NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 30 31 32 33 34 35 36 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 20:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Wywalenie Lisa to coś złego? Co w tym złego? Kogo straciliśmy z dostarczycieli ambrozji obiektywizmu. Twoje typy?



Obrazek







Sa równi i równiejsi wśród palestry - perełki naszego prawodawstwa:

Ministerstwo sprawiedliwości idzie z reformą sądownictwa na całego. Jedną z wprowadzonych zmian, ma być jawność wydatków z kart służbowych sędziów. Problem w tym, że prezes Sądu Najwyższego twierdzi, że nie może tego zrobić.
W ocenie prezes SN, prof. Margot Gersdorf, ujawnienie wydatków stanowiłoby niedochowanie tajemnicy bankowej!!
Serwis dziennik.pl przytacza wypowiedź prezes SN, która jest kuriozalna!
W decyzji odmownej przekonuje, że udostępnienie wspomnianych informacji jest niemożliwe z powodu roty przysięgi sędziego. By żyło się lepiej!



Lis i Tadla dobrze ,że polecieli. Mogli jednak oszczędzić np: Kraśkę, w sumie jeden z nielicznych rzeczowych dziennikarzy.





Dwóch nie czyni wiosny ludów. Niech Jędruś napisze którego obiektywnego redaktora utracili w jednych nieobiektywnych mediach a który już pracuje w innych obiektywnych inaczej mediach. Oni zmienili kanał, zmień i ty kanał, pozostań obiektywnym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 20:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 20:13  
Cytuj
Ja Kraśkę zapamiętałem jako lizusa PO.....:szok:

Tylko że nie pamiętam już konkretnych przykładów jego zachowania.

Gdzie się podział wpis "WHO"? :szok:

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 20:14  
Cytuj
CYTAT
Ja Kraśkę zapamiętałem jako lizusa PO.....:szok:

Tylko że nie pamiętam już konkretnych przykładów jego zachowania.


A ja właśnie nie, wydawał się obiektywny. Nie pajacował jak lisek chytrusek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:10  
Cytuj
art2deco ty wymień jednego obiektywnego dziennikarza w TVPiS ;-) lub w ogóle obiektywnego dziennikarza ;-) Jednego ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:19  
Cytuj
Ja tobie tego nie zrobię (mamy cichą umowę o nie maltretowaniu znanych sobie forumowiczów). Ale ty napisałeś ze TVP straciła obiektywnych redaktorów po zawłaszczeniu. Ja zawsze myślałam ze nieobiektywnych zwolniono, no ale są lepiej poinformowani czytelnicy GW.

To zwykła kobieca ciekawość cool girl Nie daj się dwa razy prosić, staniesz na wysokości zadania czy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:29  
Cytuj
CYTAT
Jeszcze nie, na razie szuka protestujących i udostępnia ich wizerunek publicznie. Wizerunek bandytów jest chroniony a protestujących już nie. Prawo i Sprawiedliwość, zwykłe pisiorstwo ;-)

Wsadzanie to tylko kwestia czasu ;-)


A kogo PO wsadziło ? Z tego co pamiętam to PiS już szukał bezdomnego jak i jakiegoś ucznia ścigali za puszczenie filmiku z du*ą od tyłu :szok:

Od powietrza, głodu, ognia , wojny i PiSu ... Wybaw nas Panie!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:31  
Cytuj
CYTAT
Ja tobie tego nie zrobię (mamy cichą umowę o nie maltretowaniu znanych sobie forumowiczów). Ale ty napisałeś ze TVP straciła obiektywnych redaktorów po zawłaszczeniu. Ja zawsze myślałam ze nieobiektywnych zwolniono, no ale są lepiej poinformowani czytelnicy GW.

To zwykła kobieca ciekawość cool girl Nie daj się dwa razy prosić, staniesz na wysokości zadania czy?



Zacytuj moje słowa po których stwierdziłaś "Ale ty napisałeś ze TVP straciła obiektywnych redaktorów po zawłaszczeniu."

A później wymień mi tych obiektywnych w TVP i w ogóle ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jeszcze nie, na razie szuka protestujących i udostępnia ich wizerunek publicznie. Wizerunek bandytów jest chroniony a protestujących już nie. Prawo i Sprawiedliwość, zwykłe pisiorstwo ;-)

Wsadzanie to tylko kwestia czasu ;-)


A kogo PO wsadziło ? Z tego co pamiętam to PiS już szukał bezdomnego jak i jakiegoś ucznia ścigali za puszczenie filmiku z du*ą od tyłu :szok:


Słabą masz pamięć bananku, właściel antykomor.pl dostał wyrok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:36  
Cytuj
jeden wyrok na 8 lat rządów? To kiepski tyran z tego Tuska ;-)

A ja doczytałem, sąd umorzył zarzut za obrazę prezydenta. Frycza skazał za podrabianie dokumentów. No to lipa z tym państwem totalitarnym za PO ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
jeden wyrok na 8 lat rządów? To kiepski tyran z tego Tuska ;-)

A ja doczytałem, sąd umorzył zarzut za obrazę prezydenta. Frycza skazał za podrabianie dokumentów. No to lipa z tym państwem totalitarnym za PO ;-)


Kaczynski to tyran, zamyka każdegoumiech Górski już siedzi za ucho prezesa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:42  
Cytuj
Ha Ha ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:44  
Cytuj
Sąd Apelacyjny w Łodzi umorzył w czwartek sprawę znieważenia prezydenta Bronisława Komorowskiego przez twórcę portalu Antykomor pl Roberta Frycza i złagodził wyrok za fałszowanie dokumentów do roku ograniczenia wolności i 30 godzin prac społecznych.

WTF ? Coś przetłumaczyć ?

Od powietrza, głodu, ognia , wojny i PiSu ... Wybaw nas Panie!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:46  
Cytuj
art2deco, jak tam poszukiwania mojego wpisu?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:51  
Cytuj
Nic się nie zmieniasz, tupniesz i czmych czmych rybki się chowają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:54  
Cytuj
A ty nadal nad interpretujesz i robisz z siebie głupka.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:57  
Cytuj
Nie zaczepiaj bo spuszczę wodę z akwarium.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 21:59  
Cytuj
A dodatkowo nie wiesz kiedy zamknąć japę i nadal się kompromitujesz.
na przyszłość. zapytaj zanim zaczniesz wyciągać wnioski.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 22:00  
Cytuj
Po 2 deko siana nie ma takiej fazy zarumieniony

A tamto polazło już spać z pełnym pampersem przyłapane po raz kolejny na łganiu ?

czas pooglądać SK .... dobranoc uśmiech

Od powietrza, głodu, ognia , wojny i PiSu ... Wybaw nas Panie!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
Po 2 deko siana nie ma takiej fazy zarumieniony

A tamto polazło już spać z pełnym pampersem przyłapane po raz kolejny na łganiu ?


Nie pokrako, nie śpie z pampersem.

Sam fakt, że był sądzony w takiej sprawie dużo mówi o tamtej władzy.

Gdyby iść tym tropem to twórców twojego ukochanego sokuzburaka też powinni sądzić za obrazę prezydenta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 22:08  
Cytuj
Trochę przesadzasz. Upierasz się, że PO wsadzało a PiS nie. Antykomor wymyślił grę w której strzelało sie do prezydenta? Sok z buraka wyśmiewa władzę. Spora różnica.

No ale pokazanie twarzy demonstrantów jako poszukiwanych to spore przegięcie i tego PO na koncie nie ma.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 22:10  
Cytuj
Tobie doskwiera brak tak wielu walorów ze sama nie wiem czy powinnam się angażować. Jeszcze ktoś sobie coś pomyśli...

Którzy redaktorzy byli stratą dla obiektywnego dziennikarstwa po odejściu z TVP. Dasz rade czy dalej czmych, czmych po akwarium?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 22:14  
Cytuj
CYTAT
Trochę przesadzasz. Upierasz się, że PO wsadzało a PiS nie. Antykomor wymyślił grę w której strzelało sie do prezydenta? Sok z buraka wyśmiewa władzę. Spora różnica.

No ale pokazanie twarzy demonstrantów jako poszukiwanych to spore przegięcie i tego PO na koncie nie ma.



antykomor tez wyśmiewał bula Komorowskiego,


"Białostocki sąd skazał 11 kibiców, którzy protestowali w 2011 roku przeciw zamykaniu trybun ich stadionu. Sąd przeanalizował policyjny zapis protestu, podczas którego kibice skandowali m.in. hasło "Donald matole, twój rząd obalą kibole"

Protestować można, a nawet trzeba, ale w sposób zgodny z obowiązującym prawem - tak sąd w Białymstoku argumentował wyrok skazujący na grzywny 11 kibiców, protestujących w 2011 roku przed białostockim urzędem wojewódzkim. Na podstawie policyjnego zapisu wideo, sąd ustalił, że z 29 zatrzymanych osób, 11 wykrzykiwało obraźliwe hasła pod adresem rządu i premiera Donalda Tuska. 10 z nich otrzymało karę w wysokości 500 zł., jedna 1 tys. zł."


Wolność słowa


"Agenci Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego po raz kolejny wtargnęli do redakcji tygodnika "Wprost". Po rozmowach redaktora naczelnego z prokuratorem zapadła decyzja o przeszukaniu redakcji w celu znalezienia wszystkich nośników pamięci mogących zawierać nagrania. Prokurator przyznał, że sprawa jest prowadzona z zawiadomienia ministra spraw wewnętrznych Bartłomieja Sienkiewicza. Mecenas Jacek Kondracki powiedział, że w jego opinii jest to "daleko idące naruszenie wolności słowa i wolności prasy". Wyjaśnił, że celem przeszukania jest nie tylko znalezienie taśm, ale także próba ustalenia w jaki sposób redakcja weszła w posiadanie nagrań."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 22:15  
Cytuj
CYTAT
Tobie doskwiera brak tak wielu walorów ze sama nie wiem czy powinnam się angażować. Jeszcze ktoś sobie coś pomyśli...

Którzy redaktorzy byli stratą dla obiektywnego dziennikarstwa po odejściu z TVP. Dasz rade czy dalej czmych, czmych po akwarium?


Teraz atak personalny. Aż taki brak argumentów i desperacka próba wyjścia na powierzchnie?

Dlaczego mam wymieniać nazwiska? Przecież każde nazwisko to moja indywidualna ocena. Nie mam ochoty się tą wiedzą z tobą dzielić. Nie zasłużyłaś. Tak bardzo musisz to wiedzieć?
Chcesz to wymień swoje typy aktualnych obiektywnych gwiazd dziennikarstwa TVP ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 22:19  
Cytuj
WHO, słabo to wygląda. 8 lat totalitaryzmu i tylko 11 kiboli?

No ten antykomor ;-) Tez wyśmiewał ;-) Ale zarzut był raczej za gierkę z tego co pamiętam ;-) A dodatkowo okazał się być fałszerzem. No ale prawdziwkom to faktycznie może nie przeszkadzać przecież podrabiał L4 więc okradał ZUS a ten jest państwowy czyli niczyj ;-) Gdyby dziś okradł "złodzieja" mógłby dostać 25 lat więzienia ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Lut 2017r. 22:22  
Cytuj
CYTAT
WHO, słabo to wygląda. 8 lat totalitaryzmu i tylko 11 kiboli?

No ten antykomor ;-) Tez wyśmiewał ;-) Ale zarzut był raczej za gierkę z tego co pamiętam ;-) A dodatkowo okazał się być fałszerzem. No ale prawdziwkom to faktycznie może nie przeszkadzać przecież podrabiał L4 więc okradał ZUS a ten jest państwowy czyli niczyj ;-) Gdyby dziś okradł "złodzieja" mógłby dostać 25 lat więzienia ;-)


czyli według ciebie to co sie działo w redakcji Wprost to było normalne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 30 31 32 33 34 35 36 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »