NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
PiS i uchodźcy z Afryki,
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2015r. 07:54  
Cytuj
Sprostowanie dla innych (rokujących nadzieje na poprawę) do powyższej głupoty....





Musimy rozpatrywać każdy wniosek o azyl. Nie musimy przyjmować tych których nie akceptujemy, jak i więcej niż możemy.

To co Aniela narzuciła a PO przyklepało to coś innego a mianowicie:


MUSICIE przyjmować TYLE a TYLE (sztywna kwota ustalana przez zachodnie kraje europejskie) uchodźców
.
Azylantów się zawsze rozpatruje gdyż to karta praw podstawowych wszystkich sygnatariuszy ONZ.

PO podpisało wyłamując się, dla przyjaźni Polsko-Niemieckiej , ale będziemy filtrować. To jedyny ratunek przed szambem. Przyjmiemy ile podpisaliśmy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2015r. 07:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2015r. 08:50  
Cytuj
Moderowano przez: el.Banan
+ 20 3/2/1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2015r. 10:13  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2015r. 19:03  
Cytuj
Lewactwo bolcuje. Ale rozumu nie zabolcujesz. Lewaki teraz nam kaza placic za epoke bledow i wypaczen postepu i demonizacji.

Nic nowego, zabrac przesladowanym chrzescijanom i dac przesladujacym islamistom. Stara madrosc sie sprawdza, wrog mojego wroga jest moim przyjacielem ok

Amen...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lis 2015r. 20:14  
Cytuj
Bycie "prawiczkiem" musi boleć ... Nawet Jarek nie jest już dziewicą nie wiem

Dzień przed Paryżem był Bejrut. Dwie bomby na targu i prawie 300 ofiar

Dobę przed atakami w Paryżu dwie potężne eksplozje wstrząsnęły stolicą Libanu Bejrutem. W atakach na targu odwiedzanym w ciągu dnia przez tysiące ludzi wybuchły bomby, zabijając 43 osoby i raniąc ok. 240 innych. Trzej zamachowcy zginęli na miejscu, ale sześć innych podejrzanych osób jest w rękach policji. Jedna z nich twierdzi, że jest "bojownikiem" tzw. Państwa Islamskiego. Źródło: EPA Zginęły 43 osoby W czwartek 12 listopada na wielkim targu w południowej części Bejrutu doszło do zamachów, w wyniku których zginęło lub zostało rannych prawie 300 osób.

więcej TU


Od wczoraj widziałem ruch w zmianie zdjęć profilowych na FB ... barwy Francji ... Kurde ale nie wiedziec czemu nie widziałem ani jednej Libańskiej nie wiem Mniej modne kolory ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lis 2015r. 01:06  
Cytuj
Francja ;-) co teraz robia? Wszyscy sie modla za sekularna Francje!!!! Najbardziej francuska lewica umiech Swiat razem z Hollandem, wszyscy na wojne :-) Tylko ze to juz wojna domowa barany. Tam jest najwieksza populacja islamu.
Nic tak lewicy nie aktywizuje do sciemy jak strach przed utrata wladzy za grzechy islamizacji Francji i niszczenia tego co stanowi Francje. Kto bedzie umieral za Francje? Za czyja Francje, za jaka Francje, dla kogo i za co? Poczytajcie wypowiedzi, jak zrecznie jest to pomieszane.

Osobiscie czekam na ochotnikow z Krytyki Politycznej Szenyszyn do niesienia pomocy za postep wasz i nasz umiech za przyjaciela Geremka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lis 2015r. 22:00  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 05:11  
Cytuj
..... Nie pytaj NIE ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 07:08  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Racja, ale w żadnym stopniu nie usprawiedliwia tych ludzi - nic nie poradzisz, jednostki niszczą wizerunek ogółu (z Polakami na zachodzie jest podobnie, jeden ukradnie a idzie info, że Polak to złodziej). Ponadto było takie mądre stwierdzenie:
"Nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin" - więc po co ryzykować?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 08:06  
Cytuj
CYTAT
"Nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin"


Podstawowym pytaniem jakie trzeba sobie zadać ... to co to jest terroryzm ...
Czy taki np. Breivik jest muzułmaninem ? Kaczyński (Unabomber) to terrorysta ? ? ... Czy taki pan X strzelający w USA w szkole/kinie to terrorysta ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 08:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
"Nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin"


Podstawowym pytaniem jakie trzeba sobie zadać ... to co to jest terroryzm ...
Czy taki np. Breivik jest muzułmaninem ? Kaczyński (Unabomber) to terrorysta ? ... Czy taki pan X strzelający w USA w szkole/kinie to terrorysta ?


Nie mieszaj chorych psychicznie z terorystami. Słowo terorysta kojarzy się każdemu z jednym - gość, który chce zginąć za "swoją sprawę" zabijając przy tym grupę "niewiernych" (taka aktualna opisówka to jest) - a do tego zdolny jest obecnie tylko jeden rodzaj ludzi, kierujących się tylko jedną jedyną religią, a jest to islam. Inne religie chociaż tworzą dalej fanatyków (nawet w PL ci ich dostatek) to jednak nie karzą im zabijać, przynajmniej dosłownie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 08:15  
Cytuj
vielitz To ja wymienię Czerwone brygady, IRA, ETA. Czy to były organizacje muzułmanów? A może te organizacje nie były terrorystycznymi? Słaba ta twoja definicja terroryzmu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 08:25  
Cytuj
Zacytuje kawałek z wiki

CYTAT
Kaczynski działał bardzo ostrożnie, przez co był praktycznie nieuchwytny. Stał się przedmiotem najdroższego, najdłuższego i najbardziej pracochłonnego w historii FBI śledztwa. 19 września 1995 roku dzienniki „The New York Times” i „The Washington Post” opublikowały „Manifest” Kaczynskiego, zawierający 35 tysięcy słów, dotyczący zagrożeń wynikających z rozwoju technologicznego. W Polsce manifest Kaczynskiego wydało anarchistyczne wydawnictwo „Inny Świat”.

Do jego schwytania przyczynił się jego brat, który w poglądach autora „Manifestu” rozpoznał poglądy brata, z którym od wielu lat nie utrzymywał kontaktu. Aresztowany został 3 kwietnia 1996 roku. W 1998 roku został skazany na karę dożywotniego więzienia. Przed atakami terrorystycznymi z 11 września 2001 roku był symbolem terroryzmu w Stanach Zjednoczonych.


Kilkanaście może już kilkadziesiąt (nie chce mi się sprawdzać) był i u nas ktoś podkładający bomby na klatkach ... Czy w Wa-wie ludzie nie obawiali się dziwnych przedmiotów na klatkach ? Czy byli terroryzowani ? Może to inna skala działania no ale ... Gdyby to działo się w Stalowej to ja bardziej obawiał bym się tego lokalnego terrorysty

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 08:27  
Cytuj
CYTAT
vielitz To ja wymienię Czerwone brygady, IRA, ETA. Czy to były organizacje muzułmanów? A może te organizacje nie były terrorystycznymi? Słaba ta twoja definicja terroryzmu.


Andrzejek - napisałem przecież, "(taka aktualna opisówka to jest)" - tamte organizacje to już raczej przeszłość, ale to byli także czystej krwi terroryści, chociaż pewne różnice by się znalazły...
Fakt jest taki, że obecnie 99% ataków terrorystów, jest przeprowadzana przez islamistę bądź jest jakoś z nimi powiązana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 08:29  
Cytuj
CYTAT
Zacytuje kawałek z wiki

Kilkanaście może już kilkadziesiąt (nie chce mi się sprawdzać) był i u nas ktoś podkładający bomby na klatkach ... Czy w Wa-wie ludzie nie obawiali się dziwnych przedmiotów na klatkach ? Czy byli terroryzowani ? Może to inna skala działania no ale ... Gdyby to działo się w Stalowej to ja bardziej obawiał bym się tego lokalnego terrorysty


Tak jak pisałem, nie myl kilku przypadków chorych psychicznie ludzi, z ogólnie przyjętym (czy poprawnie czy nie to inna sprawa) pojęciem terrorysty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 08:46  
Cytuj
Chorych psychicznie :/ a kto to ma niby oceniać kto jest chory psychicznie a kto nie :/ Jeden za chorego psychicznie uzna tego który się "rozerwie" bo po śmierci dostanie za to "stado dziewic" inny uzna tego co wierzy w "człowieka chodzącego po wodzie" tobie pasuje taka teoria i jej bronisz ... Można dmuchać na zimne a nawet w tych sytuacjach trzeba ... ale nie popadajmy w paranoje ...

Nie dalej jak wczoraj czytałem ...

„Śmierć wrogom Ojczyzny”, „Polska dla Polaków”. Wulgarny atak na Romów w Limanowej

Ta łapka z mieczykiem czyj to znak ? Jakiś terrorystów ? Czy chorych psychicznie ? bo ja na miejscu tych ludzi czół bym się bardzo terroryzowany

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 09:04  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Czyli w Paryżu wyeliminowano w piątek 120 potencjalnych terrorystówumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 09:05  
Cytuj
CYTAT
Chorych psychicznie :/ a kto to ma niby oceniać kto jest chory psychicznie a kto nie :/ Jeden za chorego psychicznie uzna tego który się "rozerwie" bo po śmierci dostanie za to "stado dziewic" inny uzna tego co wierzy w "człowieka chodzącego po wodzie" tobie pasuje taka teoria i jej bronisz ... Można dmuchać na zimne a nawet w tych sytuacjach trzeba ... ale nie popadajmy w paranoje ...

Nie dalej jak wczoraj czytałem ...

„Śmierć wrogom Ojczyzny”, „Polska dla Polaków”. Wulgarny atak na Romów w Limanowej

Ta łapka z mieczykiem czyj to znak ? Jakiś terrorystów ? Czy chorych psychicznie ? bo ja na miejscu tych ludzi czół bym się bardzo terroryzowany


Kolego, masz rację, ale tak się składa, że to jest Europa, i tutaj nawet ta nasza tradycja "karze" nam wierzyć w tego "chodzącego po wodzie", co w dodatku nie jest tak groźne, jak wiara tego "obecgo" który wdziera się z brudnymi buciorami do naszego domu (Europa) z myślą, że jak cię zabije to trafi do nieba. Zadaj sobie pytanie - co wolisz, uśmiechnąć się z politowaniem na biadolenie moherów, czy oglądać się za siebie bo jakiś koleś będzie miał ochotę się "rozerwać"?

Jesteśmy u siebie, i mamy prawo decydować, czy chcemy ryzykować czy nie - ja nie jestem wrogiem uchodźców (prawdziwych) - jeśli ktoś, znajdzie pewny sposób by ich sprawdzać i odsiewać "prawdziwych" od "problematycznych", to jestem za, w przeciwnym przypadku, sorry, ale nie widzę powodu by ryzykować swoim i rodziny mej bezpieczeństwem.

Naprawdę nie wiem, co chcesz udowodnić - że mamy "brać" wszystkich, bo może nie są tacy źli, albo chociaż nie wszyscy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 09:06  
Cytuj
CYTAT

Czyli w Paryżu wyeliminowano w piątek 120 potencjalnych terrorystówumiech


Chyba nie zrozumiałem żartu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 09:07  
Cytuj
Andrzejek ta wklejka ze szwadronami Rydzyka,ktore niby mialyby zabijac,gdyby dostaly bron jest żałosna... Stare babcie mordujące ? Lewactwo z mediami dzis robi wszystko,by nie przyznac,ze sprowadzanie "uchodzcow" jest błędem. Tym bardziej,ze jeden z nich okazal sie zamachowcem. Ogladales Maxa Kolonko o Marszu Niepodleglosci ? Nie ! Onr,Narodowcy nie chca nikogo wysadzac i mordować,a nie chca by Polakow spotkal los Francuzów ! Aha Andrzejek,jak sie odniesiesz do slow Kukiza,ktory powiedzial po zamachu w Paryzu,ze nie wie,czy winna temu jest dzicz,ktora to zrobila,czy libetalne lewactwo,ktore te dzicz sprowadziło ? przecież Ruch Kukiza,którego popierasz ma w szeregach narodowców,wiec o czym ty mówisz ?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 10:33  
Cytuj
el.Banan popierasz taki tok rozumowania ?

Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 11:17  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek ta wklejka ze szwadronami Rydzyka,ktore niby mialyby zabijac,gdyby dostaly bron jest żałosna... Stare babcie mordujące ? Lewactwo z mediami dzis robi wszystko,by nie przyznac,ze sprowadzanie "uchodzcow" jest błędem. Tym bardziej,ze jeden z nich okazal sie zamachowcem. Ogladales Maxa Kolonko o Marszu Niepodleglosci ? Nie ! Onr,Narodowcy nie chca nikogo wysadzac i mordować,a nie chca by Polakow spotkal los Francuzów ! Aha Andrzejek,jak sie odniesiesz do slow Kukiza,ktory powiedzial po zamachu w Paryzu,ze nie wie,czy winna temu jest dzicz,ktora to zrobila,czy libetalne lewactwo,ktore te dzicz sprowadziło ? przecież Ruch Kukiza,którego popierasz ma w szeregach narodowców,wiec o czym ty mówisz ?


Akurat ta wklejka jest jak najbardziej sensowna i ja się z tym zgadzam (fanatyków i u nas pełno, brak im na szczęście środków oraz potrzebnego bodźca) - tekst ten jednak wcale nie mówi, że przyjęcie ślepe tych "dzikusów" (w większości) jest logicznym wyjściem.
Jest to tylko wytłumaczenie, że nie każdy "islamista" jest zły, to akurat fakt - ale ryzyko, że wśród nich jest "zły" jest po prostu za duże i nie ma żadnego powodu dla którego my mamy aż tak ryzykować.
Jak pisałem, jeśli uda się zagwarantować, że to tylko uchodźcy, to ja sam ich powitam na rogatkach miasta - w przeciwnym razie, nie widzę tutaj dla nich miejsca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 11:36  
Cytuj
Polecam wam przeczytać książkę "Efekt Lucyfera", a przestanie być dla was tajemnicą dla czego potencjalnie dobrzy ludzie robią złe rzeczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 12:56  
Cytuj
vielitz, ja uwazam,ze jest bezsensowna,bo ani narodowcy,szwadrony Rydzyka nie maja dostepu do broni,ani nasza wiara nie pozwala nam mordowac w imie Boga... Tyle jesli chodzi o gdybanie...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 13:17  
Cytuj
CYTAT
vielitz, ja uwazam,ze jest bezsensowna,bo ani narodowcy,szwadrony Rydzyka nie maja dostepu do broni,ani nasza wiara nie pozwala nam mordowac w imie Boga... Tyle jesli chodzi o gdybanie...

Co znaczy nie mają dostępu do broni umiech? Jak ktoś chce, to broń zdobędzie. Ci terroryści przecież tej broni nie dostali od rządu Francji, tylko ktoś ich w nią wyposażył - więc co za problem te szwadrony w nią wyposażyć? Do tego piękna bajka, że jak poświęci życie, to będzie zbawiona na wieki itp. itd. i gwarantuję ci, że znajdzie się kilku oszołomów co w to uwierzą (skoro są w stanie płacić grubą kasę za jakieś błogosławione medaliki otwierające im drogę do niebios, oznacza iż nie mają poczucia realizmu). Nie mówię, że będzie to proste - bo islamiści szkolą zwykle "swoich" od dziecka i piorą im mózgi(u nas na szczęście jest trochę inaczej). Mało masz sekt w Europie (składających się z byłych chrześcijan w większości) gdzie przywódca pięknie prał mózgi i często kończyło się to dramatem?
Islam w teorii to też religia miłości, która w sumie nie nawołuje do przemocy, ale niektóre zapisy da się inaczej interpretować albo przedstawić i po temacie.
Nasza wiara nie pozwala? A co to znaczy? Kierujemy się zapisami w biblii tak jak oni koranem, - Stary testament/Księga wyjścia:
"Jeżeli zaś ona poniesie jakąś szkodę, wówczas on odda życie za życie, oko za oko, ząb za ząb, rękę za rękę, nogę za nogę, oparzenie za oparzenie, ranę za ranę, siniec za siniec." Myślisz, ze jakiś sprytny nawoływacz nie będzie w stanie tego tak przedstawić, że jakiś nawiedzony nie będzie chciał ukarać kogoś śmiercią? Na nasze szczęście, u nas czasy krucjat już minęły i kościół lekko odpuścił (inkwizycje) i życie człowieka zwykle więcej jest warte niż wtedy, ale nie zmienia to faktu, że wielu dalej ludzi jest na tyle zacofanych, że jest w stanie robić rzeczy o których ci się nie śniło...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »