NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Platforma Obywatelska i uchodźcy z Afryki ,
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 21:11  
Cytuj
Kwaśniewski się zapomniał:


"Przyjdzie moment, w którym to my będziemy prosili o zrozumienie"



Kiedy to zrobicie? Czekamy Proście !!! ok













http://www.tvn24.pl/aleksander-kwasniewski-w-kropce-nad-i,575921,s.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2015r. 21:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 07:43  
Cytuj
bezimienna. 48 sekund prostego tekstu a ty tego nie zrozumiałaś?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 08:38  
Cytuj
CYTAT
bezimienna. 48 sekund prostego tekstu a ty tego nie zrozumiałaś?


"Bezimienna" uśmiech wychodzi na to że "koleżanka" musi być blisko "spokrewniona" z "Edkiem "

Co do wywodów Olka ...mądrego to i dobrze posłuchać

takie tam ...

Obrazek

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 09:27  
Cytuj
jak Duda mowil by problemy Ukrainy rozwiazywac inaczej,niz w formacie normandzkim to PO mu zarzucala,ze sie wychyla i polityke zagraniczna prowadzi rzad,a nie prezydent. Dzis kiedy kaza nam przyjmowac imigrantow Kopacz placze,ze Miller i Kaczynski nie chca razem z rzadem o tym decydowac ! Przypominacie sobie o opozycji jak sie w d... pali dopiero ? Mialo bys 2 tys. bedzie 12 tys. co ? na parade rownosci zgoda byla,na marsz antyimigracyjny nie ma ! Taka to demokracja...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 14:36  
Cytuj
Mieszkańcom nie pozwolą decydować, a gdy kraje np. Dania chciała kontrolować ruch graniczny to ja spacyfikowali. Mamy szczęście ze są wybory, mamy nieszczęście ze rzad zrobił unik. Podjął decyzje ale oficjalnie ich nie realizuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 14:49  
Cytuj
umiech błyskotliwe o tym pijaku...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 19:05  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2015r. 21:45  
Cytuj
Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2015r. 12:24  
Cytuj
Polska to nie zachodnioeuropejska ani północnoafrykańska kolonia. Byliśmy bolszewicką i jeszcze liżemy rany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2199
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2015r. 16:14  
Cytuj
Al-Kaida wzywa do przeprowadzania zamachów na Zachodzie


http://m.int(...),1884669

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2015r. 17:30  
Cytuj
Bruksela oszalala od postepu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 18 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2015r. 17:46  
Cytuj
STANOWCZE NIE! DLA EMIGRANTOW Z AFRYKI

Mowie stanowcze NIE! dla emigrantow z afryki.
Unia mowi o przyjmowaniu "uchodzcow" ktorzy uciekaja w obawie o zycie... Niech se przyjmuja sami jesli chca- a nie zadaja od Polski i innych krajow abysmy takze zaczeli ich do siebie przyjmowac.
W naszym kraju juz i tak jest k******* ciezko zwiazac koniec z koncem i utrzymac wlasna rodzine. Dla POLSKICH BIEDNYCH RODZIN, dla EMERYTOW I RENCISTOW pieniedzy nie ma. A na utrzymywanie obcego brudasa k**** mac pieniadze sie znajda?
Zreszta juz pokazalo bydlo swoja prawdziwa twarz.... Wegrzy wpuscicli ich do siebie, i co?! Zamiast byc wdziecznymi ze nikt juz do nich nie strzela i nie poluje na nich aby poderznac im gardla to sie stawiaja i maja pretensje ze oni nie chca byc na wegrzech tylko do Niemiec i Austri...
Co oni k**** mysleli? ze przyjada do Europy i kazdy dostanie na wejsciu prace, dom i bentleya czy jaki ch...?!! Powinni byc wdzieczni ze wogole ich przyjela europa i dala schronienie przed kulami a nie stawiac zadania i wyrazac wielkie niezadowolenie.
Skoro tak im zle to mozemy przyjac- ale kobiety i dzieci. A wszystkie chlopy powyzej 17 roku zycia kalacha w lape i WON! walczyc o swoja ziemie. Na co licza? Na to ze my ich ugoscimy, oni beda siedziec przed telewizorem z naszymi kobietami, a my Mezczyzni z Europy... zolnierze Polski, Angli, Francji czy Wloch pojedziemy do Afryki i bedziemy sie bic na obcej ziemi o obca sprawe?
Jest ich kilkaset tysiecy... wiecej niz ludzi w Polskich Silach Zbrojnych.

Czyms zupelnie innym jest migracja ludzi wewnatrz Europy gdyz praktycznie wszystkie kraje naszego pieknego kontynentu maja podobny system wartosci, kultury i obyczajow, a czyms zupelnie innym jest wpuszczenie bandy muzulmanow zyjacych w zupelnie odmiennym kulturowo i obyczajowo swiecie.
NIE MA SZANS ZEBYSMY ZYLI Z NIMI W ZGODZIE... NIE MA SZANS ZEBYSMY CHCIELI ICH WSROD NAS !
Poza tym wszystkim przyniosa ze soba tropikalne choroby do tej pory nie wystepujace na naszym kontynencie a w duzej mierze nieuleczalne....
Nie mowiac juz o bandzie islamistow ktorzy wmieszaja sie w ten tlum tylko po to by w Europie zabijac nasze rodziny w imie Allaha...

TO SA MOJE SLOWA.... TO JEST MOJE ZDANIE I JESTEM Z NIEGO DUMNY.

Łysy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2015r. 18:31  
Cytuj
Jeszcze raz ale bez zbednych wulgaryzmow i wysle dalej. Czesi z usmiechem powiedzieli nie i wystarczylo. To byla ich suwerenna decyzja, podyktowana troska o lad i bezpieczenstwo obywateli. To jest rzad.. ochhh

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2199
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2015r. 20:39  
Cytuj
Oglądajcie tu bo w tvn nie zobaczycie


http://www.youtu(...)a_player

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Wrz 2015r. 22:25  
Cytuj
"Ten dziedzic chrześcijańskiej kultury" ... "Daj Boże" ...

Ciekawe co na to nasz papież Franciszek że o biskupie Krzysztofie nie wspomnę ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2015r. 22:55  
Cytuj
Ale my nie mamy problemu z chrzescijanskimi uchodzcami. To margines, drobiazg w hordach z afryki. Ale moze to jest problem dla marginesu. Kto wie, kto to wszystko agarnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Wrz 2015r. 23:05  
Cytuj
A kto mówił o chrześcijańskich ? I skąd masz takie dane (o marginesie) jeśli to nie problem ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2015r. 23:32  
Cytuj
Liczylem na twoj wklad.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 07:49  
Cytuj
Czyli brakło danych czy wyssane z Jarka ... ? ... Mam nadzieje że się nie przeliczyłeś nie wiem
Obrazek
Zagadnął mnie sąsiad, co myślę o zbliżającej się wojnie. Jakiej wojnie? Sąsiad, który więcej słucha radia, szybko pospieszył z wyjaśnieniem - że chodzi o wojnę cywilizacji, która się zbliża. Jakich cywilizacji? - pytałem, chyba mało roztropnie, ale na szczęście nie zwrócił na moją minę uwagi. Wie pan, panie sąsiedzie - wyjaśniał - obcy szturmują. Z południa. I zaraz będzie ich więcej. Wie pan, o kogo mi chodzi.... Czarne chałaty, zakryte twarze, kobiety tylko do rodzenia dzieci... Chciałby pan koło takich mieszkać?
No, ja wiem...
Włączyłem telewizor, by na tę inwazję popatrzeć. Pokazywali obrazki z centrów polskich miast. Widziałem ich! Młodzi mężczyźni, w czarnych kurtkach, z zakrytymi twarzami (miał sąsiad rację!), głośno coś krzyczeli. Faktycznie, wyglądali mało ciekawie, jak z innej cywilizacji, nie chciałbym takich mieć za ścianą... Krzyczą, wyją, pewnie piją... Tylko czy mojemu sąsiadowi o taką inwazję chodziło?


Przypomniało mi się, że chyba z dwa dni wcześniej oglądałem relację z Sejmu. Tam też było gorąco, pewna pani zachwalała projekt ustawy całkowicie zabraniający przerywania ciąży. Także wtedy, gdy ciąża jest wynikiem gwałtu, gdy zagrożone jest życie matki, albo gdy płód jest nieodwracalnie uszkodzony. Kto taką aborcję przeprowadzi - idzie na trzy lata do więzienia. Projekt też zakazywał badań prenatalnych. Aha, pani też ostrzegała posłów, że jak jej projektu nie poprą, to jej organizacja nimi się zajmie, szczególnie że zbliżają się wybory.
Więc ma być taka ustawa, jaką ona chce. Co prawda, w Europie takiej jeszcze nie ma, ale w krajach islamskich - jak najbardziej.

Przepraszam, dlaczego mam bać się jakiegoś najazdu uchodźców, co mają zmienić Polskę, kiedy mam na wyciągnięcie ręki własnych talibów?

Którzy rosną w siłę, i coraz bardziej bezczelnie układają życie innym. Szufladkują ich, oceniają, grożą, mówią co patriotyczne a co nie, co zgodne z wolą Boga a co niezgodne, co trzeba wyburzyć, a co zostawić...


Europa znalazła się w dramatycznej sytuacji. Sama ją wywołała! Najpierw pozwoliła na rozpad Libii i wojnę w Syrii, nie przewidując, co z tego może się narodzić. 4 miliony ludzi uciekło z Syrii, milion do czteromilionowego Libanu, dwa miliony do siedemdziesięciomilionowej Turcji. Teraz część z nich szturmuje Europę. A ta stoi przed dylematem - przyjąć ich czy do nich strzelać?
Wybór jest oczywisty... W obliczu katastrofy humanitarnej nie czas na dociekanie, kto zawinił. O pomoc dla uchodźców apelują organizacje humanitarne, apeluje papież Franciszek. Dla polityków polskiej prawicy to oczywiście nic nie znaczy, Jarosław Gowin już powiedział, że papież na polityce się nie zna, więc w takich sprawach nie ma co go słuchać. I że uchodźcy będą wysadzać polskie niemowlęta. Prezydent Duda też ogłosił, że nie będzie godził się na kwoty uchodźców, których Unia Europejska chce skierować do Polski. Oto więc nowy front walki. Kwoty! Swoje pokrzykuje też (czy raczej pokrzykiwała, bo już przestała) premier Ewa Kopacz. A arcybiskup Hoser wyjaśnia, że ta inwazja tym się skończy, że Europa będzie islamska. Że połamią krzyże, zburzą Rzym. Więc też woła na wojnę

Jeżeli ludzie z najwyższych stanowisk w państwie opowiadają takie rzeczy, to jak można dziwić się zwykłym zjadaczom chleba, że odczuwają instynktowny strach?
Patrzę na te sceny i odczuwam deja vu. Bo przed Syryjczykami byliśmy my.
Pamiętam relacje mediów, opisujących życie polskich uciekinierów z Polski Ludowej - żyjących w obozach w Treiskirchen w Austrii, w Atenach, pod Rzymem.
Opisywano ich jako wąsatych mężczyzn, w pokrzywionych butach i tłustych włosach. Pijących, awanturujących się, pozbawionych dyscypliny pracy. W Rzymie myli na światłach szyby samochodowe, w Wiedniu - jak skarżyli się mieszkańcy - brudzili moczem klatki schodowe, zaśmiecali Niemcy.

Potem otworzono granice, i znowu było o Polakach.
Że kradną w Niemczech samochody, a przy wschodniej granicy nawet maszyny rolnicze. Że ogólnie - to jakaś niższa cywilizacja.
"Wszyscy Polacy to hołota" - grzmiały holenderskie portale. - "Kradną wszystko co nie jest przykręcone do ściany", "banda analfabetów", "pijana dzicz". A brytyjski premier Cameron wołał, że Polakom trzeba ograniczyć dostęp do angielskiego socjalu, bo za dużo z niego biorą.
I co? Kto wygrał tę "wojnę cywilizacji" - "wąsata hołota" czy czyste domki z przedmieścia? Kto komu narzucił swój styl bycia?

...

Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

"Przepraszam, dlaczego mam bać się jakiegoś najazdu uchodźców, co mają zmienić Polskę, kiedy mam na wyciągnięcie ręki własnych talibów?"

No to już trafniej się rzeczy po imieniu nie dało nazwać ... pełen szacun

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 08:32  
Cytuj
CYTAT
STANOWCZE NIE! DLA EMIGRANTOW Z AFRYKI



Ale przecież ci emigranci wcale nie chca do nas przyjeżdżać, nie chcą nawet na Węgry, ani do Dani. Uciekając przed gradem kul, koszmarem wojny i utratą życia chcą zatrzymać sie tylko w Niemczech lub Szwecji, bo tylko tam ich życie jest niezagrożoneumiech.
Tu chodzi o to, że Angela wielkodusznie przyjmuje imigrantów, a potem chce ich zapakowac w paczkę i wysłać do Polski, w razie odmowy grożąc zamknięciem granic i utratą funduszy strukturalnychumiech.
To takie nowe nieznane oblicze Angeliumiech
Nie mówmy więc nie emigrantom, bo oni generalnie gardzą naszym polskim grajdołkiem i dadzą drapaka jak tylko strażnik pójdzie sie wysikać, tylko mówmy nie dla Angeli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 10:11  
Cytuj
postawic na nogi wojsko soro zadna policja sobie nie radzi, wyłapac tą chołote, zapakowac w kontener i z powrotem do afryki albo na grenlandie. A morze środziemne tez mozna patrolowac i podejrzane statki mozna przeciez topić. Moze wkoncu uruchomimy zasoby zbrojeniowe na ktore ida niemałe pieniadze ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2199
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 10:38  
Cytuj
CYTAT
postawic na nogi wojsko soro zadna policja sobie nie radzi, wyłapac tą chołote, zapakowac w kontener i z powrotem do afryki albo na grenlandie. A morze środziemne tez mozna patrolowac i podejrzane statki mozna przeciez topić. Moze wkoncu uruchomimy zasoby zbrojeniowe na ktore ida niemałe pieniadze ...


O jakiej armi mówisz?
Jeśli o polskiej to jej niema PO zlikwidowało rękami psychiatry klicha.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 13:09  
Cytuj
Były armie swego czasu, bardzo piekne, nowoczesne, które rozwaliły w pył Irak i Libię. Drogie maszyny wzbijały sie w powietrze i pociskami za setki tys. dolarów raziły cele przeciwnika oraz siłę żywą. Ale teraz pochowały się w koszarach i nie ma nas kto bronić.
No ale ktoś tam jeszcze cały czas szkoli rebeliantów syryjskich i dostarcza im broń - w imie walki o lepszy świat oczywiście, a produktem ubocznym sa uchodźcy - syryjscyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 13:30  
Cytuj
CYTAT


"Przepraszam, dlaczego mam bać się jakiegoś najazdu uchodźców, co mają zmienić Polskę, kiedy mam na wyciągnięcie ręki własnych talibów?"

No to już trafniej się rzeczy po imieniu nie dało nazwać ... pełen szacun


Walenciak twierdzi też, że cały intelektualny potencjał Polaków ulokowany jest po lewej stronie umiech
Może warto cytować kogoś bardziej obiektywnego ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Wrz 2015r. 14:01  
Cytuj
Napisz mi może w których przytoczonych faktach z naszej historii Walenciak mija się z prawdą ... bo jeżeli za pisanie prawdy ja mam szukać kogoś bardziej obiektywnego ... to sorry ale nie skorzystam z takiej propozycji ... a po drugie ... cytuje papieża Franciszka ... ŹLE ... Cytuje "lewaka" jeszcze gorzej ... to kto byłby adekwatny do tej sytuacji ?sciana

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »