NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Wózek dla dziecka - gdzie ?,
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2015r. 16:18  
Cytuj
Witam gdzie w Stalowej lub w okolicach można kupić wózek dla dziecka , oprócz sklepu Smerfuś ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2015r. 16:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2015r. 16:53  
Cytuj
MILCIA na Edukacji, kupowalam polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2015r. 17:17  
Cytuj
To zależy, czy chcesz fajny, porządny wózek czy obojętnie co. Jeśli to pierwsze, to nie w Stw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2015r. 17:40  
Cytuj
chce ładny i solidny najlepiej 3w1 a w Milci , mały wybór , kupowałam tam niedawno lozeczko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2015r. 19:25  
Cytuj
Galeria Dziecięca w Zamościu. Mają duuuuży wybór, dobrą obsługę, można pojeździć, zobaczyć co pasuje, pomarudzić nad kolorem. I dogadać się, że podeślą wybrany model kurierem, w cenie. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 18 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2015r. 19:45  
Cytuj
W sandomierzu jest sklep boboland wpisz sobie w googlach i wyskoczy ci adres gdzie się znajduje. Mają bardzo duży wybór wózków dobrych marek bebetto, baby design, lira ,4 espiro magic, espiro metro i wiele innych. Ceny też mają dobre takie same jak na allegro. W
Stalowej niestety ale jesli chodzi o wózki to sam badziew.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2015r. 20:14  
Cytuj
W/w to nie są dobre marki. To zwykłe przecietniaki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2015r. 20:59  
Cytuj
Nie zgadzam sie, rowńez w Stalowej mozna kupic dobry wozek, ja kupilam w smerfusiu wozek x-lander 3w1 z fotelikiem maxi cosi cabrio fix i jestem baaardzo zadowolona, a ceny takie jak na allegro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2015r. 07:03  
Cytuj
CYTAT
W sandomierzu jest sklep boboland wpisz sobie w googlach i wyskoczy ci adres gdzie się znajduje. Mają bardzo duży wybór wózków dobrych marek bebetto, baby design, lira ,4 espiro magic, espiro metro i wiele innych. Ceny też mają dobre takie same jak na allegro. W
Stalowej niestety ale jesli chodzi o wózki to sam badziew.


Te "dobre marki" znajdziesz właśnie w sklepach w Stalowej. Ja kupowałam w smyk w Rzeszowie, akurat mieli duże obniżki na wózki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 18 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2015r. 11:03  
Cytuj
W bobolandzie również znajdziesz x- landera i fotelik maxi cosi umiech ja wymieniałam marki te które pamiętam jakie były jeśli o foteliki chodzi to jeszcze był firmy romet, cybex umiech więc dobre firmy. W rzeszowie w smyku można kupić już prawie wszystkie wózki dobeych marek i rzeczywiście ceny mają dobre jeszcze jak się trafi na promocję. Sama 3 lata temu kupilam tam wózek 3w1 dla dziecka bo mieli najlepszą oferte bo bobolandu w sandomierzu jeszcze nie znałam. Spacerówkę już kupiłam w sandomierzu bo mieli te spacerówki które mnie interesowały i dobrych firm i nie gadajcie że w Stalowej można kupić bardzo dobrą spacerówkę bo schodziłam wszystkie sklepy i mieli sam badziew gdzie konstrukcja się cała ruszała ciężko chodzily i skrzypiały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 18 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2015r. 11:09  
Cytuj
Bursztynek11 Akurat jesli chodzi o te wyżej wymienione firmy to nie znajde w stalowej woli wiem bo schodzilam sklepy i nie mieli tych wózków umiech więc wiem co piszę umiech Jedynie wózki bebetto pojawily sie niedawno w smerfusiu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2015r. 11:10  
Cytuj
Bo zależy co dla kogo znaczy dobry. Moja szwagierka też twierdzi, że ma dobry wózek, bp służy jej już dla 3 dziecka. Tylko waży 2x więcej niż mój i kiedy ka swój składam jedną ręką w całości, ona swój rozkłada na części pierwsze łącznie z odpinaniem kół, żeby jej się zmieścił w niemałym bagażniku. O prowadzeniu nie wspomnę.
Także wg niej w Stw można kupić dobry wózek, dobry fotelik, a wg mnie nie (a już zwłaszcza fotelik w kat 9+, totalna porażka).

X-lander? Przyzwoity, choć to wciąż częstochowski czołg.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2015r. 11:38  
Cytuj
Czasem i czołg jest potrzebny. Nie wyobrażam sobie spacerów nad zalewem czy w lesie z wózkiem na delikatnych, plastikowych kółkach. Może w mieście sprawdzą się świetnie, ale nie zakładaj, że każdy w nim mieszka, okrzykując wymienione wózki "przeciętniakami".

Mam niezły ubaw z tych, którzy mówią, że w Smyku jest tanio. ;) Przykład:
Baby design, Husky.
http://www.smyk.(...)owlaka-p - tylko spacerówka.
http://alleg(...)564.html 2w1, spacerówka i gondola. Za szalone... 23zł więcej.
Ocenę pozostawiam wam. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2015r. 12:59  
Cytuj
Przecietniaki odnosiło się do wymienionych marek, a nie rodzaju kół. Bo oczywiście i z ciężkich wózków na dużych, pompowanych kołach można można wybrać świetne wózki, które mimo gabarytów bardzo dobrze się prowadzi i wcale nie muszą ważyć 20kg oraz zajmować całego bagażnika w kombi.

Poza tym zaręczam, że to, że wózek jest duży, ciężki i ma pompowane koła jeszcze o niczym nie świadczy. Niektóre z nich w lesie sprawują się gorzej niż dobrej jakości wózki na kołach piankowych. Osobiście przetestowane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2015r. 14:48  
Cytuj
Niech mi tylko ten Husky przyjdzie, to specjalnie zrobię zdjęcia, ile miejsca zajmuje w bagażniku. W kombi.

Również przetestuję go w lesie. Chociaż słuchy mnie doszły, że jego brat, Lupo Comfort w lesie sobie bardzo ładnie radzi. A nie są to pokazowe wypady paniusi z miasta na selfie do lasu ;)

Nie mam zaufania do piankowych kół. Ani trochę. Wolę czołg. Ten czołg. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2015r. 15:09  
Cytuj
fajny ten sklepik z wozkami w Sandomierzu boboland .... a niedaleko jest fajny sklep z odzieżą ciazowa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2015r. 15:14  
Cytuj
CYTAT
Czasem i czołg jest potrzebny. Nie wyobrażam sobie spacerów nad zalewem czy w lesie z wózkiem na delikatnych, plastikowych kółkach. Może w mieście sprawdzą się świetnie, ale nie zakładaj, że każdy w nim mieszka, okrzykując wymienione wózki "przeciętniakami".

Mam niezły ubaw z tych, którzy mówią, że w Smyku jest tanio. ;) Przykład:
Baby design, Husky.
http://www.smyk.(...)owlaka-p - tylko spacerówka.
http://alleg(...)564.html 2w1, spacerówka i gondola. Za szalone... 23zł więcej.


Ocenę pozostawiam wam. umiech


Nie pisałam ze w smyk jest ogólnie tanio ale warto śledzić promocje. Wózek który sobie upatrzylam był tam sporo tańszy niż najtańsza oferta na necie wiec nie ma sensu omijać smyka i z góry zakładać ze będzie drogo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2015r. 15:19  
Cytuj
X-lander? Przyzwoity, choć to wciąż częstochowski czołg.[/cytat]

Mi jednak nie odpowiadają te maciupkie kółka w x-landerach. Trochę nie rozumiem ich popularności i wysokiej ceny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2015r. 15:23  
Cytuj
CYTAT
Niech mi tylko ten Husky przyjdzie, to specjalnie zrobię zdjęcia, ile miejsca zajmuje w bagażniku. W kombi.

Również przetestuję go w lesie. Chociaż słuchy mnie doszły, że jego brat, Lupo Comfort w lesie sobie bardzo ładnie radzi. A nie są to pokazowe wypady paniusi z miasta na selfie do lasu ;)

Nie mam zaufania do piankowych kół. Ani trochę. Wolę czołg. Ten czołg. umiech


Nie każdy jest też "paniusią" z poza miasta co podjeżdża wozeczkiem pod domek i gotowe. Niektórzy muszą wtachać wózek po schodach na któreś piętro i wtedy tylko koła piankowe lub kauczukowe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2015r. 15:42  
Cytuj
Lalka_M, nie wiem dlaczego uważasz (a przynajmniej odnoszę takie wrażenie), że to co piszę, pisze nt twojego wózka. Nie, odnosilam się najpierw do konkretnego wózka (szwagierki), a później do czestochowskich czołgów, którym twój chyba nie jest, bo z tego co kojarzę to niemiecki wózek. Ale z ciekawości zerknelam na twój - nie moja stylistyka, ale wygląda przyzwoicie i ma kilka fajnych gadżetów. Po złożeniu jednak wciąż jest dość duży (ale akceptowalny), bo ani gondola nie składa się na płasko, ani nie można złożyć stelaża bez zdejmowania z niego spacerówki.

Co do kół, można dyskutować, ale wszystko zależy od tego kto jakie ma potrzeby. Piankowe koła moich wózków radzą sobie zdecydowanie lepiej niż pompowane koła w x-lander x-move, gdzie amortyzacja jest zerowa. I do tego nie przebijają się. Oprócz tego pianka piance nierówna plus nie mylić z plastikiem.
Ale tak, ja poruszam się głównie w mieście. Choć nasze chodniki też czasami pozostawiają wiele do życzenia.

Co do x-landerow to wg mnie jedynym przyzwoitym modelem jest XA. Reszta... no cóż.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2015r. 15:57  
Cytuj
Bo pisanie postów polega na odnoszeniu się do wypowiedzi powyżej? ;)
Sprawdziłam firmę na tyle, na ile potrafię - wygląda na krajową, z siedzibą pod Częstochową. ;) Spodobało mi się to określenie - czołg, i chyba tak pieszczotliwie będę na wózek mówić ;)
Gondola składa się na płasko. umiech A stelaż złożony ma (według opisu) 78/60/34.

Bursztynku - wiadomo, że do realiów typowo miejskich patrzy się na inne kryteria.
Na całe szczęście ominie mnie noszenie czegokolwiek oprócz gondoli z zawartością, więc dużą uwagę przykładam do zdolności poruszania się wózka po wertepach i drogach nieutwardzanych.
Chociaż, obserwując ostatnio ruch na bazarze w sobotę - mój czołg poradziłby sobie świetnie w warunkach bojowych - rozpychając na boki ludzi w części za aldikiem i torując mi drogę ;D (żart taki, nienawidzę bab z wózkami w tłumie).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2015r. 16:31  
Cytuj
A faktycznie, czyli jednak (pod)częstochowski czołg uśmiech
Gondola rzeczywiście się składa, moje niedopatrzenie, przepraszam. Plus dla wózka.

Jednak dalej się nie rozumiemy. I wciąż podtrzymuję swoje zdanie - w Stalowej Woli trudno kupić coś naprawdę dobrego. W najbliższej okolicy - bardzo dobrego. Czy to czołg czy lekki, miejski wózek.
Króluje tu 4baby, caretero, podróbki fajnych wózków typu baobao oraz mnóstwo produktów firm krzak.

A troszkę odbiegając od tematu głownego, czy ty Lalko będziesz jedną z tych mam odcinającą niemalże swojemu dziecku dostęp świeżego powietrza na spacerze? Jeśli można spytać oczywiście. Tak mnie zaintrygowała ta owiewka w gondoli ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2015r. 21:03  
Cytuj
W Stalowej w ogóle kupno czegokolwiek dla dziecka mija się z celem. Rożki - 56zł. Takie same na allegro - 13. Nawet smoczki do butelek 4 razy droższe.
O, wybaczcie, szmateksy dają radę, jak ktoś lubi i ma czas. umiech

A powiem Ci szczerze, że się nad tym nie zastanawiałam. Znaczy, owiewka bardziej na zimę, a i tak używanie jej będzie opcjonalne. Dziecko zamęczyć mogę na miliony różnych sposobów, ot chociażby nie zalepiając go oliwką. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 11 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2015r. 12:07  
Cytuj
Ja kupilam wozek na allegro, jane muum dalam 2 tysiace za 3 w 1 2 lata temu plus spiwor zimowy do tego sprzedawca dolozyl i oslone na nogi dokupilam oddzielnie, przyszlo mi wszystko jak nalezy i uczciwie ;) W stalowej slaby wybor jesli chodzi o wozki. Ale ma powstac smyk w nowej obecnie budowanej galerii wiec mam nadzieje ze cos sie zmieni ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 15 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2015r. 11:43  
Cytuj
A widziałyście może w tych sklepach wózki dla bliźniaków? Raczej rzadko są w sklepach chyba, że na zamówienie a chciałabym obejrzeć je w realu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »