NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 »
PiS i uchodźcy z Afryki,
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2015r. 11:44  
Cytuj
Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2015r. 11:44  
Cytuj

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Gru 2015r. 08:23  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Gru 2015r. 08:32  
Cytuj
Zacny materiał Andrzejku ... Obejrzyjcie bo Kurski zaraz go usunie ...

Oddziały Moheryugen działają bardzo dobrze ale to przecież prowokatorzy z PO ... Dać im broń ! Dać im broń ! no i jeszcze qwa żołnierzy do ochrony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2015r. 11:56  
Cytuj
Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2015r. 14:11  
Cytuj
Jak się spokojnie zastanowić to emigranci muzułmanie mogą stać się elementem który jednoczy Unię Europejską. Wszyscy zaczynają powoli dostrzegać że to jest wspólny problem. A wspólny problem zbliża ludzi i społeczeństwa. Tylko właściwie to wykorzystać!

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Gru 2015r. 17:30  
Cytuj
Bananowy chłoptasiu jesteś skończonym idiotą nie mającym nawet odrobiny honoru pisząc "Oddziały Moheryugen " Porównywanie starszych osób do hitlerjugen to jak naśmiewanie się z ludzi którzy zgineli z rąk hitlerowskich oddziałów jest nie na miejscu. Ale skąd taki prostak jak ty może cokolwiek wiedzieć o historii Narodu Polskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Gru 2015r. 18:38  
Cytuj
Mariuszu ...drogi złamany fiucie ... chyba ci sperma po oczach spłynęła ... gdzie ja ich porównałem do "hitlerjugen" ?

Moheryugen te jednostki są bardziej oddane i w imię fałszywego "zbawiciela" Jarosława miały w planach ewidentnie na oczach kamer zlinczować biednego reportera który może ma żonę ... może dzieci a co zabawniejsze może nawet głosował na PiSlam ...Zapewne kolejny raz tego błędu nie popełni ...

Poproś świętego Mikołaja żeby przyniósł ci pod choinkę korki do uszu bo łajno się nimi przelewa cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Gru 2015r. 08:02  
Cytuj
Ty bananie masz jakąś dewiacje seksualną powiązaną z fekaliami, cięgla piszesz o sraniu albo łajnie. Nie wypada na forum publicznym roztrząsać o swoim zboczeniu w działach politycznych. uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2015r. 10:12  
Cytuj
Obrazek


mariusz12879 ignoruj owoc/warzywo . Dyskusja nie ma najmniejszego sensu .

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Gru 2015r. 10:18  
Cytuj
bobi126 świeczki już zapaliłeś? Duda zapalił. Taki "nasz" Prezydent.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Gru 2015r. 13:57  
Cytuj
CYTAT
mariusz12879 ignoruj owoc/warzywo . Dyskusja nie ma najmniejszego sensu .



Masz racje bobi126 dyskusja z tymi trollami nie ma najmniejszego sensu, co najwyżej można się z tych dwóch pajaców ponaśmiewać, co zamierzam czynić. uśmiech
Bananowy chłoptaś i Andrzejek to tacy zdegustowani frustraci którym nic w życiu nie wychodzi i dla tego ciągle narzekają na wszystko i nic im się nie podoba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2015r. 19:05  
Cytuj
Nic nie wychodzi smiech2 mnie stać olać po 500 zł na dziecko a posiadając dwoje ciut kasy odpuszczam ? ... a ty orangutanie chcesz mieć 12 zł na godzinę ? smiech2 Jak jaja prezesa będą robić za twoje migdałki to może ...może
Ci zadowoleni nie musieli skomleć przez ostatnie 8 lat jak PiS.dy ... i dziś też nie muszą cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2015r. 12:12  
Cytuj
Nie świruj bananku, jeśli nadal mnie nie kojarzysz to rzeczywiście jesteś mało rozgarnięty. good Ale co tam, nie będę cię uświadamiał, mam teraz przy tym nie zły ubaw uśmiech Ty się miotasz jak gówno w sedesie, a ja się tylko z ciebie naśmiewam uśmiech
Skoro mówimy już o pieniądzach i się przechwalamy na co
kogo stać, to wiedz ze jeszcze wiele brakuje abyś mi dorównał, i jak na razie to nie zanosi się abyś tego dokonał uśmiech Wiem to bo znam bardzo dobrze firme w której pracujesz, jak się dobrze zastanowisz to zaczaisz co mam na myśli. uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Gru 2015r. 16:55  
Cytuj
Obrazek

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sty 2016r. 21:23  
Cytuj
CYTAT
Teraz nam mówią ze zbiorowe obłapywania kobiet to zwyczajowa zabawa społecznościowa w krajach arabskich. good Policja wykazała się wiec wrażliwością multi-kulturową bo sama się nie przyłączyła. Chwała im za to

zaklopotany

Powoli przybliżamy się do napiętnowania sprawców. Mają czas na ich dobre przygotowanie do publicznych występów ok Myślę ze już czas na pare prowokacji i zadym. Tak jak i u nas, w listopadzie, niemieckie zmechanizowane bojówki lewackie przyjdą PO na odsiecz żeby wskazać winne tubylczynie za dyskryminacje nowej sylwestrowej zabawy air kiss Nic nowego....

http://www.tvn24.pl/sylwestrowe-napasci-na-kobiety-arabska-gra-dotarla-do-niemiec,610038,s.html


Wiem że wielu dewotką marzą się takie zabawy ale Beato Szydło naród Polski prosi nie wpuszczaj nam tu Arabów ! ... PO dzielnie broniło nas przez te lata przed "hordami dzikusów" ... udowodnij że to ty jesteś "prezesem rady ministrów" ...A nie Jarosław ... a jego fantazje seksualne są mało ważne !!

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2016r. 23:23  
Cytuj
Wiem że wielu dewotką marzą się takie zabawy......








https://twitter.com/hashtag/rapefugees

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2016r. 00:40  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


smiech2
ok

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 12 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2016r. 11:42  
Cytuj
CYTAT




Wiem że wielu dewotką marzą się takie zabawy......









https://twitter.com/hashtag/rapefugees



W Niemczech Merkel też organizuje podchody i wiece Komitetu Obrony Demonizacji. Ale etatowcow jest tam mało. Boja sie ze islamisci potraktuja ich jako ochotnikow do zabaw ulicznych.

Zacznie się krach na giełdzie to będą miliony na ulicach.

To będzie rok jak żaden inny potluczony jeszcze nie wiemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Sty 2016r. 11:31  
Cytuj
Okazuje się ze problemem Polski nie są uchodzcy z Afryki których w Polsce praktycznie nie ma a Ukraińcy !!

W niespotykanym dotąd tempie (około 980 tysięcy/2 miesiące źródło premierzyca) za czasów rządów PiS i w niewyjaśnionych okolicznościach trafiła do nas blisko bańka Ukraińców ... tylko czekać jak zabraknie w sklepach mąki ..cukru i wody mineralnej ...ludzie na wschodzie zaczęli chować psy ... A na granicy czeka następny milion ziomali Kaczyńskiego i Bandery ...


Obrazek

Uff jak dobrze ... Brocha po raz kolejny skłamała

Jak tam ZaKODowane PiS.dy ?nadal dumni z "żony stanu"

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2016r. 12:07  
Cytuj
Wiem że wielu dewotką marzą się takie zabawy ale Beato Szydło naród Polski prosi nie wpuszczaj nam tu Arabów ! ... PO dzielnie broniło nas przez te lata przed "hordami dzikusów" ... udowodnij że to ty jesteś "prezesem rady ministrów" ...A nie Jarosław ... a jego fantazje seksualne są mało ważne !![/cytat]Coś chyba nie tak z pamięcią,to PO chciało przyjąć (uchodzców)a po wyborach PIS nie poddało się presji Niemiec tak jak poprzednicy.Porównywanie zwolenników PIS do yungen jest hipokryzją ze strony kogoś kto tak miłuje PO.Teraz gdy PIS nie chce dopuścić do sytuacji jak w Niemczech czy Francji to postrzegany jest jako rasiści.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2016r. 14:43  
Cytuj
CYTAT
Coś chyba nie tak z pamięcią,to PO chciało przyjąć (uchodzców)a po wyborach PIS nie poddało się presji Niemiec tak jak poprzednicy.Porównywanie zwolenników PIS do yungen jest hipokryzją ze strony kogoś kto tak miłuje PO.Teraz gdy PIS nie chce dopuścić do sytuacji jak w Niemczech czy Francji to postrzegany jest jako rasiści.


Kolego burzysz strategie,dlaczego czytasz to tak wnikliwie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Sty 2016r. 15:24  
Cytuj
Dalibor ty nie czytasz więc może przypomnisz mi tą okrutną liczbę ilu uchodźców zafundowało nam PO (ilość w Polsce mnie interesuje)umiech nie krępuj się umiech A nie zapomniałem ty(nie wy) i fakty to nieporozumienie cool girl sorry

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sty 2016r. 16:08  
Cytuj
CYTAT
A nie zapomniałem ty(nie wy) i fakty to nieporozumienie cool girl sorry


Ja i fakty to nieporozumienie ? Pod wieloma postami stawiałem "fakty",które burzyły wiarygodność Twoich wpisów umiechnp: z Lisem.
Argumenty typu "Sokzburaka" są dobre, ale jak już się skończą tematy o pogodzie.


Bez odbioru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Sty 2016r. 16:27  
Cytuj
Moja wiarygodność ? Tak Tak ... ok za PO nie było takiego mrozu ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lut 2016r. 20:19  
Cytuj
13-latka przyznała, że kłamała w sprawie gwałtu. Jej matka twierdzi co innego

Matka 13-latki z rodziny pochodzącej z Rosji podważa wersję niemieckich władz i utrzymuje, że jej córka została zgwałcona. - Teraz przebywa w szpitalu psychiatrycznym na obserwacji. Źle się poczuła – powiedziała kobieta tygodnikowi "Spiegel". Wcześniej prokuratura w Berlinie oświadczyła, że nastolatka nie padła ofiarą gwałtu. Z kolei portal brytyjskiego dziennika "The Guardian" napisał, że w rozmowie z prokuratorami dziewczyna przyznała się, że kłamała w sprawie porwania i gwałtu.

...

Więcej TU

Co na to Beata ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »