NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Andrzej Duda,
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 14:43  
Cytuj
Wiplerowi wolno zmieniać poglądy @ifeelgood? ukochanej libelatorce Kluzikowej?

Czekamy z zapartym tchem na głęboką analizę niczego spi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 14:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 15:20  
Cytuj
Zawiodę :-) oni zdaje się nie kandydują

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 18:11  
Cytuj
CYTAT
Czytasz to co napisałem?, kolejny raz powtarzam, mam gdzieś to że był w Unii Wolności. Chodzi mi o zmiany poglądów. Postaram się ostatni raz wyjaśnić. Posłużę się wikipedią i nie mam pojęcia jak to jaśniej zrobić.
Unia Wolności.
Deklarowane poglądy gospodarcze:liberalizm, wolny rynek
Prawo i Sprawiedliwość.
Deklarowane poglądy gospodarcze: solidaryzm

Solidaryzm – kierunek społeczno-polityczny... bla bla bla. Stoi w opozycji do liberalizmu, któremu zarzuca przekładanie jednostki i jej dobra nad interesy społeczeństwa jako całości.

W momencie kiedy poprosiłem byś przestał lać wodę, sugerujesz że jestem uprzedzony do człowieka. Nie jestem uprzedzony do Andrzeja Dudy. Chodzi mi o fakt że ułożony 29letni dorosły człowiek, magister prawa, zmienia poglądy. Nie piszę o Kamińskim czy innych, bo oni nie kandydują na prezydenta. Więc tak jak napisałem, albo jest podatny na wpływy albo dobrze kalkuluje, jest jeszcze trzecia opcja że jako 30 letni magister prawa UJ nie był za bardzo ogarnięty. Osobiśie odrzucam opcje 1 i 3 bo głupi człowiek nie znalazłby się w tym miejscu którym jest Andrzej Duda, więc zostaje karierowicz. Nie nazywam go ambitnym, bo zmiana jednych ideałów na drugie nie jest ambitna.

Jakkolwiek by sztab słodko nie pierdział to tego nie zmieni, każdy kandydat ma swoje za uszami i nie wmawiaj mi że Andrzej Duda jest jakąś wisienką na torcie. Że jest błyskotliwy? Czym się to objawia, ukończeniem prawa? Kukiz kończył prawo na Warszawskim, a administrację na Wrocławskim, Kandydat KNP Jacek Wilk, końcył prawo na UJ tak jak Duda, kilka kierunków z tego zakresu na zachodzie, jest aplikantem adwokackim, a obecnie doktoryzuje sie na SGH, dla sportu skończył filmoznawstwo i uzyskał tytuł inżyniera informatyki stosowanej.

Raz jeszcze - nie wmawiaj mi że jestem uprzedzony do kogokolwiek bo nie jestem. O Komorowskim czy Korwinie i innych też mógłbym źle pisać, ale nie o nich jest temat. Tak bardzo chciałeś pomagać i odpowiadać, a niewiele tego wyszło.



Muszę przyznać ,że rzeczywiście niewiele z tego wyszło. Przekonałeś mnie zwłaszcza tym liberalizmem gospodarczym Uni Wolności i solidaryzmem PiSu. Jeżeli nawet miałem jakiekolwiek wątpliwości to pamięć o znanych liberałach z UW Jacku Kuroniu i Tadeuszu Mazowieckim przeważyła szalę. Dodatkowo walka z wolnym rynkiem wypisana na sztandarach PiSu , powtarzana przez liderów tej partii od lat również potwierdza Twoje słowa o niemożliwej do pogodzenia , całkowitej sprzeczności programowej tych dwóch ugrupowań. Została mi jeszcze tylko jedna ostatnia , malutka wątpliwość . Pewnie cytatem z Wikipedii ją rozwiejesz i całkowicie przyznam Ci rację.Kiedyś słyszałem o takim czymś jak chrześcijańska nauka społeczna i żyłem w przekonaniu ,że partia polityczna Prawo i Sprawiedliwość właśnie te wartości realizuje. Ale pewnie tylko mi się zdawało , albo coś źle zrozumiałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 19:19  
Cytuj
CYTAT


Jeżeli będę miał wybierać między Komorowskim a Dudą to nie wiem na kogo zagłosuję.

/cdn.. na kogo się skazuje?, mam wrażenie że nie zrozumiałeś, to jest tekst tylko o Dudzie, a nie o Komorowskim i Dudzie.


Musicie się zdecydować i dodać jakąś chwytliwą puentę bo tracę oddech neutralny Ale lepszą od tej
CYTAT
Przekonałeś mnie zwłaszcza tym liberalizmem gospodarczym UW i solidaryzmem PiSu... nie do pogodzenia
Przynudzacie nieskończenie ćwierkając ze liberalizm klasyczny=libertynizm postmodernizmu i jest większy od konserwatyzmu i przyzwoitości. To jest różnicą i linia podziału. Jeszcze rok temu napinacze otwierali sobie żyły otwieraczem do konserw w dywagacjach na temat zbawczej roli libertynizmu palikociarni. No i się nauczyli ze to przybudówka PO i Gowin się spakował. Rola Bronka jako następnej przyzwoitki dla wyskoków PO tez się wyczerpała. Nie wyobrażam sobie żeby Bronek mnie rozbrajał swoją swojskością przez następne 4-ry lata gdy tymczasem prawdziwe rekiny pociągają za sznurki jak im pasuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 21:06  
Cytuj
CYTAT

Muszę przyznać ,że rzeczywiście niewiele z tego wyszło. Przekonałeś mnie zwłaszcza tym liberalizmem gospodarczym Uni Wolności i solidaryzmem PiSu. Jeżeli nawet miałem jakiekolwiek wątpliwości to pamięć o znanych liberałach z UW Jacku Kuroniu i Tadeuszu Mazowieckim przeważyła szalę. Dodatkowo walka z wolnym rynkiem wypisana na sztandarach PiSu , powtarzana przez liderów tej partii od lat również potwierdza Twoje słowa o niemożliwej do pogodzenia , całkowitej sprzeczności programowej tych dwóch ugrupowań. Została mi jeszcze tylko jedna ostatnia , malutka wątpliwość . Pewnie cytatem z Wikipedii ją rozwiejesz i całkowicie przyznam Ci rację.Kiedyś słyszałem o takim czymś jak chrześcijańska nauka społeczna i żyłem w przekonaniu ,że partia polityczna Prawo i Sprawiedliwość właśnie te wartości realizuje. Ale pewnie tylko mi się zdawało , albo coś źle zrozumiałem.
To może jeszcze przekona Cię zamiana z euroentuzjasty w eurosceptyka :-) Balcerowicz za zasiłki przepraszał zdaje się. Masz racje, rzeczywiście, chrzescijańska nauka społeczna, a traktat lizboński podpisano bo wyjścia nie było ;p
CYTAT
Musicie się zdecydować i dodać jakąś chwytliwą puentę bo tracę oddech neutralny neutralny Ale lepszą od tej...

Mogę się do Ciebie zwracać dobra dupa z avatara? będzie taka? ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 22:59  
Cytuj
Jak rozumiem przeszliśmy z burzliwego sporu o Polskę liberalną czy solidarną. Teraz rozpatrujemy kwestie integracji europejskiej i różnice w podejściu do tego tematu przez partie , o których mowa. Z tym traktatem lizbońskim , to niektórzy mówili potem ,że za jego podpisaniem był euroentuzjasta Lech , a przeciwko był eurosceptyczny Jarosław. Ale to pewnie tylko ludzkie , głupie gadanie. Lech był takim samym euroentuzjastą jak Jacek Kuroń gospodarczym liberałem , nie sądzisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2015r. 23:41  
Cytuj
Ja cały czas o tym samym, o fundamentalnych różnicach w programach partii w których działał Andrzej Duda i o tym, że w chwile zmienił poglądy. Napisałeś o chrześcijańskiej nauce społecznej, a traktatowi z Lizbony chyba nie do końca po drodze było z naukami katolickimi, tylko dlatego o tym wspomniałem. Co do Kuronia oczywiście racja, ale przywołujesz czasy okragłego stołu i trochę innych priorytetów. W 2001 roku tych problemów nie było ;p
Z mojej strony chyba wszystko, dobra dupa z avatara ma racje, piszemy takie smuty że ja p!@#$e.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 00:28  
Cytuj
Wiele rzeczy się wie, o pewne nie pyta a jeszcze więcej zachowuje dla siebie. Zauważyłeś u taty w domu?

Nick się nie wyświetla, ale jest wpisany, ArtDeco.

Nie śledzę aż tak bardzo tego zdroju tytanów przenikliwości ale jesteś jak Hercules napompowany :->

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 01:06  
Cytuj
tak, widzialem, raczej jak Danny DeVito ;] pzdr

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 06:27  
Cytuj
CYTAT
Ja cały czas o tym samym, o fundamentalnych różnicach w programach partii w których działał Andrzej Duda i o tym, że w chwile zmienił poglądy. Napisałeś o chrześcijańskiej nauce społecznej, a traktatowi z Lizbony chyba nie do końca po drodze było z naukami katolickimi, tylko dlatego o tym wspomniałem. Co do Kuronia oczywiście racja, ale przywołujesz czasy okrągłego stołu i trochę innych priorytetów. W 2001 roku tych problemów nie było ;p
Z mojej strony chyba wszystko, dobra dupa z avatara ma racje, piszemy takie smuty że ja p!@#$e.


Ja też cały czas tylko o tym. No ale kończąc tą jakże owocną dyskusję , dalej brniesz w swoją mocno wątpliwą tezę o niemożliwym do pogodzenia programie tych partii. Jest to nie poparte żadnym dowodem. Tak jak pisałem skoro w podobno wielce liberalnej UW uchował się taki człowiek jak socjalista Jacek Kuroń czy chrześcijański demokrata Tadeusz Mazowiecki , to mógł bez specjalnego udawania znaleźć się tam i Duda. Traktat lizboński czy ogólnie kwestia integracji europejskiej to również z Twojej strony kula w płot. Chociażby dlatego ,że w każdej partii są tzw. skrzydła , które nawet wewnatrz jednego organizmu głoszą różne rozwiazania. Dodatkowo na początku swego funkcjonowania PiS był partią bardzo pro-europejską i dopiero po kliku latach nieco zmienił podejście. Reasumując , nie ma żadnych racjonalnych przeslanek za tym ,że Andrzej Duda przechodząc z UW do PiS złamał jakieś tabu czy przekroczył wszystkie granice wyrachowania politycznego. Zaakceptuj to ,pogòdź się z tym i nie pisz więcej takich głupot , bo krzywdzisz fałszywym świadectwem porządnego człowieka. No to chyba tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 10:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 12:05  
Cytuj
Porównajcie do wspomnień Bugaja.... Interesujące wtrącenie odnośnie zamknięcia sceny politycznej. Pytania tendencyjne (wiadomo) ale szeroka panorama w waszym temacie.

http://nowe-peryferie.pl/index.php/2014/10/ryszard-bugaj-rece-byly-liberalnym-pokladzie/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 12:13  
Cytuj
"Wyłania się afera Andrzeja Dudy". PO nie wyklucza komisji śledczej ws. SKOK-ów

- Wyraźnie widać, że w pałacu prezydenta Lecha Kaczyńskiego lobbyści pracowali nad zablokowaniem bardzo ważnej ustawy, która miała ochronić oszczędności 2,5 mln Polaków - oświadczył w piątek Rafał Grupiński, szef klubu PO. Chodzi o wniosek prezydenta do Trybunału Konstytucyjnego zaskarżający niekorzystną dla SKOK-ów ustawę. Zdaniem PO, "poważną rolę" odegrał w tej sprawie Andrzej Duda, w 2009 roku podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta. PO nie wyklucza powołania komisji śledczej.

"Gazeta Wyborcza" napisała w piątek, że tuż przed tym, gdy ustawę o SKOK-ach zaskarżył do Trybunału Konstytucyjnego prezydent Lech Kaczyński, jego kancelarię trzykrotnie odwiedził Grzegorz Bierecki (szef Kasy Krajowej SKOK). Z kolei najważniejszą opinię, która była anonimowa i posłużyła do napisania wniosku do TK, miał przynieść do kancelarii Andrzej Duda.
- Dzisiaj w świetle doniesień prasowych wiemy, że rola Andrzeja Dudy w kwestiach związanych ze sprzyjaniem SKOK-om, a z drugiej strony w blokowaniu objęcia SKOK-ów nadzorem, była poważna - mówił na konferencji prasowej Mariusz Witczak z PO.

- Być może okaże się, że będziemy mieli do czynienia z aferą Dudy. Sprawa jest rozwojowa i wiele tropów prowadzi własne do niego - dodał.

...

Więcej TU

Typowy PiSowski aparatczyk ... Kasa !! Kasa !! Kasa!! ...Jaka szkoda że PO nie jest niestety konsekwentne w kierowaniu szmaciarzy do TK ... W Polsce mogło by być tak pięknie ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 12:16  
Cytuj
CYTAT

Ja też cały czas tylko o tym. No ale kończąc tą jakże owocną dyskusję , dalej brniesz w swoją mocno wątpliwą tezę o niemożliwym do pogodzenia programie tych partii. Jest to nie poparte żadnym dowodem. Tak jak pisałem skoro w podobno wielce liberalnej UW uchował się taki człowiek jak socjalista Jacek Kuroń czy chrześcijański demokrata Tadeusz Mazowiecki , to mógł bez specjalnego udawania znaleźć się tam i Duda. Traktat lizboński czy ogólnie kwestia integracji europejskiej to również z Twojej strony kula w płot. Chociażby dlatego ,że w każdej partii są tzw. skrzydła , które nawet wewnatrz jednego organizmu głoszą różne rozwiazania. Dodatkowo na początku swego funkcjonowania PiS był partią bardzo pro-europejską i dopiero po kliku latach nieco zmienił podejście. Reasumując , nie ma żadnych racjonalnych przeslanek za tym ,że Andrzej Duda przechodząc z UW do PiS złamał jakieś tabu czy przekroczył wszystkie granice wyrachowania politycznego. Zaakceptuj to ,pogodź się z tym i nie pisz więcej takich głupot , bo krzywdzisz fałszywym świadectwem porządnego człowieka. No to chyba tyle.


Ok, ostatni raz, wybacz że pominę KOR i Traktat Lizboński, bo aby brnąć w to dalej musiałbym znowu zadawać pytania i domagać się krótkich odpowiedzi.
Nie piszę o programie nie do pogodzenia między partiami, nie piszę o pierwszym lepszym pośle spadochroniarzu, tylko o kandydacie na prezydenta RP(do którego mam inne/wyższe wymagania), który kreowany jest na dziecko PiS, na kandydata nieskalanego polityką, grami i wszystkim złym tym z czym kojarzy się ludziom polityk. A on nie dość że zaczynał wcześniej, to jeszcze nie w PiS czy tam Porozumieniu Centrum, a w opozycji, ramie w ramie z Komorowskim ;]. Każdy wie dlaczego nie znajdziemy tych informacji na stronie oficjalnej kandydata http://andrzejduda.pl/, i proszę mi nie pisać że górnolotne cytaty
CYTAT
W 2005 roku zostałem doradcą klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Byłem już wówczas, można powiedzieć, ukształtowanym człowiekiem. Wchodziłem w dorosłość po 1989 r., na pewne rzeczy patrząc inaczej niż pokolenie rodziców. Jednak zawsze towarzyszyło mi przekonanie, że polityka jest służbą.
czy
CYTAT
W 2005 roku poszedłem głosować na Lecha Kaczyńskiego i nie spodziewałem się wtedy, że moje życie tak diametralnie się zmieni.
pomijające ten "niefortunny epiozod" z życia kandydata i sugerujące wkroczenie do polityki w roku 2005 są "czyste". Można to nazwać manipulacją, można to nazwać PR jak wola. Nie wątpie że Duda to porządny gość, nie zrobił jeszcze nic bym twierdził że jest inaczej, być może będę na niego głosował, ale nie wmawiaj mi że to kryształ.

CYTAT

mam nadzieję że forumowicz któremu pchnąłem ipada tego nie przeczyta ;p

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 21:57  
Cytuj
CYTAT
...Jaka szkoda że PO nie jest niestety konsekwentne w kierowaniu szmaciarzy do TK ... W Polsce mogło by być tak pięknie ok



A to TK to co jest wg Ciebie ,ze trzeba tam kierować szmaciarzy? To jest jakiś wypasiony lumpeks czy coś takiego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Marz 2015r. 22:16  
Cytuj
CYTAT
Można to nazwać manipulacją, można to nazwać PR jak wola. Nie wątpie że Duda to porządny gość, nie zrobił jeszcze nic bym twierdził że jest inaczej, być może będę na niego głosował, ale nie wmawiaj mi że to kryształ.


Nigdy nie twierdziłem , że Andrzej Duda jest kryształem . Idealnych ludzi nie ma , zostaliśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Boga , ale jesteśmy ułomni i omylni. Napisałem tylko tyle , że to porządny gość i że jest najbardziej błyskotliwy ze wszystkich kandydatów. I będę się tego trzymać , choćby nie wiem ile afer sztab PO mu przypisał ( mam min na myśli tą najnowszą związaną ze SKOK-ami) .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Marz 2015r. 09:09  
Cytuj
CYTAT

A to TK to co jest wg Ciebie ,ze trzeba tam kierować szmaciarzy? To jest jakiś wypasiony lumpeks czy coś takiego?


To bardziej taki psychiatryk dla PiSlamistów ... Tam powinni ich badać ... No a zweryfikowani powinni być kierowani do np. Gostynina ....albo zrobić jakieś nowe miejsce dla szczególnie uzdolnionych umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Marz 2015r. 10:06  
Cytuj
To tak jak dla typowego wyborcy PO: Po co chcesz kierować polityków PiS do Trybunału Konstytucyjnego? W jakim celu?

Dla szczególnie uzdolnionych to miejsce już istnieje : nazywa się Rząd RP, nie słyszałeś o tym ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Marz 2015r. 10:49  
Cytuj
ifeelgood umiech masz człowieku moc ... tłumaczyć mu coś smiech2 ja już uważam że odpisałem raz za dużo

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 5 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2015r. 10:58  
Cytuj
A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI ZAWISNĄ KOMUNIŚCI!!! JUŻ TEJ JESIENI ;) tam jest miejsce "szczególnie uzdolnionych" inaczej ;) tych uzdolnionych do kupowania głosów za wódkę też ;) miłej soboty ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Marz 2015r. 11:07  
Cytuj
Panie moderatorze, jak chcesz zabierać głos w takim temacie jak ten , na którym się znajdujemy , dobrze by było ,żebyś rozróżniał takie instytucje jak Trybunał Stanu a Trybunał Konstytucyjny! Nazwa podobna ( przynajmniej dla niektórych) , ale kompetencje zupełnie inne. Naiwnie sądziłem ,że jedna podpowiedź , druga podpowiedź i i doznasz olśnienia, życie brutalnie to zweryfikowało ! W końcu każdy jest tylko człowiekiem i może się pomylić.No ale z przyznaniem się do błędu co poniektórzy mają nielichy problem. A z tym wywoływaniem ifeelgooda to sobie odpuść. Może i pewne kwestie musieliśmy sobie wyjaśnić , ale wg mnie była to całkiem merytoryczna i rzeczowa dyskusja. Dwóch ludzi , którzy jakieś pojęcie na temat polityki mają, usiadło przed ekranem kompa i i sobie porozmawiało. Warunek jest taki ,że dwóch w miarę ogarniętych ludzi bez doktrynalnego zacietrzewienia wymienia uwagi i spostrzeżenia , i nawet czasem dojdą do podobnego wniosku.
W przypadku naszym , panie moderatorze, taka merytoryczna debata nie ma racji bytu chociażby z jednego powodu. Jeden z nas nie spełnia warunku jak wyżej , no sorry taki mamy klimat!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Marz 2015r. 11:24  
Cytuj
Masz racje walnąłem się (pośpiech i znudzenie tematem)... ważne że wiedziałeś gdzie szmaciarzy się kieruje ok ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Marz 2015r. 13:39  
Cytuj
Od razu lepiej , właśnie z tym pośpiechem mam taką propozycję: Skoro masz dużo pracy z moderowaniem , to może tak odpuść sobie tematy polityczne. Merytorycznie niewiele wnosisz do tematu , a zacietrzewionych ćwierćinteligentów jest tu pod dostatkiem. Jak jednego ubędzie , to prawie nikt nie zauważy! Zawsze możesz sobie wytłumaczyć ,ze robisz to dla idei , dla dobra forumuśmiech

Co do szmaciarzy i miejsc ich przeznaczenia nie ma między nami różnicy zdań. Jak ktoś się zeszmacił , szmatą jest i szmatą pozostanie! Właśnie dlatego ostrzegam znajomych przed głosowaniem na obecnego Prezydenta i jego formację. Jako ,że kiedyś ktoś może o to zapytać , i po co potem palić buraka i się wykręcać? Profilaktycznie lepiej się nie szmacić i mieć czyste sumienie. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2015r. 20:05  
Cytuj
Co ma Bronek czego nie ma Andrzej?
Co ma Andrzej czego nie ma Bronek?
Czy Bronka i Andrzeja można posadzić w jednej ławce?
Wybory polegają na wyborze "różnic"



/Artdeco, zarumieniony wow wiesz jak jest, niektórzy gadają trochę z potrzeby a bardziej dla chleba ale nigdy nie ma obowiązku słuchania wazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Marz 2015r. 11:14  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »