NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Gimnazjum, jakie wybrać gimnazjum
Posty: 20
Dołączył: 16 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2015r. 09:20  
Cytuj
Syn wybiera się do gimnazjum. Należymy rejonem do gim nr 2,ale niewiem czy nie powinnam go przepisać.Wiele osób mi odradza gim 2.Syn nie jest super uczniem i idzie mu z nauką raczej średnio słabo,jest spokojny i każdy mi mówi, że gim 2 to zły pomysł.Więc może wy mi doradzicie,jakieś opinie o szkołach waszych dzieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2015r. 09:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 16 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2015r. 09:51  
Cytuj
Katolik jest dobry ale chyba już za poźno na zapisy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2015r. 10:43  
Cytuj
Dlaczego odradzaie gim 2 ? Szkoła swietna , takze slyszalam wiele zlych opini a poszlam i bylo zupelnie inaczej . Z całego serca moge polecic gim 2 najlepsi nauczyciele zawsze pomocni , jezeli nie idzie komus z nauka oni super zachecaja poprzez ciekawe zajecia dodatkowe . Może nie tryskaja jak inne szkoly nowosciami i boiskiem , ale swietnie zastepuja to innymi atrakcjami . Nie trzeba luksusu zeby sie uczyc potrzeba dobrego podejscia a luksus w szkole to nie wszystko nie przesadzajcie . Ja gorąco polecam , jezeli Pani nie jest pewna to niech syn idzie do 2 jeeli po pewnym czasie mu sie nie spodoba to mozna przepisac . Pozdrawiam wiecej informacji moge udzielic jezeli trzeba bedzie umiech okokokokokokokokok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sie 2015r. 11:24  
Cytuj
Nauczyciele ok a uczniowie?czy nie znecają sie nad slabszymi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2015r. 11:46  
Cytuj
CYTAT
Nauczyciele ok a uczniowie?czy nie znecają sie nad slabszymi?
Miałam tam praktyki nauczycielskie i powiem jedno sodoma i gomora. Wszystkie wyzwiska świata na lekcji musiałam wysłuchiwać, dobrze, że mam silną psychikę i się nie dałam gówniarzom, ale inne dziewczyny płakały. Nie wiem jak teraz, ale wtedy tam uczęszczały dzieci z ochronki, nie chcę generalizować, ale.... no patologia. Przed nauczycielem jeszcze jako taki respekt czują, ale przed nauczycielką już niestety nie. Pamiętam jedno zdanie, które padło w pokoju nauczycielskim: "Idę rzucać ziarno w beton" - i moim zdaniem świetnie podsumowuje tą szkołę oczywiście z wyjątkami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Lut 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2015r. 17:29  
Cytuj
Nie ma mowy o znencaniu i innych rzeczach , nauczyciele reaguja na takie rzeczy
Teraz ta szkola jest lepsza z calego serca mowie . A pani praktykantka jezeli twierdzi ze patologia to widocznie Pani nie dawala sobie rady . Mowie z punktu ucznia jezeli daje sobie pani wejsc na glowe raz to pozniej nie ma przepros u uczniow jakos jest tam wiele pan nauczycielek co daja sobie rady a nawet nie pozwalaja sobie wejsc na glowe poprostu czuja sie na silach by walczyc i cos nas nauczyc .
Mysli Pani ze w innych gimnazjach nie jest tak samo ? wszedzie jest identycznie . Wszedzie przewaznie chlopaki daja sobie luz u praktykantkach nie rozumiem o co hallo dla mnie to jest dziwne oceniac szkole po plotkach trzeba poprostu isc sprawdzic i sie przekonac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 20 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2015r. 20:07  
Cytuj
CYTAT
Nie ma mowy o znencaniu i innych rzeczach , nauczyciele reaguja na takie rzeczy
Teraz ta szkola jest lepsza z calego serca mowie . A pani praktykantka jezeli twierdzi ze patologia to widocznie Pani nie dawala sobie rady . Mowie z punktu ucznia jezeli daje sobie pani wejsc na glowe raz to pozniej nie ma przepros u uczniow jakos jest tam wiele pan nauczycielek co daja sobie rady a nawet nie pozwalaja sobie wejsc na glowe poprostu czuja sie na silach by walczyc i cos nas nauczyc .
Mysli Pani ze w innych gimnazjach nie jest tak samo ? wszedzie jest identycznie . Wszedzie przewaznie chlopaki daja sobie luz u praktykantkach nie rozumiem o co hallo dla mnie to jest dziwne oceniac szkole po plotkach trzeba poprostu isc sprawdzic i sie przekonac

Sądząc po Twojej pisowni lepiej wybrać inną szkolę.Gimnazjum Katolickie,4 lub 5.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2015r. 21:36  
Cytuj
Odradzam gimnazjum numer 2, zwłaszcza jeżeli syn jest spokojnym chłopcem. Może nauczyciele uczą całkiem dobrze, ale młodzież tam jest wyjątkowo patologiczna i syn może nie odnaleźć się w takim towarzystwie, albo co gorsze może chcieć się dopasować do grupy.
Polecam gimnazjum numer 4, ma bardzo wysoki poziom i to może zmobilizować syna do nauki.
Gimanazjum katolickie ma również dobre opinie, są tam uczniowie i słabsi i zdolni, nauczyciele podobno nikogo nie faworyzują ani nikogo nie gnębią, a starają się nauczyć najlepiej jak potrafią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 16 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2015r. 06:28  
Cytuj
W gimnazjumnr 4 sa jeszcze wolne miejsca Taka jest informacja na stronie internetowej więc szybko tam zapisuj dziecko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2015r. 07:47  
Cytuj
CYTAT
Nie ma mowy o znencaniu i innych rzeczach , nauczyciele reaguja na takie rzeczy
Teraz ta szkola jest lepsza z calego serca mowie . A pani praktykantka jezeli twierdzi ze patologia to widocznie Pani nie dawala sobie rady . Mowie z punktu ucznia jezeli daje sobie pani wejsc na glowe raz to pozniej nie ma przepros u uczniow jakos jest tam wiele pan nauczycielek co daja sobie rady a nawet nie pozwalaja sobie wejsc na glowe poprostu czuja sie na silach by walczyc i cos nas nauczyc .
Mysli Pani ze w innych gimnazjach nie jest tak samo ? wszedzie jest identycznie . Wszedzie przewaznie chlopaki daja sobie luz u praktykantkach nie rozumiem o co hallo dla mnie to jest dziwne oceniac szkole po plotkach trzeba poprostu isc sprawdzic i sie przekonac

No dokładnie tam jest tak jak napisałaś, tam jest walka z uczniami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 16 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2015r. 08:23  
Cytuj
o matko!to już nie mam pojęcia .a czasu małoco

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2015r. 23:15  
Cytuj
Nie masz się nad czym zastanawiać, jeśli masz spokojne dziecko i chcesz aby takim zostało i chcesz zaoszczędzić mu "kotowania", nękania werbalnego i fizycznego nie posyłaj dziecka do tej szkoły. Dla potwierdzenia moich słów ...odwiedź np. komendę policji w stalowej woli i rzuć hasło gimnazjum nr 2....oni ci doradzą co powinnaś zrobić...ja tam trafiłam za późno i niestety moje dziecko wcześniej naraziłam na niezły wstrząs, siebie również. ... Najlepsza jest pani pedagog....załamuje ręce i duka, że robi wszystko co w jej mocy. ...a tak naprawdę nie robi nic... najlepiej poczekać, sprawa sama się wyjaśni a jeszcze lepiej zamieść ją pod dywan wtedy ona nie będzie miała stresu...jak ją rozwiązać i cicho sza żeby szkoła nie miała czarnego PRu, a patologicznych rządzi. ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2015r. 23:17  
Cytuj
Powyżej miało być, a patologia rządzi...

Moderowano przez: el.Banan
Istnieje opcja zmień/edytuj ... można samemu poprawić ewentualnie coś dopisać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »