NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Andrzej Duda,
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 14:26  
Cytuj
CYTAT
U was w talmudzie może i tak pisze ... zapytaj o to innego prawicowego polityka niejakiego Adolfa Hitlera co on na to co a nie jego już chyba nie zapytasz ... no chyba że znasz się troszkę na wychodzeniu z ciała ale to już inna bajka i "rozmowa" na inny temat ;)


to powiadasz, że AH był prawicowym polityiem? W tamtych czasach nie istniało pojęcie polityki lewicowej czy prawicowej jak obecnie. W programie Narodowosocjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników wystepują cechy, które można uznać dziś za prawicowe jak i lewicowe. Widzę, że piszesz na nowo historię, a raczej powtarzasz po lewicy, która chciała trochę się wybielić i przypisać obecnej prawicy Hitlera

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 14:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 15:42  
Cytuj
CYTAT
W tamtych czasach nie istniało pojęcie polityki lewicowej czy prawicowej

To trochę mało wiesz, bo pojęcia bardzo dobrze znane już w XIX wieku...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 15:51  
Cytuj
CYTAT
Juz oceniasz cala kadencje Nadbereznego ?

Tak można już ocenić po pierwszych 100 dniach.Wyszły na jaw jego obiecanki,poobsadzał stołki w spółkach miasta swoimi ludzmi nie koniecznie z kompetencjami ale cóż wystarczy teraz być w PiS bu mieć niezbędne kompetencje,wszędziego go pełno w każdym temacie ale to nic nie wnosi dla miasta i najważniejsze przez pierwsze dni swojej kadencji nic tylko narzekania na poprzedników choć sam był w radzie i mniejszy lub większy sposób jest również odpowiedzialny za to co działo się w ubiegłych latach.Teraz powinien zakasać rękawy i pokazać poprzednikom jak się pracuje i zmiejsza się zadłużenie miasta bo sprzedawanie mieszkań za 1% przy wróceniu się inwestycji w 23% to jest niegospodarność i roztrwanianie majątku miasta,powinna być zablokowana a Nadbereżny pociągnięty do odpowiedzialności karnej.W ten sposób kredyty miasta nie zaleją.Jeżeli tak dalej będzie to dopiero teraz zobaczymy my mieszkańcy co to zadłużenie a inwestorzy omijać będą Stalową Wolę szerokim łukiem.Moim zdaniem aż za duzo jak na początek kadencji i jak taki ma być prezydent......to ja to .....
P.S
Strach szafę czy deskę klozetową otworzyć żeby się nie wychylił człowiek z mopem na głowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 16:27  
Cytuj
Niestety Polaków można podzielić na trzy grupy negatywne i jedną grupę pozytywną.
Pozytywną grupą są ludzie myślący, analizujący ludzie którzy nie wybierają mniejszego zła, niestety jest nas mało bo max 3% (co przy frekwencji wyborczej przekłada się na jakieś 5-6% dla partii anty systemowej).
Kolejna grupa to interesanci - czyli np budżetówka, 3 mln ludzi żyjących z podatków od innych. Wszelkiej maści urzędnicy ale i nauczyciele, lekarze, policja. Generalnie mają lepsze traktowanie od przeciętnego obywatelna, dlatego oni wybierają mniejsze zło.
Następnie są ignoranci - czyli ludzie którzy przecież tu żyją, mają czarno na białym wszystko podane. Nie ma tygodnia bez nowej afery, przekręt na każdym kroku. Mimo to jakoś sobie radzą i wyznają zasadę że przecież może być gorzej (i będzie!) a po co ma być lepiej? Jest Golfik 3jka, jest mieszkanko na kredyt, jest robota za 2k, jest piwko zimne w lodówce.
Ostatnią grupą są idioci polityczni. Chyba nie muszę się rozpisywać. Jest to najliczniejsza grupa, osoby którym łatwiej jest kupić bilet do Londynu czy innych Niemiec niż pojawić się na wyborach i zagłosować na ludzi którzy chcą ten kraj naprawić. Mamy pierwszy raz w historii wyborów wielu mąrych kandydatów antysystemowych a i tak ciemny ludzi wybierze Komoruskiego/Dudę.
Na jesień ma powstać wspólny komitet a w nim KORWIN, Nowa Prawica, Kukiz, Braun, Ruch Narodwoy - i to od nich zależy czy będziemy chcieli żyć w tym kraju. Liczby nie kłamią miliony stąd wyjechało.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 16:41  
Cytuj
To było pierwsze...

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 17:48  
Cytuj
Dajcie już spokój z tym Korwinem.
To jak Żorż z Kariery Nikodema Dyzmy - inteligentny, wykształcony, pięknie gada ale wariat i nieudacznik.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 18:14  
Cytuj
Jeśli jak twierdzisz Korwin to nieudacznik to jak nazwać Komorowskiego ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 18:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
W tamtych czasach nie istniało pojęcie polityki lewicowej czy prawicowej

To trochę mało wiesz, bo pojęcia bardzo dobrze znane już w XIX wieku...


Napisałem "jak obecnie". To trochę słabo czytasz, czy zbyt szybko wyciągasz wnioski? Pozostawiam Tobie tą zagadkę. Sam termin pojawił się już pod koniec XVIII w

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 18:25  
Cytuj
CYTAT
Jeśli jak twierdzisz Korwin to nieudacznik to jak nazwać Komorowskiego ?


Dokładnie good
Ja nie jestem fanem Korwina, choć kilka pomysłów ma dobrych, ale sporo też niepotrzebnych rzeczy powiedział i tu jest jego problem.
Niemniej tak jak napisał nenad - no sorry, jak Korwina Marek określasz nieudacznikiem to dla Komora nawet dno to pochwała... potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 19:14  
Cytuj
I to dno ma 40 procent poparcia,bo wielu ludzi go popiera,bo jest "stabilny,spokojny" itp.

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 19:42  
Cytuj
Bo polskie społeczeństwo uwielbia nijakość, przezroczystość. Polacy uwielbiają mówić o sobie jacy to są wspaniali i wyjątkowi, szkoda, że tylko w oczach własnych bo tak naprawdę ani to naród wyjątkowy, ani szczególnie mądry co pokazują choćby od lat ich wybory.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 19:58  
Cytuj
Media wdrukowuja im w podświadomość slogany typu: Kaczyński dzieli Polaków,podpala Polskę, Korwin nie szanuje kobiet,a Komorowski to zgoda i spokój i oni to łykają...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 20:50  
Cytuj
Dokładnie tak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 20:59  
Cytuj
Rozbawiła mnie ta grafika, a dokładnie porównanie JKM postulaty vs. Komor dokonania. Zróbcie proszę porównanie Komor postulaty vs. JKM (50 lat w polityce) dokonania smiech2 Myślę, że Komorowskiego postulaty będą również zajebiste, a dokonania JKM... cóż, nieznane umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 21:19  
Cytuj
Szopen - to nie jest chyba tak, że postulaty JKM, a dokonania Komora tylko dokonania lub postulaty jednego i drugiego umiech
Wiadomo, że pewne rzeczy w stosunku do Korwina są naciągane bo jakoś chyba ciężko było mu się wykazać nie będąc u władzy.
Takie gadanie o 50 latach w polityce też jest zabawne bo tak jak napisałem jak możesz się czymś wykazać nie będąc u władzy. Prawda jest taka, że gość z mediami miał zawsze pod górkę i media przeciwko sobie, ale z drugiej strony... sam swoimi wypowiedziami czasem robił sobie pod tą górkę. No cóż nikt nie jest idealny potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 21:40  
Cytuj
Juz nawet w telegazecie na jedynce manipulacja na całego, opisali,ze zatrzymano 9 osób w sprawie kupowania głosów w wyborach,ale nawet słowem sie nie zająknęli,ze byli z PSL... No tak,nie pasowałoby do narracji o uczciwych wyborach...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 22:23  
Cytuj
CYTAT
Jeśli jak twierdzisz Korwin to nieudacznik to jak nazwać Komorowskiego ?


Komorowski to funkcjonariusz obecnego układu i nachapanych elit III RP.
Bron Boże nie namawiam na głosowanie na niego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 06:30  
Cytuj
Irkuck dla mnie sam fakt, że ktoś próbuje się dorwać do koryta od pół wieku i mu się to nie udało świadczy o tym, że albo jest nieudacznikiem/krzykaczem, albo ma postulaty, które popiera 2% społeczeństwa, albo nie potrafi zebrać wokół siebie odpowiedniej liczby osób i sprawnie ich poprowadzić (a co dopiero rządzić krajem), albo po prostu to wszystko jednocześnie umiech No ok, jest jeszcze klika w tym Jaruzelski, Kwaśniewski, Kaczyński, Tusk, którzy się dogadali, by nie oddać władzy nikomu, kto kocha Polskę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 07:15  
Cytuj
CYTAT (Marek370 )
Dajcie już spokój z tym Korwinem.
To jak Żorż z Kariery Nikodema Dyzmy - inteligentny, wykształcony, pięknie gada ale wariat i nieudacznik.


Możesz uzasadnić dlaczego wariat i nieudacznik?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 3 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 07:47  
Cytuj
Tak ludzie uwielbiają Korwina - jestem ciekawa co by zmienił czego jeszcze inni by nie zrobili.
Zlikwidują podatki i z czego sam będzie żył? a policja? straż pożarna? służba zdrowia? sprywatyzują! i kto będzie nas biednych ludzi ratował?(Wiem, i tak napiszecie że sami chodzicie do lekarza prywatnie ale nie wszyscy!)
Zalegalizują wszystkie używki (bo oto chyba większości chodzi) i będzie jeden wielki brud, smród i ubóstwo.
Dostępność broni? - kurde dzieciaki wystrzelały by się jak kaczki w sezonie.
Nie chciałabym żyć w takim kraju, że będę bała sie wyjść z dzieckiem na spacer..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 08:18  
Cytuj
zamiast powtarzac to co mowia Ci w tv, albo powtarza Ci sasiadka, masz internet, wez poczytaj, tyle to wszystko bylo razy walkowane ze ja pie!@#le, ale jak sie nie chce nic dowiedziec to sie nie dowiesz, nawet jak Ci ktos odpisze, to zapomnisz albo nadal bedziesz powtarzac swoje. Głosuj na PiS, glosuj na PO oni Ci dadza, dali Ci juz tyle ze nie bedziesz miala czasu wyjsc bo bedziesz napier..la prawie do 70, jak wyjedzie jeszcze milion ludzi to raz jeszcze podniosa wiek emerytalny i czlowiek bedzie jebal cale zycie. Nie glosuj na korwina, nie glosuj na kukiza, nie glosuj na np, nie glosuj na upr, glosuj na PO glosuj PiS, to bedziesz zyla dalej jak paczek w masle. Ja pie!@#le.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 08:21  
Cytuj
CYTAT (miloo )
Tak ludzie uwielbiają Korwina - jestem ciekawa co by zmienił czego jeszcze inni by nie zrobili.
Zlikwidują podatki i z czego sam będzie żył? a policja? straż pożarna? służba zdrowia? sprywatyzują! i kto będzie nas biednych ludzi ratował?(Wiem, i tak napiszecie że sami chodzicie do lekarza prywatnie ale nie wszyscy!)
Zalegalizują wszystkie używki (bo oto chyba większości chodzi) i będzie jeden wielki brud, smród i ubóstwo.
Dostępność broni? - kurde dzieciaki wystrzelały by się jak kaczki w sezonie.
Nie chciałabym żyć w takim kraju, że będę bała sie wyjść z dzieckiem na spacer..


Posłuchaj rady ifeelgood, poświęć chwilę albo dwie na ogarnięcie tematu. Może nie będziesz tak głupio pisał.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 3 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 08:42  
Cytuj
Ciekawe, że na niego głosują w wiekszości gówniarze, którzy nie mają większych obowiązków jak nauka czy imprezowanie.
W przeciwieństwie do niektórych dużo czytam, ale ważne jest czytanie ze zrozumieniem - czego wiele osób nie potrafi i dlatego pózniej wypisuje jako to korwin jest fantastyczny.
Kolejną sprawą jest wypowiadanie się - nie potrafisz pisać bez przekleństw - już Cię to eliminuje.
Myślisz, ze korwin da Ci coś innego niż inni? Do korytka może może kiedyś dojdzie i co zrobi weżmie swoją działkę, obstawi swoimi ludzmi i będzie siedział 5 lat, i nic sie nie zmieni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 08:44  
Cytuj
Jest taka stara biblijna zasada:
"Poznaj drzewo po owocach jego"

Zbliżają sie wybory prezydenckie, potem do sejmu. Nie JKM skrzyknie jakąś 10 z koleji partie i niech wygra.
Kto mu broni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2015r. 08:51  
Cytuj
CYTAT
zamiast powtarzac to co mowia Ci w tv, albo powtarza Ci sasiadka, masz internet, wez poczytaj, tyle to wszystko bylo razy walkowane ze ja pie!@#le

To nie pie!@#l tylko rzuć kilka wartościowych linków. Ja pomysły Korwina znam z tv, owszem, ale z jego osobistych wypowiedzi. Nie wszystko rozumiem, bo ten pan sepleni i pluje się niemiłosiernie. Z tego co wychwyciłem, to m.in. likwidujemy podatki (zadłużone państwo traci pokaźne źródło gotówki), likwidujemy obowiązek szkolny (jeżeli ktoś nie chce, nie musi chodzić do szkoły, uczyć się pisać i czytać), likwidujemy socjalkę (ci, którzy nie poszli do szkoły, bo nie chcieli, będą żyć za to, co ukradną porządnym obywatelom), legalizujemy prochy (jednak znajdzie się praca dla tych niewykształconych), dajemy każdemu gnata (jest i narzędzie pracy) i niech zapanuje swoboda obywatelska. Zlikwidujemy państwową opiekę zdrowotną, by lekarze nie mieli konkurencji i mogli windować ceny za leczenie jak tylko chcą (ja wiem jak działa służba zdrowia, ale póki ludzie mają wybór jest sporo tych, którzy z niej korzystają, a lekarze mają z pracy dla NFZ sporą kasę). Zresztą będzie można zaoszczędzić na leczeniu, bo po leki będziemy chodzić bez recepty i brać (faszerować dzieci) wedle naszej własnej wiedzy medycznej.

I niech zacytuję JKM "Głęboko wierzę, że a + a = a." - cóż, mnie uczono, że a+a=2a - widać Januszowi nikt nie będzie narzucał ile jest a+a umiech

źródło do cytatu: http://nczas(...)rkotyki/

Czekam na odpowiednie linki do stron, gdzie przejrzyście można zapoznać się z myślą JKM i emerytowanego piosenkarza Kukiza. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »