NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 193 194 195 196 197 198 199 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 10499
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lis 2019r. 21:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2019r. 21:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4955
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lis 2019r. 23:25  
Cytuj
To że cham nic nowego.zdegustowany
Dlatego łamał się opłatkiem z Pawłowicz-jak równy z równą.mlotek
Niesiołowski z wykształcenia jest biologiem,dlatego będzie mu łatwiej zrozumieć Krystynę.zaklopotany
Nawet nie chcę insynuować, co w myślach sobie przekazywali.chytry
Jest nadzieja,że sędzina Pawłowicz w Wigilię,jak legenda głosi,o północy ludzkim głosem ...przemówi.potluczony

Uwaga-dla+18
https://kwejk(...)icz.html

oraz
https://m.demotywatory.pl/4960442

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2019r. 15:02  
Cytuj
Warszawski ratusz planuje zmniejszenie o blisko 1,5 miliona złotych dofinansowania warszawskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt "Na Paluchu" w 2020 r.

Żeby dać na programy lgbt trzeba było komuś zabrać....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2019r. 19:26  
Cytuj
Powiedzcie mi dlaczego sędziowie niemieccy czy angielscy nie donoszą do uni na swój własny kraj, tylko polskie sądownicze bydło to robi?
Dlaczego polski menedżer amerykańskiej czy niemieckiej firmie zarżnie swoich rodaków za parę tysięcy premi kwartalnej? A tamci wobec swoich ziomków już tego nie zrobią?
Czyżby prymitywna Ostojropa? A może tylko wyrzniecie polskich elit w czasie wojny i PRLu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lis 2019r. 11:35  
Cytuj
CYTAT
Warszawski ratusz planuje zmniejszenie o blisko 1,5 miliona złotych dofinansowania warszawskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt "Na Paluchu" w 2020 r.

Żeby dać na programy lgbt trzeba było komuś zabrać....


A nasze cudowne dziecko PiS, prezydent Nadbereżny ile przekazał na psią przystań? Na stronie przytuliska nie ma słowa w tym temacie. Znalazłem też artykuł z 2018 roku o budowie nowego schroniska. Pewnie już wybudowane.good

No ale co tam lokalne podwórko lepiej Trzaskowskim się zajmować. No chyba, że to twoje lokalne podwórko, a tu tylko pracujesz umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lis 2019r. 11:38  
Cytuj
CYTAT
Powiedzcie mi dlaczego sędziowie niemieccy czy angielscy nie donoszą do uni na swój własny kraj, tylko polskie sądownicze bydło to robi?
Dlaczego polski menedżer amerykańskiej czy niemieckiej firmie zarżnie swoich rodaków za parę tysięcy premi kwartalnej? A tamci wobec swoich ziomków już tego nie zrobią?
Czyżby prymitywna Ostojropa? A może tylko wyrzniecie polskich elit w czasie wojny i PRLu?


Może dlatego, że ich rządy nie zawłaszczają państwa dla swoich partii a konstytucję traktują poważnie. Szanują prawo i takie tam pierdoły umiech


A co do rżnięcia to niestety taka nasza natura. Kiedyś krążyła taka opinia, że nikt tak cię za granicą nie wydyma jak rodak. Coś w tym jest.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10499
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lis 2019r. 17:07  
Cytuj
CYTAT
Warszawski ratusz planuje zmniejszenie o blisko 1,5 miliona złotych dofinansowania warszawskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt "Na Paluchu" w 2020 r.

Żeby dać na programy lgbt trzeba było komuś zabrać....



To gwóźdź do trumny, dzieci hetero można "ewakuować" gdy choćby mieszkania nie starcza, ale żeby suczka chodziła głodna to kryminał. Teraz wyszło Trzaskającemu-Rabiejowi ze Lobby to kasta która jest ponad wszystkimi w hierarchii postępu nie wiem
Greta Wielgus raz zrobiła ten błąd i postawiła zwierzęta poniżej siebie, czekamy na reakcje zaplecza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 12 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2019r. 22:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Warszawski ratusz planuje zmniejszenie o blisko 1,5 miliona złotych dofinansowania warszawskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt "Na Paluchu" w 2020 r.

Żeby dać na programy lgbt trzeba było komuś zabrać....



To gwóźdź do trumny, dzieci hetero można "ewakuować" gdy choćby mieszkania nie starcza, ale żeby suczka chodziła głodna to kryminał. Teraz wyszło Trzaskającemu-Rabiejowi ze Lobby to kasta która jest ponad wszystkimi w hierarchii postępu nie wiem
Greta Wielgus raz zrobiła ten błąd i postawiła zwierzęta poniżej siebie, czekamy na reakcje zaplecza.


Mariolka, Mateuszek w tej sprawie zainterweniuje, będzie dobrze. Tylko, że on chce suczkom dołożyć (nie kijem). I gada, że ten ... no ... Czaskowski be bo zabiera. A Mariolka tera coś pitoli, że Czaskowski be, bo dzieciom z gwoździami trza dać a suczkom zabrać. Taka przewodnia myśl partyi jest. To ja już nie wiem czemu ten Czaskowski be, bo że be to pewne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2019r. 19:35  
Cytuj
"PiS szykuje ustawę dyscyplinującą dla sędziów..
Pierwsze rozwiązanie dotyczy możliwości karania min. sędziów , którzy, sprzeniewierzają się zasadom wymiaru sprawiedliwości i szkodzą interesom stron. Chodzi o art. 339 niemieckiego kodeksu karnego, który mówi, że "Sędzia, inny urzędnik publiczny lub arbiter, który prowadząc lub rozstrzygając sprawę prawną, wypacza bieg wymiaru sprawiedliwości na korzyść lub na szkodę strony, podlega karze pozbawienia wolności od roku do pięciu lat"
Kolejne rozwiązanie jest wzięte z prawa francuskiego. To art. 10 ustawy o statusie sądownictwa, który doprecyzowuje kwestię apolityczności sędziów. Jest w nim wpisany min. zakaz "rozważań politycznych", "okazywanie wrogości zasadom lub formie rządu Republiki", "działań natury politycznej, niedających się pogodzić z nakazem zachowania powściągliwości, nałożonym na sędziów z racji ich funkcji" czy "zorganizowanych działań mogących uniemożliwić lub utrudnić funkcjonowanie sądownictwa".

Choć wyobrażam sobie, że teraz będzie się nas wsadzać do więzień za orzecznictwo, to jednak wydaje się, że chodzi przede wszystkim o wywołanie efektu mrożącego. Przecież ostatecznie wszystko i tak będzie zależeć od sądów - zauważa prezes Markiewicz.

Dodaje, że tego typu pomysły to dowód na to, że partia rządząca chce w całości przejąć państwo.

Niemcy i Francuzi już przejęli swoje państwa - gratulujemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 1 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2019r. 19:47  
Cytuj
"Dziś protesty przed sądami , po zawieszeniu sędziego Juszczyszyna.Powiem to bez ogródek,przeraża mnie to! Chciałoby się krzyknąć -Boże chroń nas przed taką opozycją!!! Rządzącym wiele można zarzucić,ale diagnozę mają dobrą,jedynie do czego można się przyczepić ,to recepta. Z opozycją jest odwrotnie,jeśli diagnoza szwankuje, to i repcepta musi być zła. Nawet nasza laureatka nagrody Nobla (Tokarczuk) przystąpiła do ataku, mówiąc,że sędziowie w Polsce są represjonowani. Dobrze to spuentował Rafał Ziemkiewicz -Olgo, sędziowie w Polsce nie są represjonowani. Są wciąż peerelowscy, skorumpowani, zdemoralizowani, bezczelni jak szatniarz z "Misia" i z tego powodu nienawidzeni, bo przeciętny Polak sądzi wszystkich po prawniczym establishmencie. Przykre, że się dajesz używać do jego obrony. Tak teraz przyglądam się tej naszej nowo-lewicy i ręce opadają. Czarzasty bredzi o Sowietach, Biedroń ŁŻE w PE .Ratusz Warszawy rezygnuje z opłatka z Księżmi ,Spurek przechodzi samą siebie w przekraczaniu granic absurdu .Chłopakowi Biedronia przeszkadza „Bóg Honor Ojczyzna” w paszporcie,można by tak dalej…. Wracajac do tematu,dlaczego reforma sądownictwa jest tak ważna?Jeśli nie skończy się reformy wymiaru sprawiedliwości ,obywatele odwrócą się od rządzących. I zostanie jak było, albo jeszcze gorzej. Przykładem niech będzie Najsztub, potrącił na pasach starszą kobietę. Nie miał prawa jazdy, a samochód nie miał badań technicznych, ani obowiązkowego ubezpieczenia. Okazało się jednak, że staruszka nie była dostatecznie uważna. UNIEWINNIONY!!! Ta kobieta, którą przejechał Najsztub i tak powinna się cieszyć, że sąd nie nakazał jej przeproszenia redaktora w formie ogłoszeń płatnych w GW... Wszyscy WON!!! A Ty zwykły człowieku pamiętaj, że zostałbyś zniszczony i skazany bez mrugnięcia oka. Tak się kończy brak reform ,tylko utrzymywanie patologii w instytutach państwowych. Zero sprawiedliwości w tym kraju! A potem celebryci zajadle bronią starego układu mafijnego. Bo znani za przestępstwa są nietykani ,a w zamian ci ich bronią w mediach i na ulicy. Błędne koło. Ręce opadają ,to po co mam płacić OC i robić przegląd? Skoro Najsztub nie musi. Konstytucja została złamana ,pod sąd tych sędziów! Teraz Najsztub może walczyć o odszkodowanie. Jeżeli będzie chciał 100000 PLN to je dostanie. Nie wierzycie? A co z większymi sprawami, degradacjami i tymi podobnymi sytuacjami na większą skale?Wujec, Cimoszewicz, Najsztub. Żaden nie został ukarany. Jebnęli na pasach to jebnęli, po co drążyć temat. Tak wygląda IIIRP w pigułce. Kiedyś prof. Strzembosz stwierdził, że środowisko sędziowskie "samo się oczyści". Tak się nie stało, a przypadki bezkarnych sędziów, którzy kradli pieniądze, kiełbasę czy części do wkrętarki, stały się symbolami upadku środowiska, choć oczywiście, ani nie dotyczą wszystkich sędziów, ani nie są najcięższymi sędziów przewinieniami. Reforma sądownictwa w wyniku presji instytucji europejskich podburzanych przez "obrońców demokracji" została powstrzymana. Dziś stowarzyszenia sędziów "Iustitia", "Themis" i "Pro Familia" i Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych w Polsce, żądają likwidacji Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego .Żądania skrajnie upolitycznionych stowarzyszeń sędziowskich.Oni już nie kryją swoich zamiarówNie chcą reform.Oni chcą anarchii i destabilizacji państwa PL"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4955
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Gru 2019r. 19:51  
Cytuj
Spóżnione,ale jakby inaczej,szczere życzenia.chytry
Trochę póżno,ale dopiero przetrawiłem toast w tej intencji.zdegustowany
Jak zawsze,jak wszyscy.całus
https://demot(...)-Andrzej

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4955
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Gru 2019r. 20:03  
Cytuj
Teraz życzenia dla wszystkich którzy lubią(tu wpisać dowolne nazwisko)z obecnego nie/rządu,który zamiast wosku,leje polityczną wodę.chytry
https://demot(...)tat-dnia

Dla pana premiera.sciana
https://demot(...)a-z-2016

Pani Krystyno!
Pamietałem.potluczony
https://demot(...)icz-w-TK

Od Nowego Roku wg premiera ceny nie rosną.
One... wstają z kolan.umiech

Jestem za wykreśleniem ze Słownika Języka Polskiego rzeczownika"długoPiS".

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2019r. 23:49  
Cytuj
Dzisiaj w całej Polsce odbyły się manifestacje "w obronie wolnych sądów". U nas w regionie w Rzeszowie i Przemyślu. Z tego powodu musimy sobie wyjaśnić, czym są wolne i niezależne sądy w rozumieniu opozycji. Wolne sądy to sędziowie na telefon, wolne sądy to narady Gersdorf z marszałkiem Grodzkim, wolne sądy to haniebne uniewinnienie Najsztuba, wolne sądy to kara dla Jana Śpiewaka za krytykę reprywatyzacji w Warszawie, wolne sądy to kradzież 50 zł staruszce przez sędziego "przez roztargnienie" a następne uniewinnienie złodzieja-sędziego. Ludzie, czego wy bronicie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lod
lod
lod
Posty: 49
Dołączył: 23 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2019r. 10:57  
Cytuj
Nie wiem czy ktoś broni układu. Układ jest zły i trzeba go zmienić co NIE OZNACZA upartyjnić.
Myślę jednak, że jak za zmiany zabiera się "kryształowy" PIS, który wyhodował "kryształowego" Banasia itd. to ludzie po prostu obawiają się co ta partia może zrobić z sądownictwem. W zasadzie to chcą zrobić "sądy na telefon" ale takie, gdzie po jednej stronie będzie sędzia a po drugiej działacz PIS. … tak już kiedyś było. Nazywało się to PRL.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Gru 2019r. 13:10  
Cytuj
Sprawa Banasia pokazuje w jakim mafijnym kraju żyjemy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10499
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Gru 2019r. 18:05  
Cytuj
Sprawa szefa NIK pokazuje nam coś więcej o ludziach naszego systemu prawnego. Przecież ostatecznie wszystko i tak będzie zależeć od sądów - zauważa prezes Markiewicz. Ludziska zaczynają powoli rozumieć kto i po co stał ze świeczkami i ze to jest najważniejsze.

Obrazek
,,,a ja se wyżej siędę.
Obrazek

Obrazek
Niema prawda się wpatruje w suwerena.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2019r. 19:28  
Cytuj
I jeszcze dodam, że wczoraj we Wrocławiu w jednym proteście razem brali udział były senator Józef Pinior oskarżony o korupcję i przyjęcie ponad 40 000 zł łapówek oraz prowadzący jego sprawę sędzia Sądu Rejonowego Wrocław-Śródmieście Marek Górny. Sędzia Górny stał obok senatora Platformy Obywatelskiej Zdrojewskiego a sam Pinior był senatorem z ramienia Platformy Obywatelskiej. Dalej wierzycie w wolne i niezależne sądy? To jest jedna wielka związana z Platformą Obywatelską kasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4955
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Gru 2019r. 19:32  
Cytuj
Co to za poyeb@nny kraj,który tworzy PiSuar?zaklopotany
IV RP.sciana
Aby odwołać Prezydenta -wiadomo co należy zrobić.zdegustowany
Każdego można. Premiera też.nie wiem
Ale dla kogoś z NIK-u należy zmienić Konstytucję.mlotek
Kim jest ten Człowieku który przerasta Prezesia ,Jego Impertolencję,Kondonolencje,Niedoimpotencję, Jara Bez Dwóch No)Wiesz Kogo Kaczynskiegochytry
Zmienić Konstytucje dla jednego człowieka...good
Qurva!
Kaczybustan.potluczony

ZAWSZE MÓWIŁEM, ŻE POLITYKĘ I KABARET, POWINNO SIĘ OGLĄDAĆ OSOBNO.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Gru 2019r. 19:33  
Cytuj
Ja dalej wierzę...

Wiem zarazem ( i zawsze to powtarzam) że dopóki do Krajowej Rady Sądownictwa nie powrócą sędzia Żurek i Janek Bury kraj nasz nie zazna praworządności. Wspomnicie moje słowa...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Gru 2019r. 19:34  
Cytuj
CYTAT
I jeszcze dodam, że wczoraj we Wrocławiu w jednym proteście razem brali udział były senator Józef Pinior oskarżony o korupcję i przyjęcie ponad 40 000 zł łapówek oraz prowadzący jego sprawę sędzia Sądu Rejonowego Wrocław-Śródmieście Marek Górny. Sędzia Górny stał obok senatora Platformy Obywatelskiej Zdrojewskiego a sam Pinior był senatorem z ramienia Platformy Obywatelskiej. Dalej wierzycie w wolne i niezależne sądy? To jest jedna wielka związana z Platformą Obywatelską kasta.




Ja dalej wierzę...

Wiem zarazem ( i zawsze to powtarzam) że dopóki do Krajowej Rady Sądownictwa nie powrócą sędzia Żurek i Janek Bury dopóty kraj nasz nie zazna praworządności. Wspomnicie moje słowa...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10499
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Gru 2019r. 20:22  
Cytuj
Amen :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lod
lod
lod
Posty: 49
Dołączył: 23 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2019r. 11:22  
Cytuj
CYTAT
I jeszcze dodam, że wczoraj we Wrocławiu w jednym proteście razem brali udział były senator Józef Pinior oskarżony o korupcję i przyjęcie ponad 40 000 zł łapówek oraz prowadzący jego sprawę sędzia Sądu Rejonowego Wrocław-Śródmieście Marek Górny. Sędzia Górny stał obok senatora Platformy Obywatelskiej Zdrojewskiego a sam Pinior był senatorem z ramienia Platformy Obywatelskiej. Dalej wierzycie w wolne i niezależne sądy? To jest jedna wielka związana z Platformą Obywatelską kasta.


A wiesz, że 3 sprawy Krystyny Pawłowicz prowadził "przypadkowo" ten sam sędzia ? I wiesz, że mu się za to odwdzięczyła ?

… od taka PISowska mentalność. Jak Kali ukraść krowę to dobrze, ale jak Kalemu ukraść krowę to źle.

Stosuj tą samą miarę do wszystkich a nie tylko do tych co ci pasuje. Co robi PIS? Próbuje zbudować własną kastę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Gru 2019r. 11:43  
Cytuj
Oj tam, Krystyna miała szczęście i trafiła na wyjątkowo praworządnego sędziego oraz w pełni niezależnego. Czepiasz się bo zapewne TVN oglądasz. Przecież gdyby nie ten wredny TVN to nie byłoby sprawy Banasie. Kurski w TVP podaje prawdziwe informacje. TVN to zło i kłamstwo w czystej postaci.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lod
lod
lod
Posty: 49
Dołączył: 23 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2019r. 13:16  
Cytuj
Polsat oglądam i TVP. Dwie różne TV dwa różne zestawy wiadomości. Bo TVP też ma mentalność Kalego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2019r. 17:53  
Cytuj
Do POwców piszę, że nie jestem z PiSu, popieram Konfederację. Czy jesteście tacy tępi, żeby zrozumieć, że jak ktoś nie jest z PO, to nie musi być z PiSu? W Polsce mamy więcej partii politycznych, ale z TVNu się o tym nie dowiecie. Z waszych wypowiedzi wynika też, że doskonale wiecie o tym że sądy były podporządkowane PO, a teraz boicie się tego, że sądownictwo zagarnie PiS. Także to wy macie mentalność Kalego. Jak my rządzimy, to jest dobrze, jak oni rządzą, to jest źle. A co obiektywności TVNu, to jak było z tymi urodzinami Hitlera? Ustawka za 20 tysięcy i heilujący operator kamery? I wychodzi na to, że telewizja POwska promuje nazizm. Na temat TVP się nie wypowiem, bo nie oglądam już 3 lata i wszyscy wiemy, że tego syfu nie da się oglądać. Dlatego oglądajcie Polsat, a nie kanały dezinformacyjne TVP i TVN.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 193 194 195 196 197 198 199 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »