NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 68 69 70 71 72 73 74 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 09:34  
Cytuj
Widziałem w TVP Info w czasie bezpośredniej transmisji z protestu KODerastow i innych UBywateli jednego z piszących na tym forum jak calowal po rekach Szechtera i Rotenschwanza!!Krzyczal ZBAWCY NARODU!Kocham was!!Nie mogę napisac kto to bo dostane bana.To człowiek pod opieka PSYCHIATRY.good Mial na sobie gustowny kaftanik z zawiazanymi na krzyz rekawami i obstawe dwoch roslych pielęgniarzy.Krzyczał:"OLAĆ PELE"

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 09:34  
Cytuj

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 12 Kwie 2013r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 12:55  
Cytuj
CYTAT
Widziałem w TVP Info w czasie bezpośredniej transmisji z protestu KODerastow i innych UBywateli jednego z piszących na tym forum jak calowal po rekach Szechtera i Rotenschwanza!!Krzyczal ZBAWCY NARODU!Kocham was!!Nie mogę napisac kto to bo dostane bana.To człowiek pod opieka PSYCHIATRY.good Mial na sobie gustowny kaftanik z zawiazanymi na krzyz rekawami i obstawe dwoch roslych pielęgniarzy.Krzyczał:"OLAĆ PELE"


Dziecko pisz na temat Polityki jeśli wiesz co to jest. Inaczej udaj sie do kogoś kto ci pomoże.
Ale wątpię czy ktos taki jest 🙂

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 14:29  
Cytuj
Na pewno Ty nie pomożesz.Nie lubię rolkarzy.A piszę na temat tatusiuumiechCzy Ty nie jesteś pielęgniarzem tego typa?Jemu pomagaj-nie mnieumiechKupić Ci rolki?

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 15:03  
Cytuj
[cytat]

Nigdy nie twierdziłem że socjalizm , wysokie podatki i rozdawnictwo są sposobem na sukces gospodarczy. Znajdź/ zacytuj moje słowa w tym zakresie- życzę powodzenia.uśmiech Śmiać mi się po prostu chcę z ludzi , którzy powtarzają zasłyszane głupoty , bez oglądania się na dodatkowe czynniki. Sam lubię posłuchać liberalnych publicystów ( Michalkiewicz czy Gwiazdowski) ale to nie znaczy że powielam wszystko co usłyszę.
To po pierwsze , a po drugie nie może być wolnościowcem osoba , która jest za pozostaniem Polski w UE. Nie ma bardziej niedemokratycznego , zbiurokratyzowanego tworu niż to ustrojstwo. W swoim czasie KE chciała dawać 1000 euro kieszonkowego dla każdego tzw. uchodźcy. To pewnie według ciebie nie jest rozdawnictwo tylko inwestycja.umiech

Reasumując jak zwykle walisz ściemę. Taki z ciebie wolnosciowiec jak z przysłowiowej koziej dupy trąba. Nasluchasz się różnych rzeczy a później chodzisz i powtarzasz bez żadnej refleksji.


pokaż mój jeden wpis popierający rozdawnictwo. Jak zwykle pi...sz ;-)
[cytat]

Zawsze twierdziłem że jesteś Andrzejku wyjątkowy. Wyjątkowym prawdziwkiem- rzecz jasna! W jednym , maksymalnie dwóch krótkich zdaniach zamieszczasz tyle merytorycznych argumentów że aż dech zapiera.umiech Co prawda ze śmiechu ale jednak.

Nie ma większego rozdawnictwa i marnowania pieniędzy niż w UE. Taki europoseł po jednej kadencji ma zapewnioną wysoką emeryturę. O komisarzach czy byłych królach Europy już mi się nawet nie chce pisać.
Dlatego albo jesteś wolnościowcem albo jesteś za euro-kołchozem. Nie ma innej alternatywy , i właśnie dlatego nie jesteś żadnym wolnościowcem. Tylko popłuczyną po Tusku i Palikocie.smiech2
Tylko nie proś żebym wrzucał cytaty w których ich wielbileś , bo na to nie mam czasu.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 15:41  
Cytuj
POpłuczyna lub wydmuszka bez kręgosłupa POlitycznego.Chorgiewka ustawiajaca się na wiatr od Brukseli lub od KODerastów

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 16:03  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

Nigdy nie twierdziłem że socjalizm , wysokie podatki i rozdawnictwo są sposobem na sukces gospodarczy. Znajdź/ zacytuj moje słowa w tym zakresie- życzę powodzenia.uśmiech Śmiać mi się po prostu chcę z ludzi , którzy powtarzają zasłyszane głupoty , bez oglądania się na dodatkowe czynniki. Sam lubię posłuchać liberalnych publicystów ( Michalkiewicz czy Gwiazdowski) ale to nie znaczy że powielam wszystko co usłyszę.
To po pierwsze , a po drugie nie może być wolnościowcem osoba , która jest za pozostaniem Polski w UE. Nie ma bardziej niedemokratycznego , zbiurokratyzowanego tworu niż to ustrojstwo. W swoim czasie KE chciała dawać 1000 euro kieszonkowego dla każdego tzw. uchodźcy. To pewnie według ciebie nie jest rozdawnictwo tylko inwestycja.umiech

Reasumując jak zwykle walisz ściemę. Taki z ciebie wolnosciowiec jak z przysłowiowej koziej dupy trąba. Nasluchasz się różnych rzeczy a później chodzisz i powtarzasz bez żadnej refleksji.


pokaż mój jeden wpis popierający rozdawnictwo. Jak zwykle pi...sz ;-)
[cytat]

Zawsze twierdziłem że jesteś Andrzejku wyjątkowy. Wyjątkowym prawdziwkiem- rzecz jasna! W jednym , maksymalnie dwóch krótkich zdaniach zamieszczasz tyle merytorycznych argumentów że aż dech zapiera.umiech Co prawda ze śmiechu ale jednak.

Nie ma większego rozdawnictwa i marnowania pieniędzy niż w UE. Taki europoseł po jednej kadencji ma zapewnioną wysoką emeryturę. O komisarzach czy byłych królach Europy już mi się nawet nie chce pisać.
Dlatego albo jesteś wolnościowcem albo jesteś za euro-kołchozem. Nie ma innej alternatywy , i właśnie dlatego nie jesteś żadnym wolnościowcem. Tylko popłuczyną po Tusku i Palikocie.smiech2
Tylko nie proś żebym wrzucał cytaty w których ich wielbileś , bo na to nie mam czasu.
tyle słów i tylko jedna informacja;[Taki europoseł po jednej kadencji ma zapewnioną wysoką emeryturę]Nasze orły muszą harować AŻ dwie kadencje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

Nigdy nie twierdziłem że socjalizm , wysokie podatki i rozdawnictwo są sposobem na sukces gospodarczy. Znajdź/ zacytuj moje słowa w tym zakresie- życzę powodzenia.uśmiech Śmiać mi się po prostu chcę z ludzi , którzy powtarzają zasłyszane głupoty , bez oglądania się na dodatkowe czynniki. Sam lubię posłuchać liberalnych publicystów ( Michalkiewicz czy Gwiazdowski) ale to nie znaczy że powielam wszystko co usłyszę.
To po pierwsze , a po drugie nie może być wolnościowcem osoba , która jest za pozostaniem Polski w UE. Nie ma bardziej niedemokratycznego , zbiurokratyzowanego tworu niż to ustrojstwo. W swoim czasie KE chciała dawać 1000 euro kieszonkowego dla każdego tzw. uchodźcy. To pewnie według ciebie nie jest rozdawnictwo tylko inwestycja.umiech

Reasumując jak zwykle walisz ściemę. Taki z ciebie wolnosciowiec jak z przysłowiowej koziej dupy trąba. Nasluchasz się różnych rzeczy a później chodzisz i powtarzasz bez żadnej refleksji.


pokaż mój jeden wpis popierający rozdawnictwo. Jak zwykle pi...sz ;-)
[cytat]

Zawsze twierdziłem że jesteś Andrzejku wyjątkowy. Wyjątkowym prawdziwkiem- rzecz jasna! W jednym , maksymalnie dwóch krótkich zdaniach zamieszczasz tyle merytorycznych argumentów że aż dech zapiera.umiech Co prawda ze śmiechu ale jednak.

Nie ma większego rozdawnictwa i marnowania pieniędzy niż w UE. Taki europoseł po jednej kadencji ma zapewnioną wysoką emeryturę. O komisarzach czy byłych królach Europy już mi się nawet nie chce pisać.
Dlatego albo jesteś wolnościowcem albo jesteś za euro-kołchozem. Nie ma innej alternatywy , i właśnie dlatego nie jesteś żadnym wolnościowcem. Tylko popłuczyną po Tusku i Palikocie.smiech2
Tylko nie proś żebym wrzucał cytaty w których ich wielbileś , bo na to nie mam czasu.


I w tylu słowach chciałeś napisać, że ja popieram taką właśnie UE i jej rozdawnictwo? Tak? Ty potrzebujesz w ogóle jakiekolwiek ode mnie informacje czy po prostu jak pele sam sobie zadasz pytanie i odpowiesz tak jak tego oczekujesz? jezyk
Popłuczyną? Ty widzę masz jak typowy prawiczek jezyk Brakuje argumentów to zaczynasz atakować personalnie. Szkoda czasu na takie gadki ;-)


PiS wycofał sie z opłaty paliwowej ;-) BRAWO

Wniosek taki, że warto nagłaśniać sprawę ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 19:20  
Cytuj
Idę kupić 2 kostki masła i Pepsi. Dzisiaj idę spać syty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 19:48  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11694
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 20:11  
Cytuj
PiS wśród wielu swoich zalet (oczywiście ma też wady) - potrafi się wycofać z błędnego pomysłu. PO z czego się wycofało? smiech2 - dla przykładu - haj rodzice protestowali w sprawie 6-ścio latków.... usłyszeli, że to rząd będzie decydował o wychowaniu dzieci a nie rodzice. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 20:17  
Cytuj
O masz, za PełO ok

List otwarty do Premier Beaty Szydo ws. niebezpieczeństw związanych z transmisjami na żywo na YouTube

http://telewizjarepublika.pl/list-otwarty-do-premier-beaty-szydo-ws-niebezpieczenstw-zwiazanych-z-transmisjami-na-zywo-na-youtube,51301.html

Jaja jakieś mlotekmlotek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 20:33  
Cytuj
CYTAT


A to nie ten sam o którym pisałeś że był zomowcem w stanie wojennym?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 20:44  
Cytuj
CYTAT


I w tylu słowach chciałeś napisać, że ja popieram taką właśnie UE i jej rozdawnictwo? Tak? Ty potrzebujesz w ogóle jakiekolwiek ode mnie informacje czy po prostu jak pele sam sobie zadasz pytanie i odpowiesz tak jak tego oczekujesz? jezyk
Popłuczyną? Ty widzę masz jak typowy prawiczek jezyk Brakuje argumentów to zaczynasz atakować personalnie. Szkoda czasu na takie gadki ;-)


PiS wycofał sie z opłaty paliwowej ;-) BRAWO

Wniosek taki, że warto nagłaśniać sprawę ;-)


Andrzejku błądzisz po omacku. Nie pochlebiaj sobie z tym atakiem personalnym. Popatrz jak dałeś się zmanipulować (a niby taki mądry) . PiS wypuścił temat z opłatą paliwową na kilka tygodni przed planowaną operacją przejęcia SN i KRS. Narobili trochę zamieszania po czym niby odpuścili. Wielu głupców w tym czasie ciągnęło temat ile popadło. Świadomie czy nie ci głupcy rozgrzali atmosferę na maksa. A teraz w opinii większości społeczeństwa Jaro jest spoko bo benzyna nie podrożeje. Nic ze kilka miesięcy jedna partia przejmie władzę absolutną, ważne że opłata paliwowa zostaje w obecnym wymiarze. Wykorzystując ludzką głupotę i znajomość zachowań stadnych Jaro robi co chce i pewnie ma przy tym spory ubaw. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 13 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 20:53  
Cytuj
Podobają mi się wpisy na FB odnośnie tej ścemy z paliwem.
Jeden z wyznawców napisał że w przeciwieństwie do PO PiS imie się przyznać do bledu😁😂🤣 a inna wyznawcami pokazuje zdjęcie z cenami pali... tylko mam pytanie... A gdzie zdjęcia cpn z Niemiec... Francji czy taknukochanej USA porównując do kwiatka z wypłatą. Jak byłem w USA a było to miesiąc temu to powiem wam że szef by zgadzał się stan licznika z opłatą... jakaś czy podatkiem odnośnie kilometrów zleconych wylewką paliwo do specjalnej kratki na cpn gdzie robią to inni. Mogę się mylić bo za krótko tam pracowałem. Ale powiem tak... 120 dolarów dziennie... to tydzień pracy u nas. I nikt mi tego nie przepada.
A wracając do PiS to partia jak każda inna Ale ludzie tu wariuje na ich punkcie. A gdzie carakale... helikoptery... front czy inne gadżety co obiecywał PiS. Dziś mamy nie problem z PiS a problem z ludźmi co w ślepo wierzą w ich dobre chęci... heee😁😂🤣
Nie znam nikogo co by tak chwalił Schetynę czy Petru jak wy chwalicie Jarosława. To takie chore. Prawda...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
Podobają mi się wpisy na FB odnośnie tej ścemy z paliwem.
Jeden z wyznawców napisał że w przeciwieństwie do PO PiS imie się przyznać do bledu😁😂🤣 a inna wyznawcami pokazuje zdjęcie z cenami pali... tylko mam pytanie... A gdzie zdjęcia cpn z Niemiec... Francji czy taknukochanej USA porównując do kwiatka z wypłatą. Jak byłem w USA a było to miesiąc temu to powiem wam że szef by zgadzał się stan licznika z opłatą... jakaś czy podatkiem odnośnie kilometrów zleconych wylewką paliwo do specjalnej kratki na cpn gdzie robią to inni. Mogę się mylić bo za krótko tam pracowałem. Ale powiem tak... 120 dolarów dziennie... to tydzień pracy u nas. I nikt mi tego nie przepada.
A wracając do PiS to partia jak każda inna Ale ludzie tu wariuje na ich punkcie. A gdzie carakale... helikoptery... front czy inne gadżety co obiecywał PiS. Dziś mamy nie problem z PiS a problem z ludźmi co w ślepo wierzą w ich dobre chęci... heee😁😂🤣
Nie znam nikogo co by tak chwalił Schetynę czy Petru jak wy chwalicie Jarosława. To takie chore. Prawda...


Myślę ze Jaro przy Petru czy Schetynie jest geniuszem. Oni nie sięgają mu nawet do kostek. Siłą rzeczy wielu zwolenników PiS nadaje Kaczyńskiemu boskich przymiotów. Można się z nim zgadzać albo nie , ale strategiem jest wybitnym. Nawet Korwin , który z racji pro-socjalnego programu partii rządzącej nie jest jej zwolennikiem potwierdza talent polityczny prezesa.Pierwsza część twojego postu jest dla mnie niezrozumiała. Jeżeli masz myśli fakt wyższej stawki godzinowej , to złośliwie napiszę że Ameryki nie odkryłeś.smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 21:35  
Cytuj
Czarna rozpacz na opozycji sciana

Teraz to bedzie boom gospodarczy przy tak taniej benzynie smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 21:43  
Cytuj
Edzio, tak źle z tobą? Tak to ten sam, twój ulubieniec Kowalski.

Uważasz, że ludzie jak piszesz teraz zgodzą się na przejecie władzy przez jednego człowieka (na kilka miesięcy) bo ten odpuścił temat paliwa? Niestety jak widzisz nic nie gaśnie i ludzie protestują. Widzę, że już pogodziłeś się z tym, że PiS za moment, za kilka miesięcy popadnie w niebyt ;-)

Madzia z cdnem też jakby przycichli. Czekają na nowego pana?

Teraz czas na odpuszczenie ustawy o sadach ;-)

CYTAT (Zumba! )

Czarna rozpacz na opozycji sciana

Teraz to bedzie boom gospodarczy przy tak taniej benzynie smiech2


Tobie muszą płacić bo przecież nikt normalny nie cieszy się z podwyżek podatków.

Obrazek

PELIKAN NA DZIŚ

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 22:08  
Cytuj
CYTAT
Edzio, tak źle z tobą? Tak to ten sam, twój ulubieniec Kowalski.

Uważasz, że ludzie jak piszesz teraz zgodzą się na przejecie władzy przez jednego człowieka (na kilka miesięcy) bo ten odpuścił temat paliwa? Niestety jak widzisz nic nie gaśnie i ludzie protestują. Widzę, że już pogodziłeś się z tym, że PiS za moment, za kilka miesięcy popadnie w niebyt ;-)

................


Bez przesady z tym ulubieńcem . Marian daje po zaworach , ale ostatnio zwąchał się z niejakim pastorem Chojeckim i chyba trochę przegina.

Niestety Andrzejku PiS jest na najlepszej drodze żeby wygrać kolejne wybory. Ludzie mają w nosie TK czy SN dopóki micha jest pełna. A dzięki niezłej koniunkturze mają z górki. W sumie losy formacji PiS są mi obojętne , ale mi się zdaje że są raczej na fali. Muszę jednakowoż przyznać że gdyby doszło do zamachu stanu ( drugiego Majdanu) i władzę dzięki tłuszczy i pieniądzom Sorosa , objęła PO/Nowoczesna , to klnę się na wszystkie świętości że wykopię pepeszę dziadka i sam wyrównam wszystkie rachunki. uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 22:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Edzio, tak źle z tobą? Tak to ten sam, twój ulubieniec Kowalski.

Uważasz, że ludzie jak piszesz teraz zgodzą się na przejecie władzy przez jednego człowieka (na kilka miesięcy) bo ten odpuścił temat paliwa? Niestety jak widzisz nic nie gaśnie i ludzie protestują. Widzę, że już pogodziłeś się z tym, że PiS za moment, za kilka miesięcy popadnie w niebyt ;-)

................


Bez przesady z tym ulubieńcem . Marian daje po zaworach , ale ostatnio zwąchał się z niejakim pastorem Chojeckim i chyba trochę przegina.

Niestety Andrzejku PiS jest na najlepszej drodze żeby wygrać kolejne wybory. Ludzie mają w nosie TK czy SN dopóki micha jest pełna. A dzięki niezłej koniunkturze mają z górki. W sumie losy formacji PiS są mi obojętne , ale mi się zdaje że są raczej na fali. Muszę jednakowoż przyznać że gdyby doszło do zamachu stanu ( drugiego Majdanu) i władzę dzięki tłuszczy i pieniądzom Sorosa , objęła PO/Nowoczesna , to klnę się na wszystkie świętości że wykopię pepeszę dziadka i sam wyrównam wszystkie rachunki. uśmiech


Nikt Edziu nie zrobi zamachu stanu ale tez nikt nie pozwoli na to co się teraz dzieje. Z sądami to przegięcie. Paru debili i propagandystów nie wystarczy do przekonania suwerena o słusznosci reform jezyk
Już byli tacy co to nie mieli z kim przegrać jezyk

Micha będzie pełna ale za jaką cenę i tylko do pewnego czasu. Potem Jarek popadnie w niebyt. To tylko kwestia czasu.

Obrazek

smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 22:34  
Cytuj
Nie zgodzę się z tobą. PO przegrała bo nachalna tępa propaganda z TVN i TVP zgodnie głosiła że w Polsce dzieje się super . Tylko ze zwykli ludzie nie podzielali tego radosnego przeświadczenia ( a przynajmniej zaczęli to dostrzegać). PiS zszedł z redystrybucją środków do niższego poziomu i dzięki temu wielu ludzi o słabszych dochodach odczuło poprawę. Tym samym Jaro wygrał sobie drugą kadencję.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 22:38  
Cytuj
dobrze Edziu teraz już mam pewność. PiS nie przegra. Możesz spać spokojnie. Przekonałeś mnie jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 22:40  
Cytuj
A nie czujesz się trochę wykorzystany z tą opłata paliwową?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 22:48  
Cytuj
Nie Edziu bo idzie kolejna jezyk

http://pikio.pl/wszyscy-o-sadach-a-po-cichu-wchodzi-kolejny-podatek-ktory-zdrenuje-nasze-kieszenie/#

Opłata mocowa tym razem 6-7 zł do każdego rachunku za prąd. Miska już mniej pełna. Suweren się wqrwia ;-) Na sądy może nie wystarczyć jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 22:50  
Cytuj
A sądziłem że wyskoczysz z podwyżką VAT-u na prezerwatywy.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 22:53  
Cytuj
Ta kolejna podwyżka oznacza jedno. Kłamią jak Ferenc Gyurcsany.

Nie wiedziałem że wzrósł VAT na prezerwatywy. PiS miał obniżać podatki a tu taki psikus? "Nie do wiary". Kłamcy?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że

rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz

tacy, którzy myślą - Nathan Fraser


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 68 69 70 71 72 73 74 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »