NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 99 100 101 102 103 104 105 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 11685
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 19:35  
Cytuj
https://www.youtube.com/watch?v=pKt_ceflTcY

Zobaczcie sobie ten film - gorąco polecam. - WSZYSTKIM

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 19:35  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 19:39  
Cytuj
CYTAT


Pewnie tak samo jak Prokurator Piotrowicz ;-)



CYTAT


Jakis dowodzik na temat przestepstw Piotrowicza jako prokuratora.Tylko nie zmyślajumiechPraca w prokuraturze to twoim zdaniem przestępstwo?


O co ci człowieku chodzi? Gdzie ja pisałem że to przestępstwo?



Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 19:44  
Cytuj
CYTAT
Edo nie wiesz?
Jego dziadek spisywał ludzi a potem ich gnębił.


Pewnie tak samo jak Prokurator Piotrowicz ;-)[/cytat]

gnębienie ludzi to nie przestępstwo?Daj przykład.Nie udawaj grekaumiech

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 19:45  
Cytuj
CYTAT


Na razie to twórcy kampanii billboardowej wrzucają niesprawdzone info, które okazuje się być g.wno warte ;-)

Kolesie powołali fundację. Inni kolesie założyli firmę. Fundacja przekazała kolesiom 19 milinów. PO/PSL kradło. Jak nazwiesz to?





A co tu komentować . Toż to zwykłe złodziejstwo. Jakby to ode mnie zależało to ludzie odpowiedzialni za to powinni być publicznie wybatożeni w gołe zadki.

Muszę jednakowoż przyznać że nazwanie tego aferą to lekka przesada. W Polsce afery zaczynają się od miliarda wzwyż.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 19:47  
Cytuj
CYTAT


CYTAT
Edo nie wiesz?
Jego dziadek spisywał ludzi a potem ich gnębił.


Pewnie tak samo jak Prokurator Piotrowicz ;-)


gnębienie ludzi to nie przestępstwo?Daj przykład.Nie udawaj grekaumiech[/cytat]

Ja, a gnębił ich? Masz na to oczywiście dowody. Ja cierpiędolę. zaklopotany


CYTAT
CYTAT


Na razie to twórcy kampanii billboardowej wrzucają niesprawdzone info, które okazuje się być g.wno warte ;-)

Kolesie powołali fundację. Inni kolesie założyli firmę. Fundacja przekazała kolesiom 19 milinów. PO/PSL kradło. Jak nazwiesz to?





A co tu komentować . Toż to zwykłe złodziejstwo. Jakby to ode mnie zależało to ludzie odpowiedzialni za to powinni być publicznie wybatożeni w gołe zadki.

Muszę jednakowoż przyznać że nazwanie tego aferą to lekka przesada. W Polsce afery zaczynają się od miliarda wzwyż.umiech






A to spoko, uspokoiłeś mnie. Niech kradną aż sie uzbiera zaklopotany

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 20:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


CYTAT
Edo nie wiesz?
Jego dziadek spisywał ludzi a potem ich gnębił.


Pewnie tak samo jak Prokurator Piotrowicz ;-)


gnębienie ludzi to nie przestępstwo?Daj przykład.Nie udawaj grekaumiech


Ja, a gnębił ich? Masz na to oczywiście dowody. Ja cierpiędolę. zaklopotany


Od tych rzeczy masz swoich pipli w piwnicy.Ja nie jestem twojej orientacji i z twojej propozycji cuchnącej nie skorzystamzaklopotanymlotek
[

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 20:42  
Cytuj
Czyli nie masz argumentów skoro zaczynasz pisać jak zwykle.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 20:44  
Cytuj
CYTAT
Czyli nie masz argumentów skoro zaczynasz pisać jak zwykle.


Jedyny argument pisowców to " ale PO też kradła"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 21:04  
Cytuj
CYTAT
Jakis dowodzik na temat przestepstw Piotrowicza jako prokuratora.Tylko nie zmyślajumiechPraca w prokuraturze to twoim zdaniem przestępstwo?


Parę postów wyżej Edo twierdzi, że tak umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 21:36  
Cytuj
CYTAT


Jedyny argument pisowców to " ale PO też kradła"


To raczej jedyny argument czereśniakow. Tych co bezmyślnie powtarzają slogan jezykiS -PO - jedno zło.
Tymczasem rządy PO skończyłyby się unicestwieniem , rozkradzeniem i bankructwem Polski. PiS ( mimo wszystkich zastrzeżeń) powstrzymał ten proces ( a przynajmniej spowolnił). Ponieważ rządzą kiepsko ( a i tak dziesięć razy lepiej niż PO) w najbliższych wyborach trzeba ich wymienić na coś lepszego. Może na Kukiza , może na narodowców , tylko nie na te niedojdy spod szyldu PO/Nowoczesna. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 21:36  
Cytuj
CYTAT


Jedyny argument pisowców to " ale PO też kradła"


To raczej jedyny argument czereśniakow. Tych co bezmyślnie powtarzają slogan : PiS -PO - jedno zło.
Tymczasem rządy PO skończyłyby się unicestwieniem , rozkradzeniem i bankructwem Polski. PiS ( mimo wszystkich zastrzeżeń) powstrzymał ten proces ( a przynajmniej spowolnił). Ponieważ rządzą kiepsko ( a i tak dziesięć razy lepiej niż PO) w najbliższych wyborach trzeba ich wymienić na coś lepszego. Może na Kukiza , może na narodowców , tylko nie na te niedojdy spod szyldu PO/Nowoczesna. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 21:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jakis dowodzik na temat przestepstw Piotrowicza jako prokuratora.Tylko nie zmyślajumiechPraca w prokuraturze to twoim zdaniem przestępstwo?


Parę postów wyżej Edo twierdzi, że tak umiech


Nie kłam bobku. Napisałem tylko tyle że trochę dziwnie wygląda to jak trzecie pokolenie AK walczy z trzecim pokoleniem UB stanowiąc prawo przy pomocy prokuratora z okresu stanu wojennego. Jest to sytuacja niekomfortowa. Ja bym się na to nie poważył, bez wchodzenia w szczegóły działalności Piotrowicza.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 21:57  
Cytuj
CYTAT
Tymczasem rządy PO skończyłyby się unicestwieniem , rozkradzeniem i bankructwem Polski. PiS ( mimo wszystkich zastrzeżeń) powstrzymał ten proces ( a przynajmniej spowolnił).


I po bankructwie już Polska się podniosła smiech2
kolejny cud nad Wisłą umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2017r. 21:59  
Cytuj
CYTAT
Nie kłam bobku. Napisałem tylko tyle że trochę dziwnie wygląda to jak trzecie pokolenie AK walczy z trzecim pokoleniem UB stanowiąc prawo przy pomocy prokuratora z okresu stanu wojennego. Jest to sytuacja niekomfortowa. Ja bym się na to nie poważył, bez wchodzenia w szczegóły działalności Piotrowicza.

CYTAT
Więc jak z tym Stuhra dziadkiem , myślisz że mógł jako prokurator brać udział w procesjach Bożego Ciała?


Tak pisałeś o jakimś dziadku umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 06:56  
Cytuj
Pisal nie o Piotrowiczu ale o dziadku Stuhro Feingolda Panie Boczku-A to jest roznica

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 07:32  
Cytuj
https://www.facebook.com/WolneSady/videos/1709940465979935/

Posłuchajcie sędziego.

Pele, ty sobie daruj. zapewne nie zrozumiesz.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 10:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tymczasem rządy PO skończyłyby się unicestwieniem , rozkradzeniem i bankructwem Polski. PiS ( mimo wszystkich zastrzeżeń) powstrzymał ten proces ( a przynajmniej spowolnił).


I po bankructwie już Polska się podniosła smiech2
kolejny cud nad Wisłą umiech



A czego nie rozumiesz w określeniu "skończyłyby się"?
Jeszcze jedna kadencja rządów PO i mogło się to skończyć tragicznie.
Cudów w to nie mieszajmy , chodzi o jakość zarządzania państwem. Jak tragiczni musieli być nominaci PO-PSL skoro dochodzi do takich rzeczy:
https://m.money.pl/wiadomosci/artykul/artykul,198,0,2366918.html

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie kłam bobku. Napisałem tylko tyle że trochę dziwnie wygląda to jak trzecie pokolenie AK walczy z trzecim pokoleniem UB stanowiąc prawo przy pomocy prokuratora z okresu stanu wojennego. Jest to sytuacja niekomfortowa. Ja bym się na to nie poważył, bez wchodzenia w szczegóły działalności Piotrowicza.

CYTAT
Więc jak z tym Stuhra dziadkiem , myślisz że mógł jako prokurator brać udział w procesjach Bożego Ciała?


Tak pisałeś o jakimś dziadku umiech


Bobku litości! Samo to że porównujesz prokuratora z okresu stanu wojennego ( nazwijmy go szują) do prokuratora okresu stalinowskiego ( takiego nazwiemy oprawcą) świadczy o kompletnym niezrozumieniu tematu. Niestety jest to smutna konstatacja. Czasami mam nadzieję na spotkanie inteligentnego- merytorycznego przeciwnika rządów PiS , niestety zawsze rozczarowujecie.umiech
Po drugie sam ( chyba niechcący) potwierdzasz tezę o sporze między trzecim pokoleniem AK ( ojciec i matka Kaczyńskiego byli żołnierzami AK) z trzecim pokoleniem UB (dziadek Stuhr był prokuratorem za Bieruta). Pomijając fakt wysłuchiwania się prezesa Piotrowiczem , to który z nich jest bardziej wiarygodny? Potomek stalinowskiego prokuratora czy powstańca Warszawskiego i oficera Armii Krajowej?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11685
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 11:09  
Cytuj
Najprościej jest zrównać wszystkich. To świetne narzędzie do zamieszania ludziom w głowach.
Ciekawe czy Bobowi przeszkadza np taki Boni....

Osobiście uważam, że wszyscy którzy byli w PZPR choć godzinę, nie powinni mieć prawa zajmowania stanowisk urzędniczych.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 11:17  
Cytuj
CYTAT
Pomijając fakt wysłuchiwania się prezesa Piotrowiczem , to który z nich jest bardziej wiarygodny? Potomek stalinowskiego prokuratora czy powstańca Warszawskiego i oficera Armii Krajowej?


Respect, na takie porównanie brak mi argumentów smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11685
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 11:20  
Cytuj
Bob12 a co uważasz na temat Wałęsy? Boniego? Miodka? Wołoszańskiego?

TW o których wiadomo, że podjęli współpracę....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 12:17  
Cytuj
Pele, ty sobie daruj. zapewne nie zrozumiesz. [/cytat]

Nie mam do Ciebie o te głupie zaczepki pretensji,mam je natomiast pretensje i żal do tego kogoś kto takie cos nauczył pisać i czytać "światek"np.zamiast świadek jezyk

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 12:38  
Cytuj
CYTAT
Bob12 a co uważasz na temat Wałęsy? Boniego? Miodka? Wołoszańskiego?

TW o których wiadomo, że podjęli współpracę....


Nic nie uważam, nie mam zamiaru ich bronić ani atakować. Pewne sprawy mogę zrozumieć np Lecha w latach 70 i jakich użyto wobec niego i jego rodziny argumentów.
Niech te osoby same ze sobą się rozliczą, bo nie zajmują żadnych stanowisk i nie mają wpływu na obecną sytuację w Polsce.
Po drugie być przyzwoitym prokuratorem w czasach stalinowiskich a w latach 80 to jest przepaść. Ja nie wiem jakim prokuratorem był dziadek Stuhra, słyszałem o Olszewskim i tak będziemy się przekomarzać ?
Kto z AK jest przyzwoity i po jakiej stronie, od którego pokolenia bierzemy ? to jest chore i należy leczyć.
A do Stuhra nie ma o co się przyczepić, to wypominają dziadka (może ktoś napisze co takiego strasznego zrobił), a obrywa tylko za krytykę PISu umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 12:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pomijając fakt wysłuchiwania się prezesa Piotrowiczem , to który z nich jest bardziej wiarygodny? Potomek stalinowskiego prokuratora czy powstańca Warszawskiego i oficera Armii Krajowej?


Respect, na takie porównanie brak mi argumentów smiech2


To nie świadczy zbyt dobrze o tobie. Zbyt szybko się poddałeś. uśmiech Wszak mogłeś użyć argumentu o Rajmundzie , który musiał być dogadany z komuchami skoro nie dostał po wojnie czapy za swoją działalność. Ba nie dość że go nie zatłukli to jeszcze dali mu pracę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej. To jest tak pewne jak słońce na niebie , przynajmniej dla Andrzejka i innych czereśniaków.

A co z tymi SSP , które potroiły zyski? Jak to wytłumaczysz? Ci z PiS są tacy zajebiści , czy ci z poprzedniego rozdania byli tacy chu.owi?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Wrz 2017r. 12:53  
Cytuj
CYTAT
Bob12 a co uważasz na temat Wałęsy? Boniego? Miodka? Wołoszańskiego?

TW o których wiadomo, że podjęli współpracę....


Akurat Boni ( chociaż mam o nim fatalne zdanie) zachował się w miarę przyzwoicie po ujawnieniu jego przeszłości agenturalnej. Przeprosił wszystkich na których donosił. Uderzył się w pierś i poprosił o przebaczenie. Gdyby wszyscy ludzie zamieszani we współpracę z komunistycznym służbami tak postąpili nie byłoby tematu.

Bobku a co słyszałeś o Olszewskim?

A młody Stuhr nie obrywa za krytykę PiS. Moim skromnym zdaniem wystawił się na pośmiewisko wpisem o dziadku prokuratorze , który za Stalina brał udział w procesjach Bożego Ciała. Taka sama prawda jak i regularne wygrane Wałęsy w totka.uśmiech.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 99 100 101 102 103 104 105 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »