NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Platforma Obywatelska i uchodźcy z Afryki ,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Wrz 2015r. 13:52  
Cytuj
CYTAT
Lokalne struktury partyjne upraszane są o nie zaśmiecanie internetu wpisami nie w temacie.


W tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego podłączyć się do prośby cdn.. (no może ja proszę o nie zaśmiecanie forum)i zapoznać się z ---->regulaminem forum

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2015r. 13:52  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2202
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2015r. 14:26  
Cytuj

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2015r. 17:32  
Cytuj
Gdy naciski Niemiec i US nie zdały egzaminu z powodu strachu przed głodem po wyborczym laniu, nowy pomysł zaświtał w głowach rozrabiaczy. Organizacja Narodów Ujarzmionych, jej moralny autorytet, bedzie teraz ciągnął bezlitośnie narody Słowiańskie za włosy po podłodze na światowych salonach globalizmu i indoktrynacji demokracji.

Zrobimy rzecz następującą. Objazdowa wystawę o Wołyniu i Katyniu, ja chce słuchać równie gromkiej połajanki wpływowych i możnych tego świata o niehumanitarnych praktykach oszołoma wobec człowieka. W następstwie szoku i rozgłosu wywołanego tym odkryciem archeologicznym, parę rezolucji znajdzie się pod obradami tego zacnego grona genderowcow.

To już najcięższa armata jaką mają, gra na kompleksach "murzyńskich" potluczony brzydkiej Panny bez posagu na wydaniu ok Raz już tym zagrali, myślałem ze ostatni.

Co innego im Pozostało, embargo na polskie produkty rolne smiech2 i naszą pop-kulturę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2015r. 19:18  
Cytuj
Reportaż TVN z wyspy Lesbos:

https://www.youtube.com/watch?v=se7nkqob-ts

Chyba przez tych starszych schorowanych ludzi , ten film jest usuwany przez Tusk Vision Network. uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2015r. 07:46  
Cytuj
"Podkreślał, że uchodźcy z Syrii mają wielkie traumy, przez co nauczyli się przede wszystkim nieufności. - Podczas konfliktu ich sąsiad nagle mógł stać się ich najgorszym wrogiem. Żeby chronić swoje życie, nie mogli ufać nikomu. Dlatego po przyjeździe nie zaufali również nam - mówił, pytany o syryjską rodzinę, która w nocy uciekła z Polski do Niemiec. "

Normalnie najwyższe loty inżynierii mózguumiech
A my to łykamy jak gęsi pasione na ubój.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2015r. 09:23  
Cytuj
CYTAT

A my to łykamy jak gęsi pasione na ubój.


Mów za siebie umiech
Takie rzeczy to łyka pokarm małp... potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2015r. 10:50  
Cytuj
Podejrzewam Tuska o resztki przyzwoitości.
Być może specjalnie tak długo zwlekał ze zwołaniem szczytu, aby dac uchodźcom jak najwięcej czasu na dotarcie do przystanku docelowego Deutschland.
Imigranci walcza z czasem, wiedza, że przed podjęciem decyzji o rozdziale ich na poszczególne państwa musza znaleźć się u Angeli, a stamtąd już się wykurzyć nie dadzą.
Zwołał szczyt dopiero po telefonie zniecierpliwionej pani Kanclerz.
W ważnych sprawach my Polacy powinniśmy się jednoczyć.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2015r. 19:07  
Cytuj
Lewica się uaktywnia, wiedzą ze wszyscy i tak wiedzą wiec i po co udawać?


1. Nieustanna praca u podstaw... chytry

http://www.tvn24.pl/pomorze,42/biedron-o-uchodzcach,577343.html

2. Ale Robert idzie dalej po ideowej linii postępu i "selektywnego braterstwa", mają swojego Obare i w Słupsku spi

http://www.tvn24.pl/w-slupsku-licza-krzyze,578314,s.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Wrz 2015r. 20:02  
Cytuj
Obrazek

Lucjusz mógłby przebić w końcu Roberta i przyjąć do nas ze 2 tysiące uchodźców ... na górce na Młodyniu postawić specjalnie dla nich wieżowiec

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2015r. 21:17  
Cytuj
Obrazek


ARTYKUŁ PRZEZNACZONY TYLKO DLA LUDZI DOROSŁYCH (+18 LAT) I O MOCNYCH NERWACH. PROSZĘ O PRZEMYŚLENIE CZY CHCĄ PAŃSTWO OGLĄDAĆ TAK DRASTYCZNE SCENY!!!

https://forum(...)-18-lat/

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 10:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 10:58  
Cytuj
PYSKATY, fanatyzm nigdy nie jest dobry. Przy takiej wierze nie ma mowy o kompromisach, ani ze strony tej Pani ani Muzułmanów.

Gott mit uns To mieli na klamrach pasów niemieccy żołnierze przed w czasie i po wojnie. Masz jakieś skojarzenia? Może własne przemyślenia?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 11:08  
Cytuj
Niemcy to twardziele, dadzą rade, nawet Rzymianie nie zdołali ich ujarzmić. Zdrowa niemiecka młodzież na pewno pomoże.
Ale wpuszczanie imama do chrześcijańskiej świątyni to duża przesada. Coś z ta martwotą duchowa jest na rzeczy.
W Polsce nikt imama żeby się darł do katolickiej świątyni nie wpuści.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 11:12  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 11:13  
Cytuj
CYTAT
PYSKATY, fanatyzm nigdy nie jest dobry. Przy takiej wierze nie ma mowy o kompromisach, ani ze strony tej Pani ani Muzułmanów.

Gott mit uns To mieli na klamrach pasów niemieccy żołnierze przed w czasie i po wojnie. Masz jakieś skojarzenia? Może własne przemyślenia?


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 11:19  
Cytuj
A Ty Andrzejek idź do meczetu w Bagdadzie wyciągnij Biblię i rożaniec i zacznij się modlić.
Może jeszcze zdążysz mieć własne przemyślenia.

Chodzi o to, aby przemyślenia mieć wcześniej niż później.
Bardzo często w naszej historii mieliśmy je zbyt późno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 11:38  
Cytuj
PYSKATY widzisz, ja również nie jestem zwolennikiem przyjmowania uchodźców ale ty nawet tego nie sprawdziłeś tylko uznałeś mnie za idiotę. Przepraszam, że chciałem byś wyraził własne przemyślenia, byś zaczął myśleć samodzielnie. Przepraszam, powinienem wkleić jakiś obrazek, wtedy może byś zrozumiał.

Marek370, fanatyzm nigdy nie jest dobry, to zawsze zło z którym należy walczyć. Nie ma znaczenia jaka to religia.
Nie pojadę do Bagdadu z Biblią i różańcem bo nie robię tego w Stalowej Woli.
A o własne przemyślenia prosiłem tylko w jednym celu. By nie ulegać prowokacjom i manipulacjom.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 11:40  
Cytuj
PYSKATY specjalnie dla ciebie.

Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 11:58  
Cytuj
Świadectwo wiary to nie fanatyzm. Do tego trzeba dużej odwagi, zwłaszcza w dzisiejszym świecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 12:07  
Cytuj
Andrzejek Jeśli nie chcesz widzieć prawdy nic Tobie po moich słowach…

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 12:13  
Cytuj
PYSKATY, po jakich słowach? Co ty napisałeś?

Marek370 to co robi IS, w ich mniemaniu jest świadectwem wiary. Ty nie nazwiesz tego fanatyzmem, ja tak. Wyprawy krzyżowe to też świadectwo wiary?
Fanatyzm jest wtedy gdy nie ma miejsca na kompromisy, gdzie nie ma miejsca na dyskusję, gdy nie trafiają żadne argumenty. PYSKATY to typowy fanatyk. On już uznał, że jestem idiotą i nie ma sensu ze mną rozmawiać.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 12:30  
Cytuj
Andrzejek Jeśli nie chcesz widzieć prawdy nic Tobie po moich słowach… zrozumiałeś ? nie mam ochoty dyskutować z Tobą. Jesteś typowym przedstawicielem takiego popularnego zachowania :

Obrazek

i ten obrazek zamyka z mojej strony wymianę z Tobą poglądów na temat religi i napływu islamistów do Europy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 14:10  
Cytuj
CYTAT


Marek370, fanatyzm nigdy nie jest dobry, to zawsze zło z którym należy walczyć. Nie ma znaczenia jaka to religia.
Nie pojadę do Bagdadu z Biblią i różańcem bo nie robię tego w Stalowej Woli.


Ja szanuję ludzi o innych poglądach, zwłaszcza jeśli ich nie zmieniają np. w obliczu śmierci, ale to trochę niedorzeczne, aby ateista dawał rady wierzącej kobiecie w Niemczech jak ma się zachowywać w obliczu czegoś co uznaje za profanacje swojej świątyni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 14:32  
Cytuj
Islamizacja Europy różni się od islamizacji Księżyca. Pytanie na inteligencje, czym?












(uwaga, wyjątkowo podchwytliwe, IQ lepsze od 150 wymagane)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2015r. 14:44  
Cytuj
Marek370, ja nie daję rad. Ja wyraziłem swoje zdanie. Mam chyba do tego prawo. Jedni jak i drudzy to fanatycy. Z fanatyzmem (każdym) trzeba walczyć.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »