Zaloguj się !
NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 41 42 43 44
Platforma Obywatelska i uchodźcy z Afryki ,
Posty: 1248
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2017r. 13:34  
Cytuj
CYTAT
Sytuacja na Zachodzie się pogarsza. Imigrantów przybywa coraz więcej a do następnej fali wyborów sporo lat. To by oznaczało ze Brexit był "świadomym" zaskoczeniem. Francuzi i Niemcy nie rokują żadnej nadziei na zmądrzenie.

Trzeba przyznać ze ataki terrorystyczne muzułmanów skutecznie wycisnęły z liberalnych rządów gwarancje utrzymania otwartych granic do następnych wyborów. Parę więcej ataków i przegraliby wybory. Teraz spokojna konsumpcja zasiłków za oddane głosy :-) i radość z utrzymania władzy.


CYTAT
Moim zdaniem realny jest "Polexit", "Hungexit" i nowa unia z państwami, które opuszczą to nieporozumienie dążące do samounicestwienia zwane "UE....


To zależy tylko od wprowadzenia podziału UE na dwie prędkości, czyli od ograniczenia dostępu do finansowania i handlu naszego bloku krajów postkomunistycznych z bogatym Zachodem. Jeżeli Niemcy i Francja tego dopną, to międzymorze jest naturalnym kierunkiem rozwoju. Koszty imigracji są wysokie, zobaczymy co będzie. Nie sądzę żeby Słowian wypuścili tak sobie za friko, dostaniemy kogoś do zarządu, chyba Austrię przygotowują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5658
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2017r. 14:47  
Cytuj
Tylko czy Austria utożsamia się tak naprawdę z międzymorzem?
Niech dopuszczą Węgry do decydowania lub Polskę.... cool girl

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2095
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2017r. 18:38  
Cytuj
Zaglądając do książek historycznych to organicznie wole Węgry od Austro-Węgier cool girl

Znalezione na necie:

Za Wiedeń odwdzięczyli się rozbiorami, konfiskatą mienia kościelnego w Galicji na iście leninowską skalę, ludobójstwem zwanym rabacją galicyjską (patronat i płacenie za głowę szlachcica i arystokraty polskiego obojga płci + dzieci przyniesioną na policję austriacką). W 20 wieku w kraju Kopernika na UJ zakazana była teoria planetarna, a poziom nauczania był żaden. Polacy zatracili wiedzę sprzed chrztu Polski a także aż do rozbiorów. Palili księgi, najbardziej polowali na dzieła Długosza.

Myśleli zaborcy, że już wszystkie spalili i zaczęli wmawiać najpierw, że Słowianie przyszli w 6 wieku, a potem, że przyszli z Cyganami za robotą do Austrii w 18 wieku i niech się cieszą z tego, że w ogóle żyją.
Była bieda i przeludnienie. Nie wolno było w Galicji rozbudowywać miast. Przeludniony SKURWYSYŃSKO Kraków otrzymał pozwolenie na zbudowanie kamienic wokół plant z cegieł, które Polacy pozyskają z demontażu zabytkowego muru, tam gdzie teraz są planty. Dalej proponowali rozbiórkę Wawelu i kościoła Mariackiego. Krótko: nie wolno było wypalać cegły. Tylko kosztem symboli polskich można było się budować !!!

W czasie 1 wojny światowej katolicka Austria zniszczyła celowo kościołów katolickich tyle, ile żaden okupant w historii do tamtej pory. Panuje bzdurny stańczykowski pogląd o jakiejś w miarę dobrej Austrii i dobrym jaśnie panie cesarzu. Dobro jest mylone z safandulstwem austriackim późnego cesarstwa wynikającym z odśrodkowego rozwalania Austrii przez Słowian.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 41 42 43 44
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »