NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Platforma Obywatelska i uchodźcy z Afryki ,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Paź 2015r. 09:54  
Cytuj
CYTAT
szkoda ciebie,ze sie na takie manipulacje łapiesz,ale coz... Sok z buraka,tvn,newsweek swoje zrobiły...


Nie obawiaj się umiech tobie nie mogą już nic zrobić ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2015r. 09:54  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Paź 2015r. 10:34  
Cytuj
juz nie pamietasz jak minister Sienkiewicz kazał podpalic budke pod ruska ambasada 11/11,a wina spadla na narodowcow ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2202
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Paź 2015r. 10:38  
Cytuj
Polska przeznaczy 8 mln zł na unijny program pomocy uchodźcom

http://m.one(...)j,mreqgv

a na niepełnosprawnych kasy brak

Rodzice niepełnosprawnych protestowali w Brukseli. "Przyjechaliśmy tutaj w desperacji"



http://www.rmf24(...),1894949



Czyli poprostu e.k kłamała mówiąc te słowa:

Moim obowiązkiem jako premiera jest przede wszystkim solidarność z własnym krajem i narodem ... E.Kopacz

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2202
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Paź 2015r. 20:53  
Cytuj
Mieszkaniec Lęborka doniósł do prokuratury na Ewę Kopacz i minister w jej rządzie Teresę Piotrowską! Zarzut? Zdrada dyplomatyczna! Zawiadomienie trafiło już na biurko prokuratora rejonowego z Lęborka (woj. pomorskie). Jak tłumaczy serwis internetowy „Głosu Pomorza”, mieszkaniec miasta ma pretensje do pani premier i szefowej MSW. Chodzi o uchodźców, którzy mają trafić do Polski. Lęborczanin doszukał się przewinienia z art. 129 kodeksu karnego. Rzadko stosowany paragraf brzmi: „Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10”. Zdaniem donosiciela, do zdrady dyplomatycznej doszło, gdy Kopacz i Piotrowska zdecydowały się przyjąć uchodźców. Co dalej z zawiadomieniem? – Przydzieliłem je prokuratorowi, który z nim się zapozna i podejmie decyzję o wszczęciu lub odmowie wszczęcia postępowania – mówi gp24.pl prokurator Patryk Wegner, szef prokuratury rejonowej w Lęborku. Zgodnie z przepisami, takie postanowienie powinno zostać wydane niezwłocznie. W ciągu dwóch lat do Polski ma trafić 70 tys. uchodźców z Syrii i Erytrei. To efekt negocjacji polskiego rządu na unijnych szczytach.


www.gp24.pl/strona-glowna/art/8964701,leborczanin-powiadomil-prokurature-o-zdradzie-dyplomatycznej-politykow,id,t.html?cookie=1

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Paź 2015r. 21:27  
Cytuj
CYTAT
W ciągu dwóch lat do Polski ma trafić 70 tys. uchodźców z Syrii i Erytrei. To efekt negocjacji polskiego rządu na unijnych szczytach.


Tą głupote to sam dopisałeś ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2202
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 04:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
W ciągu dwóch lat do Polski ma trafić 70 tys. uchodźców z Syrii i Erytrei. To efekt negocjacji polskiego rządu na unijnych szczytach.


Tą głupote to sam dopisałeś ?


O unijnej dyrektywie łączenia rodzin słyszałeś?



?
My tu gadu gadu a tymczasem: ,

Bardzo niepokojące informacje na temat tzw. uchodźców przekazuje Witold Gadowski. Na swoim prywatnym facebooku poinformował, że ogromne grupy imigrantów przechodzą właśnie przez Bieszczady.


http://parez(...)szczady/

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 05:50  
Cytuj
Po prawdzie PO to my wielkie GGGG wiemy.

No ale to my. El.comendante zachowaj sie jak pionier, masz mikrofon i nakabluj na wrogow ojczyzny.

Ja Slyszalem ze 7tys co rok przez 4 lata.
To 28tys do zapuszkowania na czas nieokreslony. Ale dzieci niepelnoletnie sie nie licza. I my mamy brac uchodzcow, tzn. Rodziny tak klamczuszka powiedziala. Wiec 35 tys niewyjete. Potem dojada dziaki i reszta, do 10 sztuk na rodzine, tam sa wieksze rodziny. Ale nie wczesniej niz przyznanie statusu uchodzcy, co bedzie szlo piorunem, bo miesiac po ostatniej zmianie prawa.
Suma sumarum, ostroznie liczbe podwajam i mam 70tys?

A ty ile?

Wlasnie Rosja wykancza rebeliantow syryjskich i na polu bitwy pozostaje ISIS i Asad. Jezeli US nie chce pozostawic Asadowi Syrii to znaczy ze bedzie musiala pomagac ISIS bo Kurdowie sa atakowani i rozbrajani przez Turkow i stracili ochote na ponowne wydymanko.

Dwa fronty to zbyt duzo dla bolszewi, gdyby ruszyla ofenzywa na Ukrainie, bo juz jest OBWE wiec bedzie cyrk pomowiem :-) to idzie chyba wojna?

Ale jezeli nie ugryza Putina w d.pe na Ukrainie to oznacza ze sie dogadali i Asad z Putinem wypra ISIS z terenow Syrii na teren Iraku i tam US wroci i rekami Irakijczykow ich wyrznie.

Nie mysle zeby ISIS pozostala w Syrii, a jedyny kierunek daleki od Israela to Irak. Iran, Turcja, Irak biara udzial w ofenzywie Putina. Tak przynajmniej gadaly miedia.
Tak czy siak, Ukraina jezeli bedzie spoko to bedzie oznaczalo ze bedzie tak jak Iran/Rosja uwaza. Przeniesienie wojny na obszar Iraku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 07:38  
Cytuj
Wiktor, tydzień temu spędzałem weekend w Bieszczadach i nie widziałem ani jednego uchodźcy czy imigranta. Moje słowa potwierdzają komentarze na FB osób, które tam mieszkają. Autorowi Panu Witoldowi coś się pomieszało, może za dużo zioła wypalił? A może postanowił czymś zabłysnąć a że talentu mało to postanowił kłamać. Takie tępe dzidy jak ty to podłapują.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 07:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
W ciągu dwóch lat do Polski ma trafić 70 tys. uchodźców z Syrii i Erytrei. To efekt negocjacji polskiego rządu na unijnych szczytach.


Tą głupote to sam dopisałeś ?


O unijnej dyrektywie łączenia rodzin słyszałeś?

My tu gadu gadu a tymczasem: ,


Nie my tu gadu gadu ... Celowo manipulujesz czy tylko działasz jak typowy troll ... kopiuj wklej ... ?

i nawet nie wiedziałeś że togo nie było w artykule ? zawsze liczysz że nikt tego gów... nie czyta co wrzucisz ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 08:23  
Cytuj
el.Banan, Witek nie czyta tego co wkleja. Albo nie potrafi czytać albo nie rozumie tego ma napisane. Tak czy inaczej nie czyta. Z tym Gadowskim też dał doopy. Gdyby przeczytał komentarze pod wpisem na FB to by się dowiedział ile warte są jego słowa. No ale prawda nie jest celem Witka. Sensacja to jest coś. Nie wie tylko, że takimi wpisami szkodzi Bieszczadom. Jest id**tą to pewnie dlatego nie wie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 09:07  
Cytuj
CYTAT
Nie wie tylko, że takimi wpisami szkodzi Bieszczadom. Jest id**tą to pewnie dlatego nie wie.


Bieszczadom może zaszkodzić zbyt pazerna gospodarka leśna itp. ale czym mają szkodzić takie wpisy umiech ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 09:43  
Cytuj
A czym może Polsce zaszkodzić rezydent "jeżdżący" i żalący się po świecie ?Gdybym ja był zagranicznym inwestorem to zapewne posłuchał bym takiego gamonia i poszukał lepszego miejsca na inwestycje ... Podobnie z Bieszczadami nie wiem gdy ktoś sprawdza czy w Bieszczadach jest "fajnie" i wyczyta takie brednie to pojedzie z kasą w inne miejsce ... no już chyba prościej się nie da nie wiem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
Podobnie z Bieszczadami nie wiem gdy ktoś sprawdza czy w Bieszczadach jest "fajnie" i wyczyta takie brednie to pojedzie z kasą w inne miejsce ... no już chyba prościej się nie da nie wiem


Serio ? gdy byś miał zainwestować grube pieniądze w pewnej części kraju,to głównym źródłem Twoich informacji były by wpisy w internecie lub osoby, która nic nie ma wspólnego z tymi terenami? Kariery nie zrobisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 10:01  
Cytuj
Wyciąłeś to co Ci pasowało i ok umiech o Bieszczadach myślałem raczej turystycznie ... często kieruje się w takich przypadkach opisem ludzi przeczytanym w necie nie wiem Raczej w podobnym kontekście (turystycznie) podszedł do sprawy Andrzejek ale za niego nie mam zamiaru się wypowiadać

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 10:13  
Cytuj
CYTAT
Wyciąłeś to co Ci pasowało i ok umiech o Bieszczadach myślałem raczej turystycznie ... często kieruje się w takich przypadkach opisem ludzi przeczytanym w necie nie wiem Raczej w podobnym kontekście (turystycznie) pisał Andrzejek ale za niego nie mam zamiaru się wypowiadać


Turystycznie jako inwestor czy jako turysta ?
Sezon turystyczny w Bieszczadach dyktuje pogoda i jak świeci słońce to turystów jest w nadmiarze,nie narzekają na ich braki w sezonie od maja do końca września.
Jeśli jako inwestor to będąc bardziej wbity w temat,Twoja uwaga szła by w kierunku "natury 2000" i podobnych tematach..

Nie odnosiłem się do Ciebie jako zagranicznego inwestora,bo to po prostu nie ma sensu umiech, a jeśli taki zagraniczny inwestor posłuchał by"gamonia" bez sprawdzania terenu swoimi środkami,to po prostu był by"gamoniem" z pieniędzmi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 10:17  
Cytuj
ok Po co promowanie Polski za granicą jeśli to wszystko jest takie łatwe sciana I jeżeli tego gamonia nie bierze nikt na poważnie to po kiego go wypuszczać "z domu" ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
ok Po co promowanie Polski za granicą jeśli to wszystko jest takie łatwe sciana I jeżeli tego gamonia nie bierze nikt na poważnie to po kiego go wypuszczać "z domu" ...


No własnie nie jest łatwe i do pewnych weryfikacji potrzeba więcej środków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 10:54  
Cytuj
CYTAT
A ile to kosztuje "zrobić" takie zdjęcie? Oj el.banan gdyby życie było takie proste jak anonimowe zdjęcie i anonimowe oburzenie.




Jak myślisz ile kosztowało TVN żeby Republika nagrała takie materiał ? zerknij na flagę (zielona z przekreślonym kółkiem) jakaś 28-35 sekunda. A może Graczak ich jakoś prowokował że rzucali w niego kamieniami zarumieniony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 11:17  
Cytuj
''Poważny problem stanowią ponadto liczne rodziny imigrantów. Osoby, którym przyznano status azylanta bądź uchodźcy, uzyskują prawo do sprowadzenia członków rodziny. Zdaniem autorów raportu liczbę azylantów trzeba pomnożyć przez co najmniej cztery, a nawet przez sześć.''
zrodlo. onet.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 16:47  
Cytuj
Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 19:14  
Cytuj
Mógłbyś poprawić CNN na TVN?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 19:49  
Cytuj
CYTAT (Dalibor)


Bieszczadom może zaszkodzić zbyt pazerna gospodarka leśna itp. ale czym mają szkodzić takie wpisy umiech ?


Wpis o uciekających wystraszonych turystach? Dla ciebie może to nie jest szkodliwy wpis. Poczytaj o tym wpisie w internecie, poczytaj co piszą ludzie mieszkający w Bieszczadach oraz żyjący tam z turystyki.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 21:11  
Cytuj
CYTAT

Wpis o uciekających wystraszonych turystach? Dla ciebie może to nie jest szkodliwy wpis. Poczytaj o tym wpisie w internecie, poczytaj co piszą ludzie mieszkający w Bieszczadach oraz żyjący tam z turystyki.


Dla mnie i nie tylko dla mnie.Bardziej bym obstawiał,że taka informacja wspomoże budżet agroturystyczny w Bieszczadach umiech
Takie "huczne" informacje raczej przyczyniają się do pojawieniu uśmiechu na twarzy "Bieszczadników". Sezon masowej turystyki dyktuje tam pogoda,a jeśli są tacy co narzekają, to nie jest to za sprawą owej informacji ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 21:33  
Cytuj
Dalibor ty weź poczytaj, zanim coś palniesz. Koleś pisze o masowym marszu imigrantów, że turyście ze strachu uciekają a ty piszesz o pogodzie. Jak ktoś szuka miejscówki na weekend i czyta taki wpis to jak myślisz leci do agroturystyki bieszczadzkiej czy omija ją szerokim łukiem?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2015r. 23:02  
Cytuj
CYTAT
Dalibor ty weź poczytaj, zanim coś palniesz. Koleś pisze o masowym marszu imigrantów, że turyście ze strachu uciekają a ty piszesz o pogodzie. Jak ktoś szuka miejscówki na weekend i czyta taki wpis to jak myślisz leci do agroturystyki bieszczadzkiej czy omija ją szerokim łukiem?


Przeczytaj zanim coś palnę umiech zarzucasz tu pewnym osobą brak logicznego myślenia a teraz stajesz w ich szeregi. Bieszczady znam realnie,mam tam znajomych i często bywam. Słyszałem wiele historii,które odpychają turystów( przeważnie z głodnymi niedźwiedziami i wilkami) a jednak ich nie brakuje chyba,że zaczyna się deszcz,który może trwać długimi dniami,tygodniami - to odnośnie pogody,która nie przynosi dochodów dla baz noclegowych,agroturystyki. Takich niedzielnych turystów co dla nich Bieszczady zaczynają się za Rzeszowem i kończą nad Soliną jest bardzo dużo i oni mogą myśleć,że ta historyjka szkodzi Bieszczadom.W praktyce nie ma tematu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »