NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Plac manewrowy Rozwadów,
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 16:28  
Cytuj
ok, niechcesz opodatkowac kosciola zeby kase brali politycy, to policz sobie teraz ile tygodniowo ludzie w calej polsce daja na tace a kase zawija ksiadz do kieszeni bo nikt tego nie kontroluje.

podejrzewam ze w kazda niedziele(tylko niedziele, nie liczac tacy z calego tygodnia) na wszystkich mszach od rana do wieczora spokojnie uzbieraja 4000zl, czili latwa matematyka: 100 000x4000=400 000 000zl TYGODNIOWO!! ile z tego idzie do kieszeni ksiezy zastanowcie sie sami skoro nikt tych pieniedzy nie sprawdza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 16:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 16:52  
Cytuj
Precedens nie to ,że nie chce.Nie chce wrzucać dodatkowej dużej kasy politykom,tego na 100%.Natomiast chciałbym aby pieniądze z podatku na kosciół były przeznaczone na przykład na konającą służbę zdrowia itp.Albo nie przeczytałeś dokładnie tego co napisałem albo przeczytałeś po łebkach i nie zrozumiałeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 17:07  
Cytuj
Nie rozumiem dlaczego parking pod kościołem nie powinien być dzierżawiony w dni gdy nie odbywają się uroczystości religijne. Obraziłbym się na księdza że tego by nie robił i nie czerpał korzyści dla parafii.
Co za ludzie jak by się marnowało to jest OK, jak jest zagospodarowane to raban.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 18:08  
Cytuj
Ogłaszam zatem konkurs. Osoba która zdobędzie i przedstawi mi rozliczenie finansowe parafii w Rozwadowie, zawierające zestawienie wszystkich zysków i wydatków poniesionych w 2014r otrzyma ode mnie 1000 zł. Zestawienie zysków ma zawierać całkowity przychód parafii za cały rok tj. środki zebrane na tacę, środki pozyskane z wizyt duszpasterskich, środki od sponsorów, przychód z budżetu państwa, z budżetu miasta oraz wpływy za udzielone sakramenty. Zestawienie strat ma zawierać wszelkie poniesione przez parafię koszty związane z utrzymaniem parafii, koszty budowlano-remontowe itp. Skoro parafia przed wiernymi nie ukrywa swoich kosztów - uzyskanie kopii takiego rozliczenia nie powinno być problemem. Pierwsza osoba która zdobędzie takie rozliczenie, otrzyma ode mnie 1000 zł (tysiąc złotych). Proszę o kontakt na PW, wtedy umówimy się osobiście i za taki dokument osobiście zapłacę obiecaną nalezność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 19:04  
Cytuj
CYTAT
Ogłaszam zatem konkurs. Pierwsza osoba która zdobędzie takie rozliczenie, otrzyma ode mnie 1000 zł (tysiąc złotych).

Sądze,że Twój tysiąc jest bezpieczny bo proboszczowie utajniają takie informacje.Tutaj sprawdza się słowo"parafianin."Cytat ze Słownik Języka Polskiego SJP"przestarzałe: człowiek bez ogłady, wykształcenia, zacofany, ograniczony."Nic dodać nic ująć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 22:02  
Cytuj
Możesz mnie uważać za kogo chcesz. Mimo wszystko moja oferta jest nadal aktualna. Tysiąc złotych przekazuję osobiście w gotówce temu, kto zdobędzie z parafi rozliczenie finansowe ubiegłego roku. Nie jestem osobą anonimową.

Pozdrawiam,
Tomasz Brankiewicz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Marz 2015r. 19:37  
Cytuj
CYTAT (sp7kpk )
Możesz mnie uważać za kogo chcesz. Mimo wszystko moja oferta jest nadal aktualna. Tysiąc złotych przekazuję osobiście w gotówce temu, kto zdobędzie z parafi rozliczenie finansowe ubiegłego roku. Nie jestem osobą anonimową.

Pozdrawiam,
Tomasz Brankiewicz


No i co, są chętni na tysiaka?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2015r. 19:42  
Cytuj
Chętni są, ale takich dokumentów nie ma szans zdobyć...

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Marz 2015r. 20:45  
Cytuj
Trzy osoby dziś mi napisały na priv. Dwie z nich dzwoniły do parafii, jedna była osobiście. Każda odprawiona z kwitkiem, nie ma opcji uzyskania rozliczenia finansowego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2015r. 21:33  
Cytuj
Tam "rządzi" Folcik -proboszcz -parafianinsmiech2, ale ma wykształcenie seminaryjneuśmiech. Był proboszczem na OZECIE. Facet, który ślini się na widok pieniędzy. Więc, Twoje 1000 zł jest niestety nie do zdobyciajezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Marz 2015r. 22:52  
Cytuj
CYTAT
Trzy osoby dziś mi napisały na priv. Dwie z nich dzwoniły do parafii, jedna była osobiście. Każda odprawiona z kwitkiem, nie ma opcji uzyskania rozliczenia finansowego.

Dlatego właśnie pisałem Ci,że Twój tysiąc jest bezpieczny.Teraz rozumiesz,ze nie była to aluzja?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2015r. 16:05  
Cytuj
Tak dla wiadomosci, dzis widzialem tablice ze drugą czesc parkingu ma Automobilklub Stalowa Wola

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2015r. 16:05  
Cytuj
Tak dla wiadomosci, dzis widzialem tablice ze drugą czesc parkingu ma Automobilklub Stalowa Wola

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Marz 2015r. 22:09  
Cytuj
No to już sobie poparkowaliście parafianie umiech Ważne że proboszcz kasę łoi na czymś co mu ufundowaliście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2015r. 22:18  
Cytuj
Jak dobrze ze nie za twoja kase bo bys tego nie przezyl umiech

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 31 Marz 2015r. 22:43  
Cytuj
Nie słuchasz mnie uważnie katolicka gąbko. Pisałem, że również dorzuciłem się do tej inwestycji proboszcza. Zostałem oszukany przez sukienkowego, ale jakoś to przeżyję. Przyzwyczaiłem się już ostatnio, że to właśnie spaśluchy w sutannach rządzą tym krajem, który jest dla nich rajem podatkowym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »