NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Referendum 6 IX 2015r., JOW czyli Jestem Odpowiedzialnym Wyborcą
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Sie 2015r. 23:05  
Cytuj
CYTAT
A ja napisałem że po raz kolejny łżesz ...

Prezydentura Komorowskiego: 23 projekty ustaw, 4 weta, 28 posiedzeń RBN

źródło
Tamto było jako dodatek jak przeszkadzał rządzić Kaczyński rezydent wszystkich Wolaków
ps.Nie zapomnij iść na referendum ok


Pójdę na referendum ! Ale na to 25 października ! JOWY to zły pomysł, zostaną tylko dwie partie w sejmie...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sie 2015r. 23:05  
Cytuj

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Sie 2015r. 23:07  
Cytuj
Jeśli tak to jedna z nich, to twoja ulubiona. Będzie miała większość o jakiej marzycie. Zrezygnujesz z tego?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Sie 2015r. 09:26  
Cytuj
interesuje mnie tylko,by zniknęły z sejmu takie partie jak TWoj Ruch,SLD,PSL i by PO miała kilkunastu posłów najwyżej. Zagłosuję,by ukarać PO za cynizm,butę i afery !

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sie 2015r. 10:17  
Cytuj
Andrzejku problemem PiSu zapewne nie są JOW-y
Problemem jest odcięcie ich od koryta w sensie nie finansowania tych gnid z kasy publicznej ... Jak wygląda przeciętny wyborca PiSu zapewne dobrze wiesz i tłumaczyć Ci tego nie muszę (nie chodzi o tych którzy głosowali na "mniejsze zło")... Teraz taki wyborca ma dylemat komu dać nie wiem Rydzyk beczy że wnet zbankrutuje (daj Boże) ...Jarek bez kasy też niedługo wyciągnie kopyta :szok: KOMU DAĆ placze ... Kaczor wie że nawet "średnio inteligentny" wyborca PiS będzie przeciw finansowaniu partii z kasy państwowej a fanatyków pomimo nowych naborów jest coraz mniej ... Umorzy sobie po raz kolejny długi ? To naród się w końcu wqwi i wyjdzie na ulice a sam Kaczor skończy jak Nicolae Ceaușescu

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sie 2015r. 11:02  
Cytuj
Moderowano przez: el.Banan
Brak związku z tematem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sie 2015r. 11:22  
Cytuj
CYTAT (nenad)
interesuje mnie tylko,by zniknęły z sejmu takie partie jak TWoj Ruch,SLD,PSL i by PO miała kilkunastu posłów najwyżej. Zagłosuję,by ukarać PO za cynizm,butę i afery !


Zagłosujesz? na kogo?
Jeśli przejdą JOWy to jak twierdzisz małe ugrupowania jak PSL, SLD i Twój Ruch wylecą ze sceny więc powinieneś być zwolennikiem JOW. Jeśli okaże się że w lokalnej Polsce wiekrzość ma PiS to ten weźmie cała władzę a PO zostanie z garstka posłów. Nie rozumiem dlaczego nie popierasz JOW. A może ty nie rozumiesz JOW i dlatego podajesz tak rozbieżne powody?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Sie 2015r. 11:35  
Cytuj
Jakie szanse przy JOWach ma Korwin i Kukiz,by miec nie dwóch,a wiecej posłów ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Sie 2015r. 11:37  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku problemem PiSu zapewne nie są JOW-y
Problemem jest odcięcie ich od koryta w sensie nie finansowania tych gnid z kasy publicznej ... Jak wygląda przeciętny wyborca PiSu zapewne dobrze wiesz i tłumaczyć Ci tego nie muszę (nie chodzi o tych którzy głosowali na "mniejsze zło")... Teraz taki wyborca ma dylemat komu dać nie wiem Rydzyk beczy że wnet zbankrutuje (daj Boże) ...Jarek bez kasy też niedługo wyciągnie kopyta :szok: KOMU DAĆ placze ... Kaczor wie że nawet "średnio inteligentny" wyborca PiS będzie przeciw finansowaniu partii z kasy państwowej a fanatyków pomimo nowych naborów jest coraz mniej ... Umorzy sobie po raz kolejny długi ? To naród się w końcu wqwi i wyjdzie na ulice a sam Kaczor skończy jak Nicolae Ceaușescu



naród wyjdzie na ulice ? co ty bredzisz ? Teraz przy tylu aferach i złodziejstwie nie wyszedł to wyjdzie z powodu umorzenia długów wymyślonych przeć CIebie ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sie 2015r. 11:42  
Cytuj
CYTAT
Jakie szanse przy JOWach ma Korwin i Kukiz,by miec nie dwóch,a wiecej posłów ?


Myślę że duże. Dlaczego uważasz, że będzie inaczej? Jowy jeśli wejdą to dopiero w wyborach za 4 lata. Przez 4 lata wiele może sie zmienić. Ludzie zagłosują na ludzi a nie Partie. Korwin może mieć trudniej bo on wycina ze struktur każdego niezależnego lub sam zmienia ugrupowanie gdy tych niesamodzielnych jest więcej.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2015r. 12:19  
Cytuj
Stonoga (którego jakimś fanem nie jestem) powiedział ostatnio o Polakach to co od zawsze uważałem. To zdebilniały naród, który nie umie myśleć, nie jest zdolny do żadnych rewolucji (poza rewolucją sraczki). Polaków trzeba trzymać za jaja za mordy bo jak chce się dla nich coś zrobić to im od.....a, więc nie warto robić czegolwiek.

Nikt nie wyjdzie na ulice oprócz solidaruchów z płonącą oponą i to w celu powalczenia o swoje przywileje, żeby dalej brać kasę za mlaskanie i leżenie plackiem.

Polak na Polaka się obrazi jak ten drugi będzie mieć lepiej. Jak wszyscy robiliby z biedy pod siebie to by się nagle wspólnoty niedoli porobiły. Tak to się nie da zjednoczyć ludzi. Poza tym inni oglądną propagandę medialną w tv i dowiedzą się, że Polska to zielona wyspa, jest ciepła woda w kranie, turyztyczna w lodówce i chemiczny schabowy na talerzu to jest luks.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2015r. 13:04  
Cytuj
Mądre słowa, Polacy faktycznie jacyś strachliwi są.
Mam jednak nadzieję, że powoli zacznie się to zmieniać.
W jakim stopniu przeistoczymy się w społeczeństwo bardziej świadome swojej podmiotowości i swoich praw to się okaże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Sie 2015r. 13:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jakie szanse przy JOWach ma Korwin i Kukiz,by miec nie dwóch,a wiecej posłów ?


Myślę że duże. Dlaczego uważasz, że będzie inaczej? Jowy jeśli wejdą to dopiero w wyborach za 4 lata. Przez 4 lata wiele może sie zmienić. Ludzie zagłosują na ludzi a nie Partie. Korwin może mieć trudniej bo on wycina ze struktur każdego niezależnego lub sam zmienia ugrupowanie gdy tych niesamodzielnych jest więcej.
. ciekawe to co mówisz o Korwinie w świetle tego,ze u Kukiza na listach znajda sie ludzie z PO,Twojego Ruchu czy SLD,o czym mowil ostatnio Marian Kowalski. To ja juz wole Korwina.

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sie 2015r. 14:19  
Cytuj
6 IX 2015 ... święto demokracji !!

CYTAT
Teraz przy tylu aferach i złodziejstwie nie wyszedł to wyjdzie z powodu umorzenia długów wymyślonych przeć CIebie ?


Czy ty mi zarzucasz kłamstwo ? Bo ktoś gotów jest pomyśleć że jestem łgarzem jak ty nie wiem Możesz sprecyzować ... bo nie wiem czy do końca zrozumiałem ...czy ty uważasz że szmaciarze z PiSu nie umorzyli długów Jacka i Placka ? za PC ? To jest złodziejstwo o który każdy wie ... jak i o tym że złodziej rydzyk ukradł kasę na stocznie ... cała "PiSowska święta trójca" to złodzieje w najczystszej postaci (fakty powszechnie znane)...

więc czekam na doprecyzowanie ...

Obrazek

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Sie 2015r. 17:14  
Cytuj
CYTAT
6 IX 2015 ... święto demokracji !!

CYTAT
Teraz przy tylu aferach i złodziejstwie nie wyszedł to wyjdzie z powodu umorzenia długów wymyślonych przeć CIebie ?


Czy ty mi zarzucasz kłamstwo ? Bo ktoś gotów jest pomyśleć że jestem łgarzem jak ty nie wiem Możesz sprecyzować ... bo nie wiem czy do końca zrozumiałem ...czy ty uważasz że szmaciarze z PiSu nie umorzyli długów Jacka i Placka ? za PC ? To jest złodziejstwo o który każdy wie ... jak i o tym że złodziej rydzyk ukradł kasę na stocznie ... cała "PiSowska święta trójca" to złodzieje w najczystszej postaci (fakty powszechnie znane)...

więc czekam na doprecyzowanie ...

Obrazek


I tego złodziejstwa usłużni PO sędziowie i dziennikarze nie zauważyli ? Nie wierzę ! Pitera znalazła tylko dorsza za 6 zł, Kamiński dostał 3 lata za ściganie korupcji,a długów PC żaden prokurator nie ściga ?

ty jesteś niereformowalny, cały czas pierd.... o sensacyjkach rodem ze szkła kontaktowego,a prawdziwych afer,malwersacji nie widzisz/nie chcesz widzieć ! SKOKI,dług PC,Rydzyk,Kryże,SKOKI,dług PC,Rydzyk,KRYŻE i tak kurw.... non stop !

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sie 2015r. 17:33  
Cytuj
Nie musieli nawet szukać ... wszystko było "zgodnie z prawem" (PiSowskim)

PiS umarza długi PC

Cztery dni po przegranych przez PiS wyborach minister skarbu Wojciech Jasiński umorzył prawie 700 tys. zł długów Porozumienia Centrum, pierwszej partii Jarosława Kaczyńskiego.

Cały tekst: http://wybor(...)jeWzEal2

a Jasiński to nie jest stary komuch kumpel "Placka" potluczony

I ty możesz ukrócić koryto PiSowskim gnidom ... Idź na referendum !!

CYTAT
...a prawdziwych afer,malwersacji nie widzisz...


Prawdziwych wg. PiSlamistów a te są ... na legalu nie do wykrycia

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Sie 2015r. 18:20  
Cytuj
Właśnie dlatego nie pójdę na referendum ! Bo ty z Andrzejkiem do tego namawiacie,a już wiem,że jak wy coś popieracie to znak,że nie warto. A jak czegoś nienawidzicie to się okazuje,że jest ok.

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2015r. 18:31  
Cytuj
CYTAT
Właśnie dlatego nie pójdę na referendum ! Bo ty z Andrzejkiem do tego namawiacie,a już wiem,że jak wy coś popieracie to znak,że nie warto. A jak czegoś nienawidzicie to się okazuje,że jest ok.


A, co masz na myśli, że jest OK?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sie 2015r. 20:20  
Cytuj
Wszyscy idziemy na referendum! Inaczej nic się nie zmieni! Oni wszyscy już byli! Dajmy szansę nowym! Polska jest dla Obywateli, a nie dla polityków i ich partii!


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sie 2015r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Właśnie dlatego nie pójdę na referendum ! Bo ty z Andrzejkiem do tego namawiacie,a już wiem,że jak wy coś popieracie to znak,że nie warto. A jak czegoś nienawidzicie to się okazuje,że jest ok.


A, co masz na myśli, że jest OK?


To jest tak jak z Islamistami ...Jak PiSlamista coś zapie... to nie jest brońRydzyk złodziejem tylko męczennikiem i dostanie za to jeszcze w bonusie stado dziewic jak np. Hofman jak przyjeżdżał na Podkarpacie .

nenad to jest pewne że nie pójdziesz na referendum ... bo ty jesteś od bronienia koryta ... świnie muszą mieć z czego żreć

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sie 2015r. 21:11  
Cytuj
CYTAT (nenad)
Właśnie dlatego nie pójdę na referendum ! Bo ty z Andrzejkiem do tego namawiacie,a już wiem,że jak wy coś popieracie to znak,że nie warto. A jak czegoś nienawidzicie to się okazuje,że jest ok.


Nieźle. Powiem ci po cichu, że głosowałem na Dudę. Andrzeja Dudę ;-)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Sie 2015r. 22:13  
Cytuj
No i co w związku z tym ? I tak jedziesz po nim na forum co chwilę...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sie 2015r. 07:05  
Cytuj
Prawdziwa cnota krytyki się nie boi.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2015r. 22:06  
Cytuj
Obrazek

potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sie 2015r. 22:48  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sie 2015r. 20:15  
Cytuj
6 września 2015 - referendum!!!
JA IDĘ, A TY???

http://stras(...)uch.html


http://stras(...)upa.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »