NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Co to za syreny, Syreny
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Sie 2015r. 23:58  
Cytuj
banan, twoi kumple z PO tacy jak Zbychu na cmentarzach załatwiali deale z afery hazardowej,wiec nie moralizuj...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2015r. 23:58  
Cytuj

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sie 2015r. 11:36  
Cytuj
Nie zaprzeczasz że nie jesteś katolikiem ... Człowieku udowodnij że masz przynajmniej jeden zwój więcej od kury !! Ile razy mam powtarzać że nie moi ? To że mam pasje nabijania się z idiotów PiSowskich i niską tolerancje na głupotę nie sprawia że PO to moi kumple nie wiem (to że część z nich też tak może mieć no cóż ...)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Sie 2015r. 12:41  
Cytuj
post wczesniej pisales :"miejsce,gdzie TWOI niedorobieni kumple buczą..." wiec o co sie przypierd... ? Nie mozesz zrozumiec,ze jak ktos buczy na Kopacz nie musi byc od razu zwolennikiem Pis ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sie 2015r. 18:41  
Cytuj
CYTAT (ja)
mi nie przeszkadza buczenie a miejsce gdzie twoi niedorobieni "kumple" buczą


Już wiem że nie wiesz co o znaczy ten znaczek ==> ""

Widzisz tym się różnimy że ty złodzieja dz*ki i buczącego oszołoma będziesz bronił jak cnoty córki a ja "Zbycha" olewam ... bo dla mnie partia nie ma znaczenia

pisałem już nie staraj się pojąc ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Sie 2015r. 19:00  
Cytuj
roznimy sie tym,ze ty afer PO nie widzisz i je bagatelizujesz,a kazda drobnostke ze strony Pis wyolbrzymiasz... jakich to dzi...ek i zlodziei ja bronie ? Napisz,a nie pierd... Masz obsesje antyPisowską, kreujesz sie na katolika,a kazdego myslacego inaczej wyzywasz ? Zmanipulowany tępak... Ps. jakos jak po smierci Lecha Kaczynskiego holota pijana rozrywala pluszowa kaczke krzyczac : jeszcze jeden media nie robily podobnego rabanu jak dzis o buczenie na Kopacz ! Ludzie sa wkurw... i maja prawo buczec na zlodziei i aferzystow,ktorzy ich robia w ch.... od 8 lat,a ktorych ty wybrales w wyborach.... Ps. pieknie potrafisz manipulowac,prawie jak wyborcza,jesli bronie ludzi,ktorzy buczeli ty piszesz,ze bronie zlodziei,dzi..ek i buczacych za razem...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sie 2015r. 21:45  
Cytuj
Po co ja do ciebie pisze ...

Przejrzyj temat o PiSie tam masz wszystkich/kie wymienione

Napisze ostatni raz "człowieku" ... Buczeli sobie na "Bronka" (podczas kampanii)robili różne inne rzeczy które nawet zwierzęta by się wstydziły ... jaki partia tacy zwolennicy ale ku*wa na cmentarzu ... bez odbioru

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Sie 2015r. 23:18  
Cytuj
kur... czlowieku,czy oni mieli wypisane na czolach,ze sa z Pisu ? nie ! Bronka wygwizdywali tez Korwinowcy,Ruch Narodowy,Kukizowcy i inni... Na cmentarzu ? A kto jak nie Bronek z Tuskiem rechotali na lotnisku jak przylecialy trumny ze Smolenska ? To bylo ok ? To bylo naglasniane w mediach ? Zwierzeta by sie wstydzily ? A kto pod przewodnictwem Wyborczej i Palikota sikal na znicze i szarpal ludzi pod krzyzem ? To jest porownywalne z buczeniem ? Ogarnij sie,bo tracisz kontakt z rzeczywistoscia !

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »