NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 108 109 110 111 112 113 114 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 21:52  
Cytuj
nie zrozumiałeś dlaczego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 21:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
nie zrozumiałeś dlaczego
nie ma przyczyn ani skutków niezaistnienia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 22:18  
Cytuj
Nie ma skutków bez przyczyny, mówmy o rzeczywistości zamiast jej braku,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 22:28  
Cytuj
CYTAT
Nie ma skutków bez przyczyny, mówmy o rzeczywistości zamiast jej braku,,,
rzeczywistość nie jest skutkiem fikcjiwykrzyknikrzeczywistość nie powinna być skutkiem fikcji [na dzień dzisiejszy bardziej adekwatne]neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Paź 2017r. 23:14  
Cytuj
CYTAT

nie ma przyczyn ani skutków niezaistnienia


Masło maślane, to chciałeś przekazać?

rzeczywistość nie jest skutkiem fikcji
rzeczywistość nie powinna być skutkiem fikcji

Proponuje wkleić całość, dla zrozumienia,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Paź 2017r. 07:17  
Cytuj
CYTAT (K'15)
Nie kala się własnego gniazda" - tak posłowie PiS zareagowali na propozycję zrównania obywatelom kwoty wolnej od podatku do takiej, jaka przysługuje parlamentarzystom, czyli ponad 30 tys. zł. Jedną z głównych obietnic wyborczych Prawa i Sprawiedliwości oraz prezydenta Andrzeja Dudy jest zwiększenie kwoty wolnej od podatku do 8 tys. zł, jednak do tej pory ta obietnica nie została zrealizowana. Dlaczego partia rządząca chce podnieść kwotę wolną do 8 tys. zł, a nie 30 tys. zł?


https://www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/videos/714875178714736/

Słuchać "prawicowcy" ;-)


Obrazek

http://petitiongo.org/pl/petition/sprawiedliwy-parlament

CYTAT
Proszę Państwa Parlamentarzystów o poparcie projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (druk nr 1753), który zrównuje kwotę wolną od podatku dla wszystkich Obywateli z kwotą wolną dla posłów i senatorów. W obecnym stanie prawnym kwota wolna od podatku dla większości Obywateli rozliczających PIT wynosi 3.091 zł. To mniej niż w Botswanie i Maroku! Jednocześnie kwota wolna od podatku dla posłów i senatorów wynosi 30 451 zł. Politycy mają więc niemal dziesięciokrotnie wyższą kwotę wolną od pozostałych Obywateli. Niniejszy projekt ustawy zmierza do zniesienia tego przywileju dla tej „nadzwyczajnej kasty”. Jako polski Obywatel żądam przestrzegania konstytucyjnej zasady równości wobec prawa, która przejawiać się musi także w rozwiązaniach prawnych dotyczących wybrańców Narodu. Mam dosyć nadużywania przywilejów przez nadzwyczajną kastę polityków, która chętnie zbiera podatki od wszystkich wokół, ale sama składać się na Dobro Wspólne nie ma ochoty. Liczymy na Państwa poparcie podczas głosowań w Sejmie i Senacie.


Można podpisać petycję.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Paź 2017r. 14:40  
Cytuj
CYTAT
Na jego piersi błyszcza wspaniale
na barwnych wstęgach różne medale
pierwszy z kondomem i cip ą złotą

za seksowanie i walke z cnotą
wieniec go wąski otacza p...ek
za wydymanie ośmiu prawiczek
Drugi z napisemjezykedałom chwała!!
za zaruch..ie na śmierć pedała

Z dwoma ja.ami jest medal trzeci
za kurs pedalstwa dla starych kmieci



A czyje to ordery?Pana A czy Pana K?"

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2017r. 17:20  
Cytuj
Patryk Jaki o decyzji NSA: "Dziś sąd uznał, że Komisja Weryfikacyjna może istnieć. To wielkie zwycięstwo! Można wygrywać dla Polski"

Przewodniczący Komisji Weryfikacyjnej oraz jej członkowie nie kryli dziś radości po decyzji Naczelnego Sądu Administracyjnego! Patryk Jaki podkreślił, że kolejna ważna instytucja uznaje legalność i konstytucyjność komisji

https://wpoli(...)a-polski



Ciekawe co teraz Hanka wymyśli umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Paź 2017r. 17:40  
Cytuj
Powie,ze wzywanie jej przed Komisję to antysemityzmumiech

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Paź 2017r. 17:47  
Cytuj

Przemoc postępu zmusza do milczenia



— Nie wiem co dzieje się z moją córką od maja 2015 roku. Brytyjska służba socjalna zabrała mi dziecko i nikt nie chce mi pomóc — mówiła na antenie Telewizji Republika Polka mieszkająca w Wielkiej Brytanii. Jej historia mrozi krew w żyłach — córka kobiety została porwana przez tamtejsze służby socjalne.

Kobieta nie może być przedstawiona z imienia i nazwiska, nie może również pokazać swojej twarzy, ponieważ tamtejszy sąd wydał decyzję, która w innym wypadku może zaszkodzić odpowiedzialnością karną.

— W maju 2015 roku pokłóciłam się z 15-letnią córką i wysłałam ją do szkoły. Dostałam telefon od tamtejszej służby socjalnej, że „córka już nie wróci do domu, ponieważ tam nie czuje się bezpiecznie”. Nikt nie przeprowadził żadnego dochodzenia, nikt nie był w domu, nikt nie rozmawiał ze mną czy ojcem córki — mówiła Polka mieszkająca w UK.

Jak dodała matka 15-latki, od razu próbowała skontaktować się ze wszystkimi polskimi instytucjami (ambasada, ministerstwo sprawiedliwości, polskie służby) ale nikt nie mógł nic zrobić.

— Moja córka była przetrzymywana przez opiekę przez miesiąc. Wtedy na Wyspach zjawił się mój mąż, który poszedł do szkoły odwiedzić córkę — ta, widząc go, rzuciła mu się na szyję — ale opieka zadzwoniła po policję i od tego czasu toczy się postępowanie, administracyjno-sądowe, w myśl którego ojciec chciał „porwać własne dziecko” — kontynuowała kobieta.

— To skandal w biały dzień. Nie wiem gdzie jest moja córka, nie wiem jak się czuje, nie wiem co robi. Nie może się ze mną skontaktować, ponieważ nie ma telefonu i ma ograniczony dostęp do internetu — tylko pod nadzorem opiekunki. Jej okna zamknięte są na klucz. Do szkoły jeździ taksówką, wraca również taksówką pod sam dom i nie ma możliwości nawet z niego uciec — żaliła się Polka.

W studiu był również redaktor Piotr Szlachtowicz z portalu „Nowy polski show”, który zaznaczył, ze to nie jedyny taki przypadek traktowania Polaków w Wielkiej Brytanii.

— Skala takiego procederu na Wyspach jest największa spośród wszystkich krajów Unii Europejskiej. Tylko w zeszłym roku o pomoc do ministerstwa sprawiedliwości zgłosiło się ponad 450 rodzin. Tamtejsza służba socjalna zachowuje się jak ZSRR, tyle że zamiast fizycznych tortur są tortury psychiczne — mówił gość Jacka Ożóga.

— Nie wiem jak nazwać to zło. Te rodziny są normalne, zwykłe. Ktoś przeciwko nim wytoczył wojnę i ta walka cały czas trwa. Im dłużej to analizuje, tym bardziej widzą jak ktoś wyciąga armaty i kieruje w stronę tych ludzi. Nikt z tym nie może nic zrobić — kontynuował.

Jak zaznaczyli goście, teraz spróbują pójść ze sprawą do Strasburga, lecz nikt nie obiecuje sukcesu.

— Sąd w Wielkiej Brytanii poinformował mnie, że córka spotka się ze mną dopiero jak będzie pełnoletnia. Wiem, że była już w 3 rodzinach zastępczych, ale to dane nieoficjalne. Nie mam o niej żadnych danych oficjalnych — skończyła Kobieta.

Przez ponad dekadę banda Pakistańczyków w Rotherham wielokrotnie molestowała 1,400 dziewczynek, sąd, policja, politycy milczeli wystraszeni polit-poprawnością. Skazano tylko Pakistańczyków.


https://en.wikipedia.org/wiki/Rotherham_child_sexual_exploitation_scandal

http://www.telegraph.co.uk/tv/0/three-girls-does-start-really-happened-rochdale-sex-abuse-scandal/

http://www.frontpagemag.com/fpm/250972/one-million-child-victims-muslim-rape-gangs-uk-arnold-ahlert

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Paź 2017r. 06:17  
Cytuj
Posłowie nie chcą ulżyć Polakom

CYTAT (SE)
Po rozliczeniu PIT w kieszeni każdego posła i senatora zostaje niemal 5,5 tys. zł. To dzięki temu, że przysługuje im kwota wolna od podatku wynosząca ponad 30 tys. zł. I właśnie zrównania kwoty dla wszystkich obywateli do 30,4 tys. zł domagał się na ostatnim posiedzeniu Sejmu ruch Kukiz'15. Ale PiS się na to nie zgodził i odrzucił projekt ustawy już w pierwszym czytaniu. Dlaczego?
- To jest rozgrywka, projekt całkowicie nierealny, całkowicie odlotowy. Celem jest zbudowanie kapitału politycznego - argumentował poseł Tadeusz Cymański (62 l., PiS). Innego zdania są politycy Kukiz'15. - Przykre, że PiS utrzymał najniższą w Europie kwotę wolną od podatku, a posłowie zachowują 10 razy wyższą. Domagamy się równości wszystkich obywateli! - mówi nam wicemarszałek Sejmu z ruchu Kukiz'15 Stanisław Tyszka (38 l.). 


Taka równość wg PiS. Parlamentarna kasta trzyma się dobrze.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2017r. 10:51  
Cytuj
Premier Węgier Viktor Orban uznał za „śmiechu warty” wniosek Komisji Europejskiej w sprawie procedury o naruszenie unijnego prawa przez Węgry. Wniosek dotyczy ustawy o przejrzystości organizacjach pozarządowych finansowych z zagranicznych środków.
Jeśli się przeczyta wniosek brukselskich biurokratów dotyczący węgierskiej ustawy o organizacjach pozarządowych, to powiem tylko, że wszędzie w Europie jest on przedmiotem pośmiewiska. Rozsądny prawnik nawet nie weźmie tego do ręki (...). Na tyle śmierdzi. To dokument przygotowany na polityczne zlecenie (...). To tak śmiechu warte, że nie ma co z tym począć

– powiedział Orban w radiu Kossuth.

Obrazek lojalni inaczej


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Paź 2017r. 21:02  
Cytuj
CYTAT (Stanisław Tyszka - Kukiz'15)
: Polscy podatnicy muszą dźwigać ulgi min. Morawieckiego dla zachodnich korporacji, a system ZUS-owski już nie udźwignie obniżek składek dla polskich przedsiębiorców.
Psim obowiązkiem ministra jest oddanie pieniędzy Polakom poprzez obniżenie podatków!


https://www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/videos/715950788607175/

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Paź 2017r. 21:12  
Cytuj
Tyszka z jakiego okręgu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Paź 2017r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
Tyszka z jakiego okręgu?


Nie interesuj sie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Paź 2017r. 21:32  
Cytuj
Andrzejek mnie poprosił o uwagę. Sprawa zastrzelonego żubra pod ścisłą ochroną odbiła się echem w NYT.

http://niezalezna.pl/203795-doigrali-sie-o-zabitym-przez-niemcow-polskim-zubrze-napisal-quotnew-york-timesquot

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Paź 2017r. 09:17  
Cytuj
Z artykułu wynika, że protestowali ekolodzy. Ktoś tu z naszych "prawdziwków" pisał, że się nie interesowali, nie potępili i nie protestowali. Dzięki Madzia. Poszukaj tego swojego kolegi i zaprezentuj niedowiarkowi ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2017r. 15:22  
Cytuj
Jędrek, żubry i Niemcy to temat drażliwy, Niemcy wytłukli Żubry w czasie okupacji. O wycięciu 35% lasów nie wspominając. To barbaria germańska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Paź 2017r. 15:26  
Cytuj
Jacek Hugo-Bader (ten sam, który 11 listopada 2016 pomalował się na czarno) napisał artykuł do "gazety wyborczej", w którym opisał tragiczny w skutkach wypadek kolumny BOR wiozącej prezydenta RP.

Dopiero na koniec dodał, że historia została przez niego zmyślona, ale jest PRAWDOPODOBNA.

Tak wygląda "rzetelność" pracowników AGORY. Na takim mleku wychowała się cała opozycja totalna i jej zwolennicy.


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2017r. 14:51  
Cytuj
Społeczny "bez podpisów społecznych a tylko z podpisami posłów" projekt K'15 pod ostrzałem mało pro-społecznego przez samych spółdzielców.

https://www.youtube.com/watch?v=I-tK1UZ9IC4

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2017r. 14:47  
Cytuj
Najsztub....

"W ubiegły czwartek wieczorem 77-letnia kobieta trafiła do szpitala po tym, jak na pasach w Konstancinie uderzył w nią rozpędzony samochód. Kierowcą, który poturbował staruszkę, okazał się znany dziennikarz Piotr Najsztub.

Mężczyźnie zatrzymano dowód rejestracyjny za brak aktualnych badań technicznych samochodu oraz brak polisy OC. Nie posiadał też uprawnień do kierowania. Choć spekulowano, że mógł utracić dokument kilka lat wcześniej za punkty, teraz policja oficjalnie to potwierdza."

Stracił prawo jazdy w 2009 roku....

A tak kozaczył....

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Paź 2017r. 16:47  
Cytuj
No i pociągną starozakonnego za pejsygood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Paź 2017r. 17:08  
Cytuj
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Paź 2017r. 17:21  
Cytuj

Nosił, nosił,,,



Znani mecenasi, tajemnicza fundacja, oszuści podszywający się pod spadkobierców dawnych właścicieli, transakcje za dolara, a także sprzedaż nieruchomości samemu sobie. Tak wygląda przejmowanie kamienic w Krakowie. Dotarliśmy do dokumentów oraz osób, które ujawniają metody działania ludzi pozyskujących budynki warte miliony złotych. Często w niejasny sposób.

Skala budzących wątpliwości przejęć nieruchomości w Krakowie może być większa niż w Warszawie.
Inaczej niż w stolicy, w Krakowie o losie kamienic decydują sądy, a nie miejscy urzędnicy.
Pomimo licznych zgłoszeń o możliwych nieprawidłowościach, prokuratura wielokrotnie oddalała wnioski o wszczęcie postępowań. Tak było m.in. w przypadku sprzedaży za dolara wartościowych udziałów w jednej z nieruchomości.


W mieście funkcjonuje kilka grup trzymających władzę z Majchrem, które - według nieoficjalnych informacji - podzieliły nieformalnie miasto na swoje no-go zony wpływów - naucza ojnet. Nauki o Warszawie były bardziej wyważone na wp.pl?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Paź 2017r. 20:01  
Cytuj
Wyrażenie "Partiokracja" nabiera nowego znaczenia ? Kukiz15 przechodzi przepotwarzenie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 108 109 110 111 112 113 114 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »