NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Prezent od ITD w Zbydniowiu,
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 09:32  
Cytuj
Widzieliście nowy fotoradar?? Postawili w zbydniowiu nówkę sztukę jeszcze ofoliowana ale miejsce skutecznie napcha kieszeń itd. Lokalizacje podam po konsultacji z kolegą ze zbydniowa bo dla mnie to po prostu na zakręcie jest z kilometr przed końcem wsi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 09:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 09:52  
Cytuj
Ostatnio mialem kilka przejazdow wzdluz polski i powiem ze takich nowych fotoradarow czekajacych na instalacje widzialem kilka. Dzieje sie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 09:52  
Cytuj
Przeciez to tylko dla bezpieczenstwaumiech Nie ma tu mowy o zarabianiu jezyk

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2229
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 11:10  
Cytuj
Wczoraj tak samo panowie szczekacze zarabiali na Brandwickiej gdzie jest ograniczenie 40km/h
Stali sobie alfą na zajezdzie Slovrur i co jakiś czas pan szczekacz wyłaniał się z suszareczką zza krzaczka.
Na miejscu właściciela Slovruru bym ich wyp... na zbity pysk z tego zajazdu bo g. tam do szukania mają.
Ale za chwile pięknie ich zwyklinali na CB radiu good
Szczekacze to jednostka do pompowania kasą skarbu państwa sciana

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 11:18  
Cytuj
Skuteczną bronią na fotoradary jest przestrzeganie przepisów. Wiem, że jest ciężko a w niektórych przypadka po prostu sie nie da. Trzeba próbować.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 14:18  
Cytuj
Nie rozumiem jak może kogoś zaskoczyć stacjonarny fotoradar. Chyba wszyscy okoliczni wiedzą gdzie stoją fotopstryki a w nieznajome tereny bez nawigacji nawet się nie wybieram. Trzba być naprawdę ignorantem żeby sobie dać zrobić zdjęcie pamiątkowe. Na mobilne suszarki też są dobre sposoby typu Yanosik, Rysiek, Naviexpert i oczywiście CB.

Andrzejek, jedziesz w zabudowanym wszędzie 50km/h ? Chciałbym to widzieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 14:22  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek, jedziesz w zabudowanym wszędzie 50km/h ? Chciałbym to widzieć.


Andrzejek wogóle nie wjeżdza w zabudowany potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 14:27  
Cytuj
Ktoś kto mówi o przeisowej jeździe w Polsce, to nawet pewnie nie ma prawa jazdy. W Polsce się nie da jeździć przepisowo.

Andrzejek mówi pewnie o przepisowej jeździe 50 m przed fotoradarem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 14:46  
Cytuj
Tak właściwie to na obcym terenie też nie ma problemu z fotoradarem stacjonarnym, przecież zawsze jest odpowiednio wcześniej oznakowany. Jeśli chodzi o jakieś działania straży miejskiej i chowanie się po krzakach to po prostu trzeba mieć trochę rozsądku i nawet w zabudowanym z głową jechać. Przecież nie jesteśmy świętymi i chyba większości 'zdarza' się jechać więcej niż 50km/h w zabudowanym, ale za powiedzmy 65-70 wpakują mandat, ale prawka nie zabiorą. Wiadomo że zazwyczaj stoją tam gdzie obowiązuje 50km/h a stosunkowo bezpiecznie można jechać trochę szybciej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 15:23  
Cytuj
Już ktoś umieścił ten fotoradar na tej stronie: http://antyr(...)radarow/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 15:32  
Cytuj
Co się nie da przepisowo, wczoraj pokonałem 190 kilometrów w 4 godziny ... Zwykle ta trasa zajmuje około 3. Patroli multum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2197
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 21:59  
Cytuj
Platforma wydoi z was kase!

By żyło się lepiej.


http://www.brd24(...)-2015-r/

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Maja 2015r. 22:27  
Cytuj
łańcuch, hak, dobry rozpęd umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1481
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Cze 2015r. 00:46  
Cytuj
Z innego forum:

Policji nie ma na drogach, za to jest w krzakach jak za czasów PRL. I to nie tam gdzie istnieje jakiś niebezpieczny odcinek drogi, ale tam... gdzie jest prosta, gładka droga z doskonałą widocznością, gdzie lokalna sitewka ustawia na zlecenie komendanta MO z dupy wyssane ograniczenie do 50 (lub coraz częściej 40km/h) dzięki czemu WRD MO może nap..dalać seryjnie mandatami wypełniając w 2-3h dzienną normę mandatową...


Tak wygląda "bitwa o bezpieczeństwo na drogach" wg pupili PO-PSL. Kasa i szczucie ludzie.

W tym roku ma zostać wylegitymowanych blisko 7 milionów obywateli, a minimum 2 miliony mają zapłacić karę pieniężną.

Wpiszcie sobie w google: "Ujawniamy: rząd wyznaczył, ilu kierowców ma ukarać policja w 2015 r."

i następny

oznakowanie dróg wygląda jakby za każdy znak ktoś dostawał kopertę.
Im więcej znaków tym więcej kopert.

Poza tym, specjalnie ustawia się ograniczenia do 30-40 km/h bo ludzie nauczyli się jeździć 50-tką na lokalnych drogach powiatowych. Jeśli kierujący przyzwyczają się do 40-tki w zabudowanym, które to wyrastają jak grzyby po deszczu w ostatnich miesiącach polowań na zlecenie komendanta, to co zrobią? Wprowadzą ograniczenia do 20 km/h?

Czy wzorem czasów epoki słusznie minionej (PRL - przypominam bo nawet obecny KW jest dziełem Milicji Obywatelskiej) będą karać za "luz w kierownicy" albo muchy na szybie...

w myśl zasady z ich macierzy ideologicznej rodem z Łubianki: dajcie mi człowieka a znajdzie się na niego paragraf.


Tu nie chodzi o bezpieczeństwo, a o zaszczucie obywateli, żeby na widok "orzełka" dostawał ataku lęku.
Za PRL komunistom udało się obrzydzić w oczach Polaków takie atrybuty polskości jak wizerunek godła... bo orłem tym były m.in. opieczętowane zbrodnicze wyroki Wojskowych Sądów Rejonowych na bohaterach podziemia antykomunistycznego.
W latach późniejszych LWP, ZOMO i MO niszczyło Polaków też obnosząc się z wizerunkiem orła, co w efekcie doprowwadziło do tego, że Polak traktował orła na równi z hiterowską wroną czy sierpem i młotem.

Metody PRLowskie wracają - odradza się podział MY-ONI. Beneficjenci układu z Magdalenki i ich rodzinki vs. społeczeństwo.

kolejny:

Skoro już poruszono temat mandatów - jestem zwolennikiem wysokich kar. Ale! - w zamian chcę dostać: podniesienie v-max w dzień do 100km/h, w nocy w zabudowanym do 70km/h, na autostradach do 160km/h a na drogach szybkiego ruchu do 140km/h. Dodatkowo chciałbym aby karano kierowców jadących 55 km/h na drodze gdzie dopuszczalne jest max 90 - jadąc za takim maruderem pięciu kolejnych ma ochotę wyprzedzić i wychyla się. Wówczas o tragedię nietrudno. Ale o takich kierowcach się nie mówi wiele, natomiast o tych "wychylających się", poirytowanych - co słuszne - trąbi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 5 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2015r. 06:09  
Cytuj
a wiecie może dokładnie od kiedy działa ten fotoradar?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Cze 2015r. 06:22  
Cytuj
Jeszcze nie działa bo owinięty folią. Temat napisałem by zbyt wielu z was nie wydoił

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Cze 2015r. 07:30  
Cytuj
CYTAT (Damian1989r )
Ktoś kto mówi o przeisowej jeździe w Polsce, to nawet pewnie nie ma prawa jazdy. W Polsce się nie da jeździć przepisowo.

Andrzejek mówi pewnie o przepisowej jeździe 50 m przed fotoradarem.


Nie jestem ideałem ale uwierz mi da się jeździć przepisowo. Dziennie pokonuje najmniej 120 km.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »