NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 62 63 64 65 66 67 68 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 08:53  
Cytuj
CYTAT
Napisz coś więcej o tej Pani. Zaciekawiłeś mnie swoją wiedzą.

Artystycznie widzę ze jesteś "wyrobiony" :->


Nie interesują mnie takie spektakle "artystyczne" dziwi mnie, że ty się takimi interesujesz i zachęcasz innych do poznania. No ale taka już rola użytecznych.

A co do tej Pani? Mało tu info na forum?

Niezłą taktykę przyjęliście w "obronie" tej Pani jezyk

Pele to poziom "miszcz" pisiorstwa jezyk

http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=867793

http://bip.stalowawola.pl/fck_pliki/Wydz_Organiazacji_2011/osw%20maj%20za%202016/osw%20kierownikow%202016/Pasztaleniec_Anna.pdf

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 08:53  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 09:01  
Cytuj
Moje zainteresowania są innej natury Andrzejku. Co do zarobków, pomyśl ile weźmie jej następca (czujesz już adrenalinę?), albo ile dochodu przynosi praktyka lekarska albo prawnicza. To nadal mniej niż lichwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 09:21  
Cytuj
CYTAT
Moje zainteresowania są innej natury Andrzejku. Co do zarobków, pomyśl ile weźmie jej następca (czujesz już adrenalinę?), albo ile dochodu przynosi praktyka lekarska albo prawnicza. To nadal mniej niż lichwa.


Nie czuję tej adrenaliny. No ale skoro o tym piszesz i ten chaos w komentarzach to może sam ją czujesz jezyk Mam nadzieję, że osoba decydująca o następcy zastanowi się 2 razy po takiej aferze. Dobra zmiana mocno się zachwiała. Wywody i obrona przez Pelego niewiele pomogą, a bardzo dużo zaszkodzą. Ludzie, niestety dla takich jak ty, czytają i nie są idiotami za jakich ich uważacie.
Nie mam pojęcia ile dochodu przynosi praktyka lekarska czy prawnicza. Nie interesują mnie zarobki ludzi w ich prywatnych biznesach. Mogę tylko kibicować ludziom, którym się powodzi w prywatnym biznesie i chciałbym by było ich jak najwięcej. Praca w spółce miejskiej nie jest prywatną praktyką mimo, że partyjniactwo tak ją traktuje. Co zresztą pokazuje twój wpis przyrównujący ZMK do prywatnych praktyk. jezyk
Nie wiem ile dochodu przynosi lichwa bo nigdy się nią nie zajmowałem. Skoro o tym piszesz to widocznie znasz ten rynek i tę formę działalności. Uważaj bo lichwa w Polsce jest nielegalna.


PO miało swoja elektrownie atomową i pensje za nic.
PiS ma swoją agencję kosmiczną i kosmiczne wydatki.

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/polska-agencja-kosmiczna-kontrola-nik,170,0,2336426.html

Polska Agencja Kosmiczna wydała 10 mln zł na pensje pracowników, bilety lotnicze i wynagrodzenia dla konsultantów. Niektórzy z nich brali pieniądze za samą gotowość do doradzania.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 13:33  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 16:03  
Cytuj
Żenujące gadki o bigosie za pośrednictwem tłumacza
VS.
swobodna rozmowa prezydentów.

Bul to nawet w swoim ojczystym języku nie umie ani pisać ani mówić to czego się można spodziewać po takim pachołku


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10524
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 16:05  
Cytuj
Andrzejku, szukałam twojego wpisu krytykującego PSL. Nie mogłam znaleźć. Nigdy za nimi nie chodzisz? Twoja głowa głęboko zaangażowana w walkę z kumoterstwem i intelektualnymi chwastami pokomunistycznymi i nazistowskimi jest znana i powszechnie dostrzegana. Jak ty to robisz?

Kiedy się relaksujesz?

http://szczecin.onet.pl/kolejne-10-osob-zatrzymanych-ws-korupcji-w-dolnej-odrze/ysx5q78
https://www.pinterest.com/pin/106397609922483733/


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 16:27  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku, szukałam twojego wpisu krytykującego PSL. Nie mogłam znaleźć. Nigdy za nimi nie chodzisz? Twoja głowa głęboko zaangażowana w walkę z kumoterstwem i intelektualnymi chwastami pokomunistycznymi i nazistowskimi jest znana i powszechnie dostrzegana. Jak ty to robisz?

Kiedy się relaksujesz?

http://szczecin.onet.pl/kolejne-10-osob-zatrzymanych-ws-korupcji-w-dolnej-odrze/ysx5q78
https://www.pinterest.com/pin/106397609922483733/


Obojniak a co napiszesz o naszej elektrociepłowni Nadal Bury karty rozdaje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10524
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 16:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

My mamy Politykę bez cenzury... a Brytyjczycy życie w cenzurze :-)



„Błyskotliwość”, „talent”, „geniusz” - to słowa, których nie mogą używać profesorowie Uniwersytetu Cambridge przy ocenianiu studentów. Dlaczego? Ponieważ te słowa wskazują na „związki z kulturą uznawaną za wyłącznie męską”.

Poprawność polityczna a islam





Płacząca kobieta, która klęczy przed grupą mężczyzn licytujących się między sobą o to, kto ją zakupi na swoją niewolnicę seksualną – taki obraz przedstawiały zdjęcia znalezione na telefonie komórkowym jednego z dżihadystów zabitych w irackim mieście Al-Ahirqat.


Obrazek




Według wstępnych informacji „licytacja” miała miejsce w Arabii Saudyjskiej. Zdaniem ekspertów tego typu „zakupy” nie są ani niczym nowym, ani tym bardziej zakazanym w kraju ze stolicą w Rijadzie. Feministek nie słychać. Dlaczego?


To jest muzułmański real zarumieniony a teraz świeża dawka fikcji dla "przerobu" relatywizującego narybku, powieści przetłumaczonej na polski w 1992 roku smiech2 (25 lat temu!) dzisiaj nagłośnionej przez onet kultura pod Goebbelsowskim tytułem "Koszmary z "Opowieści Podręcznej" to nie fikcja wazne :

Obrazek




* Fantazyjna Republika Gileadzka, gdzie toczy się akcja powieści, to państwo ultrareligijne pod rządami chrześcijańskiej prawicy. Wszystkie kobiety, bez względu na status muszą przestrzegać restrykcyjnych przepisów. Wszelkie formy buntu czy grzechy natury seksualnej i moralnej karane są śmiercią.

* Grupa kobiet zamkniętych w dawnym budynku szkoły uczy się, jak być Podręcznymi Niewolnicami Rozpłodowymi, które egzystują tylko po to, by zostać zapłodnionymi przez pana domu, któremu zostały przydzielone i urodzić dziecko, którego nie wychowają, ale oddadzą jego żonie. Bez możliwości aborcji.

* Niemal wszystko, o czym pisarka pisze, ma swoją analogię w ustrojach totalitarnych, państwach religijnych, reżimach militarnych, kultach Zachodu. Uniformy Podręcznych przypominają habity katolickich zakonnic, ale i tradycyjne stroje muzułmanek sciana.



Science Fiction dla postępu nie zna granic...
Ubranko muzułmanki i muzułmanka :-) wygląda do złudzenia jak chrześcijańska Zakonnica. No nie?

Obrazek



Ale Klątwa poszła jeszcze dalej żeby karmić ideowego potworka któremu ziemia pali się pod stopami nienawiści.
Rok 2017 to szmat czasu... od 1988 roku wypchnięcia ohydy na świat.

Obrazek
jest postęp ok



Alzheimery znowu chodzą za Polakami



Obrazek



https://twitter.com/BratWodza


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 16:36  
Cytuj
CYTAT
Żenujące gadki o bigosie za pośrednictwem tłumacza
VS.
swobodna rozmowa prezydentów.

Bul to nawet w swoim ojczystym języku nie umie ani pisać ani mówić to czego się można spodziewać po takim pachołku


Obrazek
Zdjęcie pierwsze;Mieliście znieść wizy.Zdjęcie drugie;Polonia głosowała na PiS,więc legalnie możesz ich odesłać.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10524
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 16:39  
Cytuj
Krzysiu, nasza elektrociepłownia ma sztandarowe problemy minionej epoki. A ja dla relaksu Twojego i Andrzejka polecam dużo ciepłej wody cool girl której wam strasznie brakuje smiech2

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 16:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT

My mamy Politykę bez cenzury... a Brytyjczycy życie w cenzurze :-)



„Błyskotliwość”, „talent”, „geniusz” - to słowa, których nie mogą używać profesorowie Uniwersytetu Cambridge przy ocenianiu studentów. Dlaczego? Ponieważ te słowa wskazują na „związki z kulturą uznawaną za wyłącznie męską”.

Poprawność polityczna a islam





Płacząca kobieta, która klęczy przed grupą mężczyzn licytujących się między sobą o to, kto ją zakupi na swoją niewolnicę seksualną – taki obraz przedstawiały zdjęcia znalezione na telefonie komórkowym jednego z dżihadystów zabitych w irackim mieście Al-Ahirqat.


Obrazek




Według wstępnych informacji „licytacja” miała miejsce w Arabii Saudyjskiej. Zdaniem ekspertów tego typu „zakupy” nie są ani niczym nowym, ani tym bardziej zakazanym w kraju ze stolicą w Rijadzie. Feministek nie słychać. Dlaczego?


To jest muzułmański real zarumieniony a teraz świeża dawka fikcji dla "przerobu" relatywizującego narybku, powieści przetłumaczonej na polski w 1992 roku smiech2 (25 lat temu!) dzisiaj nagłośnionej przez onet kultura pod Goebbelsowskim tytułem "Koszmary z "Opowieści Podręcznej" to nie fikcja wazne :

Obrazek




* Fantazyjna Republika Gileadzka, gdzie toczy się akcja powieści, to państwo ultrareligijne pod rządami chrześcijańskiej prawicy. Wszystkie kobiety, bez względu na status muszą przestrzegać restrykcyjnych przepisów. Wszelkie formy buntu czy grzechy natury seksualnej i moralnej karane są śmiercią.

* Grupa kobiet zamkniętych w dawnym budynku szkoły uczy się, jak być Podręcznymi Niewolnicami Rozpłodowymi, które egzystują tylko po to, by zostać zapłodnionymi przez pana domu, któremu zostały przydzielone i urodzić dziecko, którego nie wychowają, ale oddadzą jego żonie. Bez możliwości aborcji.

* Niemal wszystko, o czym pisarka pisze, ma swoją analogię w ustrojach totalitarnych, państwach religijnych, reżimach militarnych, kultach Zachodu. Uniformy Podręcznych przypominają habity katolickich zakonnic, ale i tradycyjne stroje muzułmanek sciana.



Science Fiction dla postępu nie zna granic...
Ubranko muzułmanki i muzułmanka :-) wygląda do złudzenia jak chrześcijańska Zakonnica. No nie?

Obrazek



Ale Klątwa poszła jeszcze dalej żeby karmić ideowego potworka któremu ziemia pali się pod stopami nienawiści.
Rok 2017 to szmat czasu... od 1988 roku wypchnięcia ohydy na świat.

Obrazek
jest postęp ok



Alzheimery znowu chodzą za Polakami



Obrazek



https://twitter.com/BratWodza


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 16:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT

My mamy Politykę bez cenzury... a Brytyjczycy życie w cenzurze :-)



„Błyskotliwość”, „talent”, „geniusz” - to słowa, których nie mogą używać profesorowie Uniwersytetu Cambridge przy ocenianiu studentów. Dlaczego? Ponieważ te słowa wskazują na „związki z kulturą uznawaną za wyłącznie męską”.

Poprawność polityczna a islam





Płacząca kobieta, która klęczy przed grupą mężczyzn licytujących się między sobą o to, kto ją zakupi na swoją niewolnicę seksualną – taki obraz przedstawiały zdjęcia znalezione na telefonie komórkowym jednego z dżihadystów zabitych w irackim mieście Al-Ahirqat.


Obrazek




Według wstępnych informacji „licytacja” miała miejsce w Arabii Saudyjskiej. Zdaniem ekspertów tego typu „zakupy” nie są ani niczym nowym, ani tym bardziej zakazanym w kraju ze stolicą w Rijadzie. Feministek nie słychać. Dlaczego?


To jest muzułmański real zarumieniony a teraz świeża dawka fikcji dla "przerobu" relatywizującego narybku, powieści przetłumaczonej na polski w 1992 roku smiech2 (25 lat temu!) dzisiaj nagłośnionej przez onet kultura pod Goebbelsowskim tytułem "Koszmary z "Opowieści Podręcznej" to nie fikcja wazne :

Obrazek




* Fantazyjna Republika Gileadzka, gdzie toczy się akcja powieści, to państwo ultrareligijne pod rządami chrześcijańskiej prawicy. Wszystkie kobiety, bez względu na status muszą przestrzegać restrykcyjnych przepisów. Wszelkie formy buntu czy grzechy natury seksualnej i moralnej karane są śmiercią.

* Grupa kobiet zamkniętych w dawnym budynku szkoły uczy się, jak być Podręcznymi Niewolnicami Rozpłodowymi, które egzystują tylko po to, by zostać zapłodnionymi przez pana domu, któremu zostały przydzielone i urodzić dziecko, którego nie wychowają, ale oddadzą jego żonie. Bez możliwości aborcji.

* Niemal wszystko, o czym pisarka pisze, ma swoją analogię w ustrojach totalitarnych, państwach religijnych, reżimach militarnych, kultach Zachodu. Uniformy Podręcznych przypominają habity katolickich zakonnic, ale i tradycyjne stroje muzułmanek sciana.



Science Fiction dla postępu nie zna granic...
Ubranko muzułmanki i muzułmanka :-) wygląda do złudzenia jak chrześcijańska Zakonnica. No nie?

Obrazek



Ale Klątwa poszła jeszcze dalej żeby karmić ideowego potworka któremu ziemia pali się pod stopami nienawiści.
Rok 2017 to szmat czasu... od 1988 roku wypchnięcia ohydy na świat.

Obrazek
jest postęp ok



Alzheimery znowu chodzą za Polakami



Obrazek



https://twitter.com/BratWodza

Anglicy są źli by nie napisać głupi tylko jak nazwać jeżdżących do nich do roboty?Polaków jadących po socjal ja nazywam pasożytami a ty?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 16:59  
Cytuj
CYTAT
Krzysiu, nasza elektrociepłownia ma sztandarowe problemy minionej epoki. A ja dla relaksu Twojego i Andrzejka polecam dużo ciepłej wody cool girl której wam strasznie brakuje smiech2

Obrazek



To PSL nadal u władzy?nie wiemTylko czy wiesz że to jest przekleństwo?Znasz ustawy ?Wiesz dlaczego miejscowi będą się modlić żeby to ktoś wysadził?jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10524
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 17:05  
Cytuj
kto

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 17:13  
Cytuj
CYTAT
kto

Obrazek

Nie potrafię rozwiązać tego rebusa.Poddaję się.To który wstrzymuje naszą elektrociepłownię?nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 18:30  
Cytuj
Krzysiu jak masz problem z interpretacja powyższego obrazka to zapytaj rodziców smiech2

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 18:33  
Cytuj
CYTAT
Krzysiu jak masz problem z interpretacja powyższego obrazka to zapytaj rodziców smiech2

Obrazek
Jśli wiesz OBJAŚNIJ.Chyba że ch- ja wiesz.zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 18:35  
Cytuj
– Główny wątkiem było budowanie pozycji międzynarodowej w oczach opinii publicznej. 90 proc. tych zasłużonych komplementów i dobrych słów o Polsce dotyczyło historii, "Solidarności", Jana Pawła II, II wojny światowej, powstania warszawskiego i wielkiej pozycji Polski, jaką udało zbudować wszystkim poprzednikom aktualnego rządu. Dlatego ja dzisiaj bym zbyt dużo dziegciu do tej beczki miodu nie wkładał. Dla opozycji to trudny moment, sukces dyplomacji jest bezdyskusyjny. Przyjeżdża prezydent najpotężniejszego państwa na świecie i mówi bardzo fajne rzeczy o Polsce i także o rządzących. Nie dziwię się, że to jest ten dzień w którym władze w Polsce mogą odczuwać satysfakcję – powiedział Donald Tusk. Szaleju się najadł czy co ?

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 18:43  
Cytuj
Dopisać można wszystko.Jak to jest poprawnie po angielsku .ty.i ty jesteście zwolnieni?Ciekawe czy byłby temat o zarobkach w MZK?neutralny
CYTAT
Krzysiu jak masz problem z interpretacja powyższego obrazka to zapytaj rodziców smiech2

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 18:48  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku, szukałam twojego wpisu krytykującego PSL. Nie mogłam znaleźć. Nigdy za nimi nie chodzisz? Twoja głowa głęboko zaangażowana w walkę z kumoterstwem i intelektualnymi chwastami pokomunistycznymi i nazistowskimi jest znana i powszechnie dostrzegana. Jak ty to robisz?

Kiedy się relaksujesz?

http://szczecin.onet.pl/kolejne-10-osob-zatrzymanych-ws-korupcji-w-dolnej-odrze/ysx5q78
https://www.pinterest.com/pin/106397609922483733/




A co mnie PSL interesuje? Nie krytykuję znaczy popieram? Niezła logika jezyk Nie widzę twoich wpisów krytykujących Indiańskich pedofilów. To oznacza, że ich popierasz?
Jak tam sprawa zarobków Pani Prezes ZMK? Popierasz, pochwalasz?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 18:51  
Cytuj
Inni nie odpowiedziałeś na proste pytanie.Która z osób jest winna opóźnienia uruchomienia naszej elektrociepłowni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 18:54  
Cytuj
Niezła akcja. Mega ożywienie zawodowych literatów i różnej maści prostytuujących się pismaków po opublikowaniu zarobków Pani Prezes ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10524
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 22:57  
Cytuj
Znowu sobie schlebiasz Andrzejku, ja tylko napisałam o proteście regresówek na przyjazd Trumpa :-) A ty zaraz mi wypominasz ze pisze o twoich problemach.

Więcej skromności i gorących kąpieli cool girl To pobudza krążenie i skutecznie usuwa te złogi mega napięcia po wytarzaniu w smole i w pierzu Grzesia i el.Bolka ok

Obrazek


To musiało zaboleć,,,


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 23:02  
Cytuj
Obojniak o rozwiązanie rebusu proszę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10524
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lip 2017r. 23:27  
Cytuj
CYTAT
...Wiesz dlaczego miejscowi będą się modlić żeby to ktoś wysadził...


PS
nie proś więcej o podawanie tego co piszesz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 62 63 64 65 66 67 68 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »