NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 86 87 88 89 90 91 92 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 06:39  
Cytuj
Strona Bankier pl.notowania surowcow -ropa.
17.07 2017 48.36
18.08.2017 52.86

czyli 4.50 więcej to chyba podwyzka? I komu tu wierzyc

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 06:39  
Cytuj

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 10:47  
Cytuj
Pele pobaw się zawartością tego linku

https://www.money.pl/u/data_window/?smb=oil.z

Zobacz jak wyglądają wahania cen ropy i czy można to przełożyć na ceny na stacjach. Złotówka do dolara się umacnia.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 15:24  
Cytuj
Dla mnie + 4.50 $ to o tyle więcej a nie mniej.Cena jest podana z polskiej strony.Na stronie tej jest wykres pokazujacy wahania cen ropy.i pokazuje jej zwyżkę

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Sie 2017r. 22:14  
Cytuj
CYTAT
Dla mnie + 4.50 $ to o tyle więcej a nie mniej.Cena jest podana z polskiej strony.Na stronie tej jest wykres pokazujacy wahania cen ropy.i pokazuje jej zwyżkę


Teraz odnieś do tego taniejącego dolara ;-) Naprawdę wierzysz, że podwyżki są przypadkowe? dokładnie o tyle ile miały wynieść przed dodaniem opłaty paliwowej?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 08:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dla mnie + 4.50 $ to o tyle więcej a nie mniej.Cena jest podana z polskiej strony.Na stronie tej jest wykres pokazujacy wahania cen ropy.i pokazuje jej zwyżkę


Teraz odnieś do tego taniejącego dolara ;-) Naprawdę wierzysz, że podwyżki są przypadkowe? dokładnie o tyle ile miały wynieść przed dodaniem opłaty paliwowej?


Usiłujesz wmówić kombinując parytetem dolara do złotego,że podwyżka cen paliw w Polsce to efekt nieudolności,czy tez pazerności Rządu PiS.Popatrz na poprzednie lata jakie były podwyżki cen paliw w okresach letnich

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 10:00  
Cytuj
Nic nie pisałem o nieudolności. Wręcz przeciwnie, rząd jest sprytny i mając monopol na handel paliwami (Orlen, Lotos) może podnieść ceny paliw o 20 groszy bez proszenia się posłów i podatników o zgodę. Producenci paliw zwiększają zyski więc mają się czym dzielić z rządem.

Nie pisz, że wcześniej windowali ceny bo miała być dobra zmiana. A jeśli chodzi o wcześniejsze doświadczenia to przypomnę, że w kampanii wyborczej Tusk był w stanie wpłynąć na Orlen, żeby przy wysokiej cenie ropy i dolara utrzymać cenę 4,99 za litr benzyny na stacjach. Pokazuje to, że można wpłynąć na ceny paliw niezależnie od cen ropy. To doświadczenie skłoniło mnie do takich wniosków.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 12:10  
Cytuj
Jeśli przywołujesz w dyskusji taki"autorytet"jak Tusk,to jednak nie mogę się z Twoim twierdzeniem zgodzić.On wpływał na wzrost złodziejstwa,wyprzedaż państwowych firm,za kradzież naszych oszczednosci z OFE,za likwidacje stoczni,kopalni/nie bezpośrednio/w końcu pośrednio za Amber Gold i Smoleńsk

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 12:30  
Cytuj
Nie przywołałem Tuska jako autorytet. Nic nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi bo nie ogarniasz czy zagłuszasz rzeczywistość?

Tusk ukradł pieniądze z OFE a to co zostało podprowadzi Morawiecki. Przymiarki już są. Mam nadzieje, że będziesz równie surowy w ocenie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 12:43  
Cytuj
Od przyszłego roku Nierząd chce podnieść minimalna płacę o 100 zł brutto. 40% kosztów płacy to są daniny które zabiera państwo . I z tych 100 zl podwyżki dostaniecie może 60 zł . Państwu nie chodzi o wasze dobro o wasze wynagrodzenia , państwu chodzi o zwiększenie wpływów do budżetu i to o przeszło 2 miliardy . 2 miliardy które potem lekka ręka wyda na 500+ i inna kiełbache wyborcza dla tumanów .
Może to kiedyś zrozumiecie , może wtedy kiedy znajdzie się jakiś mądry i każe pracodawca wypłaca pracownikowi kwotę brutto . A psim obowiązkiem pracownika z tej kwoty będzie samemu opłacić składkę emerytalny, rentowa, zdrowotna i zapłacić podatek do US . Wtedy wam się otworzą oczy i może zrozumiecie kto was tak naprawdę wyzyskuje. 😎😬

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 13:00  
Cytuj
Bo tak powinno być. Powinniśmy sami opłacać podatek i ubezpieczenia. Wielu nie wie ile to kosztuje. Taka informacja wielu otworzyłaby oczy. Gdyby każdy z nas opłacał sobie podatki i składkę emerytalną (najlepiej w dowolnej wysokości) by każdy sam składał na swoja emeryturę to nie istniałby wiek emerytalny i rząd nie miałby nic do OFE. No ale nie miałby władzy nad emerytami. No a wiek emerytalny nie byłby "atrybutem" wyborczym.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 17:45  
Cytuj
Lepiej wydawać na karuzele VATowską, niż na Pelikany. Pelikany kłapią za darmo. 220mld piechotą nie chodzi, ale gdyby nawet chodziło, to Pelikan i tak nie zauważy różnicy.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 17:47  
Cytuj
CYTAT
Bo tak powinno być. Powinniśmy sami opłacać podatek i ubezpieczenia. Wielu nie wie ile to kosztuje. Taka informacja wielu otworzyłaby oczy. Gdyby każdy z nas opłacał sobie podatki i składkę emerytalną (najlepiej w dowolnej wysokości) by każdy sam składał na swoja emeryturę to nie istniałby wiek emerytalny i rząd nie miałby nic do OFE. No ale nie miałby władzy nad emerytami. No a wiek emerytalny nie byłby "atrybutem" wyborczym.


Andrzejku, nie znam człowieka który wzgardził przybytkiem.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 20:13  
Cytuj
CYTAT
Bo tak powinno być. Powinniśmy sami opłacać podatek i ubezpieczenia. Wielu nie wie ile to kosztuje. Taka informacja wielu otworzyłaby oczy. Gdyby każdy z nas opłacał sobie podatki i składkę emerytalną (najlepiej w dowolnej wysokości) by każdy sam składał na swoja emeryturę to nie istniałby wiek emerytalny i rząd nie miałby nic do OFE. No ale nie miałby władzy nad emerytami. No a wiek emerytalny nie byłby "atrybutem" wyborczym.

CYTAT (Magdalena)

Andrzejku, nie znam człowieka który wzgardził przybytkiem.



Tylko, że ja o gardzeniu przybytkiem nie pisałem. No ale dla ciebie to nie istotne, 6 zł/wpis jest istotne. ok Każdy podejmuje swoje wybory ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 21:58  
Cytuj
Ja działam społecznie, z troski o dobro Najjaśniejszej. Twoja propozycja żeby zamiast płacić podatki, wypłacać więcej pracownikom jest interesująca.

Podziel się z nami nowinkami o Ciasteczkach. Wiemy ze potrafisz być szczodry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 22:31  
Cytuj
spi
CYTAT
Ja działam społecznie, z troski o dobro Najjaśniejszej. Twoja propozycja żeby zamiast płacić podatki, wypłacać więcej pracownikom jest interesująca.

Podziel się z nami nowinkami o Ciasteczkach. Wiemy ze potrafisz być szczodry.


smiech2 Społecznie smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

A skąd ty to wyczytałaś? Miałem cię za bardziej inteligentną ;-)
Ależ rozczarowanieplacze
smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

spi

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Sie 2017r. 23:10  
Cytuj

Andrzejku, nie jesteś społecznikiem wykrzyknik




https://www.youtube.com/watch?v=meiU6TxysCg

Pracuj nad sobą zarumieniony oglądnij do końca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sie 2017r. 06:03  
Cytuj
CYTAT

Andrzejku, nie jesteś społecznikiem wykrzyknik




https://www.youtube.com/watch?v=meiU6TxysCg

Pracuj nad sobą zarumieniony oglądnij do końca.








Madzia po co w to brniesz i dalej sie kompromitujesz?


Zrozumiałaś co napisałem o podatkach? Czy może coś jeszcze ci wyjaśnić?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sie 2017r. 16:36  
Cytuj
Rybko, wszyscy jesteśmy za obniżaniem podatków. Co kwartał regularnie odbijasz się miedzy Palikotami a Korwinistami. Jedno i drugie to utopijny margines.

Na twoją obronę przypomnę ze domagasz się spełnienia obietnicy równego opodatkowania zachodnich sieci supermarketów (których właściciele bardzo nam politycznie dokuczają [włącznie z sankcjami KE] :cwaniak: a bez przyzwoitych sędziów SN szanse na zmianę sytuacji są zerowe).
Rozumiem zawodową frustracje i przypominam sobie twoje publiczne, emocjonalnie pobudzone wypowiedzi ze rozwój stalowej to budowa wielu supermarketów, bo to taki sam przemysł jak każdy inny. Miałeś swoje wielkie chwile.
Innowacyjność, modernizacja stosowanych technologii, kooperacja z uczelniami i ulgi podatkowe idą w parze i są wprowadzone. Ulgi dla ciamajd z poprzedniego systemu już mniej, Chińczycy są w w manufakturze nie do pokonania. Powinieneś zajmować się tym, co ci wychodzi na dobre, a nie bokiem. Konfucjusz?
Provident dobrze stoi po wprowadzeniu 500+ które tak po robociarsku aktywnie wspierałeś na naszym forum? Pamiętam ze i w tym przypadku nie dostrzegałeś związku. Pływaj rybko po oceanach, to akwarium cie wykańcza.

PS
Powtarzasz truizmy wp.pl , więc z Ciebie żartuje.

Najnowsze dane MF

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sie 2017r. 17:58  
Cytuj
CYTAT
Rybko, wszyscy jesteśmy za obniżaniem podatków. Co kwartał regularnie odbijasz się miedzy Palikotami a Korwinistami. Jedno i drugie to utopijny margines.

Na twoją obronę przypomnę ze domagasz się spełnienia obietnicy równego opodatkowania zachodnich sieci supermarketów (których właściciele bardzo nam politycznie dokuczają [włącznie z sankcjami KE] :cwaniak: a bez przyzwoitych sędziów SN szanse na zmianę sytuacji są zerowe).
Rozumiem zawodową frustracje i przypominam sobie twoje publiczne, emocjonalnie pobudzone wypowiedzi ze rozwój stalowej to budowa wielu supermarketów, bo to taki sam przemysł jak każdy inny. Miałeś swoje wielkie chwile.
Innowacyjność, modernizacja stosowanych technologii, kooperacja z uczelniami i ulgi podatkowe idą w parze i są wprowadzone. Ulgi dla ciamajd z poprzedniego systemu już mniej, Chińczycy są w w manufakturze nie do pokonania. Powinieneś zajmować się tym, co ci wychodzi na dobre, a nie bokiem. Konfucjusz?
Provident dobrze stoi po wprowadzeniu 500+ które tak po robociarsku aktywnie wspierałeś na naszym forum? Pamiętam ze i w tym przypadku nie dostrzegałeś związku. Pływaj rybko po oceanach, to akwarium cie wykańcza.

PS
Powtarzasz truizmy wp.pl , więc z Ciebie żartuje.

Najnowsze dane MF

Obrazek





Tylko, że ja teraz nie pisałem o obniżce podatków ;-)

Domagałem się większej liczby supermarketów? Mi one nie przeszkadzają ale nigdy się nie domagałem ;-)

A co ja mam do Providenta? Uważasz, że mają kłopoty? Ani mnie to nie grzeje, ani nie ziębi.

Dziwny wpis. Tylko co on ma wspólnego z tematem jakieś nie mające nic wspólnego z prawdą wypominki ;-)

Madziu, dajesz ciała zawodowo czy prywatnie?
ile za wpis?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sie 2017r. 18:22  
Cytuj
Co nowego u hybrydy Kukiza, krytykuje wojsko (znaczy się Macierewicza) oraz głodujących kupców za podnoszenie cen dla ofiar pogody. Wstyd zarumieniony

A co zrobili?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sie 2017r. 18:28  
Cytuj
CYTAT
Co nowego u hybrydy Kukiza, krytykuje wojsko (znaczy się Macierewicza) oraz głodujących kupców za podnoszenie cen dla ofiar pogody. Wstyd zarumieniony

A co zrobili?


jednak zawodowo ;-) uśmiech

Już wiem skąd ta krytyka Kukiza ;-)

CYTAT (PARDA Błażej Łukasz)
: PIS zadłuża nas podobnie jak PO, w każdym roku zaciąga kredyty na kolejne 20% tego, co wpływa do budżetu. Taka polityka możne wpakować nas w tarapaty.
Ogromne zadłużenie toczy się za nami jak śnieżna kula, a my, zamiast biec w stronę słońca, by ją trochę roztopić, rzucamy w nią śnieżkami.


CYTAT (Piotr Apel - Kukiz'15)
Nie można pozwolić, żeby kompetencje służb wywiadowczych czy policyjnych były tak duże, że mogą bezkarnie podsłuchiwać polityków, działaczy, NGO-sy czy kogokolwiek, kto nie jest podejrzany o przestępstwo - .


CYTAT (Wojciech Bakun)
: Jak słyszę o statystykach tzw. szybkiej ścieżki zapomogowej i w niektórych powiatach na kilkaset złożonych wniosków, 5 osób dostało zapomogę, to jest to kpina.


No to nie ma się co dziwić skąd takie określenie Kukiza ;-)

Przyszedł rozkaz, należy wykonać ;-)

Kto nie z nami ten przeciwko ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sie 2017r. 19:04  
Cytuj
CYTAT
Twoje intelektualne pobudzenie od ukazania się Świętych Dziewic w Stalowej musi mieć jakieś głębsze, penetrujące twoją podświadomość przyczyny. Tusze że je poznamy. Legendarny dystrybutor wody-życia el.Bolek dorobił się anemii od nadużywania tego afrodyzjaku. Dbaj o siebie i mądrze korzystaj z danych ci talentów bo nie znasz dnia ani godziny gdy dopadnie cię chwila prawdy.

CYTAT


Czy rebus Andrzejku rozwiązany?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sie 2017r. 19:53  
Cytuj
Madziu, naprawdę sama siebie już cytujesz? Czy zapłacą zawodowcowi za powielanie własnych wpisów? Tobie to nawet chyba nie jest wstyd. Kasa się liczy ;-)

A w temacie, a po co pisać w temacie jak się ma do czynienia z takim zawodowcem ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sie 2017r. 22:38  
Cytuj
Przypomniałam pytanie. To jeszcze z czasów gdy podzieliłeś się z nami swoim 30 tys znaleziskiem.
220 mld+ nie pobudziło Cię do tak intensywnych działań na forum zarumieniony Wiemy jak jesteś wyczulony na deficyt budżetowy i szastanie daniną ciężko pracującego ludu miast i wsi. Janusz z Pawłem szaleliby na necie wypalając ogniem gniewu sprawiedliwych takie straty przy korycie. A tu nawet skromnego chrum chrum nie było słychać.

Pozdrawiam cool girl

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Sie 2017r. 06:54  
Cytuj
Może dlatego nie reagowałem na te plusy bo nie wierzę władzy ;-) Tak na logikę choć nie wydaje mi się by to było twoją mocną stroną. 220 mld+ a tylko 5 mld nadwyżki budżetowej i pożyczka z Banku Światowego i kredyty na 500+ ;-) Kolejne próby podnoszenia opłat i nowe podatki. Skoro jest tak dobrze to czemu takie poszukiwanie pieniędzy? Kredyt, kredyt, kredyt. Taka dobra zmiana świń przy korycie. No ale jest 220 mld+. Propaganda sukcesu jak za PRL ;-) Jesteś świnką przy korycie to powielasz tę propagandę ;-)
Chrum, Chrum i do przodu jak mawiał jeden grzybek z Torunia ;-);-)


PS.

Madziu jakie są instrukcje? Kto jest winny?

http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=42290#skomentuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 86 87 88 89 90 91 92 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »