NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
Koncert SDM,
~~Zbyszko1410
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 12:30  
Cytuj
W najbliższą sobotę 7.03.2009 r. w MDK planowany jest koncert SDM-u, polecam wszystkim, którym poezja śpiewana jest bliska...
To dobry sposób na przeżycie czegoś innego, niż imprezy ciągle proponowane w naszym mieście...
pozdrawiam serdecznie umiech

ps. szkoda, że żaden portal stalowowolski nie umieścił żadnej informacji na ten temat.

"opadły mgły i miasto ze snu się budzi..."

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 12:30  
Cytuj

 
 
 
 
~~bellon
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 12:48  
Cytuj
Od miesiąca jest info na "stalowce". To tylko jeden fakt, że koleś piszesz brednie. Biletów już prawie nie ma, więc jakaś reklama była. Wreszcie nie mogę zrozumieć zachwytów nad tym smędzącym zespołem. Ot koncercik i basta. Poezji to jednak trzeba szukać gdzie indziej niż w obciachowym SDM.

 
 
 
 
~~Zbyszko1410
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 13:33  
Cytuj
CYTAT
Od miesiąca jest info na \\\"stalowce\\\".I tu się zgadzam umknęła mi ta informacja To tylko jeden fakt, że koleś piszesz brednie. Biletów już prawie nie ma,Jeśli prawie nie ma to znaczy że jeszcze są... więc jakaś reklama była. Wreszcie nie mogę zrozumieć zachwytów nad tym smędzącym zespołem. Ot koncercik i basta. Nad gustami muzycznymi się nie dyskutuje! Poezji to jednak trzeba szukać gdzie indziej niż w obciachowym SDM.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »