Zaloguj się !
NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 54 55 56 57
Platforma Obywatelska i uchodźcy z Afryki ,
Posty: 3202
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2018r. 18:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Piękna manipulacja TVP. Wstyd, że coś takiego robi telewizja utrzymywana za pieniądze Polaków. Wszystkich - nie tylko wyborców PIS.

https://www.youtube.com/watch?v=TLR8IoNZ_wQ


Obejrzałem i nie było żadnej manipulacji. Mina mu zrzedła, zaniemówił i .... zmienił temat.ok

Oczywiście cisza nie trwała 30 sekund. Nie musiała.


To była niezręczna gonitwa myślowa. Powinien odpowiedzieć ze ich obywatelski i nowoczesny plan rozwoju Polski to wpierw wygranie wyborów i odzyskanie synekur i rent niesprawiedliwie zabranych ludziom honoru. Wtedy będą sukcesy, eliminacja CBA, IPN, TK/KRS i rozdawnictwa publicznych środków w publiczne ręce. I praca w niemieckich sieciach w Niedziele żeby odciążyć lokalnych przepracowanych kupców. No jak tak można, cała Afryka szuka pracy a my wypłacamy za prywatne dzieci jak to nazywali "patologii". Co za prywata, gdzie postępowe wartości europejskie zarumieniony

Tymczasem w temacie głównym:

„Die Zeit” przypomina dziś w wydaniu online, że już w 2015 roku Schuster przestrzegał przed noszeniem jarmułek w dzielnicach zamieszkanych w większości przez muzułmanów.


- Antysemityzm, rasizm i nienawiść są wielkimi grzechami w islamie, dlatego też nigdy nie będziemy tego tolerować – powiedział jednej z gazet przewodniczący Naczelnej Rady Muzułmańskiej Aiman Mazyek.

Z Ziemi Egipskiej, z Babilonu, z Cesarstwa Rzymskiego, z Europy Zachodniej, z UE? Co się wyprawia.


„Jeśli naszym celem jest pomoc jak największej liczbie osób, to nie powinniśmy przyjmować uchodźców” – mówi rzecznik Partii Postępu, Jon Helgheim z Norwegii.

W zamian za to Norwegia miałaby zwiększyć pomoc humanitarną dla uchodźców przebywających poza granicami kraju. Według Helgheima można by w ten sposób pomóc nawet 60 razy większej liczbie uchodźców niż obecnie.

Obecnie Norwegia wydaje około 20 miliardów koron rocznie na utrzymanie ośrodków dla uchodźców i integrację w społeczeństwie. Frp chce nakłonić inne polityczne ugrupowania parlamentarne do racjonalizacji tych wydatków.

Podoba mi się nazwa partii, a to liski jezyk Lemingom przez gardła nie przejdzie krytyka symbolu liberalnej lewicy.

Moderowano przez: magpie
Nie pisz postów jeden pod drugim, po prostu je moderuj i dopisuj jeśli coś chcesz dodać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 54 55 56 57
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »