NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 74 75 76 77 78 79 80 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Lip 2017r. 08:43  
Cytuj
art2deco dziękujęumiech

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2017r. 08:43  
Cytuj

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Lip 2017r. 14:49  
Cytuj
Obrazek

Dla nie wtajemniczonych przypomnę tylko że Stefan nie jest sympatykiem Jarkasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2017r. 15:00  
Cytuj
Ta zasada obowiązuje w każdym kraju zarumieniony tfu, z wyjątkiem republik radzieckich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 06:09  
Cytuj
Stefan najpierw nazywał się Aaron Nusselbaum,następnie Myszkiewicz a aktualnie przyjął nazwisko Stefan Niesiołowski .Chyba szczaw i mirabelkli zakłóciły pracę jego szczątkowego rozumku.On,Josek Feingold/Stuhr/Borowski/Berman/BAlcerowicz/Buchholz to czołowi łajdacy wrogowie Polski.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 08:42  
Cytuj
CYTAT
Stefan najpierw nazywał się Aaron Nusselbaum,następnie Myszkiewicz a aktualnie przyjął nazwisko Stefan Niesiołowski .Chyba szczaw i mirabelkli zakłóciły pracę jego szczątkowego rozumku.On,Josek Feingold/Stuhr/Borowski/Berman/BAlcerowicz/Buchholz to czołowi łajdacy wrogowie Polski.

ty tak sam od sienie czy wykonujesz poleceniaco chyba nie wierzysz w to, że w pisie sami Polacy czystej krwi. bądź obiektywny i wypisz wszystkich jeszcze pis, nowoczesna i sld.chytry
ale wiem swoich nie możesz wydać.sciana

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 11:46  
Cytuj
[
ty tak sam od sienie czy wykonujesz poleceniaco chyba nie wierzysz w to, że w pisie sami Polacy czystej krwi. bądź obiektywny i wypisz wszystkich jeszcze pis, nowoczesna i sld.chytry
ale wiem swoich nie możesz wydać.sciana[/cytat]

JA niczyich poleceń w przeciwieństwie do Ciebie nie wykonuję Towarzyszu.Piszę dalej:Kwaśniewski/Stolzman/Boni/Bauer/Brystygier,Rózański,Fejgin,Minc,Światło,Komorowska,Rostower/vel Rostowski/Anne Aplebaum-Sikorska,nieboszczyk Geremek vel Lewartow,Mmmimichnik/Szechter/Mało Ci?Beznapletkowców jest wielu i w PO,Nowoczesnej,KODzie i nie brakuje ich w PiS.Szkodzą Polsce jak tylko mogą.Abyś sobie zapamiętał że nie należę do PiS i nie jestem jego członkiem tylko ZWOLENNIKIEM zmiany!ROZUMIESZ?

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 30 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 12:19  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 30 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 12:20  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 30 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 12:20  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 13:43  
Cytuj
CYTAT
[
ty tak sam od sienie czy wykonujesz poleceniaco chyba nie wierzysz w to, że w pisie sami Polacy czystej krwi. bądź obiektywny i wypisz wszystkich jeszcze pis, nowoczesna i sld.chytry
ale wiem swoich nie możesz wydać.sciana


CYTAT
JA niczyich poleceń w przeciwieństwie do Ciebie nie wykonuję Towarzyszu.nie należę do PiS i nie jestem jego członkiem tylko ZWOLENNIKIEM zmiany!ROZUMIESZ?


towarzyszu??? tak ci zostało po dawnym ustroju.zaklopotany to wymień troszkę z pisu tych "prawdziwych Polaków"jak do nich nie należysz. bo zachowaniem i tym co piszesz to ewidentnie jesteś jednym z nich. szubrawcy z po i kodu to nie to samo co zwykli Polacy którym ta twoja zmiana się nie podoba. rozumiesz??? pewnie nie bo dla was kto przeciw pisowi to od razu ubek, esbek i komuch. więc czekam na listę farbowanych bo mało mi. tylko nie zapomnij o umiłowanym pisie.smiech2

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 13:50  
Cytuj
jak coś piszesz to pisz całą prawdę. w każdej partii są ludzie, którzy źle życzą naszemu krajowi.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 14:11  
Cytuj
Niesamowita jednomyślność i takie polskie imiona i nazwiska, prawda? Niech ktoś powie, że nie rozpoczęła się wojna w cyberprzestrzeni...


Więcej o tym kto tak naprawdę stoi za wychodzeniem elektoratu opozycji na ulicę pod linkiem

http://bogda(...)arszawie




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 15:16  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 15:28  
Cytuj
Np. sokzburaka dystrybuował wszystkie gotowce do wklejania przez trolli. Trolle w stalowej porządnie pracowały. Jeszcze pracują dla siebie. Ci ludzie oswajają nas z "absurdalnym" myśleniem. Absurdalne myślenie nie może być traktowane poważnie.

Austria początkowo wysłała 4-ry transportery opancerzone i trochę żołnierzy na granice z Włochami dla uspokojenia opinii społecznej. Rząd włoski przyjmuje dziesiątkami tysięcy afrykańców wprost z Afryki, i chcą oczywiście przyjąć więcej gdy tylko inne państwa UE przejmą obecnie zgromadzonych. Austria wycofała wojsko po paru dniach, oczywiście żadnego imigranta nie zatrzymując :-) Wymiana ludności europejskiej przyspiesza, to ci ludzie zniszczą nacje europejskie.
Ci sami ludzie którzy walczą o islamizacje Polski, walczą o utrzymanie bezprawia elastycznych sędziów i hołdują "religijnemu wprost oddaniu" europejskiemu państwu bez granic (Soros).
https://www.youtube.com/watch?v=OqAnuEJSYTg

Wprowadzenie do tematu...
https://www.youtube.com/watch?v=W9vROz8VtI8

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 15:42  
Cytuj
. Ci ludzie oswajają nas z "absurdalnym" myśleniem. Absurdalne myślenie nie może być traktowane poważnie.


Powiedz to swemu guru jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 15:48  
Cytuj
Ja nie mam guru. Popatrz na plakaty na proteście. Napisz tutaj co jest na plakatach. Możesz się podpisać pod tymi hasłami razem z posłanką Butryn.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 15:51  
Cytuj
CYTAT
Stefan najpierw nazywał się Aaron Nusselbaum,następnie Myszkiewicz a aktualnie przyjął nazwisko Stefan Niesiołowski .Chyba szczaw i mirabelkli zakłóciły pracę jego szczątkowego rozumku.On,Josek Feingold/Stuhr/Borowski/Berman/BAlcerowicz/Buchholz to czołowi łajdacy wrogowie Polski.
Jezusa tak dla niepoznaki Chrystusem nazwali.Wiedziałeś o tym?jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 15:55  
Cytuj
CYTAT
Ja nie mam guru. Popatrz na plakaty na proteście. Napisz tutaj co jest na plakatach. Możesz się podpisać pod tymi hasłami razem z posłanką Butryn.

Wolność Równość Demokracja Ja podpisuję się obu rękoma.A ty?nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 16:05  
Cytuj
smiech2 Krzysiu, jest już temat "Protesty przed sądem także u nas". Tam dyskutuj na ten temat z ludźmi tym zainteresowanymi. Wklejaj do woli... ale tam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 16:42  
Cytuj
CYTAT
smiech2 Krzysiu, jest już temat "Protesty przed sądem także u nas". Tam dyskutuj na ten temat z ludźmi tym zainteresowanymi. Wklejaj do woli... ale tam.
cdn.. przepraszam po prostu nie doczytałem,mój błąd [nie potrafię przeczytać 300 stron w kilkanaście minut to taka mała uszczypliwość z mojej strony do twego nie guru]Obejrzałem filmiki i znalazłem dwa transparenty.Jeden z nich głosi /No to islamophobia no toracism yes toeqality & diversity/dlaczego mam go potępiać?Tak więc proszę o cytat tego bulwersującego ciebie napisu na plakacie czy też transparencie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 17:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Stefan najpierw nazywał się Aaron Nusselbaum,następnie Myszkiewicz a aktualnie przyjął nazwisko Stefan Niesiołowski .Chyba szczaw i mirabelkli zakłóciły pracę jego szczątkowego rozumku.On,Josek Feingold/Stuhr/Borowski/Berman/BAlcerowicz/Buchholz to czołowi łajdacy wrogowie Polski.
Jezusa tak dla niepoznaki Chrystusem nazwali.Wiedziałeś o tym?jezyk
A Ciebie jak nazwali?Chrystusem się nie zasłaniaj bo to niesmaczne.Jojne,Baruch,Kugelszwanc?Czysto polskieumiech

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 17:19  
Cytuj
Przybliżyłem coś dla @inni, jest wolność jak mówisz wiec pozwolisz ze nie podejmę dywagacji z Tobą Krzysiu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 17:21  
Cytuj
CYTAT
jak coś piszesz to pisz całą prawdę. w każdej partii są ludzie, którzy źle życzą naszemu krajowi.


Czytaj uważnie a nie wybiórczo,.Powtarzać się nie myślę.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 17:24  
Cytuj
CYTAT
Obrazek



Przecież gołym okiem widać że tajarmułka jest dorabuiana.Kiepski fotomontaż i jeden i drugi.Ślepemu to zaproponuj.Uwierzygood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Lip 2017r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
Przybliżyłem coś dla @inni, jest wolność jak mówisz wiec pozwolisz ze nie podejmę dywagacji z Tobą Krzysiu?
Przecież Ja tylko o pomoc proszę,a ty RASOWY chrześcijanin odmawiasz?Proszę tylko o cytat którego mnie odmawiasz.W wigilię proszącemu bez słów nos drzwiami rozwalasz?jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 74 75 76 77 78 79 80 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »