NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 65 66 67 68 69 70 71 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 12:04  
Cytuj
Oj nie za bardzo z Twoim zdrowiem!!Piszę o oczywistych faktach a nie o swoich urojeniach.Jak masz jakieś wąty do moich spostrzeżeń to zrób naradę wśród KODerastów i KODofili i odpowiedz merytorycznie a nie enigmatycznie.Zajrzyj do piwnicy Lichwiarza good

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 12:04  
Cytuj

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10518
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 18:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Obywatel D.C.)
Świat dla Kiepskich CZ. 1

Spoko czy nie?


Obrazek



Nie. Już od 25 lat nie wierzymy w słowa, drogi Andrzejku.

Twoje intelektualne pobudzenie od ukazania się świętych dziewic w Stalowej, musi mieć jakieś głębsze, penetrujące twoją podświadomość przyczyny. Tusze że je poznamy. Legendarny dystrybutor wody-życia el.Bolek dorobił się anemii od nadużywania afrodyzjaku. Dbaj o siebie i mądrze korzystaj z danych ci talentów bo nie znasz dnia ani godziny gdy dopadnie cie chwila prawdy.

Wczorajsze wydanie dziennika „Rzeczpospolita” przyniosło sensacyjną informację, że oto szef Rady Europejskiej Donald Tusk przymierza się do stworzenia przed wyborami parlamentarnymi w 2019 r. nowej partii politycznej w Polsce.

Jeśli byłaby to prawda – a trudno to wykluczyć, obserwując żenującą impotencje żeby nie powiedzieć wyraźną wstrzemięźliwość programową Platformy Obywatelskiej i rozczarowującą wszystkich młodych i wykształconych Słoików Nowoczesną Ryszarda Petru – głupio poczują się na pewno Grzegorz Schetyna et consortes. Bo trudno założyć, że taki doświadczony polityk jak Donald Tusk chciałby zakładać nową partię z udziałem obecnych działaczy Platformy.

Po prostu odetnie się w telewizji od synów marnotrawnych pozostawiając ich na pastwę sprawiedliwości obecnego etapu rozwoju dziejów. Nowe dziewice przyjdą na świat dla gapiów. Nie bez kozery zauważamy ze nastąpiło to po oficjalnym ogłoszeniu partnerstwa USA z Polską. Kości zostały rzucone i złudzenia na anschluss i bratnią pomoc sąsiedzką legły w gruzach.

Sikorki ćwierkają, a nawet jaskółeczki kreślące pętelki na niebie, ze nowa dziewicza liberalna wersja starej liberalnej lafiryndy ma dobry dla siebie program i jeszcze lepszy dla widowni. Ale kto powie nie dziewicy?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Lip 2017r. 21:38  
Cytuj
Madzia, "prawdziwi" Polacy nie boją sie konfrontacji. Przecież ten wielki inteligent na forum wieszczy rychłe osądzenie króla europy i wtrącenie go do ciemnego lochu. Dlaczego zaprzątasz sobie swoją śliczną główkę takimi pierdołami jak Tusku i jego nowa nic nie znacząca partia? Ty lepiej pomyśl co zrobisz z zarobioną kaską na propagowaniu jedynej słusznej partii. Pomyśl lepiej jak pelikanom wytłumaczysz podwyżkę benzyny na stacjach benzynowych. Pomyśl jak im przekazać, że to dla ich dobra. Pomyśl lepiej jak pelikanom wytłumaczysz, że ich poseł jest za podwyżką ceny paliwa. Jak wytłumaczysz zarobki pani prezes MZK. Nad tym kombinuj. Tuska zostaw, bo on nie warty zachodu. Zaraz zresztą pewnie edek albo cdn coś wysmaruje. Coś, że jest zajefajnie.

PS. nie wierzycie? W ilu osobach piszesz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10518
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lip 2017r. 02:45  
Cytuj
Musze to nieśmiało a przez to mniej elokwentnie natychmiast wyrzucić z siebie. Odczuwam osobistą satysfakcje z widocznego wpływu na kulejącą kulturę słowa na naszym nieszczęśliwym forum. Jedna jaskółka nie czyni wiosny, ale gdy została jedna tylko, to już pełnia lata nawet w zimę.


Obrazek
Gdy Zieloni się dowiedzą z kim ona chciała trzymać czworonogi. BractwoRP mogło w każdej chwili się pojawić by demokratycznie zablokować mównicę. Co do benzyny to ja tylko zużywam i jest nas milijony Andrzejku :-) Wytłumaczyłam wcześniej podstawę twojej pelikanologi.

CYTAT

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Lip 2017r. 07:40  
Cytuj
Wytłumaczyłaś podstawę pelikanologii? Napisz to proszę jeszcze raz ;-) Wytłumacz mi to ;-)

Nie pytałem ilu jest nas zużywających benzynę tylko w imieniu ilu osób piszesz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Lip 2017r. 09:25  
Cytuj
CYTAT
Wytłumaczyłaś podstawę pelikanologii? Napisz to proszę jeszcze raz ;-) Wytłumacz mi to ;-)

Nie pytałem ilu jest nas zużywających benzynę tylko w imieniu ilu osób piszesz?
Lichwiarzu!art2deco pisze w imieniu tych,którzy wybrali obecny Rząd.A Tobie radzę udać się do Szpitala,gdzie otworzono nową poradnię -Leczenia Bólugood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11643
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2017r. 14:33  
Cytuj
Tragedii nie będzie.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Lip 2017r. 07:16  
Cytuj
Adrian wybił sie na niezależność i zawetował ustawę o RIO ;-) Normalnie chłop mi zaimponował ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Lip 2017r. 07:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Obywatel D.C.)
EKONOMIA DLA PELIKANÓW CZ. 1

Na pisowców są 2 sposoby: wyśmiewać albo edukować. Warto spróbować ich oświecić, więc otwieram cykl "Ekonomia dla Pelikanów".

Oczywiście stosuję uproszczenia bo to musi trafić do osób karmionych propagandą. Nie mam wątpliwości, że świetną robotę wykonuje Prosta Ekonomia ale obawiam się, że elektorat PiS nie sięgnie po te filmiki.

Zebrałem zatem punkty, w których najczęściej ścierają sie z wolnościowcami. Na początek 5.

Spoko czy nie?


Obrazek


I jaka z tego konkluzja? Likwidujemy monopol państwowy , publiczną służbę zdrowia czy wszyscy hurtem do Singapuru?

Super temat na wygranie wyborów. Pacjencie lecz się sam.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Lip 2017r. 08:00  
Cytuj
Obrazek

Edzio, fajnie nakreśliłeś swój cel ;-) Wybory jezyk

Madzia wytłumaczy ci co to pelikanologia ;-) Jak dojdzie do siebie po wczorajszych głosowaniach ;-) Teraz w napięciu czeka na instrukcje jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lip 2017r. 17:15  
Cytuj
Chyba za słabe leki podali Ci w Poradni leczenia Bólu Lichwiarzu!!Dalej boli Cię rzeczywistośc.Musisz uzbroić się w cierpliwość bo to jeszcze długo potrwagoodDiagnoza:Syndrom Pelikana/nieszkodliwy dla otoczenia/Objawysmiech2rgawki,ślinotok,aberracja umysłu i oczu oraz konwulsje na słowo PiS.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Lip 2017r. 17:28  
Cytuj
CYTAT ( K'15)
[PILNE❗] Szykuje się kolejny skandal legislacyjny w wykonaniu PiS! Dopiero co przepchnęli upartyjnienie sądów ustawami o KRS i sądach powszechnych, wykonali wielki krok w celu skoku na kasę Polaków projektem #BenzynaPlus, a ostatniej nocy do Sejmu wpłynął projekt PiS ws. Sądu Najwyższego. PiS chce odwołać wszystkich sędziów Sądu Najwyższego, a decyzje w tej kwestii podejmie... minister Zbigniew Ziobro! W praktyce oznacza to całkowite podporządkowanie Sądu Najwyższego rządzącej partii. To już partiokracja pełną gębą!

Agnieszka Ścigaj - Poseł na Sejm RP: "Wymiar sprawiedliwości rzeczywiście wymaga gruntownej reformy, bo jest w nim wiele patologii. Ale przejęcie go przez polityków PiS nie jest żadną reformą. Trybunał Konstytucyjny, Sąd Najwyższy, Krajowa Rada Sądownicza stają się przedmiotem i własnością jednego ugrupowania partyjnego. Nie ma naszej zgody na taką reformę, bo to nie jest żadna reforma!"

Elżbieta Zielińska: "Jako Kukiz’15, przy reformie sądownictwa również proponujemy wybieralność sędziów większością kwalifikowaną – właśnie dlatego, że chcemy, żeby wybierano osoby uczciwe i wykwalifikowane. PiS chce po prostu swoich sędziów, tak jak PO chciała swoich."

Józef Brynkus: "Relacje pomiędzy władzami ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą są w Polsce zachwiane od dawna. PiS wykorzystuje niejasne zapisy tej Konstytucji, aby wzmocnić swoją pozycję. Ten patologiczny układ jest oparty na fatalnej Konstytucji z 1997 roku Nie może być tak, że władza wykonawcza decyduje o władzy sądowniczej."


https://www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/videos/671284426407145/

Z tymi sądami to ciekawa sprawa. Jak PiS przegra wybory i nowy minister wybierze sobie swoich sędziów SN, a ci zdelegalizują PiS to co oni zrobią? No chyba, że po to te zmiany by nigdy władzy nie oddać, a każdy wybór suwerena inny niż PiS będzie unieważniany.

Pelele, czy ty masz coś jeszcze do powiedzenia po za obrażaniem rozmówcy?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10518
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lip 2017r. 17:44  
Cytuj
CYTAT


Madzia wytłumaczy ci co to pelikanologia ;-) Jak dojdzie do siebie po wczorajszych głosowaniach ;-) Teraz w napięciu czeka na instrukcje jezyk


Brak czasu, zajęta kornikami.

'Trzy Rozradowane Pelikany z tłem' - są fajne, dalej nie zrozumiałeś :-) Nie bądź ostatnim smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Lip 2017r. 17:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Madzia wytłumaczy ci co to pelikanologia ;-) Jak dojdzie do siebie po wczorajszych głosowaniach ;-) Teraz w napięciu czeka na instrukcje jezyk


Brak czasu, zajęta kornikami.

'Trzy Rozradowane Pelikany z tłem' - są fajne, dalej nie zrozumiałeś :-) Nie bądź ostatnim smiech2


Zrozumiałem, TY, CDN i Pele jezyk ? To ta cała pelikanologia?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lip 2017r. 18:16  
Cytuj
Nie Lichwiarzu!To Ty, Banan i Olo.Hultajska trojkagoodTrening trio przed pochodem 1szo majowym

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Lip 2017r. 18:39  
Cytuj
CYTAT
Nie Lichwiarzu!To Ty, Banan i Olo.Hultajska trojkagoodTrening trio przed pochodem 1szo majowym


Twój Pan jest pewnie z ciebie dumny jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10518
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lip 2017r. 18:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT


Madzia wytłumaczy ci co to pelikanologia ;-) Jak dojdzie do siebie po wczorajszych głosowaniach ;-) Teraz w napięciu czeka na instrukcje jezyk


Brak czasu, zajęta kornikami.

'Trzy Rozradowane Pelikany z tłem' - są fajne, dalej nie zrozumiałeś :-) Nie bądź ostatnim smiech2


Zrozumiałem, TY, CDN i Pele jezyk ? To ta cała pelikanologia?


Potrzymam cię w niepewności, niech głodne dzioby śpiewają :-)

Międzynarodówka BractwoRP po rozrywkach mieszkańców Hamburga chce poszaleć w Polsce potluczony Okropne szkodniki, potraktowac robactwo Randapem umiech

Obrazek



Znowu Fake news :-)
Rzecznik prasowy PZU Marek Baran poinformował, że nieprawdziwe są doniesienia medialne, jakoby zarobki wiceprezes Małgorzaty Sadurskiej sięgały 90 tys. zł. Podkreślił, że jej wynagrodzenie będzie ustalone wg. nowej ustawy kominowej. Co na to pelikany oraz wspierające je media? Jedni i drudzy kolportowali informację o rzekomo ogromnych zarobkach z "wielką częstotliwością" cool

Jak podało dziś RMF FM, powołana w czerwcu do zarządu PZU Małgorzata Sadurska „nie zarobiła na razie w PZU ani grosza”. Dodano, że miała tam za swoją pracę otrzymywać co najmniej 90 tys. złotych miesięcznie, tak jak jej poprzednik Andrzej Jaworski.
Małgorzata Sadurska nie dostaje tych pieniędzy, bo jak poinformował nas rzecznik prasowy PZU Marek Baran, zrezygnowała z pobierania tego sowitego wynagrodzenia do czasu wprowadzenia w spółce zasad tak zwanej nowej ustawy kominowej – podała rozgłośnia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lip 2017r. 18:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie Lichwiarzu!To Ty, Banan i Olo.Hultajska trojkagoodTrening trio przed pochodem 1szo majowym


Twój Pan jest pewnie z ciebie dumny jezyk
A co gracie.Dysko jojo,miedzynarodowke,czy czastuszki Towarzyszu Lichwiarz.Twoj Lenin w mauzoleum razem z Kiszczakiem i Jaruzelem przewracaja się slyszac Twój spiew.Nie sa z Ciebie dumni

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Lip 2017r. 20:24  
Cytuj
CYTAT
Obrazek

Edzio, fajnie nakreśliłeś swój cel ;-) Wybory jezyk

Madzia wytłumaczy ci co to pelikanologia ;-) Jak dojdzie do siebie po wczorajszych głosowaniach ;-) Teraz w napięciu czeka na instrukcje jezyk



Ależ Andrzejku nie ma w tym nic fajnego. Jeżeli Obywatel D.C. ( czy jak mu tam) ma pomysł na to jak z Polski zrobić drugi Singapur ( siłą rzeczy Japonia i Irlandia odpadły) , niech założy partię , stowarzyszenie czy zorganizuje się w coś konkretnego . Niech przedstawi program wyborczy o likwidacji publicznej służby zdrowia, monopolu państwowego ( cukrowegook i wszystkich pozostałych). Niech znajdzie się tam również likwidacja 500+ i wszelkich innych świadczeń pro-socjalnych. Z całą pewnością taki liberalny program przyciągnie miliony wyborców. Te miliony przełożą się na szeroki mandat do sprawowania władzy. Moim skromnym zdaniem jest to temat bardzo prosty, nie rozumiem dlaczego inteligentni ludzie jak ty czy Obywatel na to nie wpadliście? Masz doświadczenie w bankowości , a nuż trafiłaby ci jakaś fucha w spółce Skarbu Państwa ( chyba raczej nie bo przecież wszystko sprywatyzujecie). W każdym razie gra jest warta świeczki Andrzejku , także radzę pociągnąć temat.umiech

Ty a weź mi jeszcze wytłumacz jedną kwestię : mam awersję do liberałów ( być może jest to wina tego popaprańca Balcerowicza) , ale według mnie człowiek mający liberalne poglądy powinien być za opuszczeniem UE przez Polskę .Przecież bardziej zbiurokratyzowanej i skorumpowanej instytucji świat nie zna. Jak człowiek mieniący się liberałem może na to patrzyć bez obrzydzenia? Więc jak to z tobą jest Andrzejku ? Przeżyłeś już w czasie swojego życia forumowego fascynację Tuskiem , potem Palikotem , później Korwinem , następnie Kukizem ( wszystko jest do zweryfikowania w temacie Prawo i sprawiedliwość - nic nie ginie!) smiech2 Znowu wróciłeś do fascynacji Korwinem? Nie wiesz co on myśli o UE?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10518
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lip 2017r. 23:27  
Cytuj
Ledwo doszłam do siebie Andrzejku, a tu Bolek mnie pogrążył :-) na spowiedzi u Stokrotki!

To bezpieka wykonywała moje polecenia, a nie ja. Chciałem pieniądze? To mi dawali. Chciałem mieszkanie? To mi dali. (...) To bezpieka służyła mnie!

Ech to życie pelikanów zrobiło się nie do wytrzymania,,, BractwoRP chórem zaćwierka ze oni tez tak robili jak Wałęsa. Tak się sami obalali nawzajem smiech2 Znowu nie ma winnych bo rząd robił co kazali Obywatele.

Obywatelu, była większa demokracja czy nie :-) ok smiech2

Pomysły Korwina są bezpieczne, każdego można skrytykować za brak ich realizacji. Bez wyjątku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Lip 2017r. 07:46  
Cytuj
Edek uważasz, że każdy kto ma inne zdanie od władzy powinien kandydować i dążyć do przejęcia władzy? Skąd taki pomysł? Ty tak masz? Edzio postaraj sie bardziej bo jak widzisz masz godnego siebie konkurenta w postaci Pelego.

Madzia, dumna jesteś z Pelego?

Sadurska pracuje za darmo? Czy na tą decyzję miał wpływ wqurw społeczeństwa? Czeka na nową ustawę kominową. A kiedy zostanie wprowadzona? Żeby biedactwo za długo nie musiało tyrać za frytki ;-)

A teraz z naszego podwórka. Czy Pani Prezes MZK też zrezygnuje z pensji i poczeka na nową ustawę kominową?

Teraz posłowie są zajęci przejmowaniem sądów więc może poczekać ;-)

Obrazek

A kto steruje Ziobrą?



SORRRRRROSSSSSSSS neutralny

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Lip 2017r. 10:48  
Cytuj
CYTAT
Znowu objaawy syndromu Pelikana Lichwiarzu?Drgawki,konwulsje i ślinotok?Pisz chłopie do rzeczy a nie o wydumanych mrzonkach które się nie trzymają qpy.Lichwiarz!banan i Olo sa z Ciebie dumni po ostatnim party w lokalu klubowymgoodPublikując niesprawdzone plotki opluwasz kogos niewinnego.Kumasz?


A co ty robisz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lip 2017r. 11:01  
Cytuj
Ja piszę o Lichwiarzu.To ty jesteś Lichwiarz Andrzejku?Nie wiedziałemsmiech2

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Lip 2017r. 11:35  
Cytuj
CYTAT
Ja piszę o Lichwiarzu.To ty jesteś Lichwiarz Andrzejku?Nie wiedziałemsmiech2


Ja też nie wiedziałem. Czy wg ciebie twoje zachowanie na forum jest w porządku? Czy wg. swojej własnej oceny wnosisz cokolwiek do dyskusji?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Lip 2017r. 13:43  
Cytuj
A co konkretnie wnosisz po za syfem?
Kto publikuje paszkwile i fake newsy?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 65 66 67 68 69 70 71 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »