NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 91 92 93 94 95 96 97 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 19:26  
Cytuj
CYTAT
Prawda w oczy kole smiech2


Prawda? Ty napisałeś jakąś prawdę? Oj.

Pelele, jak trafię na mądrą wypowiedź to zapewne wkleję.

art2deco, nie słuchaj. Mądrość jak widać nie dla wszystkich.

PiS to stan umysłu ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 19:26  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
Bajki pisowska brać opowiada jak grecki rząd grekom przed kryzysem. Innymi słowy pelikanow u was nie brakuje.

Wybaczcie mi lakoniczność i złośliwość.


Max Schmeling/1905=2005/ w czasie II wojny światowej służył w wojskach spadochronowych Adka Hitlera.Uczestniczył w desancie tychże wojsk na Kretę.A bajki to opowiada Borysek Budka podobno wnuk Tow.Wiesława.Pisowskiej braci daleko do bajek opowiadanych niedawno przez tak słynnych bajkopisarzy /jak Ezop/z PO PSL jak Ryży Bajkopisarz Gauleiter Brukseli,czy też Ewa Kłapacz,młodzianek Grabiec i wielu wielu innych z tej słynnej formacji POlitycznej.
NA złośliwości nie zwracam uwagi.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Bajki pisowska brać opowiada jak grecki rząd grekom przed kryzysem. Innymi słowy pelikanow u was nie brakuje.

Wybaczcie mi lakoniczność i złośliwość.


Max Schmeling/1905=2005/ w czasie II wojny światowej służył w wojskach spadochronowych Adka Hitlera.Uczestniczył w desancie tychże wojsk na Kretę.A bajki to opowiada Borysek Budka podobno wnuk Tow.Wiesława.Pisowskiej braci daleko do bajek opowiadanych niedawno przez tak słynnych bajkopisarzy /jak Ezop/z PO PSL jak Ryży Bajkopisarz Gauleiter Brukseli,czy też Ewa Kłapacz,młodzianek Grabiec i wielu wielu innych z tej słynnej formacji POlitycznej.
NA złośliwości nie zwracam uwagi.


Już nie napisałeś dlaczego był tym spadochroniarzem ;-)

I tak to jest z prawdą pisowca ;-)

PiS to stan umysłu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 20:19  
Cytuj
Już nie napisałeś dlaczego był tym spadochroniarzem ;-)


Dla mnie to mało istotne dlaczego.Byl zolnierzem Adolfa i zadnym bohaterem. Rzewne opowieści o Wehrmachcie mnie nie interesują.Zbrodniarze i tyle.

A prawda pisowca jest na pewno bardziej rzetelna niż takiego co się kreci i czeka z której strony wiatr zawieje.TO NIEDONOSZONY TYP LUB Z CHORA TRZUSTKA I WATROBA

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 20:23  
Cytuj
CYTAT


Swój komuszek to dobry komuszek. Nie jesteś z nami to jesteś zły komuszek. TW "Wolfgang". Tylko ktoś mający w tym interes lub kompletny idiota wierzy tym pisowcom. PiS to stan umysłu ;-)

..


Dobry komuszek to martwy komuszek. I zasada to dotyczy każdego , ambasadora Przyłębskiego również. Zatkało kakao?uśmiech

Czekam z utęsknieniem na dzień w którym wszystkie komunistyczne chwasty zostaną wyrwane z polskiej ziemi. Jak przyjdzie człowiek/partia który obieca to zrobić to ma mój głos.

Więc jak to jest Andrzejku wierzysz w lojalkę Jarka , ale w teczkę Bolka już nie? umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 20:31  
Cytuj
CYTAT

Swój komuszek to dobry komuszek. Nie jesteś z nami to jesteś zły komuszek. TW "Wolfgang". Tylko ktoś mający w tym interes lub kompletny idiota wierzy tym pisowcom. PiS to stan umysłu ;-)

..

CYTAT


Dobry komuszek to martwy komuszek. I zasada to dotyczy każdego , ambasadora Przyłębskiego również. Zatkało kakao?uśmiech

Czekam z utęsknieniem na dzień w którym wszystkie komunistyczne chwasty zostaną wyrwane z polskiej ziemi. Jak przyjdzie człowiek/partia który obieca to zrobić to ma mój głos.


Brawo TY. Jasiński, Piotrowicz, Karski i inne mendy w płaszczyku Pisowca też?
Poparcie Komuszków z Czech i Moraw cię zadowala?

CYTAT

Więc jak to jest Andrzejku wierzysz w lojalkę Jarka , ale w teczkę Bolka już nie? umiech


To nie jest kwestia wiary.

Zdjęcie

Obrazek


Widziałeś? jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 20:34  
Cytuj
Jak ma wierzyc w teczke Bolka skoro Pieronek mu na kazaniu powiedział ze Bolek to bohater.A może Andrzejek się spowiadal i na spowiedzi Pieronek rozwial jego rozterki polityczne.Wybacz Jedrulek ale ja tylko snuje domysly

A tym zdjęciem Lecha z Magdalenki nie podpieraj się Jedrula bo to nic poważnego.Lepiej daj fotke swego guru nygusa Bolka jak chleje wode z Kiszczakiem nie wiedzac,ze teczka z jego donosami jest w sejfie Kiszczaka

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 20:41  
Cytuj
Pele, ciężko pracujesz ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 20:57  
Cytuj
Widziałem Andrzejku. Przecież Lech Kaczyński to w tym momencie idol Michnika, nie wiedziałeś?umiech To teraz ten dobry Kaczyński. Spytaj swojego oficera prowadzącego o obowiązującą narrację gdybyś nie wierzył.

A swoją drogą ciekawe że zdjęcie Kaczyńskiego z Kiszczakiem świadczy o czymś złym to jak traktować to na którym Bolek pije wódkę człowiekiem honoru?

Czyli jednak twierdzisz że Jaro podpisał lojalkę w stanie wojennym?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 21:19  
Cytuj
CYTAT
Widziałem Andrzejku. Przecież Lech Kaczyński to w tym momencie idol Michnika, nie wiedziałeś?umiech To teraz ten dobry Kaczyński. Spytaj swojego oficera prowadzącego o obowiązującą narrację gdybyś nie wierzył.

A swoją drogą ciekawe że zdjęcie Kaczyńskiego z Kiszczakiem świadczy o czymś złym to jak traktować to na którym Bolek pije wódkę człowiekiem honoru?

Czyli jednak twierdzisz że Jaro podpisał lojalkę w stanie wojennym?




Widzisz Edziu, ja nie muszę pytać. Nie ma kogo.


Tak samo? ;-)

Tak twierdzę?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10518
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 21:28  
Cytuj
Robić z Kaczorów Bolka to Odmienne Stany Świadomości, poznacie ich po czynach.

Obiecali wyjechać, nawet tego nie spełnili.


Obrazek



Andrzejku, nie obniżaj poziomu forum do roli dystrybutora filozofii sokuzburaka. To nie wypada w XXI wieku. Ludzie wiedzą jak było i jest.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 22:13  
Cytuj
Odmienne Stany Świadomości goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood


Dzięki takim jak Pele tu już nic nie można obniżyć ;-)



Obrazek


smiech2smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10518
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 22:37  
Cytuj
Nie wytrzymałeś i zaczerpnąłeś ze zdroju prawdy, ty urwisie!

Obrazek



chcieli go porwać good


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10518
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Sie 2017r. 22:43  
Cytuj

Prawo się jej nie ima, może porwą? wykrzyknik



Obrazek



Rada Społeczna będzie wnioskowała o to, żebyśmy na najbliższym spotkaniu rady złożyli taki wniosek o doprowadzenie Hanny Gronkiewicz-Waltz do komisji weryfikacyjnej


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2017r. 06:22  
Cytuj
[cytat]Odmienne Stany Świadomości goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood


Dzięki takim jak Pele tu już nic nie można obniżyć ;-)


Nie obrażaj ludzi z Twego niskiego pułapu obszczekiwaniaumiechPrzecież byłeś w kościele i słuchałeś Pieronka Jedrulku.Podobno byłeś ministrantem w młodości?cZY TO PRAWDA?Zawsze to jeden nawrócony grzesznik to więcej niż byle jaki chrześcijanin.Masz jeszcze przebłyski dawnego drylu PZPR i SLD,KODerastii i Nowoczesnej ale widać ,że jesteś na dobrej drodze.Dzwigasz się z POpapranego mułu,ale nikt nie chce Ci reki podać abyś wyszedł całkowicie.Pieronek,BolekWałęsa,Sowa,Grzesio-Dyndała Schetyna,Lemański,LAngman,Bauer,Moritz,Brandwein,Stolzman,Bucholz Oni Ci pomogągoodsĄ TACY LUDZIE,KTÓRYCH GŁOWA ZAMIENIA SIE Z NIENAWIŚCI W DOLNA CZĘŚC PLECÓW I TO JEST ODMIENNY STAN SWIADOMOSCI,GDY TEN ORGAN ZACZYNA PRZEWAŻAC NAD ROZUMEMokI nastepuje przerost formy nad treścią
jezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezyk

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2017r. 07:03  
Cytuj
Pele, uspokój emocje. Pewnych spraw nie przeskoczysz. Powtarzasz się i wychodzi to komicznie. A rzeczywistość jaka jest każdy widzi. Wyżej doopy nie podskoczysz ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Wrz 2017r. 08:37  
Cytuj
Obrazek

To powinno być na maturze z wosu i maturzyści na podstawie wykresu powinni określić kiedy rządził pis

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2017r. 08:40  
Cytuj
Kurski mówił, że wszystkie mecze Polski będą na TVPiS. Przypomnijcie mi, o których meczach mówił (kadra narodowa, liga mistrzów) i od kiedy?

Dzisiejszy mecz będzie na Polsacie ;-)

Pisiorstwo nie ogląda ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2017r. 10:02  
Cytuj
CYTAT
Pele, uspokój emocje. Pewnych spraw nie przeskoczysz. Powtarzasz się i wychodzi to komicznie. A rzeczywistość jaka jest każdy widzi. Wyżej doopy nie podskoczysz ;-)


Przypominam Ci przypowiastke o komuszku który wiercił się i kręcił naokoło a doopsko pozostawało zawsze z tyłujezyk.Zastanów się nad swoimi wypowiedziami i nie komentuj tego o czym niestety nie masz zielonego pojęcia.mlotekPrzykro mi,że muszę dyskutować na poziomie mułu,.ale niestety muszę odpowiadać na komusze zaczepki.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2017r. 10:10  
Cytuj

Obrazek




Oto idol błaznów i TW.Bolek w całej okazałości. polityczny nygusjezyk
goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood
Matka Boska w klapie_Ona zawsze jezdzila na osleok

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2017r. 10:21  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2017r. 10:40  
Cytuj
[cytat]

Obrazek



Obalylem wiele butelek z Kiszczakiem,pilem pywko i szampan w Arlamowie.JA ja ja ja i tylko ja jestem pierwszym obalaczem.Gralem w Totalyzatora w SB i dużo wygrałem.Za Totolotka dostalem nagrodę.Jestem NOBLYSTA

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2017r. 11:14  
Cytuj
https://wiadomosci.wp.pl/mocna-riposta-zbigniewa-bonka-czarnecki-zaorany-6161211855788161a

Mocna riposta Zbigniewa Bońka. Czarnecki "zaorany"
Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego odniósł się do słów Fransa Timmermansa, który na posiedzeniu komisji sprawiedliwości Parlamentu Europejskiego miał rzekomo grozić Polsce zmianą granicy. Ryszard Czarnecki stwierdził, że "Kiedy trzeba się było uczyć historii młody towarzysz Timmermans uczył się rosyjskiego". Na komentarz zareagował Zbigniew Boniek.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11643
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2017r. 11:15  
Cytuj
Bolek to takie stworzenie bez honoru. Myślę, że tak daleko zabrnął w swoich kłamstwach, że sam w nie wierzy....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2017r. 11:23  
Cytuj
http://kresy.pl/wydarzenia/kukiz15-oburza-sie-slowa-ukraincow-a-pis-blokuje-ustawe-o-penalizacji-banderyzmu/


Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki oburzał się na słowa ukraińskich robotników, którzy straszyli Polaków, że „zrobią im Wołyń”. Posłowie Kukiz’15 przypomnieli mu, że to właśnie PiS blokuje ustawę o penalizacji banderyzmu w Polsce.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 91 92 93 94 95 96 97 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »