NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Paweł Kukiz, Kandydat na Prezydenta
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 17:20  
Cytuj
Czyżbyś zaczynał wierzyć , Andrzejku ,że w wyborach samorządowych nie wszystko odbyło się jak trzeba? Zdaje się , że nie tak dawno wierzyłeś w uczciwość wyborów? A teraz popierasz postulat kontroli wyników wyborów? Przecież podważanie prawidłowości ich przeprowadzenia to miały być " odmęty szaleństwa" ? W pół roku zmieniłeś zdanie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 17:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 20:25  
Cytuj
kubus28 nie wiem czy cieszyć się, że choć ten kilku sekundowy fragment przykuł twą uwagę czy martwić się, że tylko taki fragment cię zainteresował.

Nadal uważam, że wybory były uczciwe i będę tak twierdził do momentu, w którym ktoś nie udowodni że jest inaczej. Oświadczenie lidera opozycji to nie dowód.

Teraz co do publicznego liczenia. Jeśli dziś takie prawo ustanowi parlament i zostanie wybrana komisja, która to sprawdzi to jestem za. Ale ustanawianie składu takiej komisji w warunkach po wyborach to szaleństwo. Ty myślisz czasem co piszesz, czy tak walisz na oślep, a może coś chwyci?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
kubus28 nie wiem czy cieszyć się, że choć ten kilku sekundowy fragment przykuł twą uwagę czy martwić się, że tylko taki fragment cię zainteresował.

Nadal uważam, że wybory były uczciwe i będę tak twierdził do momentu, w którym ktoś nie udowodni że jest inaczej. Oświadczenie lidera opozycji to nie dowód.

Teraz co do publicznego liczenia. Jeśli dziś takie prawo ustanowi parlament i zostanie wybrana komisja, która to sprawdzi to jestem za. Ale ustanawianie składu takiej komisji w warunkach po wyborach to szaleństwo. Ty myślisz czasem co piszesz, czy tak walisz na oślep, a może coś chwyci?


Odpowiedź jest wręcz prozaiczna. Zadaję pytania, żeby rozwiać wątpliwości. Zawsze myślałem ,że abstrakcyjne myślenie i właśnie poddawanie rzeczy w wątpliwość odróżnia ludzi od zwierząt. Choć jak widzę ta granica nie jest ani szczelna ani wyraźna. To ostatnie zdanie to nie o Tobie. To bardziej taka ogólna rekleksja egzystencjalna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2015r. 21:55  
Cytuj
Spot wyborczy Pawła Kukiza "Nie musimy robić rewolucji"


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 15 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 16:07  
Cytuj
http://pl.blastingnews.com/polityka/2015/04/sondazowe-niespodzianki-sld-za-burta-kukiz-z-dwucyfrowym-wynikiem-00368563.html

good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 19:32  
Cytuj
SLD oddało swoich wyborców Bronkowi już dawno, to stary news. PSL zwyczajowo po pierwszej turze (oj ci to się boja za ostatni przekret placze..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2015r. 23:31  
Cytuj
(...) Musimy uwierzyć w siebie i sobie zaufać, bo Polska to nasz największy skarb(...)
PAWEŁ KUKIZ


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 15 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2015r. 10:36  
Cytuj
https://www.youtube.com/watch?v=edVXhnjs4oA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2015r. 22:28  
Cytuj
Świetny program Kuby Wojewódzkiego z Pawłem Kukizem:



a całość tutaj:

https://www.youtu(...)KwH-e84w

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2015r. 01:22  
Cytuj
CYTAT
Nadal uważam, że wybory były uczciwe i będę tak twierdził do momentu, w którym ktoś nie udowodni że jest inaczej. Oświadczenie lidera opozycji to nie dowód.


A jakich dowodów konkretnie chcesz? Postawionych zarzutów, prawomocnych wyroków sądowych, czy uznanych protestów wyborczych a w rezultacie ponownych wyborów w wielu okręgach wyborczych?
Pierwsze już masz, na drugie jak chcesz czekać to nie wiem czy się doczekasz znając opieszałość sądów i układy, trzecie też już masz bo w wielu przypadkach sądy uznały protesty wyborcze i w tych okręgach wybory przeprowadzono (miały być przeprowadzone ale nie wiem w jakich terminach?) jeszcze raz...

Więc co i kto ma Ci jeszcze udowadniać???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2015r. 07:39  
Cytuj
CYTAT (palvch1)

A jakich dowodów konkretnie chcesz? Postawionych zarzutów, prawomocnych wyroków sądowych, czy uznanych protestów wyborczych a w rezultacie ponownych wyborów w wielu okręgach wyborczych?
Pierwsze już masz, na drugie jak chcesz czekać to nie wiem czy się doczekasz znając opieszałość sądów i układy, trzecie też już masz bo w wielu przypadkach sądy uznały protesty wyborcze i w tych okręgach wybory przeprowadzono (miały być przeprowadzone ale nie wiem w jakich terminach?) jeszcze raz...

Więc co i kto ma Ci jeszcze udowadniać???


Pierwsze już mam? Są postawione zarzuty i prawomocne wyroki sądowe? W skali całego kraju?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2015r. 08:20  
Cytuj
A jak ktoś rzuci z tyłu kamieniem ci w głowę, a ty nie zobaczysz kto i go nie złapią to głowa będzie rozbita czy nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2015r. 08:29  
Cytuj
CYTAT
A jak ktoś rzuci z tyłu kamieniem ci w głowę, a ty nie zobaczysz kto i go nie złapią to głowa będzie rozbita czy nie?


Kask ochronny ma za zadanie chronić głowę.
Jeżeli będzie miał na głowie kask ochronny to głowa nie będzie rozbita.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2015r. 08:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2015r. 09:48  
Cytuj
CYTAT

Pierwsze już mam? Są postawione zarzuty i prawomocne wyroki sądowe? W skali całego kraju?



Jak rozumiemy , uważasz ,że wybory odbyły się prawidłowo , bo nikt w tej sprawie nie został skazany prawomocnym wyrokiem sądowym . Młyny sprawiedliwości mielą powoli , więc dajmy sobie nieco więcej czasu! A jak jesteś takim legalistą wierzącym w bezstronny i fachowy wymiar sprawiedliwości to odpowiedz z łaski swojej , jak skomentujesz fakt, że prokurator , który chciał postawić zarzuty ministrowi Grabarczykowi, został odsunięty od śledztwa?

http://europejczycy.info/54766/wiadomosci/polska/prokurator-ktory-chcial-stawiac-zarzuty-ministrowi-grabarczykowi-zostal-odsunety-od-sledztwa/



Mam nadzieję ,że jak pan Mariusz Kamiński ( były szef CBA ) zostanie PRAWOMOCNIE uniewinniony zdobędziesz się chociaż na zwykłe : przepraszam. No przecież , taki wyrok w apelacji będzie oznaczał ,ze niewinnego człowieka próbowano wrobić w przestępstwo. Wyrok uniewinniający = człowiek bez winy , czyż nie tak?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2015r. 10:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2015r. 13:41  
Cytuj
Dokładnie- na PRAWOMOCNE WYROKI trzeba TROCHĘ poczekać... na razie są zarzuty (w skali całego kraju, w każdym województwie toczy się jakieś postępowanie/postępowania karne), także kolejne sprawy takie jak Kamińskiego, Wiplera, Grabarczyka, działaczy PSLu są w toku i wiele wiele innych, wyrok prawomocny uniewinniający masz chociażby w sprawie zatrzymanych dziennikarzy w PKW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2015r. 19:34  
Cytuj
Paweł Kukiz na Prezydenta !!!
Potrafisz Polsko !!!


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 07:28  
Cytuj
kubus28 ja mam przepraszać za skazanie Kamińskiego? Ciebie już zupełnie po!@#$%o ;-) Ty przeprosisz za fabrykowanie dokumentów przez Kamińskiego i jego ludzi?

palvch1 tak uważam, masz inne zdanie wyjdź na ulicę i protestuj.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 08:58  
Cytuj
Fabrykowanie dokumentacji to normalna kolej rzeczy w prowokacji policyjnej. Jeżeli np. dwóch funkcjonariuszy CBŚP podaje się za handlarzy narkotyków , żeby rozpracować grupę przestępczą i posługują się chociażby fałszywymi- sfabrykowanymi dokumentami tożsamości. I co skoro posłużyli się prowokacją i przy użyciu takich metod owoce ich pracy nie będą stanowiły materiału dowodowego? Jesteś ignorantem , jeżeli tak myślisz , tym bardziej ,że każdy podsłuch , każde fabrykowanie dokumentów odbywa się za wiedzą i zgodą sądu. Bez pozytywnej decyzji niezawisłego sądu nie można się bawić w takie klocki. Nie wiem czy to ogarniasz ,ale na każdym etapie postępowania CBA Mariusza Kamińskiego musiała legalizować swoje działania w sądzie.

Nie zrozumieliśmy się , nie chodzi o to ,żebyś przepraszał kogokolwiek za skazanie Kamińskiego. Jego skazanie nie jest prawomocne i może polec w apelacji. I co wtedy przeprosisz ,że niewinnego człowieka , oczerniałeś i oskarżałeś o niepopełnione przewiny? Że posądziłeś go o rzeczy , z których niezawisły sąd go uwolnił? Nie zawracaj sobie głowy z Kukizem , idź głosować na Bronka. Być może taktycznie zacząłeś się wypowiadać z rezerwą o swojej kochanej PO , ale tak naprawdę wciąż wierzysz , w zieloną wyspę , i te inne dyrdymały. Albo w to jaką to niby Polska ma silną pozycję w Europie i jaki to wielki sukces ,że mamy stanowisko szefa Rady Europejskiej. Skoro jest tak fajnie , to czemu , Paweł Kukiz , mówi o wygaszaniu Polski? Może jest oszołomem ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 1 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 10:38  
Cytuj
Prosze wszyskich, idzcie na wybory, zaglosujcie zgodnie ze swoim sumieniem, a na pewno Komorowski i jego swita nie obejmie kolejnej kadencji!
Ja oddaje swoj glos na Pawla Kukiza!
I szczerze zycze mu powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 24 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 15:29  
Cytuj
Maj-ka mam nadzieję, że Paweł Kukiz okaże się czarnym koniem tych wyborów i w drugiej turze wygra z tymi partyjnymi oszołomami, którzy grabią nas ile się da umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 15:38  
Cytuj
@Andrzejek- mam dziwne wrażenie że Ty jesteś niereformowalny smiech2 po choooj piszesz o jakimś udowadnianiu że wybory były fałszowane, SKORO TY NIE PRZYJMUJESZ ŻADNYCH DOWODÓW! a jak zapadną PRAWOMOCNE WYROKI, to powiesz że co? przyznasz rację czy dalej nie będziesz przyjmował do świadomości żyjąc w obłudzie? dziwnie mi to zalatuje oszołomstwem PiSu i PO "Polacy nic się nie stało"

A o mnie się nie martw, jestem młodą dziewczyną ale mam więcej odwagi niż niejedna męska piz*eczka co będzie siedzieć przed kompem i swe frustracje wylewać w necie ;) także o mnie się nie martw, ja sobie poradzę ;) martwie się o własną Ojczyznę...i o jej przyszość, gdy wszyscy młodzi wyjadą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1484
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 17:23  
Cytuj
To musi być pospolite ruszenie wszystkich niezadowolonych, bo problemem jest olewanie pójścia do wyborów. Pamiętajcie, że za Komorowskim stoi cała administracja państwowa, samorządowa, budżetówka i ich rodziny, bo dzięki PO mają pracę na urzędach. To samo PSL, oni też poprą Bronka w II turze. To bardzo zdyscyplinowany elektorat, bo będzie bronił swoich miejsc pracy, a że kosztem podatnika to kogo to obchodzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 17:50  
Cytuj
CYTAT
To musi być pospolite ruszenie wszystkich niezadowolonych, bo problemem jest olewanie pójścia do wyborów. Pamiętajcie, że za Komorowskim stoi cała administracja państwowa, samorządowa, budżetówka i ich rodziny, bo dzięki PO mają pracę na urzędach. To samo PSL, oni też poprą Bronka w II turze. To bardzo zdyscyplinowany elektorat, bo będzie bronił swoich miejsc pracy, a że kosztem podatnika to kogo to obchodzi?


No zobaczymy jaka będzie frekwencja w Polsce, bo za granicą Polacy są zdeterminowani, to widać we wszystkich zagranicznych inicjatywach, także wszyscy moi znajomi a mam ich sporo za granicą pójdą na wybory, poświęcą swój czas i pieniądze żeby dojechać do lokali wyborczych oddalonych kilkadziesiąt a nawet kilkaset kilometrów od miejsca ich zamieszkania... a ci co nie mogą sobie na to pozwolić głosują korespondencyjnie. W Polsce wielu się nawet kilkaset metrów nie chce ruszyć dupy booo "ich to nie interesi" :/ ale wśród moich znajomych prawie każdy będzie głosował przeciwko Komorowskiemu. Zobaczymy, byle wybory były uczciwe ;) przekonujcie wszystkich olewających i niezdecydowanych, ja osobiście na wybory zawiozę moją rodzinkę ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »