NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 196 197 198 199 200 201 202 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2019r. 21:51  
Cytuj
Ciekawe kto jej pisze te przemówienia które potem czyta z kartki i czy zdaje sobie sprawę czyje interesy tak naprawdę reprezentuje?
Chętnie pozamykaloby się tam i siam kopalnie a potem sprzedawało za ojro czystą energię elektryczną.
Ponadto polecam podróż do Chin. Mają tam zamiar otworzyć ok 100 kopalń węgla kamiennego. Ciekawe czy wyślą to CO2 potem w kosmos czy przyleci do nas?

Ale przecież to nieistotne, najważniejsze żeby kasa płynęła we właściwym kierunku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2019r. 21:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Gru 2019r. 17:03  
Cytuj
Cenzura jeszcze zezwala.

Obrazek

W Polsce,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Gru 2019r. 17:42  
Cytuj
Ten po prawej,wygląda jak zamyślony Jarek.chytry
Tak,tak.Drugi po prawej...potluczony

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Gru 2019r. 19:08  
Cytuj
Obrazek

Tak, tak ale nie przemówiło ludzkim głosem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2019r. 19:56  
Cytuj
Madziu taki jad w drugi dzień świat umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Gru 2019r. 11:50  
Cytuj
Zaprawdę boku powiadam ci że kiedy rudy Mesjasz przywróci utraconą praworządność to wszyscy którzy się nie pokajają i nie uznają władzy naszego zbawcy zaśpiewają cienkim głosikiem.
I będzie płacz i zgrzytanie zębów pośród wyznawców kaczyzmu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Gru 2019r. 13:18  
Cytuj
Widzę, że ktoś tu mocno odleciał smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Gru 2019r. 13:45  
Cytuj
Nie czas na docinki Andrzejku kiedy każdego dnia łamana jest Konstytucja...

Bądź co bądź jesteś lokalnym społecznikiem- weteranem walki o praworządność. Na dodatek szykanowanym przez obecny reżim. Wiem o tym bo przeczytałem w gazecie.
A gazeta ta już od momentu powstania w 1957 roku , słynie z obiektywizmu i walki o wolne sądy...
Złośliwy twierdzą że walczyła również o wiecznie żywe ideały Lenina ale to pewnie pisowska propaganda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Gru 2019r. 02:30  
Cytuj
CYTAT
Nie czas na docinki Andrzejku kiedy każdego dnia łamana jest Konstytucja...

Bądź co bądź jesteś lokalnym społecznikiem- weteranem walki o praworządność. Na dodatek szykanowanym przez obecny reżim. Wiem o tym bo przeczytałem w gazecie.
A gazeta ta już od momentu powstania w 1957 roku , słynie z obiektywizmu i walki o wolne sądy...
Złośliwy twierdzą że walczyła również o wiecznie żywe ideały Lenina ale to pewnie pisowska propaganda.


Konstytucji czepiłeś jak pijak sztachet w płocie.zaklopotany
Nie ma już nic innego?co
A ta gazeta to chyba Tygodnik Powszechny,ale on jest wydawany od 1945r.
Zresztą czytając Twoje wpisy, mam wrażenie iż nie wiesz co piszesz potluczony

PS.To mi się podoba...
https://demot(...)-alkohol

Wiadomo gdzie był Alik Jarka
https://demot(...)ezydenta

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Gru 2019r. 09:03  
Cytuj
Bynajmniej jusek nie chodziło mi o Tygodnik Powszechny ( gazetę katolicką dla niewierzących). Jest taki inny tygodnik ( znacznie bardziej renomowany) , ale to nie jest ważne. Nawet twoja skłonność do alkoholu nie jest ważna.
Najważniejsza jest utracona praworządność którą może przywrócić jedynie rycerz kędzierzawy przybyły z Brukseli na białej chabecie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2019r. 19:38  
Cytuj
putinowi odpier...oliło.

Obrazek

Zastanawiam się tylko jaki jest prawdziwy cel tych bezczelnych kłamstw.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2019r. 21:53  
Cytuj
CYTAT
putinowi odpier...oliło.

Obrazek

Zastanawiam się tylko jaki jest prawdziwy cel tych bezczelnych kłamstw.



Czasem sie sprawdza że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2019r. 17:13  
Cytuj
Obrazek

Oby tylko chodziło o pieniądze. Ci, którzy naprawdę rządzą Rosją myślą dużo do przodu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Gru 2019r. 19:39  
Cytuj
CYTAT
putinowi odpier...oliło.

Obrazek

Zastanawiam się tylko jaki jest prawdziwy cel tych bezczelnych kłamstw.


Mamy modelowy przykład skutków polityki swoich panów.
Panowie ci zrobili wszystko, by Polskę wyizolować w Europie, poobrażać największe państwa UE, przyjąć wobec USA pozycje bitej żony, która wszystko zniesie i jeszcze będzie dziękować za kopniaki.

Putin to modelowo wykorzystał i wali w Polskę jak w kaczy kuper bo wie że może i że dzięki temu zyska być może wśród nacjonalistycznych Rosjan trochę tak potrzebnego mu teraz poklasku (bo na poprawę gospodarczą liczyć nie może). Oczywiście nikt nas nie broni, bo i po co narażać swoje kontrakty w Rosji? Dla głupich Polaków umierać za Elbląg? Prawicowe media z dumą donoszą co powiedział w obronie Polski ambasador (obecny lub były) tego czy innego kraju. Ale tym bardziej słychać dlatego milczenie prezydentów, premierów, kanclerzy.

A Suweren? Rozumie tylko że Ruskie złe, a nie to gdzie nas Kaczyński doprowadził. Otwiera to ponurą wizję momentu gdy gospodarka pieprznie. Czy wtedy też Kaczyński będzie dobry a wszyscy inni źli?

wstajemy z kolan.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2019r. 19:47  
Cytuj
To jak Twoim zdaniem powinna wyglądać polityka zagraniczna?
Tylko nie wal ogólnikami.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Gru 2019r. 20:48  
Cytuj
CYTAT


Mamy modelowy przykład skutków polityki swoich panów.
Panowie ci zrobili wszystko, by Polskę wyizolować w Europie, poobrażać największe państwa UE, przyjąć wobec USA pozycje bitej żony, która wszystko zniesie i jeszcze będzie dziękować za kopniaki.

Putin to modelowo wykorzystał i wali w Polskę jak w kaczy kuper bo wie że może i że dzięki temu zyska być może wśród nacjonalistycznych Rosjan trochę tak potrzebnego mu teraz poklasku (bo na poprawę gospodarczą liczyć nie może). Oczywiście nikt nas nie broni, bo i po co narażać swoje kontrakty w Rosji? Dla głupich Polaków umierać za Elbląg? Prawicowe media z dumą donoszą co powiedział w obronie Polski ambasador (obecny lub były) tego czy innego kraju. Ale tym bardziej słychać dlatego milczenie prezydentów, premierów, kanclerzy.

A Suweren? Rozumie tylko że Ruskie złe, a nie to gdzie nas Kaczyński doprowadził. Otwiera to ponurą wizję momentu gdy gospodarka pieprznie. Czy wtedy też Kaczyński będzie dobry a wszyscy inni źli?

wstajemy z kolan.



Żeby nas nie obrażano musimy cieszyć się szacunkiem. A dopóki rudy Mesjasz nie przywróci utraconej praworządności nic z tego się nie ziści. Wszyscy pamiętamy że za rządów PO nikt ani Putin ani żaden inny polityk nas nie obrażał. Raz jak ruski minister Ławrow coś chlapnął to go zaraz Radek Sikorski do parteru sprowadził i kacap błagał o wybaczenie. Niestety to było kiedyś , dziś jest zupełnie inaczej. Dziś Putin robi z nas pośmiewisko a nasi rządzący spuszczają łeb po sobie...

Tyle że krugej mam dwie uwagi odnośnie twojego postu. Po pierwsze wklejając cudze teksty i nie oznaczając ich cytatem dopuszczasz się kradzieży intelektualnej. Piszę ci to w tajemnicy , niech to zostanie między nami praworządności obrońcami - ale tak jest. Żeby ci tego pisiorstwo nie wyciągnęło , bo w czym jak w czym ale akurat w szukaniu haków są mocni. Po drugie krugej moim zdaniem trochę się pospieszyłeś z wklejeniem " zacytowaniem" tego komentarza. Otóż musimy uzgodnić jedną wersję tzw obowiązującą narrację. Jeżeli pan redaktor Piątek pisze książki i publiczne głosi tezy że Macierewicz i cały PiS to tak naprawdę kremlowska agentura , która ma za zadanie rozbić UE ( a rycerz kędzierzawy temu zapobiegł rzecz jasna) to przypisywanie teraz słabości naszej dyplomacji ( ..." suweren rozumie tylko tyle że Ruscy źli"....) nieco się ze sobą kłóci. No bo albo siedzą u Putina w kieszeni , albo się skłócili z całą Europą i nikt za nimi nie stanie w sporze z nim. Przyznasz że jest tu sporo niekonsekwencji?
Poza tym krugej nasz umiłowany przywódca rudy Mesjasz poprosił żeby akurat ws konfliktu polsko-rosyjskiego dotyczącego właśnie np historii 2 wojny światowej mieć wspólne zdanie. Brzydzę się żeby mieć wspólne zdanie z Kaczyńskim , ale skoro sam Tusk o to apelował to ja bym się ugiął. Zatem piszę ci to w pełnej konfidencji cobyś trochę majty zluzował. Zrobisz jak zechcesz , mam do ciebie pełen szacunek za walkę o praworządność , niemniej pisiorstwo wykorzysta każdy rozdźwięk między nami. Może więc warto trochę się zmitygować...



A tak na poprawę humoru ( pamiętając jednakowoż o utraconej praworządności):


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2020r. 11:45  
Cytuj
Dobre... potluczony

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2020r. 12:54  
Cytuj
ja ufam tylko internautom
art2deco edo cdn

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Sty 2020r. 14:44  
Cytuj
Ja ufam tylko Konstytucji , wolnym sądom i rudemu Mesjaszowi...



Kiedyś jeszcze ufałem juskowi i regresowi ale się na nich zawiodłem. Jeden pije na umór , a drugi zaczął powtarzać kłamstwa płynące z TVP....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2020r. 16:53  
Cytuj
Problem jest raczej natury ideologicznej. Putin z Wielkiej Wojny Ojczyźnianej uczynił religię, a świat zachodni w tym Polska zaczęła zaliczać Rosję do agresorów winnych wybuchu II wojny światowej.
To boli, ale ma to swoje uzasadnienie. Po dwóch tygodniach września 1939 armia polska nie została rozbita. Choć nie moglibyśmy samodzielnie pokonać III Rzeszy to za linią Wisły przy zniszczonych mostach, w warunkach coraz gorszej pogody, na bagnach Polesia i przy coraz większych trudnościach logistycznych Wermachtu opór mógł być kontynuowany dając czas sojusznikom na przygotowania wojenne.
Być może udałoby uniknąć się okropieństw IIWW w tym Holocaustu i armia radziecka nie musiałaby nas w 1944 "wyzwalać".
O masowych mordach tych wyzwolicieli na polskiej inteligencji i żołnierzach już nie wspomnę. Rusofilom zdaje się to nie przeszkadza.
A wypowiedzi Putina są tak samo racjonalne jak Hitlera w berlińskim bunkrze. Każdy dyktator tak kończy, a jego koniec się właśnie zbliża.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2020r. 19:51  
Cytuj
Przecież wstaliśmy z kolan, dlaczego nasz rząd na to pozwala umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2020r. 20:24  
Cytuj
A no wstaliśmy, jeszcze niedawno państwo wasalne nie mogące prowadzić samodzielnej polityki zagranicznej, a dziś Warszawa opowiada się za sankcjami dla Rosji i polskie lotnictwo patroluje granice NATO. I to Putina doprowadza do szału.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Sty 2020r. 23:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4958
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Sty 2020r. 00:26  
Cytuj
CYTAT
Ja ufam tylko Konstytucji , wolnym sądom i rudemu Mesjaszowi...



Kiedyś jeszcze ufałem juskowi i regresowi ale się na nich zawiodłem. Jeden pije na umór , a drugi zaczął powtarzać kłamstwa płynące z TVP....

Głupocie do szczęścia wiele nie trzeba.chytry
Jak grypie.Wystarczy nosiciel.zdegustowany
Ty, Edziu.potluczony

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Sty 2020r. 09:53  
Cytuj
Spoko jusek. Kiedy odzyskamy utraconą praworządność za sprawą rycerza kędzierzawego przybyłego z Brukseli na białej chabecie , ta dyskusja stanie się bezprzedmiotowa...
Najważniejsze jest też to że zjednoczona opozycja wystawiła tylko 4 kandydatów na prezydenta. A przecież mogła desygnować siedmiu albo dwunastu. Ani chybi Duda przegra , tym bardziej że jak pisał Andrzejek ... " Hołownia namiesza"...




https://mobile.twitter.com/BartekPiekarski/status/1212489487273615360

Kiedy odzyskamy utraconą praworządność to za takie wpisy nie będzie sentymentów...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 196 197 198 199 200 201 202 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »