NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Pozdrowienia dla obsługi parkingu CityPark,
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2015r. 13:40  
Cytuj
Z tego miejsca chcę serdecznie pozdrowić Panów, którzy szczególnie w soboty pomagają kierowcom na parkingu pod City Parkiem. Parking jak wiadomo jest tam mały i ciasny. Dzięki tym Panom ruch odbywa się w miarę możliwości płynnie.
Praktycznie za każdym razem kiedy jestem tam w sobotę mam wskazane palcem miejsce parkingoweuśmiech Nie ma niepotrzebnego zatwardzenia, zawracania i trąbienia. Zdaję sobię sprawę, że to jest ich praca, ale aż miło się robi kiedy ktoś traktuje swoje obowiązki naprawdę z oddaniem i widać, że mu się chce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2015r. 13:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2015r. 13:51  
Cytuj
Dodam do tego ,że zawsze jest to ten sam pan i robi to bardzo profesjonalnie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2015r. 13:52  
Cytuj
No właśnie zawsze był taki pan z wąskiem, a dzisiaj ku mojemu zaskoczeniu był inny. Jednak robił to dokładnie tak samo profesjonalnie, dlatego piszę w liczbie mnogiej. Myślałem, że Pan z wąsikiem jest ewenementem, a tu dzisiaj bardzo miłe zaskoczenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2015r. 14:05  
Cytuj
No ,ja akurat zawsze trafiam na tego pana z wąsikiem , ale jeśli "wyszkolił" sobie godnego zastępcę to chwała mu za to!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Sie 2015r. 15:52  
Cytuj
A możecie nam zdradzić po co w każdą sobotę jezdzicie pod City Park?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2015r. 16:45  
Cytuj
Nie pod tylko do City Parku. Nie co sobotę tylko raz na jakiś czas. Po co? Żeby sobie zakupy zrobic! Stać mnie to kupuję, a Ty siedź dalej w domu przed kompem i wylewaj swoje żale. Żebyś był zdrowszy powiem Ci, że do galerii rzeszowskich tez jeżdzę. Też na zakupy jakbyś nie wiedział po co.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 21:50  
Cytuj
Ooo tak. Inni mogliby się szkolić na tym parkingu i uczyć co to znaczy sumiennie wykonywać obowiązki!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2015r. 01:27  
Cytuj
Myślałem, że sobie jaja robicie z tym parkingowym. Naprawdę rzetelnie wykonuje swoją pracę, czy to tylko ironia

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 22 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2015r. 07:31  
Cytuj
No właśnie ktoś sobie chyba jaja robi. Ile razy jadę na zakupy w sobotę często między godziną 7 a 8 tyle razy mnie nie wpuścił na parking. Wiem, że jest otwarty od 9, ale widzę też że wpuszczają swoich znajomków bez żadnego problemu. Jak przyjechalam raz przed 9 i było otwarte to ani jednego wolnego miejsca nie było więc nie wiem za co wy ich chwalicie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2015r. 09:28  
Cytuj
Nie robię sobie żadnych jaj. To jest najporządniejsza obsługa jaką można sobie wymarzyć.
Malutka- parking jest dla klientów CP, który jest otwarty od 9 więc między godziną 7-8 nie jesteś klientką CP tylko przyjechałaś na bazar, a później nie będzie miejsca dla klientów CP. To, że przed 9 ktoś wjeżdża na parking to nie są ziomkowie parkingowego, tylko pracownicy galerii, a klienci są wpuszczani ok 8 40. Na pewno ktoś nie ma co robić tylko rezerwować miejsce dla ciotek, wujków itp. Jezus maria jakie to stalowowolskie. Miło się człowiekowi robi, bo są jeszcze porządni ludzie to znajdzie się paniusia, która chce wjechać o 7 i ma wielkie fochy, że jej ktoś nie wpuszcza.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 22 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2015r. 11:37  
Cytuj
Akuratnie o 7:30 pracowników się wpuszcza???????????????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2015r. 12:28  
Cytuj
Ty widzisz co Ty piszesz? Właśnie po to jest tam ten Pan, aby Ciebie o 7 30 nie wpuszczać, bo zostawiłabyś samochód i poszła na rumuny, później na warzywa, później po 9 przyjeżdżam ja czyli klient CP i nie ma dla mnie miejsca. Więc Pan wykonuje dobrze swoją pracę bo dba o to, aby klienci CP mieli miejsca parkingowe bo tylko oni zostawiają w CP pieniądze. Ty przyjeżdżając o 7 30 nie jesteś klientką CP więc o co się pultasz? Bardzo dobrze, że ktoś właśnie dba o to.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 22 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2015r. 13:51  
Cytuj
A czy ty widzisz co piszesz???? Ochroniarz wpuszcza ludzi na parking między tą 7 a 9 którzy nie są pracownikami CP. Akurat to widziałam na własne oczy kilkakrotnie bo wpuscił kilku ludzi których znam i oni na bank nie pracują w CP

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 31 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2015r. 15:47  
Cytuj
parkingi na okulickiego powinny byc płatne, oczywiscie z wyłaczeniem mieszkanców bloków

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2015r. 15:49  
Cytuj
CYTAT
Stać mnie to kupuję, a Ty siedź dalej w domu przed kompem i wylewaj swoje żale. Żebyś był zdrowszy powiem Ci, że do galerii rzeszowskich tez jeżdzę. Też na zakupy jakbyś nie wiedział po co.



Chwalisz się, czy żalisz? Jakoś nie zauważyłem w CP sklepów z naprawdę markowym towarem, więc raczej każdego w tym mieście stać na zakupy tam umiech
Nie musisz czuć się lepszy jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2015r. 16:19  
Cytuj
Tak kiler, żalę się, że w ogóle są idioci co piszą takie durne posty. Ciągle narzekacie, że wszystko jest źle. Kiedy naprawdę ktoś rzetelnie wykonuje swoją pracę i należy mu się szacunek, co podkreślił w tym wątku też inny użytkownik to znajdzie się ktoś mądrzejszy, który zaraz ma pretensje, że jeżdzę do City Parku, albo jakaś malutka, która chce tam parkować o 7 rano. Droga malutka, widziałaś na własne oczy, że parkingowy kogoś wpuszczał. Super, ale to mógł być pracownik, właściciel, kierownik, ktokolwiek związany z Ciuty Parkiem i ma do tego prawo. Weź się ogarij i zrozum co to jest parking dla KLIENTÓW. Jak przyjechałaś na bazar to jesteś klientem bazaru a nie CP.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2015r. 18:37  
Cytuj
Ja nie narzekam umiech jestem jednym z niewielu zadowolonych mieszkańców tego miasta jezyk a Pana parkingowego pozdrawiam! i szanuję, żeby nie było, że nie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2015r. 11:07  
Cytuj
Oby tak dalej kiler, bo to co się dzieje woła o pomstę do nieba. Serio sądziłem, że jak kogoś się pochwali za naprawdę dobrze wykonywaną robotę inni powinni przyklasnąć. A tu się okazuje, że jak ktoś dobrze wykonuje obowiązki to też źle, bo malutka nie może tam parkować kiedy ma ochotę polatać po bazarze, a drugi wyskoczy, że do CP nie ma po co jeździć. Maaasakra. Najlepiej idzie wam rozwijanie wątków "najgrosza obsługa...". W tym każdy jest specjalistą, a dobrego już nikt nie zauważy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 22 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2015r. 13:13  
Cytuj
Nie o to chodzi że nie mogę parkować ujeb... się wam w glowach. Kilkakrotnie próbowalam zaparkować od ok 8:40 jak wy to mówicie i też dupa nie wpuścił mnie. A widzę jak wpuszcza ludzi których znam osobiście i za cholerę nie pracują w CP> Raz jak zaparkowałam gdzieś indziej i przechodziłam po 8 koło CP pełno miejsc zajetych było i sorry ale nie wierzę że wszystkie samochody są pracowników CP

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2015r. 14:03  
Cytuj
Coś w zeznaniach się motasz. Najpierw piszesz, że zawsze jak jesteś między 7-8 to Cię nie wpuszczają. To już Ci wyjaśniłem, że klientką CP wtedy nie jesteś. Teraz twierdzisz, że jest to około 8 40. A to dziwne, bo tuż przed 9 parking jest już otwarty i ja tam wjechać mogę, a Pana z wąsikiem ani tego drugiego nie znam. Więc coś tu nie gra w Twoich wypowiedziach. Podpowiem Ci coś. Jak będziesz przyjeżdżać do CP to na pewno zaparkujesz, bo wcześniej jak przed 9 się tam nie pojawisz, a jak będziesz chciała skorzystać z tego parkingu jako miejsca vip do buszowania po rumunach między 7-8 to dupa zbita.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »