NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 56 57 58 59 60 61 62 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 21:25  
Cytuj
Wasza "alternatywa" rozpada się

"Klub Poselski Kukiz'15 podjął decyzję o wykluczeniu posła Piotra Liroya-Marca z Klubu. - napisano w oświadczeniu prezydium klubu Kukiz'15 dotyczącym wykluczenia z jego szeregów byłego rapera.

- Piotr Liroy-Marzec w swojej działalności poselskiej otoczył się ludźmi, dla których, ze względu na nasze standardy, nie może być miejsca w ruchu Kukiz’15. Są wśród nich byli wpływowi działacze Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości. Są też wśród nich ludzie, których działalność na styku polityki i biznesu świadczy o ich głębokiej nieuczciwości. - uzasadnia prezydium ruchu Kukiz'15."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 21:25  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 22:10  
Cytuj
CYTAT
Wasza "alternatywa" rozpada się

"Klub Poselski Kukiz'15 podjął decyzję o wykluczeniu posła Piotra Liroya-Marca z Klubu. - napisano w oświadczeniu prezydium klubu Kukiz'15 dotyczącym wykluczenia z jego szeregów byłego rapera.

- Piotr Liroy-Marzec w swojej działalności poselskiej otoczył się ludźmi, dla których, ze względu na nasze standardy, nie może być miejsca w ruchu Kukiz’15. Są wśród nich byli wpływowi działacze Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości. Są też wśród nich ludzie, których działalność na styku polityki i biznesu świadczy o ich głębokiej nieuczciwości. - uzasadnia prezydium ruchu Kukiz'15."


Już chyba gdzieś to czytałem, że sie rozpada. Kilka miesięcy temu. Chyba nawet TY Mireczku o tym pisałeś. Jakoś się nie rozpadł.
Ciekawe, że odejście Liroya tak cie zainteresowało a 90 tysiecy dla Sadurskiej już pomijasz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Cze 2017r. 23:57  
Cytuj
http://www.pudelek.pl/artykul/111818/stworzono_petycje_do_papieza_franciszka_o_ukrocenie_politycznej_dzialalnosci_ojca_rydzyka_czy_taka_obluda_jest_w_zgodzie_z_wartosciami_chrzescijanskimi/

Jak bez cenzury, to sobie użyję.
[moderowano] KK mając takiego żłoba w swoich szeregach i tolerując go również zasługuje żeby zniknąć z powierzchni ziemi. Może coś w stylu ,,ostateczne rozwiązanie kwestii czarnej mafii,,

Moderowano przez: magpie
To, że bez cenzury, nie oznacza, że bez kultury i z łamaniem prawa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 3 Cze 2017r.
Skąd: Stalowa
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Cze 2017r. 05:37  
Cytuj
Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

If you don"t want a sarkastic answer,don"t ask a stupid question
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 25 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2017r. 07:26  
Cytuj
Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Cze 2017r. 08:10  
Cytuj
https://www.facebook.com/wideonatemat/videos/715019542037259/

Obejrzyjcie lemingi. Jak teraz przypasować do tego Sadurską i jej posadę w PZU? SKOK na kasę;-) Dobra zmiana ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Cze 2017r. 08:32  
Cytuj
CYTAT
Wasza "alternatywa" rozpada się

"Klub Poselski Kukiz'15 podjął decyzję o wykluczeniu posła Piotra Liroya-Marca z Klubu. - napisano w oświadczeniu prezydium klubu Kukiz'15 dotyczącym wykluczenia z jego szeregów byłego rapera.

- Piotr Liroy-Marzec w swojej działalności poselskiej otoczył się ludźmi, dla których, ze względu na nasze standardy, nie może być miejsca w ruchu Kukiz’15. Są wśród nich byli wpływowi działacze Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości. Są też wśród nich ludzie, których działalność na styku polityki i biznesu świadczy o ich głębokiej nieuczciwości. - uzasadnia prezydium ruchu Kukiz'15."



https://wiadomosci.wp.pl/wp-ujawnia-kulisy-wyrzucenia-liroya-marca-z-klubu-kukiz15-poszlo-wspolprace-z-bylymi-politykami-po-i-pis-6131510144534145a?src01=6a4c8&src02=facebook_wiadomosci

Masz Mireczku poczytaj i sprawdź czy to rozpad czy pilnowanie zasad.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 338
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2017r. 10:18  
Cytuj
Przypominam wszystkim, że dział "bez cenzury" nie oznacza, "bez kultury".
Regulamin dobra rzecz, warto sobie przypomnieć...

A na pewno warto zapamiętać, że:

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Cze 2017r. 14:59  
Cytuj
Może regulamin byłby bardziej szanowany gdyby dotyczył wszystkich a nie tylko wybranych jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Cze 2017r. 15:35  
Cytuj
Przypominam wszystkim, że dział "bez cenzury" nie oznacza "bez kultury słowa", Andrzejku.

Niewidzialna ręka rynku...


Testy szczepionek na bezdomnych w Polsce. Nowa sprawa w sądzie
To wyjątkowo bulwersująca sprawa: klinika w Polsce testowała na bezdomnych szczepionkę znanego koncernu farmaceutycznego Novartis. Odbyło się to bez ich wiedzy. Osiem osób już zostało skazanych. Teraz w sądzie trwa batalia o odszkodowanie dla jednego z bezdomnych.
Sprawa dotyczy około 350 poszkodowanych z Grudziądza i okolic. Bezdomni za udział w eksperymencie dostawali 5-10 zł. A przecież zaprosili tylu wolontariuszy do siebie. Jednak Słowianie "lepsze króliki" :-(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Cze 2017r. 16:25  
Cytuj
Madzia ty do mnie o kulturze lubo jej braku? Zapomniałaś jak manipulowałaś cytatami by wyszło na twoje? Oburzyło cię nazwanie po imieniu? Oj dzieciaku. Pisz prawdę i bądź szczera a nie spotkają cię przykrości ;-)


Nadal nic o śmierci chłopaka na posterunku we Wrocławiu? Przypadek? Nie sądzę. kalkulacja polityczna.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Cze 2017r. 16:43  
Cytuj
Napisz sam, kto ci broni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2017r. 19:50  
Cytuj
CYTAT
Może regulamin byłby bardziej szanowany gdyby dotyczył wszystkich a nie tylko wybranych jezyk

Racja, po swoich chamskich komentarzach do art nawet ostrzeżenia nie dostałeś co jednak nie jest aż tak istotne w porównaniu z tym, że okazałeśsię człowiekiem bez elementarnej kultury i ten smród będzie się już za Tobą ciągnął.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Cze 2017r. 06:32  
Cytuj
CYTAT
Napisz sam, kto ci broni.


Już pisałem. Oczekiwałem komentarza takich "prawych i sprawiedliwych" jak ty.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 3 Cze 2017r.
Skąd: Stalowa
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Cze 2017r. 06:34  
Cytuj
CYTAT
Czyli Adrian zwany Prezydentem mówił jednak o pisiorkach? By ten Pan, im oddał dojną ojczyznę?
Skok Sadurskiej "fajnie" wygląda przy zwolnieniach jakie odbywają się w PZU.
Prawdziwe oblicze dobrej zmiany. Adi wiedział co mówi.
A Szczynukowycz zwany "BULEM"udostępniał skoki swoim kolesiom i nie tylko .Bo sam po krzesłach w Japonii skakał.Skoczkowie PO:Grad,Graś,Tusk,Bąk/Józio/Nowak zwany zegarmistrzem,Adamowicz,Rostowski,Sienkiewicz,Bienkowska,Caly PSL ze swoimi pociotkami w ARiMR.Czy Ci wystarczy.A Twoje teksty o PiS tak pachna postkomuna ze az w oczy szczypie.

If you don"t want a sarkastic answer,don"t ask a stupid question
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Cze 2017r. 06:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Może regulamin byłby bardziej szanowany gdyby dotyczył wszystkich a nie tylko wybranych jezyk


Racja, po swoich chamskich komentarzach do art nawet ostrzeżenia nie dostałeś co jednak nie jest aż tak istotne w porównaniu z tym, że okazałeśsię człowiekiem bez elementarnej kultury i ten smród będzie się już za Tobą ciągnął.



Może dostałem, może nie. Nie dbam o to. Czy wszyscy wyzywający mnie i obrażający dostawali ostrzeżenia? Pewnie tego nie zauważyłeś. To typowa cecha "prawych i sprawiedliwych".
Mój komentarz do Magdaleny dotyczył konkretnej sytuacji, której niestety nie obejmuje regulamin, czyli manipulowanie cytatami.
Może ci sie wydawać, że brak mi elementarnej kultury. Masz prawo do takiej oceny. Szkoda, że twoja ocena nie jest obiektywna i nigdy nie oceniałeś osób obrażających mnie. Jak pisałem to taka wasza cecha ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2017r. 09:13  
Cytuj
CYTAT

Może ci sie wydawać, że brak mi elementarnej kultury. Masz prawo do takiej oceny. Szkoda, że twoja ocena nie jest obiektywna i nigdy nie oceniałeś osób obrażających mnie. Jak pisałem to taka wasza cecha ;-)



Niektórzy tak mają, że jak dostaną baty od kogoś komu nie mogą dać rady to idą i wyżywają się na kimkolwiek, ty w szczególnie chamski sposób. Być może to taka wasza cechą.
Art oczywiście nic nie ubędzie z tego, że jakiś pies na nią naszczekal. To ty siebie zgnoiles i zaorales i dałeś poznać kim jesteś i to po paru latach jako takiego poziomu pisania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Cze 2017r. 11:10  
Cytuj
Ty Andrzejek tak a propos ostrzeżeń gdzie się podziały te twoje? Przez twojego kumpla figlarza trochę mi się ich nazbierało. Jak to można sobie tak wyczyścić konto?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 338
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2017r. 11:14  
Cytuj
To temat o polityce, więc proszę wrócić do tematu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 3 Cze 2017r.
Skąd: Stalowa
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Cze 2017r. 13:22  
Cytuj
Dlaczego piszecie nie na temat?Polityka to polityka a nie pieprzenie andronów przez postkomusze gremium i przepychanki!!!mlotekPOlityk Andrzejek heheheheh!!Lichwiarz POlityk,Banan POlityk ale od kanalizacji.To też POlityka.Były Ks.Sowa dzielił z innymi stanowiska w Rzadzie PO PSL w knajpce.To też POlityk . Pan Minister Sienkiewicz powiedział ze POlska to h... d... i kamieni kupa. Ksiadz zamiast sprawować posługi nakazane księdzu jest spowiednikiem Szechtera i Gazety Wyborczej +TFUJ-N.Ja za nimi nie tesknie ale widzę,że inni tylko potrafią krytykować PiS i rzucac klody Rzadowi pod nogi czyniąc obstrukcje w Sejmie i >Wiedzac nawet,ze ich wnioski o dymisje ministrów PiS nie przejda .Ale krzycza.

If you don"t want a sarkastic answer,don"t ask a stupid question
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2017r. 17:23  
Cytuj
Jacy politycy, daj spokuj,
to są przebierańcy których nagrano i dlatego wiemy. Fejk newsy i mantra postepu i demokracji. Iluzjoniści islamiści smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 19 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2017r. 17:33  
Cytuj
Polityków i prostytutki łączy wiele:
- prostytutka świadczy usługi seksualne; polityk świadczy usługi polityczne
- prostytutka sprzedaje się zdesperowanym; polityk sprzedaje się pazernym
- prostytutka bierze pieniądze od klientów; polityk bierze pieniądze od lobbystów
- prostytutka spełnia życzenia klientów; polityk spełnia życzenia przedsiębiorców

Istnieją jednak różnice:
- prostytutka pracuje na ulicy w ciężkich warunkach; polityk wyleguje się w luksusach, jada wykwintne kolacje
- prostytutka za ciężką prace zarabia grosze; polityk zarabia krocie za głupi podpis czy podniesienie ręki, czy zwykłe siedzenie na dupie
- prostytutka ma alfonsa który ją kontroluje; politycy uprawiają nierząd bez żadnej kontroli
- praca prostytutki ma wymiar prospołeczny (zmniejsza seksualne napięcie, które może mieć destruktywny wpływ na tkankę społeczną); praca polityka jest antyspołeczna (prywatyzacja zysków, uspołecznienie kosztów, demontaż świadczeń socjalnych itp.)

Podsumowując, wbrew powszechnej opinii politycy nie są 100% prostytutkami. Polityk różni się do prostytutki, z tym, że bycie prostytutką jest znacznie szlachetniejszym i pożyteczniejszym zajęciem. Można powiedzieć, że polityk jest po prostu kurwą. To uliczne wyrażenie w pełni oddaje sens działalności polityka, charakter tej profesji.
I nie ważne z jakiej są partii, wszyscy są siebie warci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Cze 2017r. 17:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Może ci sie wydawać, że brak mi elementarnej kultury. Masz prawo do takiej oceny. Szkoda, że twoja ocena nie jest obiektywna i nigdy nie oceniałeś osób obrażających mnie. Jak pisałem to taka wasza cecha ;-)



Niektórzy tak mają, że jak dostaną baty od kogoś komu nie mogą dać rady to idą i wyżywają się na kimkolwiek, ty w szczególnie chamski sposób. Być może to taka wasza cechą.
Art oczywiście nic nie ubędzie z tego, że jakiś pies na nią naszczekal. To ty siebie zgnoiles i zaorales i dałeś poznać kim jesteś i to po paru latach jako takiego poziomu pisania.


Ha Ha, Może niektórzy tak mają ;-) Ty w zasadzie też ;-) Zawsze jestem ciekawy dlaczego obrońcy moralności(TY) nigdy nie reagowali na wyzywanie mnie od najgorszych a w szczególności od lichwiarzy. Przypadek? Nie sądzę ;-)
Magdalena dostała za konkret, zapytaj może ci sie przyzna ;-) Wie doskonale z jakiego powodu ją tak nazwałem.

Edek, za poprawę.

Pafnucy, który to założył sobie nowe konto i pajacuje?

Madzia, jestes stopień wyżej od polityka.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 3 Cze 2017r.
Skąd: Stalowa
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Cze 2017r. 18:45  
Cytuj
Ty dobrodzieju masz tyle wiedzy o polityce co cieć z KPPZPR.Idz do banana to Cie oświecigoodKoń mający klapki na oczach nie może patrzyć na boki i idzie prosto nie widzac nic obok siebie. Polityk.który jest monotematyczny jest podobny.Towarzyszu>Komuchów iu innych POpaprańców zawsze prawda w oczy kolesmiech2

If you don"t want a sarkastic answer,don"t ask a stupid question
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2017r. 20:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT

Może ci sie wydawać, że brak mi elementarnej kultury. Masz prawo do takiej oceny. Szkoda, że twoja ocena nie jest obiektywna i nigdy nie oceniałeś osób obrażających mnie. Jak pisałem to taka wasza cecha ;-)



Niektórzy tak mają, że jak dostaną baty od kogoś komu nie mogą dać rady to idą i wyżywają się na kimkolwiek, ty w szczególnie chamski sposób. Być może to taka wasza cechą.
Art oczywiście nic nie ubędzie z tego, że jakiś pies na nią naszczekal. To ty siebie zgnoiles i zaorales i dałeś poznać kim jesteś i to po paru latach jako takiego poziomu pisania.


Ha Ha, Może niektórzy tak mają ;-) Ty w zasadzie też ;-) Zawsze jestem ciekawy dlaczego obrońcy moralności(TY) nigdy nie reagowali na wyzywanie mnie od najgorszych a w szczególności od lichwiarzy. Przypadek? Nie sądzę ;-)
Magdalena dostała za konkret, zapytaj może ci sie przyzna ;-) Wie doskonale z jakiego powodu ją tak nazwałem.

Edek, za poprawę.

Pafnucy, który to założył sobie nowe konto i pajacuje?

Madzia, jestes stopień wyżej od polityka.



babski bokser jesteś...

Chyba ze Bezimienna wysłała ci PM to nie pamiętam jej jednej nagannej albo chybionej wypowiedzi. Można mieć swoje zdanie, którego ty nie masz, ty skomlesz przyparty do muru albo podpierasz się buraczanym hejtem i fake news. Ona potrafi bardzo dobrze uargumentować swoje stanowisko i tak się składa, ze coraz więcej potwierdza to co ona dostrzega. To musi propagandę bolec jak bolec, ale jej nie umniejsza.

Ilość personalnych wycieczek które uprawiałeś przez lata z el.Bolkiem jest twoją marką.

Andrzejku, To stawia cie stopień niżej od polityków.

PS, nie mogę strawić tępego uporu , chcesz to przejdź na PM. Tam nie ma cenzury która krepuje moją i innych szczerość...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 56 57 58 59 60 61 62 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »