NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Paweł Kukiz, Kandydat na Prezydenta
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lip 2015r. 20:21  
Cytuj
Kukiz da rade. Grecy nam pokazali ze mozna nawet gdy cie przekonali ze kleczysz bez majtek na kolanach. Wegrzy pierwsi pokazali ze dymanko trwa tak dlugo jak dlugo ofiara nie wstanie z kolan. Mendy gina gdy pada dawca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2015r. 20:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2015r. 23:16  
Cytuj
No Angela dzisiaj śpi w pampersie, po Grecji kolej na Hiszpanie, Portugalie i Włochy.
To chyba Korwin ich tak rozwala od środka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 01:24  
Cytuj
Taaaa jest tam trzymany w kwarantannie... U nas tez.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 09:41  
Cytuj
CYTAT
No Angela dzisiaj śpi w pampersie, po Grecji kolej na Hiszpanie, Portugalie i Włochy.
To chyba Korwin ich tak rozwala od środka.


Czytam informacje na ten temat na portalach i nie mogę pojąć z czego cieszą się PiSlamiści nie wiem zapewne jakiś rozwinie swoje zadowolenie ...

Zastanawia mnie od kiedy to niespłacający kredyty ma powód do zadowolenia ... Grecja wybrała sobie magika pokroju Kaczyńskiego z tą małą różnicą że Kaczyńskiemu udał się szwindel i umorzył sobie długi ... czy uda się to grekom ...szczerze wątpię ... Jak już jadą klęczeć po następną pożyczkę a jeśli jej nie dostaną to nie będzie wypłat ... nie będzie wypłat ze 2-3 miesiące spadnie czacha "magika"


A i na koniec może się wysil i zerknij ile "Angela" ma do oddania

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 13:02  
Cytuj
piiissss wygra, "wejdą" w zycie obietnice bez pokrycia .. za kilka lat my będziemy od unii pożyczać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 13:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No Angela dzisiaj śpi w pampersie, po Grecji kolej na Hiszpanie, Portugalie i Włochy.
To chyba Korwin ich tak rozwala od środka.


Czytam informacje na ten temat na portalach i nie mogę pojąć z czego cieszą się PiSlamiści nie wiem zapewne jakiś rozwinie swoje zadowolenie ...

Zastanawia mnie od kiedy to niespłacający kredyty ma powód do zadowolenia ... Grecja wybrała sobie magika pokroju Kaczyńskiego z tą małą różnicą że Kaczyńskiemu udał się szwindel i umorzył sobie długi ... czy uda się to grekom ...szczerze wątpię ... Jak już jadą klęczeć po następną pożyczkę a jeśli jej nie dostaną to nie będzie wypłat ... nie będzie wypłat ze 2-3 miesiące spadnie czacha "magika"


A i na koniec może się wysil i zerknij ile "Angela" ma do oddania


Haha, a dlaczego jak ci żona przesoli zupę to jest to wina PIS-u? bo na pewno jestumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 13:49  
Cytuj

I znowu klasyczna wańka-wstańka na emocjach społecznych :-)


Jeszcze dwa dni temu usłużne trolle Angeli z PO piszczały w TVN wspólnym głosem ze Polska jest mocarna i bezpieczna, ma rezerwy i gotowa na wyjście Grecji. Dzisiaj prowincjonalne trole jednym głosem obwiniają pislamistow zaklopotany za chybione decyzje banków niemieckich i powtórne negocjacje co do realnego planu spłacenia długów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 14:44  
Cytuj
Od dawna czytam jak oszołomy na wszelkich możliwych portalach piszą że Polska to druga Ukraina a "Stalowa" to drugi "Donbas" ... Ja jakoś tego nie widzę czy zmieni się to za jakiś czas ? tego wykluczyć nie można ... a że oszołomstwo cieszy się na ogólnopolskich portalach z NIE dla oddawania kasy więc pytam dlaczego ... Widzę że ciężko wam wytłumaczyć dlaczego wasi "koledzy" (a może wy sami) się cieszą i jakie jest wasze zdanie na ten temat ... Standardowe slogany zaklopotany

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 14:51  
Cytuj
Mam pelne zaufanie do rzadu Ewy Kopacz ze zachowa sie jak wyksztalcona z duzego miasta i zagwarantuje 10mld w przyszlym budzecie dla bankow niemieckich. Nie moze tak byc zeby rozdac to Polakom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 15:07  
Cytuj
A ja się nie dałem nabrać na polisolokatę, do której namawiał mnie biedny dobry bank.
Bo moje gały w pore zobaczyły co tamte gały chciały mi wcisnąćumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10500
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 16:01  
Cytuj
Ja tez mam całkowite zaufanie do Ewy zarumieniony daliśmy niemieckim bankom już 8mld na poczet ich złych inwestycji. I damy ile potrzebują. Nie może być tak żeby lokalna rezydentura ugryzła rękę która karmi. A wielkie potrzeby na kampanie i przykładnej euro-frajerskiej lojalności są po obu stronach :-) Dałabym oj dałabym zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 16:22  
Cytuj
https://youtu.be/n3A3rkfA2Yo

Nie moze tak byc 👀 sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 16:50  
Cytuj
Ja na waszym miejscu jeśli macie kredyty w banku też przestałbym je spłacać ok A tą walniętą Beatkę namawiajcie nadal do pomocy spekulującym na franku ...wasza niekonsekwencja poraża zarumieniony ...

Obrazek

"Nie da Ci ojciec ... Nie da ci matka !! tego co obieca Ci Beatka !! " (kubuś możesz go użyć w następnym memie) tak na koniec bo i tak się nie dowiem z czego się cieszy przeciętny PiSlamista ...


Morał na dziś cool girl Nie udawajcie Greka ... potluczony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 17:34  
Cytuj
Nie ma poczucia humoru czy co..? Zaplaca kto watpi ze zaplaca? Tylko dlaczego my placilismy bankom hah?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 17:51  
Cytuj
Frankowicze niestety powinni zmienic obywatelstwo na niemieckie, tam zbujowanie na obywatelach nie przystoi . Grecy sie dogadaja bo maja przedstawicieli ktorzy potrafia negocjowac. (Kleczenie bez majtek nie zwalnia z wyliczenia cudzych zyskow)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10500
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 18:02  
Cytuj
Ewa była boska, jak krowa w szkodę lezie :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2015r. 22:26  
Cytuj
Dlaczego atakują Kukiza?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2015r. 11:33  
Cytuj
Paweł Kukiz o imigrantach, Ukrainie i nie tylko ...


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 10:54  
Cytuj
czy Paweł Kukiz nadal kandyduje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 10 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2015r. 15:29  
Cytuj
Tak, Paweł Kukiz kandyduje na posła w Warszawie, a z jego list KWW Kukiz'15 są ludzie ze Stalowej:
Lista nr 23 (okręg Rzeszów- Tarnobrzeg) zawiera 2 nazwiska kandydatów na posła ze Stalowej Woli:
Pan Grzegorz Kida KNP
Pan Daniel Hausner
bezpartyjny
oraz kandydatka na senatora z KWW Kukiz'15 okręg nr 54 (powiat stalowowolski, niżański, tarnobrzeski, leżajski):
Pani Marzena Kardasińska bezpartyjna

GRATULUJEMY! GŁOSUJEMY! POWODZENIA!

Antysytemowcy, wolnościowcy do dzieła, razem z Kukizami jest szansa na zmianę! Trzeba odgonić od koryta partyjniaków wszelkiej maści!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 6 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 13:33  
Cytuj
Oberwało się Kukiz'15, oj oberwało. Szkoda.
Paweł Kukiz to spoko gość, ideowy,ale jak ma takich nieudolnych współpracowników jak poseł z Rzeszowa, to nie ma co się dziwić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 13:46  
Cytuj
ciasteczko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1971
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 20:50  
Cytuj
Pie.... się Kukiz! W godzinę zdemontowałeś cały antysystemowy ruch, który rósł w siłę i miał szansę zagrozić partiom politycznym. Teraz tylko czekać na sondaże. Poparcie dla KUKIZ'15 w ciągu kilku miesięcy spadnie do 2%, a obecni członkowie zaczną odchodzić lawinowo. Bez ikony antykomunizmu Kornela Morawieckiego, Rafała Wójcikowskiego i wszystkich, których wyrzucisz za głosowanie, jesteś skończony. Za zmowę z PO i .N straciłeś zaufanie wyborców.

Zachowanie Morawieckiego też jest naganne. Najpierw przyznał się do nakłonienia posłanki do zagłosowania za niego, a potem wszystkiemu zaprzeczył. Przez niego posłanka będzie mieć kłopoty, a ruch KUKIZ'15 przejdzie do historii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 21:49  
Cytuj
Wyborca co ty za głupoty opowiadasz. Dobrze zrobił, że wypieprzył tę parę oszustów. Kornel Morawiecki może i był ikoną ale skończył jako, ech szkoda słów.

Kukiz nic nie straci, a te szmaty zapewne przejdą do PiS.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10500
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2016r. 23:16  
Cytuj
Schetyna: łączy nas wspólny mianownik – chcemy żyć w kraju, w którym jest nam jak było.

My konfederaci będziemy maszerować w proteście przeciwko wynikom wyborów. Akcje organizuje PO, ale przyłączy się reszta wapniaków - zapowiada szef Platformy Obywatelskiej w rozmowie z Newsweekiem.


https://www.youtube.com/watch?v=c2MT_g_qUR4

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »