NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Dobry lekarz pierwszego kontaktu,
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 08:34  
Cytuj
Witam, planuję zmienić lekarza pierwszego kontaktu i jestem ciekaw kogo możecie mi polecić. U aktualnego leczę zapalenie gardła (czwarte) już ponad miesiąc. Szukam kogoś dobrego, konkretnego. Dzięki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 08:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 10:02  
Cytuj
A trudno doradzić.Ja chodzę do doktor Szyszkowskiej do przychodni w Rozwadowie i jestem zadowolona.Ale w piatek szok przezyła.Miałam gorączkę i typowe objawy,że grypa mnie bierze.Poszłam do przychodni ale mojej p.doktor nie było.Głowa bolała mnie jak choroba, na oczy prawie nie widziałam więc panie z rejestracji wyciągnęły mi kartę do innego "lekarza".Nieprzyjemny pan spytał co mi jest.Jak sie dowiedział,że od dwóch dni mam stan podgorączkowy 37,8 to powiedział,ze to żadna gorączka,że trzeba było przyjść jak moja lekarka była, zapisał leki które i tak sama brałam.Poprosiłam o zwolnienie chociaz na parę dni, bo nie byłam w stanie iść do pracy.Nie dostałam, bo wg p.doktora właściwie nic mi nie jest!!!wzięłam urlop i sie kuruję.Ale czy tak powinno być?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 7 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 16:21  
Cytuj
A ja Ci jeszcze polecę to http://adamed.expert/ Może dzięki temu portalowi medycznemu będzie Ci łatwiej przez to przejść... Ze mną tak było, gdy pojawiły się objawy przeziębienia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 22:10  
Cytuj
Ja również polecam Szyszkowską w rozwadowie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »