
Pionek, mam pytanie czy Ty się dobrze czujesz? Założyłeś/ założyłaś konto i nie robisz nic innego tylko wychwalasz tą szkółkę jazdy z Tarnobrzega. Nie tylko w tym wątku... Miejsce reklamy jest w dziale reklama, a nie na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2015r. 19:27  
Cytuj
Czyli wg rozumowania qwertyrze jak ktoś jeździ na kursie trochę w Stalowej trochę w Tarnobrzegu to już nie nadaje się do jazdy po Sandomierzu bo wyjechał za teren na którym się uczył umiech Uważam że kurs na prawo jazdy nie do końca uczy jeździć i zachowywać się na drodze w różnych sytuacjach, uczy tylko zdać egzamin a potem trzeba jeździć jeździć i jeszcze raz jeździć. W 100% zgadzam się z pionek umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 27 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2015r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
Pionek, mam pytanie czy Ty się dobrze czujesz? Założyłeś/ założyłaś konto i nie robisz nic innego tylko wychwalasz tą szkółkę jazdy z Tarnobrzega. Nie tylko w tym wątku... Miejsce reklamy jest w dziale reklama, a nie na forum.


O co ten krzyk? ja wyrazilam wylacznie swoje zdanie. Forum jest - jak sadze - wlasciwym ku temu miejscem. I jeszcze jedno; akurat tej szkole reklamy nie potrzeba, a i moja wypowiedz z reklama nie miala nic wspolnego. Prosze czytac wypowiedzi innych ze zrozumieniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 972
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 08:02  
Cytuj
Zlituj się. Dokładnie 27 listopada założyłaś wątek, w którym wychwalasz tę szkółkę i pana X w imieniu znajomych i jakaś bajeczka na pół strony jak to Twoja bratowa zdawała prawko itp itd. A teraz odkopujesz inne wątki o prawie jazdy i znowu wychwalasz tę samą szkółkę. Naprawdę sądzisz, że forumowicze są tak naiwni i wierzą w nowozałożone konto, które pisze zupełnie bezinteresownie w imieniu znajomych, którzy zdawali prawko? To się nawet kupy nie trzyma. Forum jest do wyrażania rzetelnej opini. Do reklamy jest dział reklama.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 27 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 20:00  
Cytuj
CYTAT
Zlituj się. Dokładnie 27 listopada założyłaś wątek, w którym wychwalasz tę szkółkę i pana X w imieniu znajomych i jakaś bajeczka na pół strony jak to Twoja bratowa zdawała prawko itp itd. A teraz odkopujesz inne wątki o prawie jazdy i znowu wychwalasz tę samą szkółkę. Na prawdę sądzisz, że forumowicze są tak naiwni i wierzą w nowozałożone konto, które pisze zupełnie bezinteresownie w imieniu znajomych, którzy zdawali prawko? To się nawet kupy nie trzyma. Forum jest do wyrażania rzetelnej opini. Do reklamy jest dział reklama.


Jesli cos zasluguje na pochwale, to uwazam, ze pochwalic nalezy i nie widze nic zlego w tym, zeby pochwale powtorzyc.
Forum, jak slusznie Pani zauwazyla sluzy do wyrazania opinii, zatem prosze mi nie ublizac i nie pouczac. Zapewniam, ze znam zasady dobrego forumowicza i napewno ich przestrzegam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 25 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 21:12  
Cytuj
Ja polecam Rotrans i Akademie Nauki Jazdy;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »