Zaloguj się !
NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 39 40 41 42
Platforma Obywatelska i uchodźcy z Afryki ,
Posty: 1994
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2017r. 22:34  
Cytuj
CYTAT
Cały czas próbuje nam się wmówić, że ponieważ nie chcemy tych bandytów u siebie to jesteśmy zacofani i wrogo nastawieni do "niewinnych ofiar" wojny, w której nikt już nie wie o co chodzi i nie nie pamięta kiedy właściwie się zaczęła. Mało tego - większość "uchodźców" albo nie pochodzi z terenu działań wojennych , albo zostawiła tam kobiety i dzieci.

To perfidna ekspansja - inwazja islamistów sterowana przez ludzi, którzy konflikty w tamtym rejonie mogliby zakończyć w 48 godzin - bo sami je zainspirowali, zarabiają na nich i kierują się nie tylko pobudkami finansowymi czy politycznymi. To po prostu bogaci fanatycy islamscy.


Kopacz & Co. wyjeżdża na operacje plastyczną?Obrazek
Dzię-ku-je-my


Obrazek
Prof. Jadwiga Staniszkis oraz prof. Magdalena Środa skomentowały dziś w programie "Fakty po faktach" TVN24 decyzję KE o wszczęciu procedury wobec m.in. Polski w związku z odmową realizacji decyzji PO/PSL o przyjmowaniu kontyngentów imigrantów socjalnych. - To wielki błąd - stwierdziła Staniszkis, odnosząc się do postawy naszego rządu. - Czuję się upokorzona całą tą sytuacją. To są ludzie tacy jak my - dodała.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 528
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2017r. 08:48  
Cytuj
Witam


W sprawie uchodźców i mieszania się unii - "Mój jest ten kawałek podłogi!!! Nie mówcie mi więc, co mam robić!!!"

https://www.youtu(...)FWLKjlP4


Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1994
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2017r. 18:04  
Cytuj

chroń nas od przodowników postępuProf. Bogusław Liberadzki (PZPR), wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, uważa, że Polska powinna przyjąć uchodźców. Pomocą w integracji miałoby być wprowadzenie do szkół języka arabskiego. Obowiązkowo jak rosyjski. „Moim zdaniem można by sponsorować przyjęcie np. 200 studentów z Bliskiego Wschodu na studia w Polsce. Nie widzę też powodów, by nie rozważyć, aby demokratycznie w każdym powiecie – w dwóch czy trzech liceach na powiat – wprowadzić jedną godzinę języka arabskiego. Wtedy Polska mogłaby sprowadzić i zatrudnić nauczycieli muzułmańskich do pracy z ksenofobiczną młodzieżą wskazaną przez policje świadomości.https://twitter.com/PrzemyslawKida/status/875656669811703808?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fniezalezna.pl%2F100653-wiceprzewodniczacy-pe-z-sld-wpadl-na-pewnien-pomysl-internauci-oslupieli

Przodownicy multi-kulti na wp.pl nie zwalniają tempa umiechŚwiadkowie zdarzenia nie mieli wątpliwości, że to odwet za niedawne zamachy w Londynie i Manchesterze przeprowadzone przez ekstremistów islamskich.
Odwet za co?

ObrazekLewica brytyjska (jak przystało na lewice gdziekolwiek) chce głosów muzułmanów za wszelką cenę. Szef partii pracy po raz pierwszy pojawił się na miejscu ataku. Terror ma już narodowość, rasę i należy z nim walczyć i niewolno przemilczać smiech2

Obrazek


ObrazekObrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 39 40 41 42
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »