NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Andrzej Duda,
Posty: 113
Dołączył: 20 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2015r. 19:00  
Cytuj
Dużo osób podnieca się że jedynym zbawicielem i radą na Komorowskiego jest Duda tymczasem zobaczcie kogo ma za żonkę a rozjaśni wam się że to tylko marionetka...http://pl.wikipedia.org/wiki/Julian_Kornhauser

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2015r. 19:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Marz 2015r. 19:48  
Cytuj
Argument,ze hoho... Bardziej mi przeszkadzają powiazania Bronka z WSI...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 20 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2015r. 19:56  
Cytuj
czy to bronek czy duda to jeden czort

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2015r. 20:10  
Cytuj
Duda wygra wybory zapowiedział iż będzie kontynuował politykę kaczyńskiego, na zdrowy rozum przyśpieszy to agresję Rosyjską na polskę, dla mnie ten człowiek osobiście nie ma nic ciekawego do zaoferowania jak całe pis - przykładem jest prezydent nadbereźny, który to na obietnicach rozpoczął rządy......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 20 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2015r. 20:20  
Cytuj
dokładnie tak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Marz 2015r. 20:34  
Cytuj
Obrazek

Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2198
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Marz 2015r. 22:36  
Cytuj
wygwizdany w Kaliszu.


http://nieza(...)-zdjecia

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 4 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 08:32  
Cytuj
Obaj są siebie warci.

Co do agresji Rosji to bez przesady, nawet Putin nie jest na tyle głupi, żeby się na takie coś porywać głównie dlatego, że co mu z biednej Polski?
Przecież tu jest chuj, dupa i kamieni kupa więc po co mu to?

Zresztą chyba każdy, chociaż trochę myślący wie, że do wojen to ciągnie głównie USA i to oni mieliby największy interes w wojnie z ruskimi tak daleko od siebie.

Tutaj będzie raczej straszenie się nawzajem, a problemów własnych ma i Rosja wiele i my i europa więc raczej na poważny konflikt bez szans.

Problem jest inny: nie ma niezależnego, inteligentnego, mądrego kandydata, który miałby przebicie. Każdy wie, że Duda reprezentuje to, co mu Kaczyński powie, a Komorowski to, co mu WSI i Pro Civili każe.

Obaj to marionetki i czy jeden czy drugi to niewielka różnica. Niestety...

Może dlatego warto się zastanowić nad alternatywami?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 08:58  
Cytuj
CYTAT
zobaczcie kogo ma za żonkę a rozjaśni wam się że to tylko marionetka...http://pl.wikipedia.org/wiki/Julian_Kornhauser

Duda nie jest żonaty z Julianem Kornhauserem. Padłeś ofiarą jakiejś mało zmyślnej prowokacji!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 09:16  
Cytuj
Jutro pracujemy do 14 a o 14.30 obowiązkowe spotkanie z Dudą.Jak pracodawcy będą mieli obiekcje zgłaszajcie no temu jak mu tam ...no z mopem na głowie i będa mieli z nim do czynienia a on ich naprostuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 09:19  
Cytuj
Doktor,a potem to wy opowiadacie,ze pisowcy mówią mowa nienawiści i dzielą Polaków,a sam obrażasz... Naprostuje ? Raczej nikt nikomu taśmy na usta nie naklei jak na wiecach szoguna...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 09:29  
Cytuj
nenad po co te nerwy?przypomniały mi się czasy PRL-u i pochód pierwszomajowy.Nie żywię urazy ani do PiS ani PO ani żadnej innej tylko patrząc co zrobili przez te 25 lat to już widać,że nic i ci kandydaci nie zmienią i jest to tylko walka o stołki jak udowodnił to Nadbereżny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 09:46  
Cytuj
Juz oceniasz cala kadencje Nadbereznego ?

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 11:17  
Cytuj
nenad ... odpowiedz sobie i Wiktorowi jak to będzie jak wygra Duda i pierwszą damą/córką będzie ... Żydówka ... :szok: ...Ja to sobie jakoś mogę wyobrazić wręcz jako tolerancyjna osoba nawet mnie to nie wzruszy ... ale o wasze zdrowie psychiczne to już się zaczynam martwić zdegustowany

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2198
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
nenad ... odpowiedz sobie i Wiktorowi jak to będzie jak wygra Duda i pierwszą damą/córką będzie ... Żydówka ... :szok: ...Ja to sobie jakoś mogę wyobrazić wręcz jako tolerancyjna osoba nawet mnie to nie wzruszy ... ale o wasze zdrowie psychiczne to już się zaczynam martwić zdegustowany



obecna pierwsza ama ania bulowa też jest żydówką z domieszką krwi nkwd



www.aferyprawa.eu/Artykuly/Zydowskie-i-NKWD-owskie-pochodzenie

http://www.frond(...)419.html


http://mojsi(...)owskiego

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 12:06  
Cytuj
WOW :szok: po takim "niusie" chyba sobie coś zrobię ... może kanapkę neutralny

A jak sobie tłumaczycie pochodzenie familii Kaczyńskich czy po prostu "zbawiciel" może być nawet wnukiem samego Stalina i jest i tak ok ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 12:18  
Cytuj
CYTAT
nenad ... odpowiedz sobie i Wiktorowi jak to będzie jak wygra Duda i pierwszą damą/córką będzie ... Żydówka ... :szok: ...Ja to sobie jakoś mogę wyobrazić wręcz jako tolerancyjna osoba nawet mnie to nie wzruszy ... ale o wasze zdrowie psychiczne to już się zaczynam martwić zdegustowany



Wg Talmudu przynależność do narodu wybranego otrzymujesz po matce , nie po ojcu. Stare hebrajskie powiedzenie mówi : Tylko matka jest zawsze pewna!....
Czyli teść Andrzeja Dudy jest Żydem , ale jego żona i córka już nie. W przeciwieństwie do obecnego Prezydenta , którego oboje teściowie byli pochodzenia żydowskiego i tym samym pani prezydentowa jak najbardziej zalicza się w skład potomstwa Abrahama.
Wiem ,że dopóki tego nie zobaczysz tego w TVN nie uwierzysz , ale jako miła i tolerancyjna osoba po prostu zaufaj moim słowom. Shalom aleichem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 12:21  
Cytuj
Kubus ty naprawdę w to wierzysz?? Masakra.sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 12:30  
Cytuj
To nie jest kwestia wiary , tylko faktów. Jak masz wątpliwości to zapytaj wujka google , on jest taki mądry!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 12:32  
Cytuj
Żyd jest żyd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 12:39  
Cytuj
CYTAT
Żyd jest żyd

Ja pierd...ę, szczyt intelektualny osiągnięty! sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 12:43  
Cytuj
CYTAT
Żyd jest żyd


Na taki skrót myślowy, nie mam żadnego argumentu. Obawiam się ,ze nie jestem w stanie Ci pomóc. Szukaj dalej , ale już raczej poza forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 12:47  
Cytuj
[/cytat]
Wg Talmudu przynależność do narodu wybranego otrzymujesz po matce , nie po ojcu. Stare hebrajskie powiedzenie mówi : Tylko matka jest zawsze pewna!....
Czyli teść Andrzeja Dudy jest Żydem , ale jego żona i córka już nie. W przeciwieństwie do obecnego Prezydenta , którego oboje teściowie byli pochodzenia żydowskiego i tym samym pani prezydentowa jak najbardziej zalicza się w skład potomstwa Abrahama.
Wiem ,że dopóki tego nie zobaczysz tego w TVN nie uwierzysz , ale jako miła i tolerancyjna osoba po prostu zaufaj moim słowom. Shalom aleichem! [/cytat]


No i co tam panie moderatorze , racja czy nie racja? Bo jakoś przycichłeś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 13:16  
Cytuj
U was w talmudzie może i tak pisze ... zapytaj o to innego prawicowego polityka niejakiego Adolfa Hitlera co on na to co a nie jego już chyba nie zapytasz ... no chyba że znasz się troszkę na wychodzeniu z ciała ale to już inna bajka i "rozmowa" na inny temat ;)

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Marz 2015r. 13:24  
Cytuj
Czyli racja? Czy przyznanie się do błędu kosztuje tak wiele , że trzeba się trupem podpierać ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »