NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 41 42 43 44 45 46 47 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 13:14  
Cytuj
To teraz jaka linia obrony? goodgoodgood
Bo ja nie wiem o co ci chodzi z tym zdjęciem - autor Wojciech Kołakowski - nic mi to nie mówi.good
Pierwszy - zdjęcie na fb umieścił Przemek Bartos a na Twitterze zdjęciem ze zmanipulowanym komentarzem posłużyli się "dziennikarze" zmanipulowanej - wczoraj o 12:32

i jaki z tego morał?

goodgoodgood

Żeby się przyznać do błędu, musiałbyś mieć honor.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 13:14  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 13:32  
Cytuj
Do jakiego błędu ?
Ja wczoraj czytałem ten tekst, dlatego się odezwałem. GW podała link do zdjęcia z FB (bo to nie jej zdjęcie i nie GW je zamieściła, i podaje źródła), na którego wchodziłem. I co jest manipulacją GW, tekst o wycince drzew ? Czy raczej chodzi o wyciszenie informacji o wycince drzew ?

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 13:38  
Cytuj
No - jeżeli ty nawet nie wiesz, na czym polegała manipulacja, to pozostaje mi pogratulować specom z mediów głównego ścieku za udaną akcję. ok

Manipulacją jest ich wrzuta na Twittera - z wczoraj z godz. 12:32 - to co ja zamieściłem. good

Zadziwiasz mnie. potluczony
Może teraz załapiesz.jezyk

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 13:47  
Cytuj
To nie czytaj tytułów tylko cały materiał, ze zrozumieniem, życie stanie się prostsze uśmiech
W materiale pewnie był link do całego artykułu smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 13:52  
Cytuj
A ty wogóle wiesz, jak wygląda wrzuta na Twittera?

goodgoodgoodgood

Buahahahahahah

Bob - nie wiesz kiedy skończyć. Zarzuciłeś mi manipulację, próbowałeś kombinować, z podaniem przez zmanipulowaną już sprostowanej informacji, potem z tym, kto zamieścił zdjęcie....potem, że niby nie przeczytałem ze zrozumieniem - co jeszcze wymyślisz? No po prostu żenujące do kwadratu. Byleby tylko nie przyznać, że twoi idole kłamią jak najęci.

Ty musisz kochać Wyborczą i jej "dziennikarzy"


Buuuuaahahahahahaha

Niezły kabaret!

Szkoda, że nie ma emotikonka, jak człowieka już brzuch ze śmiechu boli.potluczonypotluczonypotluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 14:05  
Cytuj
Jeszcze raz napiszę. Czytałem pierwszą informację GW z kumplem na stronie internetowej, do której były wszystkie przekierowania. Zastanawialiśmy się czy wiewiórka śpi, czy jest martwa. Jasno było opisane kto umieścił zdjęcie, więc pytam gdzie jest manipulacja GW, za którą dostała Goebbelsa ? nie twierdzę może ja coś źle zrozumiałem ?

Jeszcze raz dla jasności, co zmanipulowała GW ?

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 14:17  
Cytuj
Wybiórcza zmanipulowała wrzutę na Twitterze:
- po pierwsze drzewo nie zostało ścięte (odcięto tylko konar powalony przez wiatr)
- po drugie wiewiórkę ktoś tam położył
- po trzecie cała sytuacja nie ma ŻADNEGO związku z Lex Szyszko.
- park w którym stoi to drzewo nie podlega temu prawu.

Wrzuta na Twitterze (sprostowana po tym, jaki internauci nie pozostawili na niej suchej nitki) zawiera następującą treść:


https://twitter.com/gazetapl_news/status/837400162507055104

Ciekawe, jak długo link będzie działał. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 14:25  
Cytuj
Czytaj ze zrozumieniem, to zdjęcie jest tylko i wyłącznie "symbolem" tego co się dzieje z wycinką drzew smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 14:31  
Cytuj
Żenujące. Ale czego można się po tobie spodziewać?good

Wasi idole mają więcej odwagi do tego, żeby się przyznać do samozaorania. (np Magdalena Jethon (w tym KODzie i "nowoczesnej" to sami "Polacy":szok:)).

A ten argument z czytaniem ze zrozumieniem.... to już taka ostatnia deska ratunku dla tych co kompletnie nie dają sobie rady w dyskusji.

Bob - normalnie od teraz jak zobaczę, że coś piszesz na forum to będę się kładł ze śmiechu.

Brawo ty!

ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 15:31  
Cytuj
Andrzejek z banankiem pojechali na szkolenie i Bobek usilnie stara się zastąpić swoich lewackich kolesi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 16:06  
Cytuj

Biedna ruda wiewiórka leży skulona w pniu ściętego drzewa, w którym kiedyś była jej dziupla. Oczka ma zamknięte, piąstki skulone, tkwi w bezruchu, mimo że fotograf zbliża się na odległość kilku metrów. Po chwili brutalna prawda przeszywa serce. Ona nie żyje. Nie zbierze więcej orzeszków, nie przeskoczy radośnie z gałęzi na gałąź, nie ucieszy dzieci.

Obrazek



Wieść o jej tragedii przemierza media społecznościowe z prędkością światłowodu i rozpala świadomość jak błyskawica wysuszone stepowe trawy. „To zdjęcie właśnie staje się symbolem Lex Szyszko” - pisze Gazeta.pl. „Bandyckie Lex Szyszko” - dodaje poseł PO, Michał Szczerba. Gwiazda bez pieniędzy na zakręcie, Krystyna Janda udostępnia post ze zdjęciem. „Aż chce się płakać. Z bezsilności!!!” - czytamy w krótkim acz treściwym komunikacie, zakończonym emotikonką, która roni łzę. „Nie ma co wylewać łezek na fejsbuczku tylko trzeba wyjść na ulicę i przepędzić tę pisowską hołotę za prześladowanie gryzonia” - w rewolucyjnym tonie apeluje w komentarzu jeden z internautów.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 16:28  
Cytuj
Nie ma to jak żądać prawa do aborcji, a jednoczesnie płakać nad wiewiórką....

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 16:30  
Cytuj
Nadworny błazen poseł Szczerba jak zwykle jest The Best

http://nieza(...)-zglosil


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 16:36  
Cytuj

Ostatnia wiewiórka - emocjonalnie



https://www.youtube.com/watch?v=sYVz2G-r01U

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 17:02  
Cytuj
Ludzie mówią że krzyczała FREEEDOOOOM! Biedna wiewiórka



Obrazek



Pogrzebu nie będzie. Wiewiórka padła podczas wichury, która dwa lata temu zniszczyła konar jednego z drzew. Nic to. Ważne, że jest ofiara, która na tle zieleni wycinanej w pień przez piły Urzędu Miasta, staje się symbolem. Krwawym. Sęk w tym, że rzezi dokonuje opozycja... ale krew robi większe wrażenie niż sęk.



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 17:16  
Cytuj
Tak dla lepszego zrozumienia sytuacji przez małpke12 jezyk



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 17:16  
Cytuj
CYTAT
Czytaj ze zrozumieniem, to zdjęcie jest tylko i wyłącznie "symbolem" tego co się dzieje z wycinką drzew smiech2



Robercie
cdn.. proroczo opisał odmienne stany świadomości

Fake news i tępy upór.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 18:19  
Cytuj
Ale podniosło się ciśnienie, fanatycy ?
coś próbujecie zakrzyczeć jezyk

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 18:38  
Cytuj
zawsze to samo, fake news i tępy upór

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 18:50  
Cytuj
Bezimienna to straszne.
A tu okazuje się, że żona SBka jest prezesem TK. Ciężko było zweryfikować bo teczka TW była wypożyczona, wesoło umiech

A pani prezes TK do pracy dojeżdża z Berlina smiech2

http://wyborcza.pl/10,82983,21449283,to-jest-ok-posel-pis-o-wynajmie-drogiego-mieszkania-dla.html#BoxGWImg

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 18:58  
Cytuj
CYTAT
Bezimienna to straszne.



Pozwolisz na szczyptę relatywizmu zarumieniony


Straszne, ale dla kogo, regres przecież nie boli.

Obrazek



Zachęta do wysiłku intelektualnego.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 20:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie masz czego nie wiemmajty na kolana ... skłon ... wyprost i po krzyku ...


Ciekawa sprawa, banan opowiada jak go wypstrykali w Lublinie, ale co tam widać że Ci się spodobało zboczku smiech2

Na tym forum w działach politycznych przewinęło się kilkadziesiąt osób, ale tylko dwie są najbardziej wytrwałe w tej swojej walce o demokracje smiech2
Banan i Andrzejek wielki szacun dla was, nikt nie poświęca tyle czasu dla biadolenia na forum co wy dwaj nieudacznicy. Jesteście mistrzami w swojej głupocie. ok

Gdybyście tyle czasu co na te frumowe pierdoły poświęcali swoim kobitką to były by one najszczęśliwsze na świecie i listonosz by się nie przemęczał smiech2


Wiktor i dlatego zmieniłeś nick?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 20:32  
Cytuj
Witam

Kiedy runie ostatnie drzewo i kiedy zginie ostatnia żabka, zapiszę się do wojska, aby sobie popatrzeć na zielone.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10497
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 21:01  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 21:08  
Cytuj
CYTAT
Witam

Kiedy runie ostatnie drzewo i kiedy zginie ostatnia żabka, zapiszę się do wojska, aby sobie popatrzeć na zielone.....


I co Ty byś delta w tym wojsku robił ?


Art2deco, teraz na topie jest wiewiórka, ten wąż się nie przebije smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 41 42 43 44 45 46 47 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »