NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Rysunek techniczny, Rysunek techniczny - pilne.
Posty: 17
Dołączył: 29 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 08:52  
Cytuj
Witam pilnie szukam osoby, która zna sie na rysunku technicznym i narysowała by mi 3-4 rysunki, dobrze zapłacę.
kontakt: wiajpi92_(at)_o2.pl
P.S. nie wiem czego 'małpa' się w mailu nie zrobiła więc słownie :
wiajpi92(małpa)o2.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 08:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 09:06  
Cytuj
Rysunek na studia potrzebny ? Czy technikum i jaki format

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 29 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 09:35  
Cytuj
Na studia, format A3.
Wysłałam wiadomość na priv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 09:55  
Cytuj
Napisz co ma przedstawiać rysunek. Z czego masz go narysować ? 3-4 rysunki, czy to mają być różne rzuty tego samego elementu ? Czy kilka elementów z jakiejś konstrukcji ? Czu zupełnie różne przedmioty ?

Forma odręczna czy AutoCad ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 10:02  
Cytuj
Napisz jeszcze co studiujesz i gdzie zamierasz pracować po studiach umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 12:49  
Cytuj
Szopen a co ma wspólnego pytanie z tematem. Chcesz wiedzieć po to żeby zaraz człowieka z błotem z mieszać że bezsensowne studia i praca jakaś bez przyszłości. Człowiek potrzebuje rysunek nie rady na życie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 13:49  
Cytuj
CYTAT
Szopen a co ma wspólnego pytanie z tematem. Chcesz wiedzieć po to żeby zaraz człowieka z błotem z mieszać że bezsensowne studia i praca jakaś bez przyszłości. Człowiek potrzebuje rysunek nie rady na życie.

Tak naprawde to wszystko pachnie troche kpiną. Wnioskuje ze autor jest na uczelni technicznej i prawdopodobnie chce zostac inzynierem. Co to kur*a za nizinier ktory ma problemy z rysynkiem technicznym? Rozumiem ze mozna miec wyje*ane na rownania roznicowe niejednorodne czy inne rownie ciekawe tematy ktore trzeba przewalic na studiach technicznych a ktore na 99% nie przydadza sie w pozniejszej pracy ale rys techniczny? Przeciez to podstawa. Inzynier bez pojecia o rys technicznym to jak lekarz bez pojecia o anatomii..az strach chorowacumiech lepiej wydaj ta kase na korki. Wstyd panie kolego wstyd!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 14:15  
Cytuj
No właśnie o tym mówiłem. A on na pewno posłuch rad z forum i zaraz zmieni swoje życie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 14:24  
Cytuj
No tak gorzej jak trafisz na wykladowce ktory jeden projekt karze Ci poprawiac 10razy historia autentyczna rodem z PRz gdzie pan K. czepial sie milimetrow przy ramce grubosci lini co do setnej milimetra.. i tylko wiecznie jak to mial w zwyczaju "riplej "

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 28 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 14:38  
Cytuj
Witaj Melly. Jeśli chcesz pracować w zawodzie to lepiej trafić nie mogłaś. Pan. B. K. jest skrupulatny, ale bez przesady umiech Czym on wam te setne mierzy linijką? umiech Jest bardzo dobrym wykładowcą. Ja również po kilkanaście razy oddawałem rysunki ale teraz nie ma problemu żeby zrobić odręczny szkic jakiejś części maszyny. Zamiast szukać kogoś kto zrobi Ci rysunki popytaj lepiej, kto by Ci mógł wytłumaczyć co i jak.
No chyba, że poszłaś na PRz, żeby skończyć jakie kolwiek studia, to wtedy masz faktycznie problemumiech Poczekaj, aż dojdziesz do projektów ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 15:30  
Cytuj
dawaj szczegóły na pw, jak nie znajdziesz pomocy, chętnie pomoooogę.
Wiem jak to jest studia czy pokrewne, ja również żyłem życiem studenckim natomiast zaliczenia egzaminy oraz obrony jakoś się zaliczały. Wiedzę natomiast praktyczną nabyłem już w trakcie pracy.

także kolego lej na frajerów którym przyszkadza twoja niewiedza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 17:22  
Cytuj
jacky108, weź leki umiech A co ma wspólnego Twój ból dupy z moim pytaniem? Hehe...

jaciek, pozostaje mi tylko się zgodzić z Tobą w całej rozciągłości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 17:33  
Cytuj
Szopen z twoich wypowiedzi wynika że jesteś pusty jak Dzwon Zygmunta :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2015r. 18:55  
Cytuj
he he he

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »