NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Nowy zakład mzk , Co za debil, zezwolil na wybudowanie tego zakladu w takim miejscu...
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2015r. 13:57  
Cytuj
Społeczny komitet czystego powietrza w Stalowej Woli informuje pracowników pracujących w zakładach obok Zakładu przetwarzania odpadów, że zgodnie z Ustawą o czystym powietrzu z października 2015 r. pracownicy mają prawo żądać od w/w zakładu zamknięcia do czasu poprawienia technologii kompostowania odpadów. - jeden z komentarzy z konkurencyjnego portalu o mzk;

.net/wiadomosci.php?dx=16095

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2015r. 13:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2015r. 18:06  
Cytuj
Czyste powietrze :-):-):-):-)


Moderowano przez: panna_pina
Za nabijanie postów +20. Odkopwłeś kilka wątków w ciągu kilku minut.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 10:50  
Cytuj
@mietek123 miałem chwile w pracy, a tematy ktore komentuje to te w czym ja widze problem, w tej chwili jesli chodzi o stw z moje punktu siedzienia mam 2 :
1 nowe mzk -smierdzi pracuje niedaleko
2 opuszczone szlabany tuz po 15 na przjazdach kolejowych dla taboru nieosobowego , ktory to mozna by przesunąc w casie np o polgodziny, tak aby byl przed 15 lub ok 16

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 10:54  
Cytuj
CYTAT
Czyste powietrze :-):-):-):-)


Moderowano przez: panna_pina
Za nabijanie postów +20. Odkopwłeś kilka wątków w ciągu kilku minut.



@mietek123 miałem chwile w pracy, a tematy ktore komentuje to te w czym ja widze problem, w tej chwili jesli chodzi o stw z moje punktu siedzienia mam 2 :
1 nowe mzk -smierdzi pracuje niedaleko
2 opuszczone szlabany tuz po 15 na przjazdach kolejowych dla taboru nieosobowego , ktory to mozna by przesunąc w casie np o polgodziny, tak aby byl przed 15 lub ok 16

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 14:21  
Cytuj
stalowa wola to smród jeden wielki, śmierdzi przy wiadukcie, celfast kuźnia okolice szpitala.... niedługo jak w chinach zapierdzielać będziecie w maseczkach z tego syfu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Lis 2015r. 19:02  
Cytuj
CYTAT
2 opuszczone szlabany tuz po 15 na przjazdach kolejowych dla taboru nieosobowego , ktory to mozna by przesunąc w casie np o polgodziny, tak aby byl przed 15 lub ok 16


Pewnie, pociąg jedzie prze całą Polskę, albo pół Europy i będzie zmieniłał rozkład bo w Stalowej Woli komuś nie pasuje o której szlaban idzie w dół potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2015r. 07:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
2 opuszczone szlabany tuz po 15 na przjazdach kolejowych dla taboru nieosobowego , ktory to mozna by przesunąc w casie np o polgodziny, tak aby byl przed 15 lub ok 16


Pewnie, pociąg jedzie prze całą Polskę, albo pół Europy i będzie zmieniłał rozkład bo w Stalowej Woli komuś nie pasuje o której szlaban idzie w dół potluczony


No brawo, regionalny- towarowy przez cala Polske lub poł Europy, nie mam nic do osobowych ale te towarowe mozna by uzgodnic z PKP jak to sie robi w innych miastach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 24 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2015r. 07:49  
Cytuj
Dzisiaj rano smród jak cholera placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »