NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 27 28 29 30 31 32 33 ... » »»
Platforma Obywatelska i uchodźcy z Afryki ,
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Lut 2017r. 15:58  
Cytuj
Jako wieszcz wolności i gąrący zwolennik LGBT oczywiście popiera taki cyrk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2017r. 15:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2017r. 16:00  
Cytuj

Obrazek



Okazało się ze nie został wybolcowany przez policje. A Paryż płonie, płonie jak zawsze, ale z prawdziwego powodu.

Theo must ask the police and France for forgiveness and pay the damages of the rioters potluczony



https://www.youtube.com/watch?v=Ekmqomc5Ydk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2017r. 16:39  
Cytuj
CYTAT
Bo na tym polegała pułapka.

- Mówcie głośno o tym plugawym g....wnie, to nam dacie rozgłos na który liczymy - albo milczcie - to nam dacie przyzwolenie na pójście krok dalej. ok
A Ty - Andrzeju - co uważasz o tym "spektaklu"?
chytry


Mówicie? Ja mówię?

Nie widziałem nie komentuję. Po za tym ja się na sztuce nie znam. Nie była obowiązkowa, przyszli tylko chętni i jeszcze zapłacili za bilet. Niech oni się wypowiadają.
Ty widzę rzucasz sie jak gó...o w przeręblu, a jak zam życie o sztuce wiesz z relacji osób, które jej nie widziały jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2017r. 17:50  
Cytuj
Czyli Andrzeju - jak zwykle - jak "śliski" temat, to udajesz że nie rozumiesz o co chodzi i wykręcasz się jasnego opowiedzenia się za konkretnymi wartościami.

Masz jakiś problem z bronieniem chrześcijaństwa. Zastanawiające.

Jesteś bezideowy?

I znów obrażanie - banan będzie z ciebie dumny!

A ja? Ja się dobrze bawię.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lut 2017r. 18:06  
Cytuj
CYTAT
Czyli Andrzeju - jak zwykle - jak "śliski" temat, to udajesz że nie rozumiesz o co chodzi i wykręcasz się jasnego opowiedzenia się za konkretnymi wartościami.

Masz jakiś problem z bronieniem chrześcijaństwa. Zastanawiające.

Jesteś bezideowy?

I znów obrażanie - banan będzie z ciebie dumny!

A ja? Ja się dobrze bawię.ok



śliski temat? Nie rozumiem? Z niczego sie nie wykręcam. Co mam w temacie do powiedzenia to powiedziałem. Jeśli oczekiwałeś więcej to twój problem.

Nie mam zamiaru bronić chrześcijaństwa. To chyba twój problem?

Dlaczego bezideowy? Bo nie mam takiego zdania jak ty?

Obrażanie? Poczułes sie urażony? Przepraszam. To taki zwrot jakich wiele. Mogłem powiedzieć, że miotasz sie jak żyd po pustym sklepie co pewnie tez by cie obraziło. Jesteś bardzo wrażliwy Mirku a to tylko forum.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2017r. 18:12  
Cytuj
Zabawne. good
Taki jesteś chętny do wypowiadania się w różnych tematach - a tematu wiary unikasz jak ognia.

Nie widzisz różnicy gdy porównujesz kogoś do g...wna rzucającego się w przeręblu, lub do Żyda miotającego po pustym sklepie?

Chyba Cię przeceniłem. Nie pierwszy raz.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2017r. 21:07  
Cytuj
Rzeczywiście, są dwa tematy których unika/ją jak ognia, i jeden w który idą z ogniem. OSP czy KOD?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2017r. 00:20  
Cytuj
CYTAT
Rzeczywiście, są dwa tematy których unika/ją jak ognia, i jeden w który idą z ogniem. OSP czy KOD?


Wy bezimienni nie macie tematów których unikacie? uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lut 2017r. 08:29  
Cytuj
CYTAT
Zabawne. good
Taki jesteś chętny do wypowiadania się w różnych tematach - a tematu wiary unikasz jak ognia.

Nie widzisz różnicy gdy porównujesz kogoś do g...wna rzucającego się w przeręblu, lub do Żyda miotającego po pustym sklepie?

Chyba Cię przeceniłem. Nie pierwszy raz.


Czemu taki uparty jesteś? Co miałem do powiedzenia to powiedziałem. Nie udzielam sie w każdym temacie mimo, że tobie tak się wydaje.

Nie widzę różnicy jezyk

Twój problem. To tylko forum jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2017r. 08:45  
Cytuj
I tu przypomina mi się scena z filmu "Kariera Nikodema Dyzmy"

"Co miałem powiedzieć - przeczytałem...."
mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 00:29  
Cytuj

Ale wisienka na torcie onetu!




Ze strachu przed zaostrzoną polityką imigracyjną nowego amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa setki migrantów z USA przedzierają się do Kanady. Mają nadzieję na azyl.

Większość ludzi, którzy w ubiegłych tygodniach piechotą przedzierało się przez granicę, pochodzi z krajów takich jak Syria, Sudan, Jemen i Turcja - poinformował przedstawiciel UNHCR w Kanadzie Jean-Nicolas Beuze. (Nie, przedzierali się z US)

Ci ludzie to raczej uchodźcy niż migranci - wyjaśniał Beuze w wywiadzie udzielonym prasie. Przedostają się oni do Kanady nie po to, żeby poprawić sobie warunki życia, tylko dlatego, że w ich krajach pochodzenia grożą im prześladowania.

Większość nowo przybywających do Kanady to osoby, które wjechały do Stanów Zjednoczonych z ważną wizą i ze względu na sytuację w ich krajach pochodzenia miały dobre szansę otrzymania statusu uchodźców. (Którego jednak nie otrzymały pozostając na terytorium USA nielegalnie.)

Premier Kanady Justin Trudeau pod koniec stycznia w reakcji na dekret Trumpa demonstracyjnie podkreślił wolę swojego kraju, by dalej przyjmować uchodźców. Na Twitterze napisał on "do wszystkich, którzy uciekają przed prześladowaniami, terrorem i wojną. Kanada przyjmie was, niezależnie od waszej wiary. Nasza siła leży w różnorodności.

Migranci z USA, którzy mają nadzieję na otrzymanie azylu w Kanadzie i przekraczają granicę na oficjalnych przejściach granicznych, dworcach i lotniskach, na podstawie dwustronnych umów są odsyłani z powrotem. (Bo przebywają nielegalnie w US)

Komu uda się przekroczyć nielegalnie granicę, ten może pozostać w Kanadzie i złożyć wniosek o azyl.

Większość osób, które w ostatnim czasie przybywają do Kanady, jest z reguły dobrze wykształcona i należą one do klasy średniej i wyższej. (Ale skąd przybywają, jak, i na jakim statusie).



zarumieniony zarumieniony zarumieniony zarumieniony Canada nie może przyjąć ludzi którym nie przyznano statusu uchodźcy (na jakiej podstawie?). Trudeau może wiec tylko otworzyć granice dla wszystkich, kopiując Niemcy. Musimy docenić kunszt dziennikarski, przemycający idee świata bez granic, i bez prawa, Open Society Foundation.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 07:16  
Cytuj
Od rodziny w Kanadzie wiem, że tam już jest niewesoło. Już pojawiają się w niektórych miastach dzielnice, do których normalni ludzie boją się wchodzić, wjeżdżać.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 09:15  
Cytuj
A nasi sukienkowi chcą przyjmować uchodźców jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 09:19  
Cytuj
Mają duże plebanie. Kto im broni?

"Nasi sukienkowi"? - Ty jednak wierzysz w Boga? :szok:

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 09:31  
Cytuj
Jest taka możliwość. To "nasi" to raczej moi rodacy, Polacy jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 09:47  
Cytuj
No brawo, że czujesz z nimi jakąkolwiek więź.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 17:35  
Cytuj
Hehehe, islamiści domagają się wprowadzania obowiązującego prawa szariatu w Kanadzie w swoich dzielnicach. Normalni ludzie opuszczają takie dzielnice błyskawicznie i wlasnie tak to dziala ze maja wiekszosci lokalne. Bo oni sie nie asymiluja, oni asymiluja.

Ten lewacki rząd to kalka Szwecji i z przyjemnością im dogodzi za ich głosy wyborcze.

Niech przyjmą nawet 100mln. Wiecej tam, mniej w Europie i w Ameryce ok Tam jest wielu uciekinierów Ukraińców bojowników o wolna ukraine, bedzie im z nimi do twarzy. good może nauczą bojcow obslugi mieczy ? To i tak postęp nad widłami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 18:25  
Cytuj
Czuję, że jeśli chodzi o islamistów, to idą ciężkie czasy. Wygląda to trochę tak, jakby ktoś ich skłonił do zmiany miejsca zamieszkania, żeby cywilizowany świat miał zajęcie,i nie zareagował na inną sprawę na czas.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 18:37  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2017r. 19:46  
Cytuj
No to niech wszyscy lewacy ich adoptują. Ale najpierw niech wyjadą z Polski.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 17:51  
Cytuj

Tyle to wszyscy wiedzą - co zrobicie z no-go zones? smiech2



Nic, za późno. Własnie, szwedzki sąd uznał legalność związku muzułmanów z 14-to latkami. Przyznał ich kulturze prawo nadrzędne do własnego ustawodawstwa. To znaczy ze jest to legalne.

Muzułmańskie organizacje tworzą islamskie społeczeństwo w kazdym kraju gdzie mieszkają - raport Szwedzkiej Agencji Ochrony Cywilnej. Przykład dżihadysty Jakusa.

Autor opracowania Magnus Norell, politolog i ekspert ds. terroryzmu wskazuje, że Bractwo Muzułmańskie nawołuje w Szwecji do "transformacji w kierunku islamskiego społeczeństwa".

"Szczególnie silnej kontroli powinny być poddane dziewczęta. Muzułmanina obowiązują inne zasady niż obywateli krajów kultury zachodniej" - przekonuje się w rozpowszechnianym w Szwecji materiale informacyjnym, na który powołuje się ekspert.

Według raportu Bractwo Muzułmańskie wywiera wpływ na sztokholmski oddział organizacji charytatywnej Islamic Relief, szkołę Studiefoerbundet Ibn Rushd, Związek Islamski oraz stowarzyszenie Szwedzcy Młodzi Muzułmanie. W dokumencie podkreślono, że wymienione organizacje otrzymują od państwa miliony koron (tysiące euro) dotacji. To różnego rodzaju granty przyznawane przez samorządy oraz urzędy centralne na muzułmańską działalność kulturalną, edukacyjną oraz integracyjną.

Bractwo Muzułmańskie ma wsparcie partii liberalnych, lewicowych, zielonych, skrajnie lewackich i anarchistycznych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 19:39  
Cytuj
Pedofilia w czystej postaci.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 21:38  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Marz 2017r. 22:00  
Cytuj

Obrazek



Nie wszystkie są głuche na ich potrzeby, i same się zmarginalizowały. Wybór oczywiście należy do nich.


Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Marz 2017r. 06:33  
Cytuj
CYTAT
No to niech wszyscy lewacy ich adoptują. Ale najpierw niech wyjadą z Polski.potluczony


Chyba nie wierzysz Mirku w bzdury o ich miłości do emigrantów...

Jeśli chcesz wielkich wyznań, to musisz iść do kina na film

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 27 28 29 30 31 32 33 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »