NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Jezioro Białe - Okuninka, był ktoś w tym roku? warto tam jechać?
Posty: 55
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 18:35  
Cytuj
byłktoś z was nad białym w tym roku, ja jeszcZe tam nie byłam i zastanawiam się czy warto. jak z noclegami? możecie coś polecić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 18:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2015r. 20:20  
Cytuj
Moim zdaniem nie warto, zależy czego kto oczekuje, domki w większości stare i śmierdzące ale winszują sobie jak za apartamenty oferując jedynie łóżko i ciepłą wodę umiech , woda w jeziorze jak każda inna z czystością przy brzegu szału nie ma, za te same pieniądze byłem w górach tyle że z pełnym wyżywieniem i eleganckim pokojem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2015r. 05:55  
Cytuj
Glupoty gajowy opowiadasz jestem tam co roku od lat i jest ok .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 4 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2015r. 07:52  
Cytuj
zależy jeszcze w jakim ośrodku chcesz się zatrzymać bo ja obdzwoniłam większość i nie ma miejsc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2015r. 09:05  
Cytuj
polecam domki u Aniu na Okunince, wynajelismy teraz- 4os / 180PLN za dobę.
Moim zdaniem Było warto, woda w jeziorze czysta i ciepłagood

PS z miejscami jest tak ze nalezy je rezerwowac wczesniej, w ostatniej chwili trudno cos dobrego przyczaic smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 199
Dołączył: 20 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2015r. 09:10  
Cytuj
A nie lepiej namiot, zamiast domków ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2015r. 17:52  
Cytuj
myślałam wlasnie o polu namiotowym ale boje się ze nie bedzie bezpiecznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 14 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lip 2015r. 20:20  
Cytuj
no gajowy w ostatnich latach byłem 2 razy w Tatrach(Zakopane-Olcza i ulica Strążyska) i 2 razy w Bieszczadach(Polańczyk i Baligród) i to co mówisz to bzdury.nad Białym byłem 2 razy i jedynym minusem jest to że nie ma nic w okolicy do powiedzmy zwiedzania i zobaczenia(może cerkiew we Włodawie).ale w samej Okunince na te 4-5 dni można jechać i jest moc atrakcji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2015r. 00:08  
Cytuj
Napisałem "moim zdaniem " , w tym i w poprzednim roku byłem nad białym ze względu na odległość i małe dzieci , jak zachwyca cię zapyziały domek za 160zł to ok ,o jakich atrakcjach mówisz? Wszechobecne odpustowe stragany? wielu osobom do szczęścia wakacyjnego wystarcza grill ,browar i mokra woda, , jak się jedzie z dzieciakami patrzy się przez inny pryzmat, las grill i świeże powietrze mam na codzień a jak za coś płacę to chciałbym coś za to dostać, nad morzem płaciłem 35/os za pokój z tv,WiFi, kuchnią , fajnym placem zabaw dla dzieci, w górach 55/os to samo plus porządne domowe jedzenie, nie chodzi tu o 10-15 zł różnicy bo nie jedzie się na urlop po to żeby oszczędzać tylko uważam że nad białym ceny noclegów nie są adekwatne do tego co w zamian oferują,
Jak się dożyje przyszłych wakacji to wybierzemy cieplejsze regiony europy , koszty niewiele większe a reszty nawet nie ma co porównywać

ps
72daro - wybierz się po tych latach w inne miejsce to będziesz miał porównanie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2015r. 09:59  
Cytuj
Byłam wiele razy nad Białym, ostatnio 2 lata temu. Raz pojechaliśmy "w ciemno" i nie polecam, bo strasznie długo szukalismy jakiegoś uczciwego miejsca. Z reguły zatrzymujemy się w hotelu "Panorama" - polecam, bo jest fajnie blisko do wody, dodatkowo można dobrze zjeść. Pod namioty tez kiedys jeździliśmy i było ok. Ceny faktycznie sa trochę przesadzone, ale sezon trwa krótko,a z czegos pewnie muszą zyć. Duży plus za wyśmienite jedzenie w centrum, za deptak wzdłuż jeziora i fajną wodę. Jak pogoda nie dopisuje, to mozna sobie np. rowerkiem pojeździć.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2015r. 09:54  
Cytuj
Gajowy niemysl ze w wakacje bywam tylko tam bo nie zwiedzilem tylko Polski zachodniej moge sie zgodzic z innymi ze ceny troche za duze ( a jak wynajoles sobie domek jaki opisujesz to twoja wina widzialy galy co braly ).Ja mam jeden adres od lat i jest ok.Pozdrawiam milych wakacji !!!!!!!!!!!....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 29 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2015r. 17:03  
Cytuj
Polecam hotel Rusałka, fajne pokoje w cenie jest śniadanie w formie szwedzkiego stołu które było bardzo dobre ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2015r. 18:42  
Cytuj
Byłam w tym roku nad Białym w Okunince i nie polecam drożyzna i tandeta na odpustowych straganach, stada pijanej młodzieży i jak to trafnie ujął mój kolega miejsce kebaba, gofra i cymbergraja - no chyba, że ktoś lubi te klimaty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2015r. 19:48  
Cytuj
Popieram wpis powyżej. To miejsce może i fajne dla młodzieży, na pewno nie dla rodzin z dziećmi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2015r. 23:01  
Cytuj
.... ech byłem w Okunince kilka lat temu - jak widzę nic nie zmieniło się na lepsze .Koło Łęcznej są fajniejsze czystsze jeziora ( Białka, Piaseczno, Krasne) - tylko trzeba je odkryć ! No chyba że ktoś lubi pijanych małolatów drących gęby o 3 rano - to Okuninka jest O.K .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »