NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Paweł Kukiz, Kandydat na Prezydenta
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 18:01  
Cytuj
Tym bardziej, że zaczyna się nieśmiałe, delikatne zachwalanie podatku katastralnego.
"Z pewnością jednak wprowadzenie podatku katastralnego zostałoby lepiej przyjęte przy jednoczesnym zmniejszeniu innych obciążeń podatkowych."

http://strefynieruchomosci.blog.pl/2015/04/30/podatek-od-nieruchomosci-ad-valorem-dla-kogo-korzystny/

Ponadto, rząd PO-PSL ciągle szuka pieniędzy bo wyżywienie tylu gęb "rodziny na swoim" kosztuje sporo. Fotoradary to za mało, szykuje się inna łapanka dla kasy:

http://moto.wp.pl/kat,92714,title,Policja-i-ITD-beda-badac-sklad-spalin,wid,17470998,wiadomosc.html?ticaid=114c8a&_ticrsn=5

Krok po kroku jesteśmy dociskani z każdej strony podatkami, nakazami, zakazami, karami. Od 17 maja wchodzą drastyczne podwyżki mandatów. Trzeba rzeczywiście się obudzić i rozbić ten układ. Pierdolenie, że chodzi o bezpieczeństwo, ekologię, dupę czy marynę ma się nijak do faktów. Chodzi o kasę na utrzymanie pasożytów PO-PSL.

http://niewygodne.info.pl/artykul5/02234-Biedny-nie-wjedzie-autem-do-centrum-miasta.htm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 18:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 18:55  
Cytuj
Mocne, mądre słowa Pawla Kukiza. Polecam obejrzec zanim zablokują:


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 19:08  
Cytuj
kubus28 moje zdanie o Kamińskim faktycznie nie jest najlepsze ale żebym go oczerniał?
Teraz co do fabrykowania, mam wrażenie że nie wiesz o czym piszesz. Właśnie o te dokumenty, na podstawie których sędzia wydawał zgodę czy akceptował były fabrykowane. Nie rozumiesz tego?
Teraz co do głosowania. !@#$ ci do tego na kogo zagłosuję i nie mam zamiaru ci sie tłumaczyć. Śmiesznym się stajesz i wychodzisz na kretyna w momencie, w którym szufladkujesz ludzi. Zakładasz, że skoro uznaje wyrok sądu to zapewne zagłosuje na Komorowskiego.
Szkoda czasu na rozmowy z kimś takim jak ty. Bez pozdrowień.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 19:14  
Cytuj
CYTAT (palvch1 )
@Andrzejek- mam dziwne wrażenie że Ty jesteś niereformowalny smiech2 po choooj piszesz o jakimś udowadnianiu że wybory były fałszowane, SKORO TY NIE PRZYJMUJESZ ŻADNYCH DOWODÓW! a jak zapadną PRAWOMOCNE WYROKI, to powiesz że co? przyznasz rację czy dalej nie będziesz przyjmował do świadomości żyjąc w obłudzie? dziwnie mi to zalatuje oszołomstwem PiSu i PO "Polacy nic się nie stało"

A o mnie się nie martw, jestem młodą dziewczyną ale mam więcej odwagi niż niejedna męska piz*eczka co będzie siedzieć przed kompem i swe frustracje wylewać w necie ;) także o mnie się nie martw, ja sobie poradzę ;) martwie się o własną Ojczyznę...i o jej przyszość, gdy wszyscy młodzi wyjadą...


Jeśli będzie wyrok to go uznam. Nie wiem czy Pcimiu Dolnym przegrany lub jego teściowa złożył pozew bo przegrał i musi sponsorom jakoś wytłumaczyć porażkę czy faktycznie ma podstawy. Niech sąd to rozstrzygnie. Rozumiem, że ty nie jesteś oszołomem i tobie wystarczy oskarżenie. poczekaj jak jakiś "normalny" oskarży ciebie neutralny

Ja sie o ciebie nie martwię, pokazuję kierunek. Gdzie ty sie doszukałaś zmartwienia w mojej wypowiedzi.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 19:25  
Cytuj
CYTAT
kubus28 moje zdanie o Kamińskim faktycznie nie jest najlepsze ale żebym go oczerniał?
Teraz co do fabrykowania, mam wrażenie że nie wiesz o czym piszesz. Właśnie o te dokumenty, na podstawie których sędzia wydawał zgodę czy akceptował były fabrykowane. Nie rozumiesz tego?
Teraz co do głosowania. !@#$ ci do tego na kogo zagłosuję i nie mam zamiaru ci sie tłumaczyć. Śmiesznym się stajesz i wychodzisz na kretyna w momencie, w którym szufladkujesz ludzi. Zakładasz, że skoro uznaje wyrok sądu to zapewne zagłosuje na Komorowskiego.
Szkoda czasu na rozmowy z kimś takim jak ty. Bez pozdrowień.


I ja Ciebie też!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 19:51  
Cytuj
Jeszcze raz piosenka o partii, nieważne jakiej, bo dotyczy systemu. Tamten filmik wycięli to jeszcze raz:


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 22:31  
Cytuj
Paweł Kukiz
- obywatel, niezależny kandydat, który dąży do tego, by kryterium oceny polityka była przyzwoitość i fachowość, a nie sztandar partyjny, który jest zwykłą fikcją:


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2015r. 19:13  
Cytuj
Na weekend piosenka z filmu E=mc2 (niby jestem, niby nie)

Wczoraj muzyk i aktor, dzisiaj polityk, a 10 maja nasz prezydent! ok
wykrzyknik PAWEŁ KUKIZ wykrzyknik


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2015r. 10:20  
Cytuj
Jeżeli obecne (zależne) media zaczynają mówić i pisać o przeciwniku
dobrze nie dyskredytując zaniżając sondaży itp a wręcz odwrotnie) to
należy się martwić i poważnie zastanowić czy przeciwnik faktycznie jest przeciwnikiem czy tylko matematycznym narzędziem do rozbicia % głosów na prawicy.

mnie to dziwi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Maja 2015r. 13:01  
Cytuj
Słuszna uwaga , istnieje taka możliwość ,że część establishmentu postawiło kreskę na PO i Komorowskiego , i szuka jakiejś alternatywy.Może być to również zaplanowana operacja celem rozbicia głosów wśród prawej części elektoratu. Pytanie , na ile Paweł Kukiz jest samodzielny i na ile świadomy , kto jest prawdziwym zagrożeniem dla tego kraju? Skoro mówi o wygaszaniu Polski rokuje nieźle, przynajmniej do tej pory. Jest to człowiek , który ma wizję i przedstawia konkretne rozwiązania . Odrębną kwestią jest kim są ludzie wokół Kukiza , i ile z jego propozycji da się wcielić w życie. Wczoraj znajomy tłumaczył mi ,że Kukiz ostatecznie wypowiedział się w kwestii ewentualnego poparcia w II turze. Otóż ja słyszałem wywiad z Pawłem ,w którym stwierdził ,że jest odsunięcie od władzy PO jest na tą chwilę priorytetem. To będzie ostateczny sprawdzian dla tych medialnie ochrzczonych " antysystemowymi" kandydatów.
Podział jaki zarysował się w tym momencie jest dość jasny. Lewica i centrum poprą Komorowskiego. Jeżeli mimo wszelkich zastrzeżeń do Andrzeja Dudy - Korwin , Braun , Kukiz i Kowalski nie udzielą poparcia dla kandydata PiSu , skażą nas na kolejne pięć lat tego syfu. Nawet jeżeli wolałbym ,żeby wygrał Kukiz albo Braun , to rozumiem , że i tak lepszy będzie Duda niż Komorowski. Odrzucając spory osobiste i ideologiczne czy nie wolelibyśmy Prezydenta, któremu nie trzeba przygotowywać przemówień nawet na konwencję wyborczą? Czy nie jest dziwne ,że Prezydent prawie czterdziestomilionowego kraju uzasadnia podpisanie ustawy czytając z kartki , bo mówiąc z głowy z całą pewnością palnąłby jakąś gafę? Nie wchodząc głębiej w kwestie gospodarcze czy ideologiczne , wybierzmy na to stanowisko przynajmniej człowieka w miarę ogarniętego , nie przynoszącemu wstydu Polsce , będącego przecież jej najwyższym przedstawicielem .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Maja 2015r. 14:06  
Cytuj
Panie i Panowie w niedzielę wybieramy Pawła Kukiza na Prezydenta Naszego Kochanego Kraju. Koniec z szambem, jakim jest PO-PiS. Już się, co niektórzy zaczynają bać, a w niedzielę wieczorem pospadają z krzeseł. Zobaczyć ich miny - bezcenne umiechumiechumiech Ja osobiście nie znam nikogo, kto ma zamiar głosować na Dudę, czy Komorowskiego, także rodacy w niedzielę do urn i jedziemy z tym dziadostwem-kolesiostwem, jak z furą gnoju ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2015r. 14:36  
Cytuj
Jak tylko przejdzie do drugiej tury to ma moj glos, ale jak mawiają Francuzi - marneee szansee

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Maja 2015r. 14:50  
Cytuj
Marek, jak to mówią - nadzieja umiera ostatnia.... a tak na poważnie, to nie wierz w sondaże wyborcze, którymi karmią nas wszystkie media, gdyż one są w tym systemie i go tworzą... Znasz chocby jedną osobę, która kiedykolwiek brała u dział w sondażu????? Ja nie ... Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 24 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Maja 2015r. 18:54  
Cytuj
Delta popieram. Tylko Kukiz. Narodzie przebudź się, póki jest ku temu czas!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 24 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Maja 2015r. 20:12  
Cytuj
Drodzy Rodacy! Ukochany Narodzie! Czym są JOW-y? Jednomandatowe Okręgi wyborcze (JOW) to najprostszy i najprawdopodobniej najlepszy sposób wybierania parlamentarzystów. Najprostszy ponieważ trudno wyobrazić sobie bardziej naturalną zasadę niż ta, że zwycięzcą zostaje osoba, która uzyskała najwięcej głosów. JOW stosują go najważniejsze państwa Europy: Wielka Brytania i Francja, najpotężniejsze mocarstwo świata - USA oraz najludniejszy kraj demokratyczny - Indie. JOW to posłowie wybierani w małych okręgach wyborczych (w Polsce na jeden powiat przypada średnio ok. 100 tys. mieszkańców). Wyborcy w każdym okręgu wybierają do Sejmu swojego jednego przedstawiciela (posła). Zostaje nim osoba, która uzyskała najwięcej głosów. Kandydaci mogą być zgłaszani przez partie polityczne lub startować jako niezależni. Przede wszystkim jest to wprowadzenie osobistej odpowiedzialności posła przed nami, obywatelami! Warto również zwrócić uwagę, że JOW eliminuje z parlamentu ugrupowania o poglądach skrajnych. Trzy zasady JOW: Pierwsza. JOW likwiduje selekcję negatywną, która polega na forowaniu przez wodza partii działaczy biernych, miernych ale wiernych (BMW) . Nie będzie układanych przez partyjne wierchuszki list wyborczych, lojalność wobec wodza znika a pojawia się wobec Nas obywateli. Co więcej, stosując JOW z jedną turą wyborów - czyli zasadę zwycięzca bierze wszystko - uruchomimy selekcję pozytywną! Druga. JOW przywraca odpowiedzialność osobistą posła przed wyborcami w jego okręgu. W małym jednomandatowym okręgu wyborczym poseł będzie podlegał nieustannej, skrupulatnej kontroli. Trzecia. JOW otwiera system polityczny umożliwiając wymianę elit. Dziś zmieniają się w Polsce rządy, ale u władzy pozostaje wciąż ten sam krąg ludzi (Tusk, Kaczyński, Pawlak, Miller są w Polskiej politycy obecni od 20 lat!) A przecież trudno zaprzeczyć, że władza deprawuje i zużywa… JOW oznacza wybory w małych okręgach, a więc daje szanse ludziom, którzy sprawdzili się lokalnie. I właśnie dlatego ruszmy się z domów 10.05 i zagłosujmy wspólnie na Pawła Kukiza. To jedyny kandydat który jest w stanie przywrócić normalność w tym kraju Paweł Naród Polski jest z Tobą !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2015r. 21:13  
Cytuj
Ludzie mają już za bardzo wyprane mózgi, inną sprawą jest że lubią być ruch.... w dup.., straciłem nadzieję po rozmowie z kilkoma osobami w pracy które uważałem za myślące, nie przyjmują racjonalnych argumentów a jedynym powodem przeciw pawłowi jest to że "nie wygląda" .....dlatego tym bardziej musimy się zmobilizować i ruszyć do urn

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Maja 2015r. 21:18  
Cytuj
Tylko mobilizacja może coś zmienić. Tymbardziej że Kopaczowa już obiecuje łapówkę swojemu elektoratowi
http://praca.interia.pl/news-pensje-urzednikow-odmrozone-mozliwe-nawet-20-proc-podwyzki,nId,1727576

A o podatku katastralnym coraz śmielej, coraz cieplejsze artykuły. Niech wygra PO i Komorowski to wam podziękuje...

http://biznes.pl/kraj/gminy-sa-bogate-majatkiem-swoich-mieszkancow/20dq3r

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2015r. 21:41  
Cytuj
Tego jeszcze nie było!
Zwykli obywatele nagrywają wyborcze reklamy dla Pawła Kukiza ok


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Maja 2015r. 21:58  
Cytuj
CYTAT
Jak tylko przejdzie do drugiej tury to ma moj glos, ale jak mawiają Francuzi - marneee szansee


a czemu dopiero w drugiej? w pierwszej będziesz głosował na ktoregos z borowytch dziadkow (PO czy PIS)bo tak Cie zaprogramowali?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Maja 2015r. 22:39  
Cytuj
Czy są/będą jakieś plakaty wyborcze P.Kukiza na mieście ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2015r. 07:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Jak tylko przejdzie do drugiej tury to ma moj glos, ale jak mawiają Francuzi - marneee szansee


a czemu dopiero w drugiej? w pierwszej będziesz głosował na ktoregos z borowytch dziadkow (PO czy PIS)bo tak Cie zaprogramowali?


Nie, tylko dlatego, że w drugiej turze będę głosował przeciwko Komorowskiemu.
A w pierwszej turze trzeba głosować tak, żeby w ogóle do drugiej tury doszło.
Głosowanie na Kukiza w drugiej turze to sytuacja czysto hipotetyczna niestety biorąc pod uwage realia polityczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Maja 2015r. 08:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Jak tylko przejdzie do drugiej tury to ma moj glos, ale jak mawiają Francuzi - marneee szansee


a czemu dopiero w drugiej? w pierwszej będziesz głosował na ktoregos z borowytch dziadkow (PO czy PIS)bo tak Cie zaprogramowali?


Nie, tylko dlatego, że w drugiej turze będę głosował przeciwko Komorowskiemu.
A w pierwszej turze trzeba głosować tak, żeby w ogóle do drugiej tury doszło.
Głosowanie na Kukiza w drugiej turze to sytuacja czysto hipotetyczna niestety biorąc pod uwage realia polityczne.


Czyli co Duda tak?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2015r. 11:41  
Cytuj
To że w reżimowych mediach jest tak nagłaśniane rosnące poparcie dla Kukiza musi mieć i ma drugie dno.

Polityka nie jest dla naiwnych.
W 89 roku pełen entuzjazmu lud pracujący rozwalił komunę, a dziś ich dzieci na zmywakach w EU albo na śmieciówkach w Rzeczpospolitej.
A kto miał się mieć dobrze, to sie ma.

Już trzeba kombinować na kogo głosować w drugiej turze. Kto zostanie w domu sam zasłuży na swój los.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2015r. 12:27  
Cytuj
Najprawdopodobniej będzie 2 tura między innymi dzięki temu, że startuje Paweł Kukiz. I dlatego,w pierwszej jak i w drugiej turze należy na niego zagłosować!

PAWEŁ KUKIZ NA PREZYDENTA ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Maja 2015r. 13:00  
Cytuj
Jest dokładnie tak, jak pisze Ustawa. To właśnie dzięki Kukizowi ludzie nie muszą wybierać mniejszego zła... Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »