NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Platforma Obywatelska i uchodźcy z Afryki ,
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lip 2015r. 07:31  
Cytuj
Wczoraj słyszałem przypadkiem rozmowę radiową z p. Danutą Hubner nt. uchodźców. Jeden argument pani Hubner za przyjęciem imigrantów szczególnie mnie zaniepokoił. Powiedziała mniej więcej "nie zapominajmy, że jako społeczeństwo starzejemy się. Za jakiś czas braknie nam młodych rąk do pracy i w tym momencie szansą są dla nas imigranci podejmujący pracę w Polsce". Pomijając złudne moim zdaniem nadzieje, ze ci ludzie przyjadą tu, nauczą się języka, skończą szkołę i rusza do pracy bardziej zaniepokoił mnie plan zastąpienia nas Polaków uchodźcami. Jest u nas coraz mniej dzieci, ale czy na pewno dobrym pomysłem jest zamiast starać się poprawić nasza sytuacje, by więcej osób decydowało się na potomstwo, by można było spokojnie wycjować i wykarmić dzieci, czy na pewno lepiej sprowadzać sobie do kraju młodych Myrznów, Arabów etc. którzy zadbają, by wzrosła liczba porodów? Przecież to nic innego jak wymiana Polaków na nie-Polaków. Poza tym widziałem w TV reportaż o uchodźcach w Grecji. Gość stwierdził "planujemy wraz z rodziną wyjechać gdzieś w głąb Europy. Sytuacja w Grecji jest trudna. Opieka socjalna została nam ograniczona, dostajemy od państwa o wiele mniej pieniędzy, jest nam trudno żyć. Dlatego musimy uciekać w poszukiwaniu lepszych warunków socjalnych, kraju, który nam uchodźcom zapewni godne życie". Po prostu nóż się w kieszeni otwiera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2015r. 07:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2015r. 08:45  
Cytuj
Na marginesie Danuta Hubner to nasza krajanka - ur. w 1948 r. w Nisku. Jest córka Ryszarda Mlynarskeigo, oficera śledczego niżańskiego urzędu bezpieczeństwa (na pewno odebrała bardzo patriotyczne wychowanie). Od 1970 do 1987 w PZPR, więc nic dziwnego, że jej kariera naukowa rozwijała się błyskotliwie i bez przeszkód.

A wracając do tematu to nigdy nie widziałem tylu młodych Polek pchających wózki z dziećmi jak podczas mojego pobytu w W.Brytani.
Polityka naszego rządu jest dziwna,, z jednej strony podwyższa się wiek emerytalny podczas gdy młodzi ludzie nie mają pracy i masowo emigrują za granicę, a z drugiej chce się pozyskiwać obcokrajowców spoza Europy czy z Ukrainy licząc, że będą pracowali za grosze dla naszych lub napływowych przedsiębiorców.

No i wiadomo, PKB ostro w górę i że jak tak to tu jest dobrze i co ci ludzie chcąnie wiem

Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale chyba ktoś tu nie lubi tego zapyziałego, zaściankowego katolickiego społeczeństwa i chce tu zrobić multikulti czy jakoś tak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2015r. 07:33  
Cytuj
Sprawa jest poważniejsza, Schetyna zręcznie "przeciekł" a PESEL się zaklina ze nic nie wiedział. Kłamczuszka testuje opinie publiczną, dogadała się z Anielką 50/50, 1000 uchodźców z naszego wyboru za 1000 emigrantów niechcianych na zachodzie. 2000 w sumie. Reakcje są zbyt słabe żeby PO musiało się wycofać, trzeba się umieć targować jak grecy.

Humanitarna pomoc dla prześladowanych chrześcijan przez z.ebow jest OK. Ale Kurdowie wydają się być warci lepszego uzbrojenia i własnego państwa za to co mogą dla nas zrobić. Oni mogą dla nas zrobić wiele. Europa ma problem własnego wyboru, a my mamy problem przymusu ponoszenia konsekwencji.

Mam tylko zastrzeżenia do szalonych pomysłów "integrowania" niezintegrowanych z kulturą chrześcijańską muzułmanów. Przecież to dewastacja udowodniona 100% porażką. PO oszalało i chce nas wyślizgać na 5min przed dwunastą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2015r. 09:07  
Cytuj
Szkoda "pióra". PO całe siedzi w tym obwisłym tyłku Angeli i smaruje wazelinką wszystkie ścianki.
Niestety jako kraj należący do UE mamy pewien ciężar na sobie. Ze wszystkiego da się w jakimś stopniu wymigać ale do tego trzeba mądrej władzy, a nie takich cymbałów jak obecnie.

Jedno w tym wszystkim jest pocieszające... polski obywatel nie jest zbyt tolerancyjny to i raczej wątpliwe, żeby muślinki zaczęli tu się szarogęsić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2015r. 21:02  
Cytuj
Wystarczy kiepsko wykonać zalecenia i poprzez to zadbać żeby się nie integrowali tylko żeby byli przejazdem. Teoretyka.. będą się trzymać tym bardziej razem. Emigracja nie wymaga finansowania, uchodźstwo tak a pieniądze to zobowiązania. Wyjątkowo trefny przymus.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2199
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2015r. 16:47  
Cytuj
Oto kogo sprowadza wam ewa kopacz.

http://www.youtu(...)a_player



http://www.youtu(...)a_player



No może zamiast tej dziewczyny była by ewcia to bym przebolał,


http://www.youtu(...)a_player


http://www.youtu(...)a_player


http://www.youtu(...)a_player


i znany okrzyk 1:23
http://www.youtu(...)a_player

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 13:34  
Cytuj
Franciszek: Niech każda parafia, każdy klasztor i każde sanktuarium przyjmą uchodźców. Po jednej rodzinie

Papież Franciszek zaapelował do wszystkich parafii, wspólnot religijnych, klasztorów i sanktuariów w całej Europie o przyjęcie uchodźców. Podczas spotkania z wiernymi na modlitwie Anioł Pański ogłosił, że uchodźcy zostaną też przyjęci w Watykanie.

...
Źródło

Co na to Rydzyk i PiSlamiści ?... zapewne oleją zwierzchnika K.K w zasadzie mają teraz rezydenta co wali fajniejsze kazania ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 14:13  
Cytuj
a ilu ty przyjmiesz cwaniaku do swojego domu ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 14:16  
Cytuj
CYTAT (nenad )
a ilu ty przyjmiesz cwaniaku do swojego domu ?


A ilu ty i twoi towarzysze?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 14:21  
Cytuj
A ja nie jestem katolikiem i najchętniej wsadziłbym to całe towarzystwo w rakietę i wystrzelił na Jowisza.
Rzygać się chce od propagandowych obrazków biednych dzieci czy kobiet z dziećmi, a większość tej ciapatej masy to młode chłopy nieroby, którym marzy się niemiecki socjal.
Jak to Max Kolonko powiedział w odniesieniu do "liberalnych" dzienikarzy: Monika Olejnik ma już pewnie burkę w szafie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 14:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (nenad )
a ilu ty przyjmiesz cwaniaku do swojego domu ?


A ilu ty i twoi towarzysze?
na razie widze,ze najbardziej otwarta postawe prezentuja lewackie media typu Newsweek czy Wyborcza... Lis grzmi,ze nie mozemy uwazas sie za chrzescijan,gdy nie chcemy przyjac uchodzcow,a sami "wyjezdzalismy na zachod". Zenujace porownanie. Lis oczywiscie nie dostrzega jaki syf zrobil sie we Francji,Anglii czy Niemczech...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 14:35  
Cytuj
Jedziesz na zmywak, dopominaj się mieszkania!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 14:37  
Cytuj
Lis uprawia typową dulszczyznę, najgorsza menda dziennikarska i pomyj. Ja bym proponował tak z 10 tych nierobów do chałupy mu upchnąć. Ciekawe czy Hanka już ma biało czerwoną burkę w szafie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 14:44  
Cytuj
Ilu przyjmę do mojego domu zwanego Polską ? ... Tylu ilu PiSlamistów wyjedzie za granicę z biletem w jedną stronę (tak w normalnych warunkach bym odpisał) A napisze że za stosunek 1:10 stuknie ... mam tu na uwadze jedną nację która pryzmowała azylantów a skończyła w rezerwatach (czt. Indian) ale My to nie oni więc 1:10 będzie ok ... ja odpowiedziałem może ty odpowiesz na moje j/w

„Każda parafia musi być przygotowana, by pomóc w tym cierpieniu”. Abp Gądecki o napływie uchodźców


– Trzeba żeby każda parafia przygotowała miejsce dla tych ludzi, którzy są prześladowani, którzy przyjadą tutaj, oczekując pomocnej ręki i tego braterstwa, którego gdzie indziej nie znajdują – powiedział abp Stanisław Gądecki. Podczas mszy w Chełmie, nawiązując do palącego problemu uchodźców podkreślił, że Polska musi przygotować się by „pomóc w tym cierpieniu”

źródło

Więc Szydłowa psioczyła na Kopaczową ... ilu uchodźców chce nam zafundować PiS ? ile jest u nas parafii ? z 10 tyś

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 15:19  
Cytuj
CYTAT
Ilu przyjmę do mojego domu zwanego Polską ? ... Tylu ilu PiSlamistów wyjedzie za granicę z biletem w jedną stronę (tak w normalnych warunkach bym odpisał) A napisze że za stosunek 1:10 stuknie ... mam tu na uwadze jedną nację która pryzmowała azylantów a skończyła w rezerwatach (czt. Indian) ale My to nie oni więc 1:10 będzie ok ... ja odpowiedziałem może ty odpowiesz na moje j/w

„Każda parafia musi być przygotowana, by pomóc w tym cierpieniu”. Abp Gądecki o napływie uchodźców


– Trzeba żeby każda parafia przygotowała miejsce dla tych ludzi, którzy są prześladowani, którzy przyjadą tutaj, oczekując pomocnej ręki i tego braterstwa, którego gdzie indziej nie znajdują – powiedział abp Stanisław Gądecki. Podczas mszy w Chełmie, nawiązując do palącego problemu uchodźców podkreślił, że Polska musi przygotować się by „pomóc w tym cierpieniu”

źródło

Więc Szydłowa psioczyła na Kopaczową ... ilu uchodźców chce nam zafundować PiS ? ile jest u nas parafii ? z 10 tyś
. Czy Gądecki jest premierem tego kraju ? To po ch... manipulujesz ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 16:13  
Cytuj
Parafie.. powiedział.. wyraźnie o chrześcijanach umykających śmierci z rąk islamistów. Erytrea i Syryjczycy. To najbardziej poszkodowani i jedyni uchodźcy jak na razie. Przewałki w północnej Afryce się zakończyły. Obecnie ruskie jątrzą w Syrii i równolegle w Donbasie wiec należy się spodziewać najgorszego i setek tysięcy ludzi nienawidzących zachodnia kulturę i szukającej odwetu za wygnanie z domu i kolonializm.

--Nowo narodzone Zmywaki po wyborach, ;-) nie zapomnijcie udać się do komun anglikańskich i 311 sekt protestanckich! czeka mieszkanie, herbata i biscuit :-)

Premier GB zapowiedział w czasie wizyty u Premier Kopacz zajęcie się "problemem polskiej" okradającej przyzwoitych Brytyjczyków emigracji.

Wali was Angela po rogach, a wy dziękujecie bo wierzycie ze ich przyjmie? (ze przyjechali tam sezonowo zbierać truskawki zaklopotany ). Oni tam pozostaną budować kalifat, korzystać z welfare, a my nie jesteśmy nawet mniejszością, nie możemy uczyć mowy polskiej własne dzieci. I my rozwiązujemy problemy niemieckie zaklopotany

Rezydenci kręcą lody, trolle pilnują stada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 18:48  
Cytuj
.
CYTAT
Czy Gądecki jest premierem tego kraju ? To po ch... manipulujesz ?


Manipulacja ? Komu liże du*ę Jarek to chyba oczywiste ... (i nie piszę tu dosłownie ) Kto liże du*ę Jarkowi tego nie wiem (to piszę dosłownie) ale jedno jest pewne ... Gądecki powie a Jarek to robi nie wiem więc nie jest szeregowym premierem a kimś nad ... gdzie tu manipulacja ? Dziwi mnie że K.K zadaje się z Jarosławem (już nie dziewicą) ...ale niestety K.K zamiast zająć się tym do czego został stworzony zajął się polityką i przez to traci wiernych zdegustowany

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 19:12  
Cytuj
Wiecej czytaj a mniej obrazkow o gejach el.comendante.
Pisze jak byk o przesladowanych i o braterstwie i miejscu przy stole chrzescijan gdy nas morduja. To jest oczywiste dla "nas" inni moga nie slyszek takiego wydzwieku historii.
A ty szydzisz zes tylko glupi czy nieswiadomy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 432
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2015r. 20:34  
Cytuj
Polska po raz kolejny odmówiła pomocy polskim uchodźcom z Ukrainy zaklopotany
http://www.wykop(...)ukrainy/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 10:20  
Cytuj
To tragiczna wiadomosc ze poswiecamy Rodakow dla islamistow. PO i PSL na out!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ale
ale
ale
Posty: 9
Dołączył: 7 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 10:53  
Cytuj
NIC Z TEGO DOBREGO NIE BEZIE RÓZNICE KULTUROWE NIE DO PRZESKOCZENIA -TRAGEDIA[b][/b]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 13:59  
Cytuj
CYTAT
To tragiczna wiadomosc ze poswiecamy Rodakow dla islamistow.


To ty też jesteś Ukraińcem ? z tego co wiem możecie mieć tylko jedno obywatelstwo ... zgadza się ? To gdzie byli twoi rodacy przed "wojną" i czemu nie migrują na zachód Ukrainy ? Tylko niby chcą do Polski ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 19:23  
Cytuj
Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2015r. 20:55  
Cytuj
A kto nam Polakom współczuł w morderczym cierpieniu? Odpowiadają na Zachodzie ze nie mieli wtedy wyboru. Wszyscy mieli dość wojny. Niech będzie, bo tak w sumie było. Ale dlaczego My sami dopiero dzisiaj odkopujemy ich groby próbując rozpoznać bliskich, a rozpoznawalne twarze tamtego systemu oglądamy uśmiechnięte od ucha do ucha w telewizji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 24 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2015r. 22:34  
Cytuj
~el.Banan: "to ja cię zapewniam że jak tylko wylądują w PL to będą stąd spi... szybciej niż z stamtąd od siebie ..."

Więc mylisz się, jeśli imigrant dostanie prawo azylu, to nie będzie mógł się przenieść do innego państwa UE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »