NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Mieszkania w Stalowej,
Posty: 26
Dołączył: 4 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 14:50  
Cytuj
Witam, na jakiej ulicy najlepiej kupić mieszkanie w Stalowej Woli? gdzie są najnowsze bloki? (byle nie przy głównych ulicach)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 14:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 17:43  
Cytuj
Najnowszy blok (SBM-u) będzie ukończony za niedługo na Poniatowskiego. Możesz wejść na ich stronę i zobaczyć. Są jeszcze wolne mieszkania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 18:53  
Cytuj
Jak ktoś lubi zaglądać sąsiadom w okna, albo samemu być obiektem nieustajacej inwigilacji, to może sobie kupić mieszkanie w tym bloku. Zero spokoju i prywatności, z obu stron!
A do tego jeszcze fatalny wyjazd z osiedlowej uliczki w Poniatowskiego i gorszej lokalizacji nie trzeba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 20:04  
Cytuj
CYTAT
Witam, na jakiej ulicy najlepiej kupić mieszkanie w Stalowej Woli? gdzie są najnowsze bloki? (byle nie przy głównych ulicach)
bloki na gorce rozwadowskiej okolice carfura

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 21:04  
Cytuj
CYTAT
Jak ktoś lubi zaglądać sąsiadom w okna, albo samemu być obiektem nieustajacej inwigilacji, to może sobie kupić mieszkanie w tym bloku. Zero spokoju i prywatności, z obu stron!
A do tego jeszcze fatalny wyjazd z osiedlowej uliczki w Poniatowskiego i gorszej lokalizacji nie trzeba.

No interesowały tę osobę najnowsze bloki uśmiech Więc ten jest najnowszy uśmiech
Reszta to rzecz gustu. Ja bym apartamentu za 3700 zł za metr z widokiem na kurnik nie kupił uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 21:17  
Cytuj
Przyłączam się do pytania. Wg mnie najlepsze chyba są w wieżowcu na Okulickiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 21:46  
Cytuj
CYTAT
Przyłączam się do pytania. Wg mnie najlepsze chyba są w wieżowcu na Okulickiego.


Masz na mysli ten bialy ?
I masz na mysli lokalizacje czy sasiadow ? sciana

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 22:04  
Cytuj
Mam na myśli 16 piętrowy wieżowiec na rogu Okulickiego i Popiełuszki w kolorze prawie białym. Nie wiem nic o sąsiadach, bo tam nie mieszkam, a nawet nikogo nie znam. Okolica dla mnie nie ma większego znaczenia. Napisałem, że są najlepsze mieszkania z tego względu, że podoba mi się wygląd tego bloku. Jest trochę ciekawszy niż większość bloków wybudowanych za komuny w Stalowej Woli.uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 22:15  
Cytuj
Ten blok ma sporo plusów ale i minusów.
Z plusów głównych to duży metraż, ustawne pokoje i jak na ten metraż dzięki wspólnocie niski czynsz.

Ale i są minusy: mocna akustyka - upadnie coś sąsiadowi słychać konkretnie, tylko dwie windy w tym co jakiś czas któraś padnie i czekasz... parkingi wiecznie zastawione, a w soboty strach z domu jechać bo zaraz jakiś tubylec zaparkuje auto. I przedewszystkim sąsiedzi, tam jednak miasto cześć mieszkań gospodarowało i są ciekawe pozycje społeczne... Są ludzie na poziomie ale i margines

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 05:52  
Cytuj
CYTAT
Mam na myśli 16 piętrowy wieżowiec na rogu Okulickiego i Popiełuszki w kolorze prawie białym. Nie wiem nic o sąsiadach, bo tam nie mieszkam, a nawet nikogo nie znam. Okolica dla mnie nie ma większego znaczenia. Napisałem, że są najlepsze mieszkania z tego względu, że podoba mi się wygląd tego bloku. Jest trochę ciekawszy niż większość bloków wybudowanych za komuny w Stalowej Woli.uśmiech
tam sa mieszkania socjalne i komunalne. To od panstwa podostawali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 05:55  
Cytuj
Rally marginez w kazdym bloku sie znajdzie i jakis dewota ktoremu wszystko przeszkadza.w moim bloku jest kilku takich co im wszystko przeszkadza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 07:18  
Cytuj
CYTAT
tam sa mieszkania socjalne i komunalne. To od panstwa podostawali.


Itu nie masz racji zreszta jak zawsze.
Znam tam co najmniej 3 osoby ktore kupily tam mieszkanie.

A co so marginesu to pamietam poczatki tego bloku i elementy ktore tam mieszkaly jak poszlam do kolezanki i wieczorem wychodzilam to towarzystwo pod klatka brak slow juz rotacyjka bardziej ucywilizowana jest.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 15:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
tam sa mieszkania socjalne i komunalne. To od panstwa podostawali.


Itu nie masz racji zreszta jak zawsze.
Znam tam co najmniej 3 osoby ktore kupily tam mieszkanie.

A co so marginesu to pamietam poczatki tego bloku i elementy ktore tam mieszkaly jak poszlam do kolezanki i wieczorem wychodzilam to towarzystwo pod klatka brak slow juz rotacyjka bardziej ucywilizowana jest.
a ja znam tam kilka osób które dostały mieszkania od państwa dwau pokojowe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 15:33  
Cytuj
CYTAT
Mam na myśli 16 piętrowy wieżowiec na rogu Okulickiego i Popiełuszki w kolorze prawie białym. Nie wiem nic o sąsiadach, bo tam nie mieszkam, a nawet nikogo nie znam. Okolica dla mnie nie ma większego znaczenia. Napisałem, że są najlepsze mieszkania z tego względu, że podoba mi się wygląd tego bloku. Jest trochę ciekawszy niż większość bloków wybudowanych za komuny w Stalowej Woli.uśmiech
ten blok jest przy torach i bardzo ruchliwej drodze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 15:35  
Cytuj
CYTAT
Dzięki za odpowiedziumiech Na Poniatowskiego w tym nowo budowanym bloku są już wszystkie mieszkania zajęte. A co myślicie o wieżowcach tam blisko lidla i społem na Poniatowskiego? Mam na myśli mieszkanie na 11 piętrze... a dokładnie czy latem tam w mieszkaniu nie będzie grzało od dachu, a zimą nie będzie zimno? Te wieżowce chyba nie są najnowsze ale właśnie o taką lokalizacje mniej więcej mi chodzi...
jak chcesz w wiezowcu to dopytaj sie ile za winde sie płaci od osoby and avanti za winde płaci sie 15 zl od osoby

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 17:30  
Cytuj
Przeciez winda jest wliczona w czynsz tak jak smieci czy fundusz remontowy. Wiezowce solidniejsze niz te z plyt kolo szpitala czy w okolicy dworca. 11 pietro pamietaj ze wimda dojezdza do 10 tylko.. jesli mieszkanie kolo szybu windy bedzie spr lepiej czy nie ma halasu.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 19:12  
Cytuj
melly jestes wszystko wiedzaca .. ale śmieci nie są wliczane w czynsz ... fundusz remontowy tez nie jest w czynszu i winda tez osobno ... niektore osiedla moze mają to wliczone w czynszu ale nie wszystkie na takie szczególy przy kupnie mieszkaania trzeba zwracac uwage .. w czynszu jest wliczony przewaznie pec i na alejach woda ,,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
melly jestes wszystko wiedzaca .. ale śmieci nie są wliczane w czynsz ... fundusz remontowy tez nie jest w czynszu i winda tez osobno ... niektore osiedla moze mają to wliczone w czynszu ale nie wszystkie na takie szczególy przy kupnie mieszkaania trzeba zwracac uwage .. w czynszu jest wliczony przewaznie pec i na alejach woda ,,,,


Czyli idac robic oplaty za mieszkanie placisz osobno za czymsz, smieci, winde, fundusz remomtowy ? I moze wszystko na osobnych blankietach tudziez ksiazeczkach mieszkaniowych ?

Przy kupnie mieszkania pierw patrzysz na cene za m2 stan mieszkania, wlasciciel pokazuje Ci co jest w czynszu i jakie to koszta. Sprzedalam ostatnio mieszkanie i wiem o czym mowie. Niewiem w jakiej ty jestes spoldzielni ale kosmicznej bo kiedys w temacie o elektryku tez zablysnelas. No wszystko wiedzaca to ty raczej jestes pani "Poszukaj w google".

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 20:27  
Cytuj
Melly jak bys miala swoje mieszkanie to wiedziala bys jakie sa oplaty .kazda spoldzielnia ma swoje wyszczegulnione.. no niestety wode place osobno prad. Gaz.smieci.fundusz remontowy ... czynsz i pec ma wspolna ksiazeczke.oplaty robie przez internet nie musze chodzic z ksiazeczkami....Czym mnie teraz zaatakujesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 20:30  
Cytuj
Evik do której spółdzielni należysz bo to ciekawe. My należymy pod okulickiego i płace jeden rachunek a w nim śmieci itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 20:37  
Cytuj
kosztach eksploatacyjnych (potocznie nazywanych czynszem administracyjnym/spółdzielczym) ujęte są:

- eksploatacja podstawowa
- doprowadzenie wody i odprowadzenie ścieków
- wywóz śmieci
- utrzymanie czystości
- energia cieplna na CO
- konserwacja domofonu, windy
- podgrzanie wody
- podatek
- fundusz remontowy
- utrzymanie instalacji CO i CW

Gubisz sie sama w tym co piszesz. Skoro masz jedna ksiazeczke to za winde i smieci osobno nie placisz.

Za smieci osobno placa wlasciciele domkow :-)

Tak mam mieszkanie 67m akurat do wynajecia zainteresowana ? Winda i smieci w czynszu, no fundusz remontowy podniesli co prawda o 70zl ale to dlatego ze ocieplili blok.

Ewentualnie moge wynajac Pokoj na poddaszu.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 21:01  
Cytuj
Melly i raly rozdwojenie jazni? Wystarczy atakowac z jednego profilu ...naleze do wspolnoty mieszkaniowej na dmowskiego i mam wlasnosciowe mieszkanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 21:02  
Cytuj
Mam terme....nie dotyczy mnie podgrzanie wody

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 21:04  
Cytuj
Najlepsze mieszkania i najlepsza okolica to mieszkania w "cegle" nie w zadnej plycie ani nie zadne wiezowce. Ulica np ulica Wolnosci, Narutowicza, Wyszyńskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 21:14  
Cytuj
CYTAT
Najlepsze mieszkania i najlepsza okolica to mieszkania w "cegle" nie w zadnej plycie ani nie zadne wiezowce. Ulica np ulica Wolnosci, Narutowicza, Wyszyńskiego.
tylko to jest stare budownictwo a autor pyta o nowsze bloki..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »