NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 »
Referendum 6 IX 2015r., JOW czyli Jestem Odpowiedzialnym Wyborcą
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 10:29  
Cytuj
CYTAT (nenad)
Andrzejek, skoro tak popierasz Kukiza i JOWy to wytłumacz mi kogo on wziął na listy wyborcze ? Liroya, jakichs socjalistów, nonamy ? To z nimi chce zmieniać Polskę ?


PiS bierze byłych komunistów i debili w postaci Pawłowicz. Jej nie przebijesz.

Bardzo popierasz PiS, praktycznie jesteś wyznawcą a nie widzisz, że tam są sami socjaliści. Wiesz co oznacza to pojęcie?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 10:29  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 10:33  
Cytuj
Listy Kukiza są jakie są niestety, ale lepszy Liroy niż fanatyczny zidiociały i zdewociały babochłop w postaci pani P.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 10:48  
Cytuj
Ten LIroy jeszcze pare lat temu popierał PAlikota,u którego w RUchu była Grodzka.. wolisz ją od Pawłowicz ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 10:55  
Cytuj
Grodzkiego wolę zdecydowanie, jak pokazały wypowiedzi i życie polityczne jest zdecydowanie bardziej normalny psychicznie, bardzien zrównoważony od P.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 10:55  
Cytuj
nenad co to za pytanie? Co masz do Grodzkiej?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 11:03  
Cytuj
To było do IRKUCKA,ktory cisnął po Pawłowicz...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 11:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (nenad)
Andrzejek, skoro tak popierasz Kukiza i JOWy to wytłumacz mi kogo on wziął na listy wyborcze ? Liroya, jakichs socjalistów, nonamy ? To z nimi chce zmieniać Polskę ?


PiS bierze byłych komunistów i debili w postaci Pawłowicz. Jej nie przebijesz.

Bardzo popierasz PiS, praktycznie jesteś wyznawcą a nie widzisz, że tam są sami socjaliści. Wiesz co oznacza to pojęcie?
.
nie popieram PiS, głosuje na Korwina,nie jestem wyznawca,a jedynie walczę z demonizowaniem PiS przez was i umniejszaniem dziadostwa i złodziejstwa PO,którego nie widzicie...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 11:11  
Cytuj
Widzisz, ja też nie głosuje na PO. Zaskoczony?

oglądaj, do końca.




http://w170.wrzuta.pl/film/8WbjG9nMUhQ/liroy_obnaza_klamstwa_politykow_01.04.2014


Domyślam się, że jak popierasz Korwina to nie jesteś zwolennikiem myślącego narodu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 11:14  
Cytuj
Nedowi jest ciężko się otrząsnąć że już jest XXI wiek ... I że np. "gej" ze Słupska jest lepszym prezydentem od Stalowowolskiego "ministranta" ... podobnie jak transseksualista lepszą parlamentarzystką od tego czegoś zwane po PiSowsku "profesor" ..Była już nadzieja że nie trzeba będzie stawiać paśników w sejmie ale Polska znów przegrała :( mieć nadzieje że Jarosław "zawsze dziewica" wywali tą osobę z list ... no i kłania się Petru z dwu kadencyjnością ... Ludzie widzicie co się dzieje nie dajcie im wybierać idźcie na referendum już jest XXI wiek ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 11:19  
Cytuj
Nenad przestań wciskać ludziom kit, że na Korwina głosujesz. Jesteś wręcz fanatycznym wyznawcą PISu i to każda Twoja wypowiedź pokazuje.
Ze mną masz trochę problem bo wiesz, że PO nie trawię. PIS krytykuję jeżeli jest taka potrzeba, jeżeli mam za co pochwalić to chwalę - na nich do tej pory nie głosowalem (mierzi mnie dupolizanie kleru), na Dudę zagłosowałem za to i narazie mam o nim pozytywne zdanie mimo wszystko. To jest rozsądne podejście...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 11:45  
Cytuj
CYTAT
Nedowi jest ciężko się otrząsnąć że już jest XXI wiek ... I że np. "gej" ze Słupska jest lepszym prezydentem od Stalowowolskiego "ministranta" ... podobnie jak transseksualista lepszą parlamentarzystką od tego czegoś zwane po PiSowsku "profesor" ..Była już nadzieja że nie trzeba będzie stawiać paśników w sejmie ale Polska znów przegrała :( mieć nadzieje że Jarosław "zawsze dziewica" wywali tą osobę z list ... no i kłania się Petru z dwu kadencyjnością ... Ludzie widzicie co się dzieje nie dajcie im wybierać idźcie na referendum już jest XXI wiek ...


Jedyna zaleta geja-prezydenta ze Słupska jest taka, że zrezygnował z limuzyny służbowej i kręci ( polityczna poprawność nie pozwala na określenie" pedałuje"smiech2) do roboty rowerem. I to mu się chwali. Tak poza tym to więcej o jego popularności informują media niż sami zainteresowani( mieszkańcy Słupska). Ale ok powiedzmy , że koleś daje radę. Będą nowe wybory samorządowe i prawdziwym testem jego sprawności w zarządzaniu magistratem stanie się urna wyborcza. A na jakiej podstawie kolega moderator twierdzi ,że Biedroń jest lepszy niż Nadbereżny? Jakieś dowody czy tylko wyrażasz subiektywną opinię w oparciu o swoją nienawiść do wszystkiego co jest z PiS?
Petru to człowiek Balcerowicza , i takim ludziom już na starcie należy się postawienie bariery. Bez wchodzenia w szczegóły , pogrobowcom Balcerowicza mówimy stanowczo - NIE!smiech2
Co do referendum : jest ktoś chętny do przyjęcia zakładu odnośnie frekwencji? Ja stawiam flaszkę dobrej wódki , że nie przekroczy ona 20% . Jest jakiś oponent?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 11:56  
Cytuj
A referendum wrześniowe nie rokuje powodzenia. Prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie niż frekwencja przekroczy 15,20 %. I to niestety ( piszę bez żadnej złośliwości) będzie końcem politycznej działalności Pawła Kukiza. Trochę szkoda , ale chyba zabrakło pomysłu jak to pociągnąć? Trzymanie się kurczowo tych całych JOW-ów , było kiepskim pomysłem!neutralny


17-08-2015 Edo2.


Już nie zakładasz 15% a raczej 20%, jest dobrze. Do 6 jeszcze tydzień.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 11:57  
Cytuj
CYTAT
nenad co to za pytanie? Co masz do Grodzkiej?



Uważasz za całkowicie normalne , że facet o wyglądzie boksera wagi ciężkiej zmienia płeć i nazwisko? Jeżeli ktoś ma problemy z akceptacją swojej natury i czuje taką potrzebę potrafię to zrozumieć. Ale zrobienie z tego myśli przewodniej swojej działalności politycznej w społeczeństwie tak konserwatywnym jak nasze to chyba lekka przesada. Samo oglądanie w TV tej nieszczęśliwej istoty jest trochę deprymujące.
Anna Grodzka została wybrana posłem tylko dlatego , że była na pierwszym miejscu na liście menażerii Palikota w okręgu krakowskim. Ludzie nie wiedzieli kto zacz? Po prostu ordynacja proporcjonalna dała jej taką szansę. Gdyby ordynacja w wyborach do Sejmu była większościowa jej szanse na powodzenie byłyby bliskie zeru. Jak już wprowadzicie JOW-y , to wszystkie dziwolągi znikną z Sejmu!smiech2 Może jednak warto to rozważyć!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 11:59  
Cytuj
CYTAT
A referendum wrześniowe nie rokuje powodzenia. Prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie niż frekwencja przekroczy 15,20 %. I to niestety ( piszę bez żadnej złośliwości) będzie końcem politycznej działalności Pawła Kukiza. Trochę szkoda , ale chyba zabrakło pomysłu jak to pociągnąć? Trzymanie się kurczowo tych całych JOW-ów , było kiepskim pomysłem!neutralny


17-08-2015 Edo2.


Już nie zakładasz 15% a raczej 20%, jest dobrze. Do 6 jeszcze tydzień.



Szkoda mi tej wódki , i zostawiam sobie margines błędu!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 11:59  
Cytuj
CYTAT
A na jakiej podstawie kolega moderator twierdzi ,że Biedroń jest lepszy niż Nadbereżny?


Po czynach no przecież nie po obietnicach umiech bo w tych Stalowowolanin nie ma sobie równych ... do niewątpliwych zasług Biedronia ja jeszcze pozwolę sobie dopisać na przykład nie obsadzanie kolesiami wszystkich możliwych stanowisk w mieście a chyba mógłby ? Ty zapewne sypniesz osiągnięciami "naszego" wodza ... ale to już proponuje w temacie do tego specjalnie stworzonym jeśli to Kolego nie problem (pisze o byciu lepszym prezydentem)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A na jakiej podstawie kolega moderator twierdzi ,że Biedroń jest lepszy niż Nadbereżny?


Po czynach no przecież nie po obietnicach umiech bo w tych Stalowowolanin nie ma sobie równych ... do niewątpliwych zasług Biedronia ja jeszcze pozwolę sobie dopisać na przykład nie obsadzanie kolesiami wszystkich możliwych stanowisk w mieście a chyba mógłby ? Ty zapewne sypniesz osiągnięciami "naszego" wodza ... ale to już proponuje w temacie do tego specjalnie stworzonym jeśli to Kolego nie problem (pisze o byciu lepszym prezydentem)


Czyli subiektywna opinia nacechowana złością , bez podawania jakichkolwiek dowodów. Mój Boże , jakie to typowe!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 12:04  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 13:50  
Cytuj
CYTAT
Nenad przestań wciskać ludziom kit, że na Korwina głosujesz. Jesteś wręcz fanatycznym wyznawcą PISu i to każda Twoja wypowiedź pokazuje.
Ze mną masz trochę problem bo wiesz, że PO nie trawię. PIS krytykuję jeżeli jest taka potrzeba, jeżeli mam za co pochwalić to chwalę - na nich do tej pory nie głosowalem (mierzi mnie dupolizanie kleru), na Dudę zagłosowałem za to i narazie mam o nim pozytywne zdanie mimo wszystko. To jest rozsądne podejście...


Głosuję na Korwina,a Pisu bronię przed debilnymi atakami obsesyjnych hejterów,którzy widzą samo zło w Pisie,jakby to on rządził te 8 lat...

Ps. Andrzejek dawaj więcej obrazków, są taaaakie zabawne...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 17:24  
Cytuj
Referendum ma 3 pytania. Pierwsze jest proste dla kazdego, nastepne dwa odpowiadasz wedle wlasnych wierzen.

Referendum jest najwazniejsze. Nie dziwcie sie ze wierchuszka szaleje ze zlosci. Bronek je zorganizowal tylko zeby wygrac wybory :-) Przegral spektakularnie majac 70% poparcia wow!

To Referendum wygralo wybory, a Polacy wygraja ponownie glos w Polsce dzieki temu referendum.

Pamietajcie, nie sluchajcie troli. Trole troluja z glupoty i dla chleba. Wybierajcie swoje prawa. Nie dano nam wyboru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
[cytat]A na jakiej podstawie kolega moderator twierdzi ,że Biedroń jest lepszy niż Nadbereżny?


Po czynach go poznalismy el.bananie... nie obsadzanie lewakami wszystkich możliwych stanowisk w mieście a chyba mógłby ? Chyba nie, co niby lewaki by wniosly dla mieszkacow z wyjatkiem teczy?

Jego miasto to bankrut, normalny Prezydent zwolnilby urzedasow ktorzy do tego doprowadzili. To jego mea culpa primo ;)
Premier dala tym nieudacznikom w nagrode publiczne pieniadze, znaczy sie i twoje. Wiemy jaki jestes bogobojny jezeli chodzi o publiczny grosz wydawany na cele politycznej hucpy. To jest mea culpa secundo.
I koniec wyliczanki, do dymisji dziada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 23:00  
Cytuj
EDO2 To ja ci skarbie postawię whisky z colą, nawet jesli przegramumiechumiechumiech Ja obstawiam z serca między 45, a 55 procent poparcia dla JOW-ów. Rozum po waszych komentarzach nakazuje inaczej, ale, jak szaleć, to szalećumiechumiechumiech Faktem jest natomiast, że bardzo chętnie postawię Ci flaszkę, a nawet dwie, albo trzy, jeśli nie zdążymy paść do tej pory, aby móc się z Tobą spotkać w realu i podyskutowaćumiechumiechumiech Z wielką chęcią napiję się też z Andrzejkiem i Bananem, z tą tylko różnicą, że oni raczej nie będą sępić na flaszkę i czy wygraamy, czy nie, to i tak postawią butelkę, jak będzie ich kolejumiechumiechumiech
Ja mam zasadę, że jak się bawię, to nie patrzę na kasę i, jak brakuje alkoholu, to po prostu trzeba dokupić!!!! Jest też takie stare przysłowie- "Ile by nie kupił, zawsze i tak braknie flaszkiumiechumiechumiech" Hazardzistą nie jestem, ale jeśli musiałbym z własnej, nieprzymuszonej woli o coś się założyć, to nie zakładałbym, że mogę przegrać i będzie mi szkoda postawić wódkę mojemu oponentowiumiechumiechumiech Jeśli nie stać mnie na zakład, to po prostu nie gramumiechumiechumiech
Pozdrawiam z JOW-wowskim pozdrowieniem umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sie 2015r. 23:19  
Cytuj
A w referendum nie chodzi o to, aby później głosować na kandydatów Pawła Kukiza!!! Jeśli zmienimy ustrój, to będziemy głosować na ludzi - nie ważne z jakiej partii!!! Jeśli się nie sprawdzą, to pokażemy im - "Fuck you"!!! Różnica między Biedroniem, a mną jest zasadnicza!!! Od 25 lat, czyli od przemian w Polsce, jesteśmy ruchani w dupę!!! Z tą tylko różnicą, że on to lubi, a ja sobie tego nie życzęumiechumiechumiech Chcę, aby moje dzieci żyły w kraju, w którym polityk odpowiada za swoje czyny przed obywatelami, którzy go wybrali, a nie przed "bosami" partyjnymi, dzięki którym dostał jedynkę na liście partyjnej i przed, którymi musi się płaszczyć!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2015r. 07:37  
Cytuj
Największy strach jest własnie przed tym, że ludzie zdecydują kto będzie rządził naszym krajem. To nie Tusk z Kaczyńskim ustalą sobie listy by za pomocą swoich marionetek nami rządzić. Od kilku dni mamy cyrk z układaniem list. Co nas to obchodzi? Kto nas pyta kto na tych listach będzie. Są miejsca biorące więc obsadzają miernych ale wiernych i posłusznych by wykonywali polecenia. Bosowie partyjni stracą na znaczeniu, partie stracą na znaczeniu. Do polityki pójdą ludzie, którzy chcą coś zrobić i przed tym jest chyba taki lęk. Wyłażą na fora różnej maści funkcjonariusze i starają się obrzydzić referendum. Ja wierzę, że ludzie myślą i sami podejmą słuszną decyzję.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2015r. 08:04  
Cytuj
Jeszcze dochodzi do tego spora kasa, bo czołowe miejsca na listach kosztują i to sporo. Wprowadzenie JOW spowoduje, że numery na listach nie będą, aż tak istotne więc i stracą swoją wartość pieniężną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Sie 2015r. 09:08  
Cytuj
CYTAT
EDO2 To ja ci skarbie postawię whisky z colą, nawet jesli przegramumiechumiechumiech Ja obstawiam z serca między 45, a 55 procent poparcia dla JOW-ów. Rozum po waszych komentarzach nakazuje inaczej, ale, jak szaleć, to szalećumiechumiechumiech Faktem jest natomiast, że bardzo chętnie postawię Ci flaszkę, a nawet dwie, albo trzy, jeśli nie zdążymy paść do tej pory, aby móc się z Tobą spotkać w realu i podyskutowaćumiechumiechumiech Z wielką chęcią napiję się też z Andrzejkiem i Bananem, z tą tylko różnicą, że oni raczej nie będą sępić na flaszkę i czy wygraamy, czy nie, to i tak postawią butelkę, jak będzie ich kolejumiechumiechumiech
Ja mam zasadę, że jak się bawię, to nie patrzę na kasę i, jak brakuje alkoholu, to po prostu trzeba dokupić!!!! Jest też takie stare przysłowie- "Ile by nie kupił, zawsze i tak braknie flaszkiumiechumiechumiech" Hazardzistą nie jestem, ale jeśli musiałbym z własnej, nieprzymuszonej woli o coś się założyć, to nie zakładałbym, że mogę przegrać i będzie mi szkoda postawić wódkę mojemu oponentowiumiechumiechumiech Jeśli nie stać mnie na zakład, to po prostu nie gramumiechumiechumiech
Pozdrawiam z JOW-wowskim pozdrowieniem umiechumiechumiech



Ja znowuż odwrotnie , twardo stąpam po ziemi, i dopóki nie jestem pewny powodzenia nie angażuję się w takie akcje. uśmiech Wódkę piję w zamkniętym hermetycznym gronie i nie ma biegania po sklepach!uśmiech
Z tymi JOw-ami jest tak jak ze wszystkim w tym kraju. Część ludzi uważa , że całej reszcie tylko tego brakuje do pełni szczęścia. Inni mają to w nosie i im to zwisa. Skoro PO ponownie wygrała wybory ( 2011) oznacza to ,ze jesteśmy społeczeństwem biernym i nie wykazującym inicjatywy poprawy losu. Lubimy ponarzekać i poplotkować , że ten kradnie , ten chędoży cudzą żonę , a tamten bije dzieci. Ale nic z tym nie robimy, poza utyskiwaniem i marudzeniem. Mamy swoje problemy i na tym się skupiamy. Cała reszta to tylko puste gadanie, z którego nic nie wynika. Być może kiedyś obudzi się w nas duch obywatelski i przemieni Polaków w świadome społeczeństwo oczekujące konkretnych zmian i ludzi mogących te zmiany wprowadzać w życie. Na chwilę obecną nie widzę tego chociażby w kontekście referendum. Paweł Kukiz poza jednorazowym spektakularnym sukcesem , również nie rokuje większych szans na wyrwanie nas z tego letargu. Może po prostu jest nam tak zajebiście dobrze , że nie potrzebujemy żadnych zmian!umiech

Również pozdrawiam i życzę Ci wyższej niż 50 % frekwencji w niedzielnym referendum . Skoro porządni ludzie tacy jak Ty ( w odróżnieniu od wielu szumowin również agitujących ) są za JOW-ami to niech i tak się stanie.
Niech stracę tę flaszkę , raz się żyje!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »