NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 58 59 60 61
Platforma Obywatelska i uchodźcy z Afryki ,
Posty: 5219
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Lip 2019r. 18:20  
Cytuj
Temat wraca. Liga wielkich miast polskich będzie zainteresowana sponsoringiem afrykańskich imigrantów z naszych podatków, były wypowiedzi. Aczkolwiek nie są zadowoleni ze zniesienia PIT dla początkujących Polaków na dorobku umiech W Grecji po wyborach jak u nas po dożynkach, zostało tylko ściernisko. Nieśmiertelna lewica leży pokotem. Grecy nie chcą nawet paru dziesiątek imigrantów z Afryki. Unijny komisarz do spraw migracji Dimitris Avramopoulos chce wprowadzenia w Unii Europejskiej tymczasowego mechanizmu podziału migrantów. Ma to związek ze wzrostem liczby nielegalnych imigrantów próbujących dostać się do Europy przez Morze Śródziemne. Pamiętacie że byli inni? bo ja nie.


Wczoraj Malta zgodziła się przyjąć niemiecki statek "Alan Kurdi" z 65 imigrantami. Wcześniej statek otrzymał zakaz wpłynięcia do portu na włoskiej wyspie Lampedusa. Dziś "Alan Kurdi" ponownie wziął na pokład na pełnym morzu, tym razem 44 imigrantów.

Po niedawnym laniu na kolanie w wyborach do europarlamentu czy liberalna lewica zastosuje swój postępowy afrodyzjak "wykluczenie" dla zdyscyplinowania Słowian?

ObrazekOnetowy dyżurny Iman zachęca do modlitwy, burki i otwierania granic:
https://vod.pl/programy-onetu/reportaze-onetu-muzulmanie-w-polsce-za-darmo-online/18pez13

Wybory, wybory i po wyborach do PE. O sprawie przymusowego importu imigrantów rozmawiali w Paryżu ministrowie spraw wewnętrznych i zagranicznych państw należących do Unii Europejskiej. - Podczas dzisiejszych rozmów czternaście państw członkowskich zaaprobowało treść francusko-niemieckiego dokumentu - poinformował Emmanuel Macron.

Prezydent Francji zaapelował do władz Libii, aby nie zatrzymywały migrantów i podjęły kroki mające na celu zapewnienie im bezpieczeństwa. Matteo Salvini na dzien przed postępowymi rozważaniami przez szefów głównych liberalnych rządów które i tak nie będą już nigdy etnicznie europejskie napisał do szefa francuskiego MSW, Christophe’a Castanera: Włochy nie są już obozem dla niechcianych gastarbeiterów Brukseli, Paryża i Berlina.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2019r. 18:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5219
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Sie 2019r. 20:20  
Cytuj
Włosi nie żartują,,, NGO-sy bardzo im dokuczały.

Włoski Senat udzielił rządowi wotum zaufania oraz zatwierdził przegłosowaną ustawę dotyczącą karania organizacji pozarządowych, które dopuszczą się sprowadzenia do Włoch migrantów uratowanych na Morzu Śródziemnym.

Kary są dotkliwe, bowiem mogą wynieść nawet 1 mln euro! Przed ustanowionymi poprawkami kwota ta wynosiła 50 tys. euro.

Soros da? nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 8 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2019r. 21:17  
Cytuj
Neverending story

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 58 59 60 61
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »