NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 28 29 30 31 32 33 34 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 19:19  
Cytuj
CYTAT
Ta idiotka? No proszę, jakim prawem wyraziła swoje zdanie? W kościele? Terlikowski już podsumował. To szatan ;-) Własne zdanie, wyrażone przez kobietę, w kościele to nie mogło się wydarzyć.

Cos na temat ryczącego matoła?

Edek mnie temat nie dotyczy ale śmiesznie zachowujecie się wy faceci, którzy tak bardzo walczycie o zakaz aborcji. Zachowujecie się tak jakby wolny wybór oznaczał nakaz.


Człowiek , który idzie do kościoła z zamiarem wyjścia w określonym momencie ( bynajmniej nie po błogosławieństwie)smiech2 dla mnie jest idiotą. Bez względu na płeć , miejsce zamieszkania czy nawet motyw. Dziennikarz , który idzie z kamerą do kościoła ( bo wie o tej ustawce) i kręci film , który następnie trafia na wszystkie mainstreamowe nagłówki , jest zwykłym oszustem i manipulatorem. Idiotą nazywam również każdego kto nie tego nie rozumie i uparcie twierdzi , że mieli prawo. Ja im tego prawa nie odbieram , chodzi mi sam fakt urządzania lipnej ustawki w trakcie mszy świętej. Gdyby była to spontaniczna akcja zwykłych ludzi , którzy oburzeni wychodzą z kościoła - jestem w stanie to zrozumieć. To było tak tandetne , tak denne , że nie ma dla mnie żadnego argumentu poza skończoną głupotą autorów " prowokacji" na obronę ludzi zaangażowanych w tą szopkę.

Jakim prawem oceniasz moje poglądy w kwestii aborcji? Znasz je na wskroś?
A może tak Ci się zdaje? A może jestem w tej kwestii bardziej liberalny od Ciebie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 19:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 19:39  
Cytuj
Nie dziwne, że doszło do takiego czegoś w kościele biorąc pod uwagę jak zachowuje się kościół.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
Nie dziwne, że doszło do takiego czegoś w kościele biorąc pod uwagę jak zachowuje się kościół.


Dziwne jest to że nie wyciągnąłeś wniosków z tego co napisał Edo

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 20:04  
Cytuj
Czy ja wyciągnąłem wnioski czy nie wyciągnąłem to i tak zdanie wcześniej miałem takie same. Jakiej jakości był ten protest za bardzo mnie nie interesuje- zaciekawiło mnie to że w ogóle do tego doszło. Resztę w temacie każdy (z "otwartym umysłem") sobie sam wydedukuje jak to wszystko się kręci.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 20:14  
Cytuj
Niezła brocha

Obrazek

"Trudny okres dla rządu". Kobiety trollują premier Szydło, pisząc jej o swoich miesiączkach

"Rząd chce kontrolować nasze macice? Ułatwmy mu zadanie - informujmy o szczegółach naszych cykli" - piszą pomysłodawczynie akcji. Ich komentarze zalały stronę premier Szydło.

Wielotysięczna manifestacja w Warszawie i mniejsze protesty w innych miastach były pierwsza reakcją na zapowiedź m.in. premier Szydło, że poprze projekt ustawy, drastycznie zaostrzającej prawo aborcyjne.

Teraz powstał pomysł kolejnej akcji protestacyjnej. "Rząd pragnie kontrolować nasze macice, komórki jajowe i ciąże. Czy to nie miłe, że tak o nas dba? Ułatwmy mu zadanie - informujmy Panią Premier Beatę Szydło o szczegółach naszych cykli" - piszą pomysłodawczynie na Facebooku. Inspirują się podobną akcją, która odbyła się w USA.

Celem jest "zasypanie" Kancelarii Premiera "informacjami, pytaniami lub wątpliwościami związanymi z naszym cyklem miesiączkowym". Organizatorzy zachęcają, by dzwonić i wysyłać listy do KPRM oraz pisać do premier na Facebooku.

Co prawda dodawanie swoich wpisów na stornie Beaty Szydło jest zablokowane, jednak można dodawać komentarze. W ciągu pierwszych godzin akcji pojawiło się ponad 1000 komentarzy dotyczących miesiączek.

więcej TU

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 20:16  
Cytuj
to nie pierwsza medialna ustawka z zabawnym skutkiem

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 20:37  
Cytuj
CYTAT
Niezła brocha, dwie skrobanki i dalej nie wie

Obrazek



"Informujmy o szczegółach naszych cykli" - piszą pomysłodawczynie akcji. Ich edukacyjne komentarze zalały stronę Czubaszek. Chyba nie za późno?


Co prawda dodawanie swoich wpisów na stornie jest zablokowane, jednak można dodawać komentarze. W ciągu pierwszych godzin akcji pojawiło się ponad 1000 komentarzy dotyczących miesiączek. ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 21:18  
Cytuj
CYTAT (Edo2 )

Człowiek , który idzie do kościoła z zamiarem wyjścia w określonym momencie ( bynajmniej nie po błogosławieństwie)smiech2 dla mnie jest idiotą. Bez względu na płeć , miejsce zamieszkania czy nawet motyw. Dziennikarz , który idzie z kamerą do kościoła ( bo wie o tej ustawce) i kręci film , który następnie trafia na wszystkie mainstreamowe nagłówki , jest zwykłym oszustem i manipulatorem. Idiotą nazywam również każdego kto nie tego nie rozumie i uparcie twierdzi , że mieli prawo. Ja im tego prawa nie odbieram , chodzi mi sam fakt urządzania lipnej ustawki w trakcie mszy świętej. Gdyby była to spontaniczna akcja zwykłych ludzi , którzy oburzeni wychodzą z kościoła - jestem w stanie to zrozumieć. To było tak tandetne , tak denne , że nie ma dla mnie żadnego argumentu poza skończoną głupotą autorów " prowokacji" na obronę ludzi zaangażowanych w tą szopkę.

Jakim prawem oceniasz moje poglądy w kwestii aborcji? Znasz je na wskroś?
A może tak Ci się zdaje? A może jestem w tej kwestii bardziej liberalny od Ciebie?


Edek, a takim że mogę. Ty również oceniasz bo możesz.

Reszty nawet nie komentuje bo to straszne głupoty. Wyjaśnienie dla idiotów, To moje osobiste zdanie i żaden "świętojebliwy" nie musi się z nim zgadzać.

Fiodor dziwne, że ty wyciągnąłeś ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 21:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Edo2 )

Człowiek , który idzie do kościoła z zamiarem wyjścia w określonym momencie ( bynajmniej nie po błogosławieństwie)smiech2 dla mnie jest idiotą. Bez względu na płeć , miejsce zamieszkania czy nawet motyw. Dziennikarz , który idzie z kamerą do kościoła ( bo wie o tej ustawce) i kręci film , który następnie trafia na wszystkie mainstreamowe nagłówki , jest zwykłym oszustem i manipulatorem. Idiotą nazywam również każdego kto nie tego nie rozumie i uparcie twierdzi , że mieli prawo. Ja im tego prawa nie odbieram , chodzi mi sam fakt urządzania lipnej ustawki w trakcie mszy świętej. Gdyby była to spontaniczna akcja zwykłych ludzi , którzy oburzeni wychodzą z kościoła - jestem w stanie to zrozumieć. To było tak tandetne , tak denne , że nie ma dla mnie żadnego argumentu poza skończoną głupotą autorów " prowokacji" na obronę ludzi zaangażowanych w tą szopkę.

Jakim prawem oceniasz moje poglądy w kwestii aborcji? Znasz je na wskroś?
A może tak Ci się zdaje? A może jestem w tej kwestii bardziej liberalny od Ciebie?


Edek, a takim że mogę. Ty również oceniasz bo możesz.

Reszty nawet nie komentuje bo to straszne głupoty. Wyjaśnienie dla idiotów, To moje osobiste zdanie i żaden "świętojebliwy" nie musi się z nim zgadzać.

Fiodor dziwne, że ty wyciągnąłeś ;-)


Ty ostatnio wogóle jesteś strasznie zdziwiony.Gębę masz otwartą ze zdziwienia jak lalka z sexshopujezyk

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 21:47  
Cytuj
Tak, Fiodor jak lalka z sexshopu. Nie spodziewałem się więcej po tobie. Nadal nie zawodzisz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 21:51  
Cytuj
CYTAT
Tak, Fiodor jak lalka z sexshopu. Nie spodziewałem się więcej po tobie. Nadal nie zawodzisz.


Ty już jesteś na takim poziomu umysłowym że po nikim niczego mądrego nie spodziewasz się.Jesteś alfa i omega cool girl

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 21:52  
Cytuj
CYTAT

Wyjaśnienie dla idiotów: To moje osobiste zdanie i żaden "świętojebliwy" nie musi się z nim zgadzać.



Jędrek, ale ludzie "miewają" egoistyczne potrzeby które wyrażają w opiniach. W tym wyjątkowym temacie będę musiała bezwzględnie wykorzystać nadążająca się okazje i suponuje ze moje egoistyczne zdanie jest ważniejsze od twojego :-)

Czy to akceptujesz i poprzestaniesz jedynie na wyrażaniu opinii raczej niż racji? Wiesz czym to się skończy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 21:58  
Cytuj
CYTAT (Fiodor )


Ty już jesteś na takim poziomu umysłowym że po nikim niczego mądrego nie spodziewasz się.Jesteś alfa i omega cool girl


A, dziękuje za uznanie.

Opinie , manipulujących cytatami mnie nie interesują. Demokracja ma taką wadę, że byle ... też ma prawa. No ale to moja subiektywna ocena.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 22:12  
Cytuj
Jestem sprawiedliwa i pochwale Cie ze nie uległeś przynęcie... jak długo wiemy gdy kłamiemy tak długo jest nadzieja...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2016r. 22:22  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2016r. 22:07  
Cytuj
Morawiecki kłamie w sprawie głosowania „na dwie ręce”. Podał różne wersje


CYTAT (pikio.pl)
Nie milkną echa tzw. „głosowania na dwie ręce”, na którym przyłapano posłankę Małgorzatę Zwiercan, która wyręczyła Kornela Morawieckiego. Marszałek senior źle się poczuł. Teraz jednak oszukuje albo media sfałszowały jego wypowiedzi.

– Nie wiem dlaczego, bo Paweł Kukiz nawet nie zadał sobie trudu rozmowy ze mną. Na posiedzeniu klubu usłyszałem, że podobno podżegałem podobno koleżankę do głosowania za mnie. To bzdura. Wiedziała jak chcę glosować, bo tego nie ukrywałem, ale o głosowanie za mnie jej nie prosiłem – powiedział Morawiecki w rozmowie z tygodnikiem „Do Rzeczy”.

Z kolei w rozmowie z TVN24 marszałek senior powiedział:

– Powiedziałem pani poseł, że muszę wyjść i żeby zagłosowała za mnie.

Jedno jest pewne, wypowiedzi się nie zgadzają, więc Morawiecki oszukuje lub media sfałszowały jego słowa. Marszałek senior odszedł z klubu Kukiz’15 i zapowiada, że nie przejdzie do PiSu tylko pozostanie posłem niezależnym. Małgorzata Zwiercan została wyrzucona z klubu.

Morawiecki przyznał również, że ma żal do Pawła Kukiza o to, jak go potraktował. Twierdzi też, że głosowanie na dwie ręce było niezgodne z prawem, ale zgodne z jego wolą i etyczne. Uważa również, że w sporze o Trybunał Konstytucyjny racja jest po stronie Prawa i Sprawiedliwości.


Jak widać wszędzie są qrwy i złodzieje.

Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2016r. 23:59  
Cytuj
CYTAT
... jak długo wiemy gdy kłamiemy tak długo jest nadzieja...



Kukiz: wicepremier Morawiecki szykuje stronnictwo, by przejąć PiS

on już nie wie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 189
Dołączył: 12 Kwie 2016r.
Skąd: PiSdzigród
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 08:51  
Cytuj
CYTAT


Jak widać wszędzie są qrwy i złodzieje.



Czyli coś mi mówi ... że niedługo będą w PiSie ... ciągnie wilka do lasu umiech

Swoją drogą wielki plus dla Kukiza za wczorajsze decyzje ... Dziwiło mnie jak takiego ćwoka Morawieckiego wysyłał miedzy ludzi (do TV) by głosił swoje brednie i robił obciach całemu ugrupowaniu ... No ale wczoraj zachował się jak należy

Józef Piłsudski "Naród wspaniały, tylko ludzie k*rwy."
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 13:52  
Cytuj
Zachował się tak jak potrafił i doszlusował do bandy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 14:49  
Cytuj
Moderowano przez: magpie
Kolejne, ostatnie upomnienie

kilka prostych słów wielkiego Polaka ... a mówią tak wiele ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11668
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 14:55  
Cytuj
Co to banan - autodestrukcja konta "szczekaczka"?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 16:42  
Cytuj
CYTAT
Moderowano przez: magpie
Kolejne, ostatnie upomnienie

kilka prostych słów wielkiego Polaka ... a mówią tak wiele ok


Przypominam ci że cenzura nawet prewencyjna w tym kraju jest zakazana ... to tak dla przypomnienia lub dla poinformowania tych myślących "inaczej"

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
WHO
WHO
Posty: 297
Dołączył: 2 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 16:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Moderowano przez: magpie
Kolejne, ostatnie upomnienie

kilka prostych słów wielkiego Polaka ... a mówią tak wiele ok


Przypominam ci że cenzura nawet prewencyjna w tym kraju jest zakazana ... to tak dla przypomnienia lub dla poinformowania tych myślących "inaczej"


a kto zakazał bananku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11668
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2017r. 17:53  
Cytuj
I to napisał banan, który jak był "modem" potrafił sam siebie zmoderować.

zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Lut 2017r. 07:34  
Cytuj
Kijek zajumał kase z KODu i teraz nie ma na opłacanie demonstrantów.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 28 29 30 31 32 33 34 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »